• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
ahojte holky...... emoticon emoticon emoticon mnaaaaaaam,ale ste mi narobili chute s medovnickami.... asi sa dam aj ja do pecenia.... len neviem kedy...... emoticon emoticon este len nedavno prisla z prace..... emoticon emoticon emoticon emoticon vcera sme mali taky mensi vylet do Ke..... bola moznost,tak sme boli aj na 3d.... juj,tak sa z toho vytesujem.... bola som tam asi hodinu a malu babiku videla na celej obrazovke pred sebou.... uzasny pocit..... normalne v brusku zivala,cmulala prstek..... uzasne...... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon chcela som si to fotit so svojim fotoaparatom,no je to zakazane,..... od nich som som si vzal len jednu foto,aj ked najradsej by som ich chcela cely album,take to bolo pekne.... no asi by som sa nedoplatila..... jedna foto stoji 10eur..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon tak som aspon cvakla doma tu malu foto fotakom a dala do albumu,nieje moc vidiet,no aspon nieco..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon myslela som,ze dostanem aj na Cd,no nic....... brusenko mi rastie a rastie...... malinka ma cca 650gramov emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon vonku je uz poriadna kosa,vsak? emoticon emoticon inna,fotocka uzasna..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
14. dec 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri..keď sa deti fotili, tak Lukaško ešte marodoval a zavolali mi zo škôlky aby som s nim pribehla na fotenie..nemala som s kym nechať malú, tak som vzala aj ju...no a učiteľky mi to samé navrhli...tak som rada, lebo fotočka je krásna.... emoticon a ďakujem za medovníčky... emoticon

Oriel..úžas...malá v brušku je nádherná...verím, že to muselo byť krásne... emoticon emoticon emoticon budeš mať druhú krásnu bambuľku.. emoticon emoticon takže tie fotočky v škôlke fotila tá istá fotografka.. emoticon Lilka je zlatučká... emoticon
14. dec 2009 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,tak zdá sa,že všetky naše deti majú rovnaké fotky emoticon emoticon emoticon
oriel,krásna princezna emoticon už sa ti to kráti,ani sa nenazdáš a budeš zase kočíkovať emoticon emoticon emoticon
14. dec 2009 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7...ja som fotky s medovníkmi nevymazala, vymazal ich admin emoticon ... aj tvoje asi vymaže,ale stihla som pozrieť. pekné, farebné,ja robím iba biele.ak mi dáš normálnu mailovú adresu,tak ti pošlem foto tam.
14. dec 2009 o 21:09  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko emoticon prvááááááááááááááááááááááá yessssssssssssssss emoticon emoticon emoticon emoticon
15. dec 2009 o 08:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,včera som sa vám zabudla pochváliť,ako dobre som v Tescu nakúpila ....kúpila som mikinky pre dievčatá (pre Lianku a jej sesternicu Natálku ),obe rovnaké,pekné ružovučké za 1,90€ jedna.....mala som šťastie,lebo už boli len tie dva posledné kusy emoticon a tričká s dlhým rukávom som kúpila po 1,19€...tak som prišla domov celá natešená..... emoticon emoticon emoticon emoticon a minule som kúpila krásne detské vankúše - taký obdlžníčkový Macko Pooh za 1,30€ a druhý štvorcový pekný ružový,mäkkučký za 2€.... majú tam teraz fakt dobré zľavy emoticon emoticon emoticon emoticon
15. dec 2009 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka.....tie vankúše-mäkkučké som kúpila aj ja-malému aj krsniatku.... a včera som malému kúpil a mikinu za 2,9 eura a mäkkučkú deku za 4,3 eura emoticon ...tiež som sa tešila
15. dec 2009 o 08:20  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vážne? žeby som dnes nabehla do tesca? emoticon mirri ty sa máš emoticon ty tam môžeš byť každý deň emoticon ja kým si zorganizujem stráženie detí.... emoticon
dnes je krááááááááásne emoticon
15. dec 2009 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ráno emoticon
Tak toto sa mi nestalo,že som prvááááá emoticon
Ja už obed tesne pred dovarením,Sárka kuká TV a kafe mám zakázané takže tak akurát si môžem dať meltu emoticon

Inna chcela som sa ťa opýtať ak máš ten kožný problém môžeš jesť riadne vianočné koláčiky?Neškodí ti to?
Ja tohto roku ani nesiahnem po koláčoch.Môžem len piškotové cesto.Nič čo je robené na tuku.Ale ma to jednu pozitívnu vec-schudla som už 6 kíl. emoticon
16. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon

sara2...ale to ti vôbec nezávidím... a už nechudni,lebo budeš,ako ja chudá emoticon

my sme včera boli na koncerte. simonka mali na ZUŠ. krásne to bolo a také vianočné,normálne som mala pocit,že už sú vianoce.
16. dec 2009 o 09:29  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte... emoticon

Lukáško má dnes vystúpenie v škôlke..tak som mu bola kúpiť čierne nohavice...lebo my máme iba rifle doma...no a až teraz som si všimla na bločku, že ma vyšli 3,75...pritom cena bola napísaná 14 eur.. emoticon tak mu držím prsty lebo ráno bol smutný, že všetko zabudol... emoticon dúfam, že malá tam nebude vyrušovať
emoticon emoticon

Sara...ja mám prísnu bezlepkovú diétu...už 8 mesiacov...takže všetko čo varím je bez lepku...aj tieto medovníčky...úplne všetko..vrátane kozmetiky emoticon emoticon emoticon tiež som schudla nejakých 6kg.....ale jem normálne všetko a veľa, len už sladkosti netlačím.. emoticon
16. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to kde ste všetci??? pečiete? emoticon
16. dec 2009 o 20:06  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Andrii,ja tu tiež nakúkam a nikde nikoho.Saruľa spí od pol ôsmej-mala dnes tanečnú tak bola utancovaná emoticon
V piatok mame v dome kultúry vystúpenie-jej prvé v živote,tak sa tešíííím. emoticon
16. dec 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jooj, sara....ja ti toto normálne závidím...môj malý chodí spať neskoro emoticon ,až okolo desiatej, lebo keby šiel skôr spať,tak by sme boli hore už o štvrtej..... a aj dievčatá mi chodia tak spať.
to vystúpenie si uži...ja pri takých príležitostiach vždy aj plačem emoticon ...aj včera mala simonka vystúpenie zo ZUŠ a bolo to krááásne
16. dec 2009 o 21:01  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dobré ránko emoticon Čo vám zamrzli počítače????? emoticon emoticon emoticon

Moja Sárka je od šiestej hore,pritiahla stoličku k oknu a čumela na sneh.Je riadne vo vytržení.Ideme vonku o chvíľku.A v rádiu ráno vyhlásovali výstrahu pred snohovou kalamitou na severe a východe slovenska.Sila-ako to vypálilo a vôbec to nevyzeralo,že sviatky budú "biele",že?
17. dec 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, dúfam že sneh vydrží až do sviatkov emoticon už sa teším ako Šimonko pôjde na sánky ale to musí byť doma aj manžel lebo tlačiť kočiar a ťahať sánky... emoticon emoticon
Môj chodí spať o 20.00 a spí do 7.00 ale zato Emily sa veeľmi pokazila v spaní. v noci často vstáva a cez deň nevie zaspať. niekedy ju treba kolísať hodinu, aj viac. Keď ju 1,5 hodiny uspávam a ona je po 30 min. spánku hore si viete predstaviť aká som šťastná emoticon Neviem prečo sa hovorí že prvé 3 mesiace sú najhoršie. ja som mala tri mesiace zlaté bábätko a teraz sa len trápime emoticon neviem či sa vôbec dostanem k pečeniu... ale každý deň čakám že to už snáď bude lepšie emoticon a už sa neviem dočkať prázdnin aby sme mali ocka doma, aby bavil aspoň Šimonka emoticon
joj, tie diéty nezávidím ale zhodené kilá áno emoticon ako dapadlo vystúpenie?
17. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...práve som odmrazila pc emoticon
Lukáškovi dopadlo vystúpenie super....ja som len čakala kedy sa malá ku nemu rozbehne emoticon stála úplne vpredu a pozerala na detičky... emoticon

moje deti chodia spinkať tiež o 20tej...pekne spolu...si zvykli a ja mám pokoj emoticon

Emi a máš tu knižku o spinkaní?? ak si pamätáš, mne ju dala Sara...a pomohla mi na 100%... emoticon no ale teraz je ešte skoro, ak by ti nespinkala ani do tých 6tich mesiacov, tak sa ozvi emoticon emoticon no ale dúfam, že sa vám to napraví a nebudete mať také problémy ako my... emoticon

vonku krásne, ale pre auto hrozne...a ja musím ísť do MI...nesvieti mi svetlo na aute... emoticon
17. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Emi.
My sme so Sárkou takto fungovali takmer do roka.Hodinu sme ju nosili na rukách a spala 30 minút.A mohla si si podľa nej natiahnúť budík ani o sekundu dlhšie.Cez deň nie a nie spať.Ani v kočiariku len na rukách a nesmela som sa ani hnúť alebo žeby niekto prešiel po byte okamžite bola hore....V noci spala ok.A teraz má 4 roky a budí sa stále v noci.Dnes napr. o tretej si prišla opýtať čaj.

no utekáme sa chystať vonku.
ahojteeeee
17. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, inna, tú knižku mám ale ešte je skoro... ona sa proste nevie upokojiť. No sara lenže ty si mohla chodiť doma po špičkách ale ja môjmu zbojníkovi nerozkážem aby nekričal a nebúchal hračkami emoticon Šimonko spal celú noc od 9 mes. tak už len počítam emoticon

šťastnú cestu emoticon
17. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita...mô malý tak isto...do troch mesiacov zlaté bábo, ja som ho v noci budila na kojenie emoticon ... a potom ako by uťalo... večer nie a nie spať, v noci sa budí,ráno je skoro hore. ešte že cez deň potiahne niekedy aj 2 hodiny,ale to musíme byť doma iba sami dvaja....

s tým spaním som ani ja pri dievčatách nikdy nemala problémy. chodili spať o pol ôsmej,samé dve. Simonka mala dokonca iba 9 mesiacov a spala už sama v detskej izbe a na posteli!... spali od pol ôsmej a keď sme ráno nevstávali,tak až do deviatej.... ale pri malom je to všetko úplne inak. ten je asi po manželovi a nepotrebuje toľko spať. on večer o deviatej ešte len druhý dych naberá emoticon a ja už baterky úplne vybyté emoticon
17. dec 2009 o 11:49  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jooj, ešte som zabudla emoticon teraz som skoro dve hodiny balila darčeky a môj malý v postielke,aby nič nevyťahoval,iba na mňa tak zúfalo pozeral a snažil sa z nej chvíľu dostať von a potom rezignovale ležal emoticon a pozeral,čo to robím....
....no ideme obedovať...pirohy a potom von. pá
17. dec 2009 o 11:50  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....
tak žeby všetky deti bolo 30 minútové? emoticon emoticon emoticon aj naša bola.... emoticon my sme ju do roka a pol museli kolísať v kočíku tiež aj hodinu aj viac a spala presne 30 minút.....a v noci to tiež bolo na porazenie.....no a do troch rokov sa mi v noci budila aj štyrikrát,lebo chcela čaj.....teraz sa v noci zobudí len ked ide čurkať...aj to ide sama,ja niekedy ani o tom neviem

dnes bola hore už o pol šiestej,lebo išla po troch dnoch do škôlky,tak sa nevedela dočkať a tiež stále len na okno pozerala,či tam ten sneh ešte je emoticon
17. dec 2009 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
urobila som si albumov smejkov emoticon http://www.albumsmejkov.sk/360402/
andrii,aj tvojho matuška som tam našla - zlatý smejo emoticon
17. dec 2009 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka....veru ,robila som ho ešte minule a zabudla som tu dať link.takže tu je link na Matúša: http://www.albumsmejkov.sk/338354/

a pozrela som tvojej Lianky album...taká zlatá je... a aká už je veľká emoticon
17. dec 2009 o 12:03  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem emoticon veľká a papuľnatá emoticon emoticon emoticon
17. dec 2009 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a bude ešte väčšia a ešte papuľnatejšia emoticon ..ja mám doma už dve emoticon ..počkaj,až s ňou začne puberta mávať emoticon
17. dec 2009 o 12:12  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,mám taký pocit,že prvú pubertu už prežíva teraz emoticon Hanna Montana a tak emoticon to ako ked som ja niekedy fičala na Spice Girls emoticon emoticon emoticon emoticon
17. dec 2009 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som sa pobavila emoticon emoticon emoticon na tej puberte emoticon moja je malilinká a ukričaná emoticon emoticon emoticon čo nás to čaká? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
ja som balila včera keď už deti spali. trvalo mi to 1,5 hod, potom ešte prádlo vyvesiť, som bola o 22.00 úúúúúúúúplne hotová emoticon emoticon
albumy nádherné. najviac sa mi páčil Matúško v stoličke s vyloženou nohou emoticon emoticon emoticon
17. dec 2009 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a Lianka fakt krásny smejko emoticon
17. dec 2009 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.
My sme dorazili z mesta,vymrznuté,Sárka mokrá,vyštípaná ale plná energie.Niet toho aby zaspala.Nasilu som ju dávala spať.Ale už je tu také ticho....
17. dec 2009 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš