• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Šťastné a veselé Vianoce Vám prajeme :slight_smile:

... veľa lásky,šťastia a rodinnej pohody :slight_smile: M+L
23. dec 2009 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
KRÁSNE A POŽEHNANÉ SVIATKY VŠETKÝM KONIČKÁRKAM !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
24. dec 2009 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Prepáčte dlho som sa neukázala a ani som vám nepopriala k sviatkom.Verím,že aj u vás boli pokojné a požehnané plné lásky a spoločných chvíľ :slight_smile: .

Oriel ako je Lilke,verím,že lepšie.
Emi,ako sa majú detičky?
A novopečená maminka ako?

No šup šup sem rýchlo napíšte ako ste strávili sviatky.
Mirri,kde si???????
Andrii,ako kočky...boli spokojné s darčekami?
Inna,u vás čo nové?

Tamarka,ty sa už konečne ukáž :wink:
ahoj
27. dec 2009 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tak som cez sviatky zlenivela že sa mi vôbec nechce písať :grinning: ale boli pekné :slight_smile: pozrite fotky :wink:
28. dec 2009 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute... a ja som včera písala a nezobralo mi to :angry:

emita... krásne fotky :wink: detičky zlatunké a máte pekné jasličky :wink: . my máme tiež,ale iba také malinké :slight_smile:

sara2... dievčatá s darčekami nadmieru spokojné a aj malý. nevedel,čo má prvé brať a rozbaľovať :wink: .A ako sme strávili sviatky? štedrú večeru sme mali doma.na druhý deń sme šli ráno do kostola,potom k mojej mame, potom k bratovi, potom k svokrovcom a so svokrovcami sme prišli k nám. odišli večer o pol desiatej. a to sme ráno začínali o pol desiatej :wink: ,takže sme mali dosť. na druhý deń ráno kostol, potom bol u nás môj druhý brat. a v nedeľu zase ráno kostol. a už som sa včera aj nudila. :wink: . dnes som si to vynahradila a pobehala s vysávačom a aj práčka už perie :wink: .

bobooo...som rada,že si sa mi v kostole ozvala. keď si sa mi prihovorila,tak už som vedela,že o koho ide,ale keby si sa neozvala,tak neviem :wink: .

dúfam,že ste mali všetci pekné a pokojné sviatky a prežili ste ich v zdraví.

idem a ja pridať nejaké fotky,tak potom pozrite.
28. dec 2009 o 09:43  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fotky pridané :wink: . sú v albume Matúšov druhý rok
28. dec 2009 o 09:53  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
tak dufam, ze ste prežili krásne sviatky a vsetky ste zdravučké hlavne detičky.
My akosi nemôze spinkat po nociach, malá stále plače, natahuje sa mrví, ako keby ju bolelo bruško, aj cez den ma problem zaspat, uz neviem co by jej pomohlo na to bruško
28. dec 2009 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jankabo.. možno si ty niečo pojedla, z čoho ju bolí bruško (ak kojíš).
28. dec 2009 o 10:10  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii, krásna rodinka. dievčatá riadne vyrástli od leta :confused: a Matúško samozrejme tiež :wink: super dráha :wink:

sara2, všetko najlepšie, veľa zdravia, nech si skoro fit a nech sa to už podarí :wink:

janka a skúšala si ju dávať na bruško? moja Emilka sa tak vedela upokojiť(kým nemala perinku-potom sa už nedalo). síce by nemali deti spinkať na brušku ale keď si pri nej... ale v 3 týždňoch zvykne začínať aj kolika. ak má žlto-zelenú spenenú stolicu a bruško ju začne bolieť cca 30 min. po papaní tak je to ono. sú na to kvapky napr. sab-simplex. ale zázraky nečakaj. koliky trvajú do 3 mes. u mojich detí do 2. ale prajem aby to bolo len dočasné a rýchlo sa upravilo a aby princezná sladko spinkala.

no normálne sa dostávam do formy(som sa rozpísala) :grinning: :grinning: :grinning:

andrii ešte som sa chcela spýtať aké kašičky si dávala malému? mliečne alebo nemliečne+materské mliečko? ešte sa nechystám prikrmovať len som tak nad tým rozmýšľala. Šimonko papal nemliečne+HA mlieko lebo bol dokrmovaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita.. ďakujem :wink: ...vo forme si výbornej,len pokračuj :wink: . Môjmu malému doteraz nedávam žiadne iné mlieko, stále ho kojím, a keď bol taký malý,tak som mu dávala nemliečne kaše-čo sa rozrábali do vody. lenže tie nemliečne sú vlastne také,že už to mlieko obsahujú,že? neviem isto. ale nemali sme poroblémy a kaše som mu začala dávať až keď mal 6 mes.takže to je myslím v pohode,aj keby to mlieko tie nemliečne kaše obsahovali.

a pozrela som si ešte raz fotky...malá je úžasná, krásna :wink: . nech je zdravučká
28. dec 2009 o 11:50  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem :slight_smile:
28. dec 2009 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Práve ze nic také nepapam, z coho by ju mohlo bruško bolieť,
ja si tiez myslym ze to su tie koliky, tie kvapky uz uzívame ale ziaden zázrak, ako píšes. Takze ju mam dávať spinkat na bruško??? Teraz ju mám este v perinke.
28. dec 2009 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.
Emi,ďakujem krásne :wink:
Janka,sú tiež dostupné kvapky Espumisan pre novorodencov.Poraď sa s lekarkou.Ale je to tak ako Emita písala,musí to prejsť.Masíruj jej bruško a skús aj čajík proti nafukovaniu.

idem kukať vaše fotky :slight_smile:
28. dec 2009 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akože nemalo by sa to no nám to zvyklo zaberať keď už som nevedela čo s ňou

sara2 a kde sú vaše fotky? som zvedavá na ten stromček :wink:

my sme sa dnes boli očkovať :confounded: niesla to celkom hrdinsky :sunglasses: a váži 6430 čo je myslím primerané jej pôrodnej váhe(3450) a veku :slight_smile:
28. dec 2009 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte holky..... fotocky nadherne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lilka je uz chvalabohu o.k.... no este obcas zakasle,no s tym co bolo,sa to porovnat neda....
normalne nechapem,ako to na nu prislo.... teploty sa cez sviatky opat vratili,kasel hrozny... este tak nikdy nekaslala.... :confounded: boli sme na pohotovosti.... vraj teraz je ten kasel taky virusovy a vacsinou konci zapalom pluc...... :angry: :angry: :angry: tak som sa bala....... ... :frowning2: :frowning2: zajtra ideme na kontrolu,tak dufam,ze to bude o.k... :astonished:
najvacsiu radost mala z postele,hlavne ze tam bol spiderman...... :grinning: :grinning: :grinning: kocky,brusko mi cez vianoce poriadne narastlo....... ked to tak pojde dalej,tak do porodu sa budem uz len gulat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potom hodim aj foto..... princezna kopka...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte....

sara...dodatočne všetko NAJ k meninkám... :slight_smile:

my sme prvykrát boli na vianoce sami :slight_smile: boli krásne, akurát že som si neoddýchla :wink: to autíčko je u nás darček č.1...na roztrhanie...už aj malá na ňom vie :wink: prihodím tiež nejaké foto.. :slight_smile:

ináč stále sme choré..ja aj malá...nejak to nechce prejsť :unamused:

janka...ak by veľmi plakala, tak sa neboj použiť aj rektálnu rúrku....u nás pomohlo od plaču iba to... :wink: Lukino sa trápil do 4,5mesiaca... :confounded:
29. dec 2009 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:

Emi,fotočky určite pridám.
Krásne mate fotočky,krásne mate detičky :wink: :slight_smile:
Ja som sama doma.Babka si vzala Sárku k sebe.Vychutnávam si ticho,ale je mi smutno.Mám navarené,mám upratané....nemám čo na práci :grinning:
Oriel,tak ako po kontrole?
Inna,ďakujem :wink:
29. dec 2009 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halloooo... čo sa deje? nejak ste zleniveli? ja som dnes s Kristínkou celé doobedu behala po sone a endokrinologii :frowning2: . domov sme prišli až o pol druhej. taká som z toho unavená :frowning2: ,horšie,ako keby som celý deň kopala zemiaky :wink:
29. dec 2009 o 18:39  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som bola v tescu a kúpila som pár pekných kúskov-hlavne pre krstniatko t.j.na 2-3 roky. a teplotujeme po očkovaní. snáď už zajtra bude dobre.
29. dec 2009 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekné zasnežené ránko :dizzy_face:
včera som celý deň preležala v postely...závraty a búšenie srdca...pohla som rukou a už som bola zadýchaná...neviem čo to so mnou bolo...dnes je to lepšie... :slight_smile:
nenavarené, neupratané.....a idem si ľahnúť :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andrii a Kristínka má nejaké problémy?..dúfam, že jej je lepšie... :slight_smile:
30. dec 2009 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita.....dúfam,že vy už dobre a teploty prešli :wink:

inna7... Kristínka má problémy so štítnou žľazou už viac ako 4,5 roka, berie lieky a je sledovaná.teraz chodíme po kontrolných vyšetreniach,lebo mala trošku zmenené hodnoty.v pondelok ideme zase :frowning2:

....dúfam,že ty už dobre dnes,ale to nie je sranda, mala si ísť k lekárovi. a kašli na upratovanie, uprace sa potom,keď ti bude dobre.
30. dec 2009 o 09:45  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
tak mame za sebou rusnu noc, mala mi vstávala kazdu hodinku a pol, teraz sa mi treba ucit na skusky, ale vôbec nevládzem. Neviete co by mi dodalo energiu, ale tak aby to zase neubližilo malej.
30. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak uz aj ja niejako potahujem nosom...... :confounded: :confounded: :confounded: som nachladena..... dufam,ze to prejde,-.----- v kuse sa nalievam cajom.... :confounded: :confounded: :confounded: vonku krasne nasnezilo..... :grinning: no Lilka bude pozerat len z okna.... kedze mne sa von nechce a kazdy je v praci...... :astonished:
Janka,verim ti,ze nevladzes,to iste mala sestra s malou.... dost plackala,casto sa budila,velmi malo spinkala..... vsetko uz vyskusali..... nakoniec malinkej zistili alergiu na kravske mliecko a kedze sestra kojila a pila mlieko,dostavala ho aj malinka.... medzitym z tych stresov sestra mlieko stratila... teraz jej davaju niejake na alergiu,ma uz 7mesiacov a vsetko je uz dobre...... :astonished: Janka,drzim palce,aby si to vydrzala a zvladla :astonished: :astonished:
30. dec 2009 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zatiaľ teplota nebola tak dúfam že ani nebude.

inna oddychuj!!!! janka, energiu ti doda spanok :wink: popros niekoho o pomoc so všetkým okrem kojenia. ja keď som unavená mám málo mlieka takže oddychuj. kedy máš skúšku?
30. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný večer.
Dievky skoré uzdravenie všetkým :wink: .

Inna,mne to búšenie srdca začalo spolu s príznakmy nachladenia a vykľula sa z toho žltačka.Srdce mi búši doteraz.V nemocke mi robili 3x EKG.Bola som už aj na internom aj u kardiologa.Robili mi aj echo srdca,Chvála Bohu všetko je v poriadku.Tak je to asi tou chorobou čo som prekonala.Ale aj stresom-to mi vraveli v nemocke.Tak oddychuj keď môžeš čo najviac lež.A veľa vody denne vypi.

My sme dnes mali doma rušno.Bola tu sestrnicina dcérka-tak stará ako moja bábika.Boli sme aj na snehu vonku tak sa kočky vybláznili.Bolo dobre :slight_smile:

Janka,ty rob tak ako ti radila Emita.Mala si musí vybudovať nejaký režim-každé bábo je iné.Niektoré viac umrčané ako iné.A ak môžeš fakt všetko daj na pomoc druhých a ty oddychuj aby si o mliečko neprišla a aby si si hlavne oddychla :wink:
30. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ako silvestrujete? my sme doma :slight_smile:
31. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute....ja už som písala, ale nevzalo mi to...my sme tiež doma... :slight_smile:
ja mám tie problémy z liekov.. ale už som znížila dávky.. :wink: len to musím povedať dr.. :grinning:

neviem či sa tu ešte ukážem, tak vám prajem KRÁSNY NOVÝ ROK !!!!
31. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sme doma...aspoň zatiaľ to tak vyzerá,že budeme silvestrovať doma... a tiež všetkým prajeme super nový rok :wink:
31. dec 2009 o 11:10  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My mame ist do Bowlingu..... :grinning: Lilka bude silvestrovat doma s dedom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ZELAM KRASNY NOVY ROK...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ak by som tu uz nahodou nebola :grinning: :grinning:
31. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Krásny rok 2010 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aby sme sa tu po celý rok všetky opäť stretávali :wink:
31. dec 2009 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok