Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

majina.b
31. dec 2009

.................PF 2010..............

sara2
31. dec 2009

pekný večer 🙂

Všade naokolo to rachotí.Sárka mala obavy,že nezaspí,ale.....ľahla a za 5 minút už hajkala.Dnes bola s tatíkom na výstupe na Brekovskom hrade.Tak únava sa dostavila 😀

Žienky prajem vám príjemný večer a VŠETKO DOBRÉ,KRÁSNE V NOVOM ROKU.VEĽA LÁSKY,POKOJA,ZDRAVIA,BOŹIEHO POŹEHNANIA,ÚSPECHOV,RADOSTI Z VAŚíCH DETIČIEK. 😎 😉 🙂

emita
1. jan 2010

aj my prajeme všetkým dobrým ľuďom požehnaný nový rok.

trošku som sa bála ako prežijeme rachotenie ale úplne v pohode. Šimonko spal a Emilka sa síce po polnoci zobudila ale ona by vstala aj tak a potom mi dožičila. 🙂 🙂 🙂 spala do 5.00 bez papania 🙂 takže som sa aj celkom vyspala 🙂

inna7
2. jan 2010

Ahojte...tak ako? my sme včera boli na pohotovosti na chirurgii s Lukáškom...mal záchvat a nemohol sa pohnúť... ☹ odporúčali nám vyšetrenie na gastroent. v Ke.. 😖

ináč stále choré..ja aj malá... ☹

tak pekný slnečný dník...my ideme k našim.... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
2. jan 2010

Ahojte 😉

Inna,to mi je ľúto.Chuďatko,určite bol vyľakaný,čo?

Volala mi Oriel.Je s Lilkou v nemocnici na detskom.Má zápal pľúc.V noci dostala vysoké teploty a nemohli ich znižiť.A tak išli na pohotovosť a poslali ich na snímok a tam to bolo vidieť,že je to zápal pľúc.

jááj,žienky nech sme aj my aj naše detičky zdravučké.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
2. jan 2010

och ľudkovia, skoro sa uzdravte. pozdravujeme oriel, nech sú skoro doma

bobooo
2. jan 2010

ahojte baby...tak všetko dobré do nového roku 2010...síce neskoro ale predsa...až dnes sme sa po troch dňoch vrátili z humenného a tam internet nemajú tak preto neskoro ☹
inna a prečo práve na gastro??? my sme tam boli so Sofiou, ale v pohode...inač celkom príjemná doktorka je to 🙂

bobooo
3. jan 2010

jéééé???!!!!!
a toto je čo??? zamrzli ste baby alebo čo? no tak toto je sila...
kde ste všetke? ja som akurát vyprevadila návštevy, troška sme oslavovali a vy čo? nie ste doma alebo čo? hmmm 🤐 🤐 🤐
to je mi divné 😠

emita
4. jan 2010

dobré ránko 🙂 my dnes máme 5 mesiacov 😀 😀 😀 a tata ešte týždeň doma tak treba užívať.

inna ako sa máte? ako sa darí oriel?

inna7
4. jan 2010

Ahojte... 🙂 ďakujem baby, máme sa už lepšie...Lukáška to prešlo, ale bojím sa, aby sa to neopakovalo...neviem totiž prečo má také náhle a silné záchvaty...preto chcem ísť aj do Ke...nech ho vyšetria na celiakiu...resp.na nejakú inú intoleranciu...... on sa ani neprejedal a ani sladkosti nebaštil...ale predsa mu niečo škodí... 😖

tiež pozdravujem Oriel s Lilkou...dúfam, že sa majú lepšie... 🙂

ja od rána iba upratujem a stále niečo zbadám 😝 , zaraz ideme k našim, prišli sestrine deti, tak nech sa trošku zahrajú.. 😵

sara2
4. jan 2010

ahojte 🙂
Oriel pozdravím,zajtra ráno jej budem volať.

Ja mám byt hore nohami.Rozhodli sme sa prerobiť Sárke izbičku.Máme už vymaľované.Nakoniec sme sa rozhodli pre fialovu farbu.Kupili sme dnes plavajúcu podlahu.Tak nech to máme skoro za sebou lebo je tu fakt jak po výbuchu.Sárka je našťastie u babky.
dobrú nocku 😉

inna7
5. jan 2010

Dobré ránko 😵

Andrii...všetko naj k meninkám !!!

a všetkým krásnu sviatočnú večeru !!!! 😵 😵 😵

emita
5. jan 2010

andrii, nech sa ti splnia všetky priania 🙂

sara2
5. jan 2010

Andrii,všetko dobré prajeme 🙂 😎 😉

bobooo
5. jan 2010

ahojte všetko najjjj najj k meninkám... 😀

mirrinka
5. jan 2010

andrii,všetko najlepšie,najkrajšie,najmilšie .... 😉
a aj my pozdravujeme oriel a Lilku 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
5. jan 2010

ahojte,my sme uz chvalabohu doma..... sice este budeme chodit na injekcie,no sme doma 😀 😀 boze,detske odd. uplne plne.... samy zapal pluc,priedusiek a priedusnice..... 😝 teraz je vraj rozsirene aj vracanie a hnacky. 😢 😢 😢 😢 andrii,gratulujeme k meninkam 😀 😀 😀 😀 😀

oriel
6. jan 2010

halooooo,kde ste vsetky???? 😀 😀 😀 😀

inna7
6. jan 2010

Ahojte...Oriel...krásne fotočky...náhodne som si všimla na prvej strane Lilku... 😵 pekné bruško.... 🙂 takže malú teraz chytá spiderman?.. mojho už prešiel..... 🙂 🙂 🙂
malá už druhý deň nechce spinkať poobede...tak sa hráme... 😉 pod stromček dostala zubnú kefku na baterky...tak si vkuse umýva zúbky... 😀

oriel
6. jan 2010

inna,diiik 😀 😀 😀 😀 joj,s tym spidermanom je riadne posadnuta... ju nie aby prechadzal,ale viac sa este do toho dostala 😀 😀 😀 😀

emita
6. jan 2010

no, dobre že ste už doma. skoré uzdravenie prajeme. a bruško máš poriadne 😉 a krásne ako jeho obsah 🙂

inna to akože nespí vôbec? 😕 my sme mali cez Vianoce 2 dni že Šimon nespal ale potom sa to vrátilo do normálu-našťastie 😝 a Emily mi túto noc nádherne spala. len 2x sa zobudila. to isté bolo na Vianoce, čiže to bude asi jedlom. možno med alebo mak 😀 😀 😀

sara2
7. jan 2010

pekné ránko 😉
konečne nasnežilo 😀
Ja idem umývať okná a upratovať.A dnes po dlllllhom čase mám chuť dať si s vami ráno kafe.Ale nemôžem ☹ .Dám si meltu 😒

Oriel ako Lilka?Bruško je fakt už krásne.
Ja som chcela pridať fotky z vianoc aj z vianočného Sárkinho vystúpenia,ale nejde mi nainštalovať program na zmenšovanie fotiek.Musím počkať na drahého a príde až v piatok v noci.

prajem vám krásny deň.

Kočky ,dávali ste si vysvätiť domy pri príležitosti včerajšieho sviatku?Ja teraz kukám pri raňajkách tv LUX a hovoria tam o tom.A úplne som nato zabudla .A to každý rok dávam ☹

inna7
7. jan 2010

Ahojte....to akože kde ste sa zase podeli???

Sara...ja som na to posvätenie tiež zabudla... už sa u vás všetko ligotáááá 😉 🙂 my sme boli u našich...stále sú tam sestrine deti, tak nech sú bratranci a sesterničky pokope 😉 aj keď mi ešte riadne hučí v hlave 😉 😀

Emi...malá už spinká...asi bola len "rozihranáá" veľa návštev.... 😉

kuknite akého sympoša sme dnes postavili... 😀 😉 🙂 🙂

emita
7. jan 2010

my nesvätíme každý rok. dali sme posvätiť keď sme sa nasťahovali a kým nebudeme prerábať alebo sa sťahovať tak nesvätíme.

inna, fakt úžasný sehuliak 😉

dnes som bola v tescu: vykladali nový textil. fakt vydarená kolekcia. hlavne na chlapčenskú som sa zamerala lebo sa nám blížia narodky 😀

inna7
8. jan 2010

čafte.... 😵
idem sa pustiť do upratovania...čakáme návštevu 😀 a chcela by som dnes vybehnúť aj do zemplína, len neviem či sa podarí... 😉

malá sa naučila nové slovíčko...keď od nej niečo chcem, povie "čekaj" 😀 😀 😀

mykky
8. jan 2010

Ahojte baby. Neviete mi poradiť komu mám zavolať, keď chcem rodiť v Humennom? Ja som totiž zo Sobraniec.

oriel
8. jan 2010

ahojte..... holky,tak ten virus s vracanim neminul Lilku.... vcera vrackala,no kedze chodime este do nemocky na injekcie,tak nas tam do dnes nechali..... stiekli jej asi 3infuzie.... myslim,ze uz je v poriadku.... od vcera uz vobec nevrackala..... 😖 no musi este podrzat trocha dietu.... 😖 😖 keby nahodou opat zacala vracka,ideme opat do nemocky..... tak drzte prsty,aby uz bolo o.k.... 😲 😝