Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
8. jan 2010

mykky,neviem,skus najprv zavolat do nemocky na gyn. porodnicke odd. a spytaj sa niekoho,ako mas postupovat.... myslim,ze ta budu chciet vidiet aj skor pred porodom.... drzim palce,uz sa ti to blizi 😀 😀 😀 😀

mirrinka
8. jan 2010

ahojte...my sme už konečne doma,tak sa vám budem viac venovať - od zajtra 😀
oriel,nááááádherne bruško 😉 aj ja chcem takéééééééééééééééééééééé 😀

dagsty
8. jan 2010

Nazdar dievcatá...spominate si na mna? hmm? 😉

Tak teraz poprosim v skratke co sa udialo za dobu co som tu nebola..ok? 😵

emita
8. jan 2010

dagsty ahoooooj. u nás také bežné veci rodia a čakajú sa bábätká 😀 😀 😀 , ľudia chorí a zase zdraví, deti rastú 😀 😀 😀 a u vás čo nové?

oriel to ma mrzí že sa vám to ešte skomplikovalo ☹ verím že už bude dobre

mirrinka no konečne 😠 😀

dagsty
8. jan 2010

musim si precitat aspon par stranok, nie som absolutne v obraze

dagsty
8. jan 2010

orieeeeeeeeeeeeeeel jake uzasne brusko..kukla som fotecky....jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej a dievcatko..božeeeeeee

dagsty
8. jan 2010

emita prenadherne deticky..jake už velkeeeeee 😉

dagsty
8. jan 2010

mirinka, malicka je rozkosna...strasne chutna 🙂

bobooo
8. jan 2010

ahojte oriel prajem skoré uzdravenie a hlavne nech sa to už neopakuje 😠 😠
inak my soplíme ale je to už o.k. dala som deti dokopy aj bez ATB predpísaných mojom doktorkou tak to ma teší najviac....inak ako sa máte po sviatkoch? ja celkom len ten oddych by teraz bodoll....my aj po sviatkoch aj po narodkách a meninách tak mám konečne zase rok pokoj 😀 😀 😀
dagsty ahoj teba nepoznám,alebo lepšie povedané nezastihla som ťa tu zatiaľ...

emita
9. jan 2010

bobooo ja som zase plná energie. len by som upratovala a niečo robila 😀 😀 😀 musím sa brzdiť 😅
blahoželám že ste to zvládli bez nich. náš Šimon bral za 2 roky 4 ATB čo sa mi zdá dosť 😖 a ak si mala nejaký sviatok tak ti prajem všetko najlepšie 😉 🙂

vidíš dagsty, musíš sa prísť častejšie k nám potešiť 😀 😀 😀

seuska
9. jan 2010

joj Oriel zasa si bola v nemocke? hm... ☹ Dufam, ze uz bude Lilke lepsie...a ty sa drzkaj tiez... Ja som tiez ochorela, beriem ATB z coho nie som nadsena, ale co uz. Som sa ta pytala v teme April 2010, ako to mas s tym cisarskym....?

Vas dievcata citam pravidelne, deti mate rozkosne aj sa na Vas zasmejem, len ja este nemam mimi tak budem snad potom castejsie prispievat ked bude mimi na svete, potom mi budete radit ked ste take skusene, lebo ja tu nemam nikoho z rodiny a mm rodina "ee" 😉 Vsimla som si ze ja Janka ako porodila tak vobec asi nestiha prispievat ze ako sa ma s malickou... ci mate nejake info ako sa maju?

oriel
9. jan 2010

seuska,cauko..... no dufam,ze uz bude o.k.... 😲 a tebe co je? drzim prsty,aby si bola cim skor fit...... hlavne,ze je babetko v poriadku..... 😀 😀

bobooo
9. jan 2010

dik emita hej aj meniny aj narodky len vravím že som rada že už je to za mnou...všetko je to tak za sebou a ešte sviatky to je veľa na mňa...
inak moji brali atb už 2x...no majú rok aj 7mesiacov, ale tiež nie som z toho nadšená 😝

oriel
10. jan 2010

HALOOOOOOO............ kde ste vsetky? 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
10. jan 2010

Ahoj Oriel, tiež pozeram že nikto nepíše... 😝 😉

inna7
11. jan 2010

ahojte....tak pekne urobiť si kávu a píííísať !! 😠 ako sa máte, čo dnes robíte, varíte a tak....

ja som bola odviezť Lukáška do škôlky a teraz sa tu s malou hráme... 😉 🙂 navarené od fčera, upratané od predfčera 😀 😀 😀

sara2
11. jan 2010

ahojte.
Celý víkend sa mi nedalo pripojiť na stránku MK.
Sarika sa mi zasoplila a dnes začala aj kašľať.Zatiaľ nejdeme k dr.Skúsime to doma.Dúfam,že to bude ok lebo o týždeň sa chystáme na lyžovačku.

ahoj Dagsty 😎

oriel
11. jan 2010

ahojte ... my sme dnes boli na kontrole opat na detskom a boli uz aj vysledky z toho zapalu pluc.... a podrzte sa..... 😝 😝 😝 😝 Lilka ho dostala z pneumokoka...... pritom bola ockovana....... normalne nechapem..... vytery boli robene dvakrat,aj krv...... 😝 😝 😝 a to vrackanie nebol rotavirus,ale len reakcia na tolko ATB.... 😝 😝 😝 takze tak..... je mi z toho normalne blbo..... myslela som,ze ked bude zaockovana,uz ho nemoze dostat 😝 😝 😝
Sari,dufam,ze sarinke to skoro prejde,,,,,.... ja som bola dnes aj na gynde na krv.... a taktiez som si bola dat spravit okuliare a vybrat sosovky 😀 v piatok idem na poradnu...... 😀

matka331
11. jan 2010

ahojte baby ..ja som dnes bola v humennom v nemocnici mala som tamist za primarom fockom aleon tam nebol ale zastupoval ho tam iny lekaar neviete ako sa vola???taky starsi pan mal sive vlasy tosku plesinky sa mi zdaa aj take sive fuzky...dakujem

emita
11. jan 2010

matka, to je starý primár-Pavlovčin

seuska, v pohode, môžeš aspoň napísať ako to pržívaš a kľudne sa môžeš ďalej baviť 😀 😀 😀

oriel, kiež by to bol fór.... 😠

sara tak nech je rýchlo zdravučká. kde idete lyžovať?

mirrinka kde zase si? 😠 😀

matka331
11. jan 2010

emita a on ho zastupuj stale??ci sa tam satle striedju??

sara2
11. jan 2010

matka331, primár Focko pokiaľ mám dobre info by mal byť teraz na dovolenke.

inna7
11. jan 2010

Ahojte.... 😵
ja som si dnes bola podat ziadost o zvysenie RP...tak dostanem zvyseny aspon 4 mesiace 🙂
potom sme sa s malou prechadzali po meste...do kociara uz nesadne, len by chodila....vobec nebola unavena 😵
potom sme zasli do zemplina, tak sa mi podarilo "ulovit" zopar peknych kuskov 😀 😉

Oriel...no to sa stava... 😒
Sara...skore uzdravenie malej...aj ja som zvedava, ze kam idete lyzovat 😉

oriel
11. jan 2010

matka,ano primar je na dovolenke a este cca 2tyzdne bude..... 😲

rejoice
11. jan 2010

Ahoj matka331 🙂
Tak mas uz prvu navstevu v Humennom za sebou, ake to tam bolo? Robili ti aj vysetrenia? Potrebovala si aj svoju zdrav. kartu od svojho gynekologa ?

sara2
11. jan 2010

ahojte.
Saruľka vyzerá ok.Zahájila som "domáce liečenie".Bylinkové čajíky,olejové zábaly a sirupček.Verím,že to bude dobré.Už som si pochvaľovala,že dlho nebola chorá a bum....
Na lyžovačku sa chystáme do Zuberca-Roháče-záp.Tatry.Verím ,že aj pôjdeme.Hlavne náš tatík si zaslúži po posledných 3 bláznivých mesiacoch v práci konečne oddych.Sárka pôjde prvykrát na ozajstný svah.A ja sa budem len kukať ☹ pretože nemôžem po tej chorobe športovať.No ale v plánoch nepredbieham lebo jeden nikdy nevie.....
pekný večer 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
12. jan 2010

pekné ránko ... 🙂 zase snežik, čo ... 😉 ja už chcem teplo 😉 🙂 🙂

Andrii...ako vojdeš dnu, tak vľavo a zasa vľavo...do takej chodby.....už majú predtlačené tlačivá, tak to iba vypíšeš...plus čestné vyhlásenie a ešte jeden papier, ohľadne schválenia... 🙂

čo dnes varíte? 😕

inna7
12. jan 2010

andrii...UPSVaR ak si myslela to, že kde.... 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz