Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
12. jan 2010

ahojte,krásne zasnežené ránko 🙂
Inna,to zvýšenie sa týka len detičiek do 2 rokov?

Nemôžem sa riadne prihlásiť na koníka.Stále musím isť cez modrú strechu a tam kliknuť na koníka.Ináč ma to k vám nepustí ☹

Dagsty,kde si???? Zase o rok sa ukážeš? Ako si žijete? Minule na poliklinike veľkej som stretla neviem či teba či tvoju sestru???

No kočky,my máme dietne kuracie mäsko s cestovinami.A "omačkovú polievočku"-t.j paradajková.
Idem si dať bezkofeinovú kávu.A neprišli by ste mi požehliť?Také dve obrovské kopy? 😀 😝

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
12. jan 2010

vonku je fakt krasne.... aspon z okna..... 😀 😀 😀 aj ja si idem dat kavicku..... 😀 ja si tiez z dna na den nechavam zehlenie..... a nie a nie sa k tomu prinutit......... 😀 😀 😀 😀 sari,mna v pohode riadne pusti na MK.. nevies ako sa ma Marianna? 😀 idem pomaly rozmyslat,co varit..... polievocku mame...... 😀 😀 😀 Nooooo, Dagsty by sa tu mohla ukazat castejsie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes nam prislo to nove DVD spievankovo..... Lilka je z neho hotova..... je peknucke,spievaju a aj tancuju tam deticky 😀 😀 😀 😀
my este tento tyzden mame taky kludovy..... nejdeme ani von..... 😲 😲

oriel
12. jan 2010

este som sa chcela spytat,ci nahodou neviete,ci sa za prevod cez IB do Ciech platia vysoke poplatky? pretoze kociarik,kotry mam vybraty,je momentalne na SR vypredany,pretoze tato farba uz v novej kolekcii nieje,no na ceskej ho maju na sklade...... nemate s tym niektora skusenost? dikyyyyyyy

sara2
12. jan 2010

Ahoj Oriel.Ja som ešte stále tu 😀

Spievankovo-myslíš Podhradská a Čanaky? Švagriná to dostali pre malého a ten je nalepený na tv a tancuje.
Marianna bola chorá,mala aj teploty.Bola minulý týždeň na kontrole v Košiciach.V nedeľu sme sa stretli v kostole ale nespomínala mi ,že ako to dopadlo.
Oriel a ako sa má Kika a malý Ferko?

oriel
12. jan 2010

ano,je to to dvd..... 😀 😀 😀 😀 je super.... 😀 😀 😀 kika sa maju o.k.... este ani tento tyzden nesla do skolky,pretoze idu asi v pondelok na alergologiu ,tak aby bola zdrava..... 😀 vcera mala narodky,v piatok chceme ist k nim 😀 😀 😀 dufam,ze marianna je o.k 😀 😀 😀

inna7
12. jan 2010

Andrii...ja som to akurat dovarila...teda zem.kašu a rybky... 🙂 a zemiakovú kyslú polievočku... 😉

škoda že je to iba do dvoch rokov, aj mňa všetky výhody obchádzajú 😠

emita
12. jan 2010

my dostaneme zvýšené len na mesiac, lebo na Emily nemám nárok kedže som pred pôrodom nepracovala. no čo už... aj mesiac lepší ako nič

hrstková polievka(ktorú žiaľ jesť nebudem 😝 ale chlapi nech si dajú 🙂 ) a zapekané cestovinky 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matka331
12. jan 2010

ahojte ,,,,takmi aj vraveli ze focko by tam mal byt koncom mesiaca tak dufam ze malickaa este vydrzii tie dva tyzdne aby ma odrodil on....aletam su vsetci porodnici asi dobryy nie??

mirrinka
12. jan 2010

ahojte...už som konečne tu...nie a nie ma sem pustiť,neviem čo sa s tým koňom deje 😠
akurát som dočítala všetko zameškané....
mám tiež zopár noviniek,takže idem na to : tak poprvé - sme sa presťahovali k našim na dedinu do podkrovia - od nového roka sme už tu,Lianka dnes bola prvý den v novej škôlke a velmi sa jej tam páčilo,už sa nevie dočkať rána...
po druhé - presťahovali sme sa preto,lebo sme si tu kúpili pozemok a chystáme sa stavať domček,tak dúfam,že tohto roku niekedy na jesen alebo v lete už začneme kopať základy....
a po tretie už nemáme nič nové 😀 😀 😀

sara2
12. jan 2010

Mirri,ty si tajnostkárka 😀 .Tak nech sa vám darí. 🙂

bobooo
12. jan 2010

ahojte aj ja som to využila tú matersku a tiež samozrejme len na pár mesiacov...no čo už ...
aj u vás v He bolo dnes tak pekne zasnežené? u nás áno , ale ani som vonku s drobcami nebola, malému asi ide stolička dnes troška teplotoval ale len do obeda tak neviem ako 😕

bejby73
12. jan 2010

ahojte,mamičky.náhodou som sa dostala na túto stránku a začítala som sa,do vašho rozprávania a prihlásila som sa. som tiež z hé a mám dcérku.zaujala ma hlavne debata o školke(ale je to debata stará takmer rok aj dlhšie )aj ja som dlho zvažovala kam dať malú, do ktorej školky, ale už som to vyriešila. Inak aj my "bojujeme"s vírusami,teplotami, momentálne s kašľom ,ale určite viac s príjemnými vecami.(co sa týka porodnikov,myslím,že sú dobrí-moja skúsenosť)pa

inna7
13. jan 2010

Ahojte 😵

Mirri, dobrá si...hlavne tá tretia novinka ma pobavila 😀 😀 😀 super, nech sa darí 😉

boboo...aj mojej vyšli nedávno stoličky...tiež mala mierne zvyšenú teplotu a aj hnačky...a nechcela nič papkať..ale už je to za nami... 🙂 a snežik je aj v He...aj teraz krásne sneží... 🙂

bejby73...vitaj 😉 v ktorej časti He bývaš? 🙂

oriel
13. jan 2010

dobre ranko...... 😀 😀 😀 😀 Mirri,super..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 drzim palce,aby stavba domceka sla rychlo 😀 😀 😀 😀 😀
Bejby ,ahoj.... vitaj.... kolko rockov ma dcerka? kde byvate? 😀 😀 😀 😀

bobooo
13. jan 2010

inna šak to je najhoršie že nič nejedia už asi týždeň na mlieku a sem tam chlebík, a cestovinu to hej , ale zemiaky a ryža ani do pusy...

sara2
13. jan 2010

Pekný dník maminky 😉

Bola som so Sárikou u dr.V noci vkuse kašľala.Dýchanie ma čisté.Dostali sme do nosíka robené kvapky a ďalšími vytierať nosík a tiež sirup Erdomed.Tak verím,že to prejdeme bez ATB.

Vitaj Bejby 🙂

Oriel,ako je Lilke?

Mirri,a aký typ domčeka plánujete staviať.Ja by som tak hrozne chcela domček.Pred dvoma rokmi sme už skoro kúpili pozemok,ale na poslednú chvíľu sme cúvli.

oriel
13. jan 2010

Sari,Lilka je uz v pohode... aj celkove vysledky su uz o.k.... 😀 😀 😀 dufam,ze Sarinka bude skoro v poriadku.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes som vsetko pozehlila..... tak sa tesim..... 😀 😀 😀 😀 😀 idem rozmyslat nad vecerou..... 😀 😀 😀 😀 😀

sara2
13. jan 2010

Sárka kuká Kúzelnú škôlku tak som sem zabehla 😉

Oriel,ja som robila žemľovku a brokolicovú polievku.
Na zajtra nemám nič rozmyslené,tak šup sem s receptami 😎

oriel
13. jan 2010

SARI,ja som este tuuuuu 😀 😀 😀 😀 mnam,zemlovku by som si dala..... no u nas ju mam rada len ja...... 😲 😲 Lilka od druhej spinka..... 😀 taaaak sa nudim...... 😀 uz som jej aj svetielko zasvietila,aj telku pustila,ze mozno vstane a nic...... vecer mame blaznenie iste..... aspon do tej 11tej 😀 😀 😀 😀

sara2
13. jan 2010

Oriel ,ja som ešte stále tuuuuuu 😀 😝 😀 😝
No moja bábika musí každý večer zaľahnúť o ôsmej.Najneskôr do pol deviatej spí.Chcem mať večer trošku času aj pre seba 😎 Ale je pravda,že poobede už nespí.

oriel
13. jan 2010

Lilka este nevydrzi,aby cez den nespala..... ked chodi do skolky,tak rezim je super.... okolo tej 12stej na obed zaspinka ,pospi cca 2hod. a vecer pojde v pohode spinkat..... 😀 😀 no dnes tu bola sestra s malou,tak zaspala az o druhej.... hm...... 😝

oriel
13. jan 2010

jankabo sa tu fakt dlho neukazala 😲 dufam,ze su s malinkou v poriadku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
13. jan 2010

na happyfote maju teraz akciu..do 21-ho tuším....akurát si "vyrábam" knihu s fotkami... 🙂

ani ja netuším čo zajtra variť...rozmýšľam nad paradajkovou polievkou a teraz ma napadol ryžový nákyp...tak asi to..ale dajte typy.. 😉

inna7
13. jan 2010

no jankabo by sa už mohla ukázať... 🙂 ináč aj andrii sa zasa fláka 😉

oriel
13. jan 2010

inna,aj my sme davali vyvolavat fotocky v akcii 😀 😀 😀 fotoknihu som chcela sj ja Lilke spravit,no vsetky fotky,cca do pol roka od jej narodenia,co som mala v PC,odisli spolu so starym PC.... vyvolane v albume mam,no neda sa to poslat..... stve ma to,pretoze tie knihy sa mi velmi pacia............... 😀 dala by som jej tak postupne od narodenia az doteraz 😖 😖 😖

oriel
13. jan 2010

u nas vyhrali cestovinky so syrovou omackou 😀 😀 😀 😀 bude to rychle a chutne aj pre Lilku 😀 😀 😀

oriel
13. jan 2010

Sara,Inna......ta kde ste zdrhli????

inna7
13. jan 2010

aaaale, manžel prišiel domov a išiel hneď aj lyžovať..tak som mu samozrejme musela nachystať veci 😀 😀 😀

no, moj maly ma na večeru to čo ja na obed a ja mam na večeru bezglutenove musli 😕 🙂 😉