Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
13. jan 2010

no, kukám že dnes tu bol plodný deň 🙂

mirrinka wau, to je super. takže kde teraz bývate?

bejby a pre ktorú škôlku si sa rozhodla. my sme chceli dať Šimona na tú čo je pri internátnej škole ale počuli sme fámu že majú rušiť školu tak neviem čo potom bude so škôlkou. musím poslať manžela na výzvedy 😀 😀 😀 joj teraz máme také divoké obdobie lebo malý si presadzuje svoj názor=robí si čo chce a skúša čo môže, hoci dobre vie čo môže a čo nie. ale keď som mu už 10 krát zakázala niečo, vyskúša to aj 11-ty krát. veď čo ak... 😠 😝 😖 😀 a Emilka túto noc spala tak že do polnoci hore každú hodinu, po polnoci každé dve-zakaždým chcela papať. no najzvláštnejšie na tom je, že mi to vôbec nevadilo 😀 😀 😀 manžel hovorí: vám je tak dobre, vy sa v noci toľko stískate 😀 😀 😀

tak kde je tá janka? 😕

sara2
13. jan 2010

Emi klobúk dole-máš pevné nervy a veľa energie.Len tak ďalej 😀 .A to skúšanie je ok.Moja to na mňa hraje dodnes.Hoci aj povie,že to nieje správne ale ako vravíš-čo ak sa mama pomýli a dovolí? 😀 😝
Sarka zahlásila,že je unavená tak ideme do hajan.
čaute 😉

bejby73
13. jan 2010

ahojte,ďakujem za privítanie na "vašej,našej"stránke oriel ,inna, sara....dcérka má 5 rokov a bývame na sídl. 3. 😉 zisťujem, že máte menšie deťúrence. 😉 😉 aj ja by som ešte chcela bábo,dúfam,že .... 🙂
oriel na stránke happy foto mali super akcie na fotky , knihy ...možno poznáš túto stránku, ak nie skús, tá akcia ešte asi platí

oriel
13. jan 2010

bejby,ano davala som tam teraz vyvolavat fotky..... 😀 😀 😀 😀 dufam,ze sa tu budeme stretavat 😀 😀 😀 😀 😀 emi,super,ze to takto zvladas 😀 😀 😀 😀 😀 a odkedy chcete dat Simonka do skolky? 😀 😀 Sari,Sarinka uz asi hajinka,tak mas klud,vsak???, tak hybaj tu 😀 😀 😀 😀 😀 :

bejby73
13. jan 2010

emi, bašku som dala do súkromnej školky aura na sídl.3,stojí to čosi viac,ale som spokojná 🙂 v poslednej dobe mi je častejšie chorá, tak ju máme teraz u babky ,aby opäť čosi nenachytala ☹ tam je spokojná, lebo si môže robiť takmer čo chce, čaute... 😎 😎 😎

emita
13. jan 2010

aj ja sa chystám vyvolávať, len čakám do poslednej chvíle aby som mala čo najviac foto. 🙂 hej oriel zvládam 😀 😀 😀 som si myslela že dnes skončím na psychiatrii 😀 😀 😀 ale potom predýcham a ideme ďalej 😀 😀 😀 do škôlky by mal ísť od septembra 😉 aspoň v mojich predstavách 😀

emita
13. jan 2010

bejby si doma alebo pracuješ?

oriel
14. jan 2010

haloooooo..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
14. jan 2010

ahojte.... ja som si v lete dávala v happy fote robiť foto knihu - je to úžasné som s nou velmi spokojná 😉

dnes som robila holúbky 😀 prvý krát v živote sama 😀 ale sú perfektné,mnam...aj manžel pochválil 😀 Lianka už zarezáva v novej škôlke,tak mám klídek 🙂

inna7
14. jan 2010

seruste...ja som akurát vybrala z rúry ryž.nákyp...suprový je... 😵 ale polievka sa mi nevydarila..parad.šťava bola pokazená a ja som si to nevšimla.. 😠 tak sa varí druhá.. 😉

ja stále ešte dorábam tú knihu..neviem sa rozhodnúť ktoré fotky tam dať..mám ich totiž veľa... 😉 ale super, že si to vlastne navrhuješ sama....to sa mi páči... 😵 rozmýšľam že dám urobiť dve..pre obe deti..najprv som myslela že to spojím, ale asi radšej dve... 🙂

matka331
14. jan 2010

ahojte babenky neviete presny datum dokedy ma dr.focko dovolenku?

oriel
14. jan 2010

matka,ja neviem presne.... no myslim,ze do konca mesiaca...... 😲 fakt neviem,mozno seuska by vedela,ona k nemu chodi..... len sa tu dlhsie neukazala 😲 😲 a v nemocnici ti nepovedali,dokedy ma dovol.?
Inna,aj ja by som na tvojom mieste dala pre obidve deturence zvlast..... bude to super pamiatka 😀 😀 😀 😀 😀
mirri,holubky... hm...... ja by som si asi netrufla 😀 😀 😀 😀 😀 super,ze sa vydarili 😀 😀 😀 😀 😀

matka331
14. jan 2010

oriel nie nepovedali mi ...ale mam tam ist 20 to je myslim ze v stredu..ja sa len bojim toho ze namna pride normalny porod a neviem ako budem rodit kedze malicka je otocena kp...a neviem ci sa to mam pytat na poradni alebo amm pockat za fockom

sara2
14. jan 2010

ahojte.

My sme už po obede.Ideme so Sárkou na poštu.Namaľovala obrázok do Kúzelnej školky tak ideme poslať.Je z tej relácie úplne v tranze 😀

Mirri,gratulujem k vydarenému obedu 😀 😀 😀 .My holúbky vôbec nekonzumujeme.Nejak tomu nemôžem prísť na chuť.Koložvársku kapustu hej ale toto nie.

Oriel,pošli mi prosím program na zmenšovanie fotiek prosím ťa.Dnes som si stiahla z googlu niečo ale nechce mi ich zmenšiť.dík.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
14. jan 2010

sari,ja nemam ten program ..... ja zmensujem tak,ze kliknem na fotku,otvori sa,potom pravym tlcitkom na mysi... potom EDIT.... potom RESIZE.... potom nieco ako STRETCH/SKEW.... tam vyjdu take policka,kde bude velkost 100 , 100 a ty tam napises 30 a 30 a potom uzlen OK... a ulozit..... mne to tak ide,....... skuuuuus

mirrinka
14. jan 2010

ja zmenšujem v skicári 😉 😉

oriel
14. jan 2010

alebo Sari,teraz ma napadlo,ze kukni na MMB na hlavnu stranku a tam tiez najdes niejaky program a aj postup by tam mal byt 😀 😀 😀

inna7
14. jan 2010

oriel..presne to som Sare poslala v ip...odkaz na mmb..je tam aj postup...ale ja mam nastaveny fotoaparat na velkosti 640 x 480 a uz nic nemusim potom v pc zmensovat.. 😉

Andrii..moja mala sa tiez vyzlieka...hlavne ponozky a papucky..co to z nich rastie 😀

holubky mam rada aj ja...hlavne tu stavu... 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
14. jan 2010

andrii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
14. jan 2010

ok, ale musime pockat...bodynko si zatial nevie strhnut.. 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
14. jan 2010

čafte 😎
Ste sa tu rozbehli v debatke 😀
Bola som v meste a zašla som do toho obchodíku v dome služieb "Žaba".Ukazovala mi tam pani katalog na zn.Mariquita na jar.BOOOOOOMBBBBBAAAA.Prekrásne veci hlavne na dievčatká.Problém je len v tom,že je to drahšie a že chodí z každej veľkosti len jeden kus.Ale fakt krásne na dievčatká.Od tričiek,cez mikiny,cez ponožky ,kabátik v jednej línii.

inna7
14. jan 2010

Sara...ano, maju krasne vecičky...len predražené...

viete, ako moja malá hovorí že sa volá...."tíkom" ako t-com... 😀 😀 😀 ešte to aj tak pekne vysloví...neviem prečo práve to...nespomíname to doma...už asi dva mesiace si takto hovorí...aj keď sa jej opýtam, že koho mamka ľubi? tak povie tíkom... 😕 😉

matka331
14. jan 2010

babenky ktoree ste teraz niekedy rodili v humennom co vsetko ste potrebovali do porodnice..?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
14. jan 2010

och, tak to bude sklamaná keď prejdem do "outuuu" 😀 😀 😀 😉 už zanedlho... no hádam sa naučí 😀 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
14. jan 2010

no tu je veselo 🙂

sara ja som tam pozerala košelu pre Šimonka. také čo sa mi páčili stáli 20euro 🤐 trošku veľa 😝

mne niekedy malý až dych vyrazí čo zo seba dostane. včera prišiel od babky a prvá veta: de je moje auto? 😅 (to "moje" je absolútna novinka 😉 ) alebo také že tato chyta viďi (=ryby).