Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
16. jan 2010

andrii,pošli mi tvoje celé meno do ip,nech si ťa pridám na facebooku 😉 už tam mám innu,emi,a saru 🙂

mirrinka
16. jan 2010

haloooooooooo baby,kade chodíte? 🙂

bobooo
16. jan 2010

ahojte k meninkám sa pripájam aj ja všetko naj...
k tomu vyzliekaniu: v postieľke pravidelne dole ponožky a pyžamko...a keď su na nočníku tak aj body tak sú holé...
inak naši sú chorí...včera vyšla Tobiasovi teplota na 40,37stupňov, tak davaj studená sprcha a na pohotovosť, a malá má zapálené hrdielko tak sú na ATB obidvaja...
inak teraz v pohode aj noci kľudné len na mliečko sa zobudili 😉

sara2
17. jan 2010

bobooo,rýchle uzdravenie drobcom 😉

Kočky vidíte to krásne ráno.Stromy ako by ich mrázik žezlom navštívil 🙂 .Až som si vytiahla žalúzie aby som to v kuchyni sledovala.Pred oknom máme veľkú brezu a je prekrásna biela.Jooj len nech nasneží,aby sme mali na lyžovačke snežik 🙂 .

Čo dnes porábate? My sa o chvíľu chystáme do kostola,obed mám navarený a poobede ideme do Košíc.
ahojte 😎

alenanp
17. jan 2010

Ahojte mamicky humencanky,som tu nova a chcela by som sa k vam pridat.Moja mala spinka tak mam chvilku volna,urcite to poznate.A vy co porabate?

mirrinka
17. jan 2010

ahoj alenka.... vitaj u nás 😉 dnes tu je pusto,ale cez víkend to tak väčšinou býva 😀 😀 😀

alenanp
17. jan 2010

no vidim ze asi je to tu dnes slabsie. 🙂 asi kazdy len tak lenosi po dobrom obede vsak?

asshanti
17. jan 2010

ahojte baby,

chcela by som sa vas spytat na referencie na vasu nemocnicu v HE, lebo rozmyslame, ze tam asi pojdeme rodit... ja som sice z okresu Sobrance, ale mam nevabne info na nemocnicu v MI a mam kamosku co by mi vybavila porod v HE... no nevieme sa este uplne rozhodnut, aj ked zanedlho rodime... odkedy tam treba chodit na poradne? a su tam pekne izby, dobri doktori? s epiduralkou je to v pohode, neboli nejake komplikacie?
dakujem... 😉

rejoice
17. jan 2010

Ahoj asshanti, aj ja by som chcela ist rodit do HE a som tiez z okr. Sobrance, do MI by som isla rodit nerada. Ja co som pocula len same chvali na lekarov porodnikov aj na personal, tak uvidim 😉 mame skoro rovnaky termin(ja mam 7.3.), tak sa tam mozno stretneme. Pozerala som tvoj albumcek a uz mas prichystanu peknu vybavicku. Ak budes mat dajake zaujimave info o HE nemocnici tak budem rada ak mi napises do IP. Drz sa!!! paaaa 😵

mirrinka
17. jan 2010

ahojte kočky - budúce maminky 😉 na túto tému sme sa tu už ked si dobre spomínam bavili viac krát a všetky,ktoré sme rodili v HE sme mali s našou pôrodnicou len dobré skúsenosti 😉 ja osobne som sa nesťažovala absolútne na nič,ani na doktorov,ani na sestričky,ani na izbu,ani na jedlo no na nič 😀 vtedy som bola happy,že už to mám všetko šťastne za sebou a bolo mi dokonca aj jedno,že som na izbe so štyrmi dalšími babami aj ked som chcela nadštandardnu izbu - vlastne vtedy som bola aj rada,že mám s kým pokecať 😀 na nejaké zvlášť zmije sestričky si nepamätám,takže asi boli všetky v pohode 😀 baby,držím vám pršteky aby všetko dopadlo podľa vašich predstáv,želám vám hlavne rýchly pôrod bez komplikácii a tých pár dní v pôrodnici už nejako vydržíte....hlavne,že už bude mať pri sebe svojho drobca 😉 držte sa......

asshanti
17. jan 2010

ahoj rejoice, dakujem, teraz v stredu sme boli v KE a uz mame pokupene uplne vsetko, len to nefotim - kocik, postielku komplet, prebalovaci pultik, oblecenie, kozmeticke veci, skoro uplne vsetko... 😉 nerada by som potom neskor behala po obchodoch a cakala ci nahodou na mna nepridu porodne bolesti alebo by mi to potom kupoval niekto iny, ja musim mat vsetko pod kontrolou... 😀 😉 ja mam par kamosiek co rodili v HE a velmi si to chvalili, tak uvidime, uz by sa trebalo aj rozhodnut... ale zasa najradsej by som rodila pri svojom gynekologovi (MUDr. Stefanko), lebo sa pozname dlhsie a vie vsetko o mojom tehotenstve, no a ten chodi rodit do MI, tak neviem... Ty chodis ku komu, ked sa mozem spytat? fakt, mozno budeme aj rodit spolu... 😵 😵 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asshanti
17. jan 2010

ahoj andrii, dakujem velmi pekne! to boli len take zaciatocne nakupy, nieco na mensie, nieco na vacsie mimi... teraz mam uz nakupene hadam vsetko a su to este krajsie vecicky, tie bodiky a dupacky, fakt nadhera, sa vytesujem!!! 😵 😵 😵 takze by to mal byt naisto uz chlapcek, bude sa volat ALEX !!! 😉

asshanti
17. jan 2010

andrii, mas naaaaadhernu rodinku, rozkosni ste !!! 😵 😵 😵 a Ty vyzeras po 3 detoch ako nejaka dvadsiatnicka, fesanda, sa mi ani verit nechce... ako to robis...??? 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asshanti
17. jan 2010

pre dievcatko sme mali viacero variant, ale asi by to bola Sofia... este len od pondelka vieme, ze to bude chlapcek, teda mal by byt... to by bola sranda kebyze sa nam narodilo dievcatko... 😀 😀 😀 kocik uz mame tyrkysovo modry, oblecenie tiez pre chlapceka... dlho nam doki vravel, ze to vyzera na chlapceka, ale nebol si isty, ani po hodine 3D ultrazvuku, lebo maly je velmi aktivny, stale kope, robi kotrmelce, tak nam dlho nechcel ukazat co skryva medzi nozkami... az teraz v pondelok moj manzel s dokim videli vajicka... 😀 😀 😀 tatinko sa uz velmi tesi na synceka !!! 😵 😵 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
17. jan 2010

Dobrý večer 😀

Vitaj nová humenčanka Alenka 🙂 😉

No kde sa flákame babule? Ako ste prežili dnešný deň?
Čo zajtra varíme?
Kam s našími deťmi zajtra?
No končím...príliš veľa otázok-ako na výsluchu čo? 😀 😝

asshanti
17. jan 2010

nam je to uplne jedno co to bude, len nech je zdravucke! je to nase prve a vytuzene babatko !!! 😵 😵 😵 len uz sme pripraveni na chlapceka, ked tam bolo vidno vajicka... 😀 😀 😀 a asi pojdeme rodit do HE, musim este porozpravat s mojim dokim, lebo to tam uz asi bude treba chodit na poradne, vsak?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
17. jan 2010

ahojte.. 🙂

alenanp...vitaj 😉

my sme boli dnes na návšteve u kámošky a zároveň našej krstnej.. 😵 bolo super, deti sa pekne pohrali... 😵

zajtra príde môj brat z UK...tak ideme k našim...no a doobedu idem zapísať Lukáška do školy... 😕 😉 🙂 rozhodla som sa pre švermovku... 😉 učí tam aj moja spolužiačka, a tá ma utvrdila, že je to dobrá škola... 🙂

variť nevarím...veď ideme k našim 😀 😀

asshanti, rejoice.... držím prstíky aby ste onedlho držali v náručí krásne zdravé bábätká... 😵

inna7
17. jan 2010

ozaj...boboo...skoré uzdravenie detičkám... 🙂 dúfam, že vám je už lepšie... 😵

inna7
17. jan 2010

a do tretice...zabudla som, Mirri...ďakujem za kompliment... 😉 🙂

mirrinka
17. jan 2010

😉

bobooo
17. jan 2010

ahojte
asshanti,rejoice ja som z VT a tiež som rodila v He a bola som celkom spokojná no neviem to porovnať bol to môj prvý pôrod a inde som samozrejme nerodila...
inna7 no včera to bola katastrófa...o pol noci som im chcela dať atb a v tom som si všimla že Tobino sa príšerne trasie...dala som mu čípok, lebo zrazu celý horel...tak reku chtiac nechtiac že bude spať medzi nami(také tu ešte nebolo 😀 ) no a keď si to všimla Sofia ani ľahnúť nechcela len tatííí tatíííí - tak sme zobrali aj ju , že keď zaspí tak ju prenesiem, a než som stihla zhasnúť rýchle vyskočila z postele, zapla radio a davaj ho tancovať okolo postele, Tobino vyskočil za ňou a to isté 😝 😝 nič by na tom nebolo len na hodinkách ukazovalo že 01:45 😠 😠 😠 no ale po 5 minútach ich to prešlo, malý ešte mlieko popýtal a zaspali sme asi okolo pol 3 😒 a ráno budíček o pol 8 ako vždy 😠 😠 dnes som myslela že ani obed nedovarím aká som bola unavená a samozrejme manželík ich dával pred obedom spať a akosi nedošiel naspäť až jak sa zobudili...no čo už...len dúfam že to túto noc nebude také...
inak zajtra idem do zubára tak držte prsty neviem čo ma čaká a veeeľmi sa bojííííííííím 🤐

zuzu101
18. jan 2010

dobré ránko 😀

inna7
18. jan 2010

pekné ránko 🙂 🙂 🙂

boboo...lepšie tancovať ako plakať, nie?? 😀 😀 tak sa rýchlo vyliečte... 🙂
a zubára sa bojím aj ja...horšie jak na skúšku v škole... 😕 😀 😉

no ja beriem Sárku a ideme na ten zápis a k našim...tak želám pekný dník... 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
18. jan 2010

Šimon zapol PC tak vás reku pozdravím.

andrii o ten príspevok ti treba požiadať na úrade práce.

bobooo to ma mrzí že ste nakoniec predsa s ATB, skoré uzdravenie.

my ideme vonku...