• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
oriel,dakujem emoticon emoticon emoticon
matka,ja by som ti rada povedala,ale skara ja si to už nepamätám....... emoticon
19. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirinka nevadiii ..ve neiktoraa z vas bude urcite vediet
19. jan 2010 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matka,ani ja nepamatam emoticon asi to opat ostava na Emitu emoticon emoticon emoticon vsak Emi? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
DOBRUUUUU NOCKU emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
19. jan 2010 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matka mna za celý čas zdola neskontrolovali (až keď už som bola po termíne), raz robili CTG (monitor) a raz ma poslali na kontrolné sono lebo mi raz zistili zhoršené prietoky. toť vsjo. ináč poradňa úplne oničom. pri Šimonkovi žiadne sono len raz CTG. ale je to individuálne asi. jankubo napr. aj zdola kotrolovali... tebe by podľa mňa mali spraviť sono keď je bábo KP...

huraaaaaaaaa ide sa spinkať emoticon dobrú noc emoticon
19. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
seruste emoticon

čo dnes varíme ? emoticon emoticon
dopijem kávičulienočku a hor sa upratovať emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
20. jan 2010 o 07:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čawte emoticon
no dávajte tipy,lebo ja absolútne neviem do čoho sa dnes pustiť emoticon
dnes je ale riadna kosa,že? každý den iné počasie.... emoticon
ja už som začala sopliť,aj hrdlo ma bolí,tak dúfam,že Lianka to odo mňa neschytá...
20. jan 2010 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ešte som zabudla......v škôlke budu mať 14.2. karnevál - neviete kde v HE sú požičovne karnevalových masiek? emoticon

kávičulienočka emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
20. jan 2010 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=9373082370&kategoria=1 toto sa mi veľmi páči emoticon ale poradte,radšej požičať alebo kúpiť? nie je to dosť 10€ na jedno použitie? lebo na budúci rok predsa nepojde v tom istom kostýme,nie? emoticon
20. jan 2010 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,ja som malej v Tescu kupila kostym anjelika za 6eur.... zlacnene.... Mali aj Macko Pu.... emoticon emoticon sice este asi mesiac dozadu..... emoticon Pozicovne su na stanicnej ulici,tam kde je redakcia pod vihorlatom a aj na Mierovej vo Vseobecnej poistovni.... emoticon No ja by som asi nepoziciavala.... pozicovne stoji cca 7 eur.... emoticon myslim,ze skor kupit emoticon emoticon emoticon emoticon
Idem odviest malu do kamosky a dnes oddychujem.......................... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Nie,treba mi ist na povalu a ked je mala doma tak nemozem,pretoze lezie sama za mnou emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
20. jan 2010 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,dakujem......to som chcela vedieť,že kolko stojí také požičanie....ak tých 7 € tak to sa fakt oplatí radšej kúpiť emoticon ved potom to môžem bud predať,ale niekomu darovať emoticon
20. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...mirrinka...presne tak,ja by som tiež radšej kúpila,ako požičiala..to sa vôbec neoplatí požičiať. radšej kúp a potom to ako hovoríš buď daruješ,predáš,alebo s niekým vymeníš za inú masku na ďalš rok. emoticon

zima je veru riadna... a aj včera sme vonku poriadne vymrzli... vyzeralo to z okna na krásne slnečné počasie,až som mala pocit,že jarné a vonku takááá kosa emoticon ... do večera som sa nejak nemohla zohriať emoticon
20. jan 2010 o 09:31  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuuj a dve čiarky mi tam chýýýbajúúú emoticon
20. jan 2010 o 09:32  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri...ja som v tescu nedávno videla kostým víly za nejakých 3-4 eur...vek 3-4roky...ale tá lienočka je krásna z dráčika...ja by som kúpila...veď aj doma sa môže hrať, nie? môj malý sa doteraz prezlieka za geparda a zora a batmana.. emoticon emoticon emoticon
20. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja akurát teraz mrznem,lebo u nás v dome je ešte kosa,brat ešte drichme a ja nejdem dole do pivnice zapáliť do pece emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
20. jan 2010 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som radšej nejaký taký kostým ako som vám dávala link,nejaku včielku,alebo lienku,víly a princezné sa mi moc nepáčia,to všetky dievčatá sa len do toho obliekaju......
20. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale cena je super.... emoticon
20. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
áno, aj mne sa páčia iné... emoticon len som dala typ na ekšn... emoticon šatky boli biele a mali aj paličku a krídla...ináč krásny..
20. jan 2010 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
konečne drobček zaspinkal a ja si môžem konečne sadnúť... emoticon
nakoniec som varila cesnakovú krémovú polievku a šúlance s makom...a ešte zemiakové placky pre malého, ten by ich jedol každý deň (nie tie na oleji) emoticon emoticon emoticon

čo porábate? emoticon emoticon emoticon
20. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

matka331 Ty si sa uz rozhodla, ze budes rodit naisto v Humennom? teraz chodis este na poradne k svojmu gynekologovi? mne kamoska hovorila, ze ked vstupis do 9. mesiaca, tak uz si mas dohodnut poradnu tam kde sa chystas rodit... ja mam este 2 tyzdne do konca 8. mesiaca, tak sa dovtedy chcem rozhodnut... ale neviem, ze ako tam vysetruju, iba ze klasika moc, tlak a tak, ale neviem ci treba aj liezt na kozu... emoticon emoticon emoticon mna zatial moj gyndos ani raz nepozeral, tak neviem...
20. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moji až teraz zaspali emoticon som si odbehla o 12.00 do mesta povybavovať nejaké veci že na hodinku ostanú doma s tatom, Šimonka som dala do postieľky a Emilka mala ísť spať o 13.00 takže fofry domov... prídem, moja malá už plačeeee a Šimonko ešte ani nezaspal. Emilka sa napapala ale taká bola rozradostená že som sa vrátila že sa jej vôbec nechcelo spať... Šimonko medzičasom vyhladol, potom chcel kakať... No proste obaja zaspali naraz: 14.15 emoticon idem trošku oddýchnuť lebo to fakt brutáááááál emoticon

čelenku som nekúpila emoticon našla som len modrú a šatky má ružové. a z netu už nestihnem objednať. no nič. a do mesta najbližšie asi v jari emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

my sme dnes mali perkelt z pŕs a špenátovú. Nechápem: doteraz špenátovú ľúbil a dnes ho až striasalo z nej emoticon emoticon emoticon

kostýmy pekne nakúpte, ja od vás potom budem kupovať emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
20. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asshanti ja uz som rozhodnuta pre humenne ja uz som tambola dnes druhy krat na poradni a 04.02 mam naplanovanyy cisarskyy lebo malicka je kp----
20. jan 2010 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matka, a ako prebiehala poradna, bola si spokojna, je tam pekne cisto? asi ano, ked si sa uz tak rozhodla... emoticon emoticon emoticon takze cisarsky? co znamena kp...??? nejak je zle otocena? ja som sa tiez bala, ze budem musiet na cisarsky, lebo pri ultrazvuku v 20. tt mi doki povedal, ze mam placentu velmi nizko.... ale rozmyslela si to a neskor to uz bolo v poriadku. emoticon a pri kom budes rodit?
20. jan 2010 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak si to predstavte emoticon naša Emilka sa práve prevalila v hrazdičke z chrbátika na bruško a späť a pozor: v abdukčmej perinke emoticon emoticon emoticon emoticon to je bojovníčka emoticon emoticon emoticon

idem ďalej pracovať emoticon manžel baví deti a ja strihám projekt (fotoDVD) emoticon sme si trošku vymenili úlohy emoticon emoticon emoticon
20. jan 2010 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Emi,sme tu spolu v rovnakom čase emoticon
20. jan 2010 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.no dnes bolo vonku krásne.boli sme asi 4 hodinky. emoticon
20. jan 2010 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzu a kde ste boli? niekde na Malorce? emoticon emoticon emoticon lebo tu je hrozostrašná zima,tu ani psa vonku vyhnať emoticon emoticon emoticon
20. jan 2010 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,tak super....to je teda fakt bojovníčka....ja som tu perinku naživo ešte nevidela....to je v nej nejako poviazaná allebo ako? emoticon
20. jan 2010 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No fakt zuzu kde ste boli?????
Ja som dnes taká uzimená celý deň.Bolis me aj vonku doobedu ale teraz poobede radšej v teple domova emoticon
20. jan 2010 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kosa bola riadna to je fakt emoticon zuzu a nezasypalo vás?

mirri hodila som do albumu jednu fotku. pod podbradníkom má na bušku prekrížené traky. ja ti neviem povedať prečo sa to volá perinka emoticon len verím že o 2 týždne to bude len spomienka emoticon
20. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha...už chápem...ved to je ako tie klasické gaťky čo sa dávaju na balenie na široko.... ale žeby to niekto volal perinka - to som ešte nepočula....
20. jan 2010 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš