Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
19. jan 2010

oriel,dakujem 😀 😀 😀
matka,ja by som ti rada povedala,ale skara ja si to už nepamätám....... 😀

matka331
19. jan 2010

mirinka nevadiii ..ve neiktoraa z vas bude urcite vediet

oriel
19. jan 2010

matka,ani ja nepamatam 😲 asi to opat ostava na Emitu 😀 😀 😀 vsak Emi? 😀 😀 😀 😀 😀
DOBRUUUUU NOCKU 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emita
19. jan 2010

matka mna za celý čas zdola neskontrolovali (až keď už som bola po termíne), raz robili CTG (monitor) a raz ma poslali na kontrolné sono lebo mi raz zistili zhoršené prietoky. toť vsjo. ináč poradňa úplne oničom. pri Šimonkovi žiadne sono len raz CTG. ale je to individuálne asi. jankubo napr. aj zdola kotrolovali... tebe by podľa mňa mali spraviť sono keď je bábo KP...

huraaaaaaaaa ide sa spinkať 😀 dobrú noc 😉

inna7
20. jan 2010

seruste 🙂

čo dnes varíme ? 😉 🙂
dopijem kávičulienočku a hor sa upratovať 🙄 😝 😲 😠 😒 🤐 😉

mirrinka
20. jan 2010

čawte 😉
no dávajte tipy,lebo ja absolútne neviem do čoho sa dnes pustiť 😀
dnes je ale riadna kosa,že? každý den iné počasie.... 😲
ja už som začala sopliť,aj hrdlo ma bolí,tak dúfam,že Lianka to odo mňa neschytá...

mirrinka
20. jan 2010

a ešte som zabudla......v škôlke budu mať 14.2. karnevál - neviete kde v HE sú požičovne karnevalových masiek? 🙂

kávičulienočka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
20. jan 2010

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... toto sa mi veľmi páči 🙂 ale poradte,radšej požičať alebo kúpiť? nie je to dosť 10€ na jedno použitie? lebo na budúci rok predsa nepojde v tom istom kostýme,nie? 😅

oriel
20. jan 2010

Mirri,ja som malej v Tescu kupila kostym anjelika za 6eur.... zlacnene.... Mali aj Macko Pu.... 😀 😀 sice este asi mesiac dozadu..... 😀 Pozicovne su na stanicnej ulici,tam kde je redakcia pod vihorlatom a aj na Mierovej vo Vseobecnej poistovni.... 😲 No ja by som asi nepoziciavala.... pozicovne stoji cca 7 eur.... 😲 myslim,ze skor kupit 😀 😀 😀 😀
Idem odviest malu do kamosky a dnes oddychujem.......................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Nie,treba mi ist na povalu a ked je mala doma tak nemozem,pretoze lezie sama za mnou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
20. jan 2010

oriel,dakujem......to som chcela vedieť,že kolko stojí také požičanie....ak tých 7 € tak to sa fakt oplatí radšej kúpiť 😉 ved potom to môžem bud predať,ale niekomu darovať 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
20. jan 2010

mirri...ja som v tescu nedávno videla kostým víly za nejakých 3-4 eur...vek 3-4roky...ale tá lienočka je krásna z dráčika...ja by som kúpila...veď aj doma sa môže hrať, nie? môj malý sa doteraz prezlieka za geparda a zora a batmana.. 😅 😉 🙂

mirrinka
20. jan 2010

ja akurát teraz mrznem,lebo u nás v dome je ešte kosa,brat ešte drichme a ja nejdem dole do pivnice zapáliť do pece 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
20. jan 2010

ja by som radšej nejaký taký kostým ako som vám dávala link,nejaku včielku,alebo lienku,víly a princezné sa mi moc nepáčia,to všetky dievčatá sa len do toho obliekaju......

mirrinka
20. jan 2010

ale cena je super.... 😉

inna7
20. jan 2010

áno, aj mne sa páčia iné... 😉 len som dala typ na ekšn... 😉 šatky boli biele a mali aj paličku a krídla...ináč krásny..

inna7
20. jan 2010

konečne drobček zaspinkal a ja si môžem konečne sadnúť... 🙂
nakoniec som varila cesnakovú krémovú polievku a šúlance s makom...a ešte zemiakové placky pre malého, ten by ich jedol každý deň (nie tie na oleji) 🙂 🙂 🙂

čo porábate? 😕 😉 🙂

asshanti
20. jan 2010

ahojte,

matka331 Ty si sa uz rozhodla, ze budes rodit naisto v Humennom? teraz chodis este na poradne k svojmu gynekologovi? mne kamoska hovorila, ze ked vstupis do 9. mesiaca, tak uz si mas dohodnut poradnu tam kde sa chystas rodit... ja mam este 2 tyzdne do konca 8. mesiaca, tak sa dovtedy chcem rozhodnut... ale neviem, ze ako tam vysetruju, iba ze klasika moc, tlak a tak, ale neviem ci treba aj liezt na kozu... 😒 😒 😒 mna zatial moj gyndos ani raz nepozeral, tak neviem...

emita
20. jan 2010

moji až teraz zaspali 😠 som si odbehla o 12.00 do mesta povybavovať nejaké veci že na hodinku ostanú doma s tatom, Šimonka som dala do postieľky a Emilka mala ísť spať o 13.00 takže fofry domov... prídem, moja malá už plačeeee a Šimonko ešte ani nezaspal. Emilka sa napapala ale taká bola rozradostená že som sa vrátila že sa jej vôbec nechcelo spať... Šimonko medzičasom vyhladol, potom chcel kakať... No proste obaja zaspali naraz: 14.15 😝 idem trošku oddýchnuť lebo to fakt brutáááááál 😀

čelenku som nekúpila 😖 našla som len modrú a šatky má ružové. a z netu už nestihnem objednať. no nič. a do mesta najbližšie asi v jari 😀 😀 😀 😀 😀

my sme dnes mali perkelt z pŕs a špenátovú. Nechápem: doteraz špenátovú ľúbil a dnes ho až striasalo z nej 😅 😕 😝

kostýmy pekne nakúpte, ja od vás potom budem kupovať 😀 😀 😀 😀 😀

matka331
20. jan 2010

asshanti ja uz som rozhodnuta pre humenne ja uz som tambola dnes druhy krat na poradni a 04.02 mam naplanovanyy cisarskyy lebo malicka je kp----

asshanti
20. jan 2010

matka, a ako prebiehala poradna, bola si spokojna, je tam pekne cisto? asi ano, ked si sa uz tak rozhodla... 😀 😀 😀 takze cisarsky? co znamena kp...??? nejak je zle otocena? ja som sa tiez bala, ze budem musiet na cisarsky, lebo pri ultrazvuku v 20. tt mi doki povedal, ze mam placentu velmi nizko.... ale rozmyslela si to a neskor to uz bolo v poriadku. 😉 a pri kom budes rodit?

emita
20. jan 2010

tak si to predstavte 😕 naša Emilka sa práve prevalila v hrazdičke z chrbátika na bruško a späť a pozor: v abdukčmej perinke 😅 😀 😀 😀 to je bojovníčka 😀 😀 😀

idem ďalej pracovať 😅 manžel baví deti a ja strihám projekt (fotoDVD) 😎 sme si trošku vymenili úlohy 😀 😀 😀

sara2
20. jan 2010

ahoj Emi,sme tu spolu v rovnakom čase 😉

zuzu101
20. jan 2010

ahojte.no dnes bolo vonku krásne.boli sme asi 4 hodinky. 😀

mirrinka
20. jan 2010

zuzu a kde ste boli? niekde na Malorce? 😀 😀 😀 lebo tu je hrozostrašná zima,tu ani psa vonku vyhnať 😀 😀 😀

mirrinka
20. jan 2010

emi,tak super....to je teda fakt bojovníčka....ja som tu perinku naživo ešte nevidela....to je v nej nejako poviazaná allebo ako? 😅

sara2
20. jan 2010

No fakt zuzu kde ste boli?????
Ja som dnes taká uzimená celý deň.Bolis me aj vonku doobedu ale teraz poobede radšej v teple domova 😀

emita
20. jan 2010

kosa bola riadna to je fakt 😀 zuzu a nezasypalo vás?

mirri hodila som do albumu jednu fotku. pod podbradníkom má na bušku prekrížené traky. ja ti neviem povedať prečo sa to volá perinka 😀 len verím že o 2 týždne to bude len spomienka 🙂

mirrinka
20. jan 2010

aha...už chápem...ved to je ako tie klasické gaťky čo sa dávaju na balenie na široko.... ale žeby to niekto volal perinka - to som ešte nepočula....