Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

asshanti
23. jan 2010

ano emita, pochopila som Ta. a preto asi aj my pockame s malinkym do krstin, ved to nebude az tak dlho a tiez bude este zima... 😉 tak zatial dobru nocku vsetkym! 😵 😵 😵

oriel
23. jan 2010

Dobru noc 😀 😀 😀 😀 😀
Ked nie prva,tak aspon posledna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oriel
24. jan 2010

jeeeej a som aj prva 😀 😀 😀 😀 ZELAM KRASNU NEDELU 😀 😀 😀

sara2
24. jan 2010

Ahojte 😉
popíjam kafe a balím "švestky".A nechce sa mi....ráno vyrážame na lyžovačku 😎
Čo som kúpila v Poľsku? Malej koberec do novej izbičky-prenádherný 😉 a sebe vetrovku.
Mrkla som aj po kočiarikoch.Aj mne sa páčia.Už aj tá značka Tako ma dnes krásne modely 🙂 😉 🙂 .
prajem vám krásnu nedeľu 😎

inna7
24. jan 2010

Sara...prajem príjemnú lyžovačku 🙂

asshanti
24. jan 2010

ahojte,

tak prijemnu lyzovacku prajem, sara2 !!! 😉 😉 😉
my sme behali po nakupoch, zajtra mam narodky, tak sme nakupovali nieco na chlebicky a salatiky, sampanske a tak, tiez drahemu koselu a kravatu k mojim novym satam, lebo v sobotu este ideme na svadbu, dufam, ze im tam neporodim... 😀 😀 😀 tiez som si kupila novy zupanik do humenskej nemocnice, makkucky, modrucky a malemu teplu mikinku, 2 ciapocky, tricko a dvoje krasne polodupacky. a poviem vam, ze uz mi teda dalo poriadne zabrat to obiehanie nakupnych centier, ale uz mam asi tak vsetko, tak uz nemusim brusit po obchodoch... zajtra mam poradnu a mojmu dokimu poviem, ze idem rodit do Humenneho, uvidime co mi povie... 😀 😀 😀

bobooo
24. jan 2010

ahojte
asshanti no k tomu kočíkovaniu moji sa narodili tiež v lete ako vravela emita nemohla som v takom peknom počasí ostať s nimi doma 😀 no a návštevy sme prijímali normálne v rodine nie sú dvojičky tak boli aj bratranko aj sesterka sa pozrieť aby ich videli čím skôr, ale problém som s tým nemala...no a poviem ti tak v dnešnej dobe kde bývaju rodiačia niekedy vo vlastnom a manžel chodí do práce je normálne že musí isť mamička s bábätkom von či už k lekárovi alebo do obchodu...ja neviem možno na dedine to berú inak, ale pravdu povediac tiež som s nimi bola len tu na ulici a nie v meste

sara2
24. jan 2010

Babky moje majte sa tu krásne.Lúčim sa s vami na týždeň.Budete mi chýbať ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .
Držkajte sa aj vaše detičky 🙂 😉 🙂 😉 😎 🙂 😉
papa 😀

inna7
25. jan 2010

pekné ránko 😵

asshanti...všetko NAJ k narodeninám a krásnu oslavku !!!! 😵 😵 😵

baby čo dnes varíme...či máte od včera? 🙂 ja musím niečo nové, lebo sa nám nič nezvyšilo 😀

mirrinka
25. jan 2010

Ahojte 😉
asshanti,tiež sa pripájam a želám všetko naj 😉 😉 😉 😉
inna,ja nemám ani šajnu čo dnes budem variť ........

inna7
25. jan 2010

mirri..keď ťa niečo rýchle napadne tak sem s tým.. 😉

mirrinka
25. jan 2010

inna,mama ráno vybrala mleté mäso z mrazničky,tak som sa rozhodla pre toto :
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18355 ale prílohu ešte neviem....no najskôr asi len zemiaková kaša,kedže včera sme ju naobed nemali,tak dnes môže byť..... 🙂

mirrinka
25. jan 2010

baby,ja som chorá jak pes - za jeden deň vysmrkám kotúč papierových kuchynských utierok ☹ ☹ ☹ ☹

mirrinka
25. jan 2010

tak nakoniec som sa rozhodla pre šošovicový prívarok k tej fašírke......prívarok sa už varí,fašírka pečie.....idem si vypiť čajík 🙂

inna7
25. jan 2010

pozerám, že mi nevzalo príspevok ešte pred obedom 😠

ja som nakoniec robila toto 😵

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13714&ord...

mirri...písala som ti tam, že urobiť čajík a oddychovať 😉

asshanti
25. jan 2010

ahojte kocky,

dakujem velmi pekne! akurat chystame s manzelikom (resp. on vsetko chysta... 😀 😀 😀 ) salaty a chlebicky, lebo maju prist hostia. rano sme boli na poradni, vsetko ok, len sme za 2 tyzdne nepribrali nic, takze ostavame pri tych 8 kilach za 7 a pol mesiaca, comu nerozumiem, lebo papam dost, este vcera som o pol desiatej tlacila bigar chleba so sunkou... 😀 😀 😀 ale doki vravel, ze je to ok, uz mam vystavenu matersku. vravela som mu, ze sa chystam rodit do Humenneho, tak vravel, ze to je na mne, ze si este mam rozmysliet a rozhodnut sa, ze keby som chcela rodit v MI, tak sa tam teoreticky stretneme... ale ja som sa uz rozhodla! takze este o 2 tyzdne pridem k nemu a potom uz do Humenneho. 😉 idem robit chlebicky, zatial pa.

oriel
25. jan 2010

asshanti,zelam vsetucko najlepsie 😀 😀 😀 😀 😀
Sari,verim,z si uzijete lyzovacku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
My sme dnes boli na sono..... malinka v brusku vazi 1650g... 😀 😀 😀 😀 😀
Vonku je kosaaaaaa 😲 😲 😲 😲 😲 😲

mirrinka
25. jan 2010

oriel,tak už to je riadna kočanda veľká 😉
ja ked som bola pred pôrodom na sono,tak ma Klacik prestrašil,že malá pojde hned do inkubátora,lebo sa narodí veľmi maličká - týžden pred porodom jej na sone nameral 2200 g...no a narodila s váhou 2950g 😅 potom na nu všetci chodili kukať že ako je to možné,že sa narodilo také veľké decko ked inkubátor už mali pre nu pripravený 😀 😀

zuzu101
25. jan 2010

tak môj malý sa narodil v 38tt a mal 2030g a 43cm.v inkubátore bol len tri dni a po týždni nás pustili s hmotnosťou 2200g.rýchlo to dobehol.to keby sa tu v he narodil tak by bol v inkubátore asi mesiac.a čo sa týka sona - tak naozaj aj doki v ke mi povedal že sa môže mýliť aj o pol kila - ale že môže mať o toľko viac, iba v málo prípadoch menej 😀

inna7
26. jan 2010

Pekné ráno... 😵

Tamarka...všetko Naj k meninám!! a zájdi častejšie 😉 ako sa máte...?
Mirri..ako ti je???
Oriel...supiš...už je veľká bambuľka 🙂

moje sa narodili s váhou - Lukáško 3570 kg - 50 cm, a Sárka 3210 kg - 49cm .. na tie miery asi nikdy nezabudnem 😉

mirrinka
26. jan 2010

ahojte 😉
tak aj ja ešte raz,alebo už vlastne po tretí krát 😀 - všetko naj k meninkám,Tami 😉
inna,na tie miery asi žiadna matka nikdy nezabudne 😀 moja Lianka aj ked mala necelé tri kilá,tak vyzerala strašne tučná,asi preto lebo bola krátka,mala len 47 cm. na rukách,nohách a na bruchu mala riadnu slaninu 😀 😀 😀 😀 😀
a najlepšie bolo,že som vtedy nemala ani šajnu o tom,že aj cumlíky su očíslované,tak som kúpila hned prvý ktorý som chytila do ruky a bol skoro väčší ako jej hlava 😀 😀 😀 😀 mám niekde ešte aj fotku...a kamošky ked nás prišli pozrieť,tak prvá veta: to ten cumel je taký veľký,alebo hlava taká mala? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
26. jan 2010

a inna,zabudla som - dakujem,mám sa trochu lepšie,ale ešte to neni ono 😉

inna7
26. jan 2010

Mirri.. 😀 prihoď tú fotku...aj môj kámoš má takú fotku s dcérkou...tiež kúpil prvý cumeľ čo uvidel 😀 😀 😀

ja som pre zmenu cumlíky vyberala, nakúpila neúrekom a ani jedno z detí ich nechcelo..až neskôr na hranie.. 😉

mirrinka
26. jan 2010

inna,mám tu fotku,ale v albume...ked sa mi ju podarí dobre prefotiť,tak ju sem hodím 😀 😀 😀

asshanti
26. jan 2010

ahojte,

mne moj doki ani raz nepovedal, ze kolko maly asi vazi alebo meria... 😠 😠 😠 len podiktoval sestricke nejake cisla a hotovo, mne nic... iba na nete som si pozistovala, ze co asi znamenaju tie skratky v tehu knizke a poukludnovala sa, ze asi su to dobre hodnoty, lebo narastli oproti minulemu sonu, tak dufam, ze drobcek pekne rastie, uvidime... asi ked pojdem do HE do nemocnice na poradnu a spravia mi tam ultrazvuk, tak sa dozviem maleho miery, aspon dufam...

rejoice
26. jan 2010

Ahojte
asshanti vsetko najlepsie k vcerajsim narodeninam 😵
mne vcera moja doktorka robila ultrazvuk aj prietoky, a mala vazi 2360 g 🙂 je to len predpokladana vaha, to sa zmeria hlavicka, bruska a stehienkoa z toho sa vypocita vaha.
Tiez od vcera som na materskej 🙂
Uz tyzden mam strasnu nadchu 😝
Vcera som bola v HE, ale len tak na skok nie v nemocnici, manzel potreboval ist na prokuraturu a ja za ten cas som bola v jednom obchodiku kde som si kupila aj krasne hniezdo do postielky aj osusku, a neviete nahodou kde maju dobre kociariky v HE, lebo zajtra ideme asi znova.

asshanti
26. jan 2010

ahoj rejoice, dakujem! 😉 takze mame spolocny nastup na matersku dovolenku, ten datum nezabudnem, kedze je aj moj narodeninovy... 😵 😵 😵 ja som ho mala mat od piatku 22.1., ale doki sa asi pomylil, bol po nocnej a uplne chory, len s ruskom, tak dal pondelokovy datum, ale to nevadi...
ja mam len tieto udaje z ultrazvuku v 30. tt :

BPD x FOCD 83 - 33, 5
FL 68 - 34, 3

mirrinka
26. jan 2010

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=3e...
hlasujte babky moje 😀 hlasuje sa každý den .....dakujééééééééééééééééééééém 😉

bobooo
26. jan 2010

ahojte asshanti k včerajším narodkám dodatočne všetko naj...
no a dnešným oslávencom tiež len to najlepšie 😉
my sa chystáme dnes ku segre pretože neterka je tiež Tamara....aj kamošovi sa v nedeľu narodili dvojičky a dievčatko sa vola Tamarka tak sa smejem že 2dni je tu a už oslavuje 😀
assahnti inak váhu bábätka by si mala mať zapísanu v tehotenskej knižke...neviem ako sa to píše...ja som mala veľké A a veľké B a pri tom váhu (myslím že A a B znamenalo rozoznanie bábätka-asi) ja som vedela stále váhu pretože na kažkej poradni mi vážil a to som mala poradňu každé 2 týždne...tak som ich videla stále 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz