Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

dagsty
18. feb 2008

Jéééééééééj , Oriel pozerala som si tvoj albumček, malinká je rozkošná.... 😉 😉 😉

janka33
18. feb 2008

ahojky,Dagsy,tak si velmi pekne vecicky nakupila 😉 😉 a myslim,ze aj za suprovu cenu 😉
peknyyy vecer vsetkym

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
robodracica
19. feb 2008

Musis byt registrovana, asi tyzden. Ak chces drazit skor, tak musis poziadat o povolenie toho koho je ta aukcia.

dagsty
19. feb 2008

Áno, áno, áno...musíš byť registrovaná aspoň týždeň...dnes dražím kabelku z ťavej kože, rifle..držte mi prsty...pa.pa.pa.
Čo ste dnes robili? Ja v robote, vonku otrasne - nemohli sme ísť ani s deťmi von...na nervy...
Idem dať deťúrence do poriadku - do postele.... o chvíľu mi ide poisťovňa....preboha ja jak stará baba.... 😉 😉
ešte sa ozvem .pa 😉

dagsty
20. feb 2008

Dobré ránko, to sa máte, keď tak dlho spíte...hi.hi.hi 😉 😉 😉 😉
Pochybujem pri našich detičkách....
Tak nič , keďže som tu sama ----tak zatím pa.pa.pa 🙂

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagsty
20. feb 2008

NIč som nevyhrala, Rebeka nechcela spať, tak som furt ku nej odbehovala a nič som nestihala prihadzovať.... mala som nervy.... 😉 Dnes mi prišla mikina pre Nikolasa ----je perfo... veľmi sa teším... 😉
No vidíš Oriel, a si už aj ty v tom.... 😉 😉 😉 😉
Ja každý večer na mmb a manžel furt, že už zase, už zase...je na nervy... nechápe nás ženy...hi.hi.hi..končím...idem sa chystať do práce...pa.pa.pa.
Večer sa ozvem. cmuk

janka33
20. feb 2008

ahojky,
dagsy,tak aj ja som na mmb nasla supis vecicky pre malu 😉 .Aj mne muz stale,ze zase internet..... 😉 ale,co narobim. 😉
ja som zatial nic nevyhrala,no uz na tom pracujem. 😵
Dnes sme boli u dokiny a mala je na tom uz OK,ale mame dobrat lieky.Tak zatial pa

dagsty
20. feb 2008

NO naozaj sú super veci, ale je to taký požierač času, že dovidenia..... 😉
Aj dnes som mala šťastie a vyhrala som aukciu pre Rebeku do škôlky.... sledujte... super cena...

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=171561

Celkom dobré, nie???

Dnes otras počasie.... už mi to lezie kvalitne na nervy, ja proste neznášam zimu... pa pa pa

dagsty
20. feb 2008

A ešte aj NIkolasovi som včera vydražila super triko..... 😉

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=170330

Má síce nejaký fliačik, ale ja si s tým poradím... a môj Nikolas pernamentne chodí zo školy domov nie s jedným fliačikom, ale... 😲 😲 😲
Takže som na maličký fliačik pripravená, až až... A za takú cenu????? Hoci bude nosiť po byte. A teraz máme obdobie : Rebeka - samá Snehulienka
Nikolas - len Adidas... keby som mu mala tieto vecičky kupovať v obchode, tak ďakujem pekne.....

KDE STE??? SPÍTE???
JA teraz dopíjam kávičku, manžel išiel do práce .... 😵 😵 😵

dagsty
20. feb 2008

Mám novú fotku.... a pridám aj fotku Rebeky v novom saku z mmb... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dagsty
20. feb 2008

Jéj, Klaudika je hrozne zlatulinká.... 🙂 🙂 🙂 Bože, keď som videla tie fotky, tak ani sa mi nechce veriť, že aj ja som mala také maličké detičky...jak ten čas rýchlo letí.. Nikolas tretiak a Rebeka o dva týždne do škôlky... 🙂 🙂 🙂

DObrú nôcku...cmuk

janka33
21. feb 2008

ahojky,Dagsy dikes 🙂 ja tiez ked kuknem fotky,tak to neuveritelne leti...a to ma 5 mesiacikov...ani sa nenazdam a vyrastie.... 😉

rebeca je velka paradnica 😉

dagsty
21. feb 2008

Ahoj janka33, to iba my dve tu nakukáme?????? 😉 😉 😉
Kde ste dievčatá...ja aj do práce, a stíham ešte aj písať.... 😀 😀 😀 kde ste????
Dnes sa vám asi nechcelo, čo???? Tak pa.pa.pa.pa.pa.pa.pa.pa
Janka33, dikes...veru Rebeka je veľká parádnica, lakuje si nechty a pri tom polakuje všetky svoje tepláky...má už iba asi dvoje schopné po byte...potom tie polakované - vypraté nechce....NA NERVY::::: 😉 😉 😉
KDE STE???????
Pa.pa.pa...cmuk 😵 😵

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka78
autor
23. feb 2008

ahojte,ja som chora prechora,tak len tak,ze som.Pevne nervy pri drazeni. 😔

sara2
23. feb 2008

lenka,skoré uzdravenie prajem 🙂 .

dagsty
23. feb 2008

Ahoj Lenka, aj ja ti prajem skoré uzdravenie a pozdravujem rodinku...cmuk.cmuk.cmuk
Dnes som si objednala z MMB tričko ED HARDY...je suprové a chcem všetky farby... Som chorá???? 😝 ...Ahoj , volám sa Dagmar....Ahoj Dagmar!!!...hi.hi.hi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀
Čo inak robkáte???...
Ja neviem jak vy, ale ja pernamentne žeriem...
Od pondelka mám zase tú "kávovú diétu", lebo som hrozná... Teraz som urobila tuniakovú pomazánku a pritom som "zožrala" dve žemle...no a čo , že je desať hodín...mám na seba nervy..... 😢 😢 😠 😠 😠 😠

dagsty
23. feb 2008

A tričko, som zabudla pridať...ccc.... 🙂 🙂 🙂

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2601458

NÁDHERNÉ.......................................NÁDHERNÉ..................................NÁDHERNÉ.................................

dagsty
23. feb 2008

No čo poviete???

sara2
24. feb 2008

ahoj dagsty.Tričko je superové.Aj ja mám žracie obdobie.Ale krotím sa.Keď som bola s malou v nemocnici tak som z toho stresu takmer nejedla len pila.A dve kilečka dole.Tak to chcem udržať.Včera som si nakúpila kopec šalátov,zeleniny tak chrumkám ako zajac.
Kurnik,moje dieťa má zas zvyšené teploty 😠 ☹ .My sa asi z toho zamotaného kruhu chorôb nedostaneme. 😒
peknú nedeľu kočky 🙂

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagsty
24. feb 2008

Jasné, že aj ja som dnes bola na mmb...hi.hi.hi, ale nemala som čas dražiť, lebo som upratovala a varila obed...
Joj, sara2 je mi ľúto, že malinká je chorá - tak prajem skoré uzdravenie. Minule bol Nikolas často chorý, tak som mu objednala sirup na posilnenie imunity od dr. Jonáša...je super - síce dosť drahý...posielam adresku... 😉 😉

http://www.joalis.sk/inside.php?pid=566111720

PA.pa.pa

užite si prenádhernú nedeľu...cmuk.cmuk.cmuk 🙂 🙂 🙂

lenka78
autor
24. feb 2008

Ahojte,tak ja som uz medzi zivymi.Asi ste mi vy pomohli.Dakujem za vsetky priania vyzdravenia.
dagsty,pekne tricko,no drahe sa mi zda.Pri tych cenach tu a kedze to je takto cez drazbu.Neviem...vy viete.
my sme Chrisa ostrihali,tak sa vytesujem z babatka.

lenka78
autor
24. feb 2008

Kde ste?Drazite?Tak kupujte,no rozumne!Prijemny novy tyzden!

dagsty
25. feb 2008

Dobré ránko dievčatá...
lenka ýá, teba som tu už nevidela..... 😉 Ako sa mávate v cudzine????? To presne aj my. Keď sme ostrihali Nikolasa, tak vyzeral jak bábo..... 😀 😀 😀
Idem si písať seminárku a potom sa ešte ozvem...pa.pa.pa 😉 😉

dagsty
25. feb 2008

Ahoj , ešte som Vám zabudla povedať, že od dnes držím diétu....tak ma prosím podporujte, o.k????? 🙂 🙂 🙂
Paráda: raňajky len káva.....už teraz som hladná ☹ ☹ ☹

sara2
25. feb 2008

ahojte dievčatá 🙂 🙂 🙂 .
Oriel myslíš sirupček Imunoglukán?Tak ten už berieme druhy týždeň.Vieš vymenila som detsku doktrorku lebo sme mali pocit,že so Sárou to ide dolu vodou.Od novembra minulého roka vybrala 6krát antibiotiká.Má oslabenú imunitu.A teraz tie močové cesty.Vraj je to reakcia na tu nemocnicu čo sme boli.O tom ako sme sa bavili.Pôjdeš tam s jedným a chytíš ďalšie. ☹ A tak jej dnes dr dala len lieky na kvasinky a uvidíme do zajtra či to bude lepšie.
Chystáme sa v lete k moru,tak len v to teraz dúfam,že jej pomôže. 😒
Dagsty je pol jedenástej a od rána mám v sebe len kávu 😀 😀 SOM S TEBOU!!!!!!! A mám v kuchyni nachystanú zeleninu-malé paradajky a ľadový šalát 😒
Krásny slnečný deň 😎
Lenka ako už je lepšie?A malý sa drží?Máte tam asi sychravé počasie viac ako tu ,že?
papa