Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

rejoice
2. feb 2010

Ahojte 🙂
matka331 - tak isto drzim palce, aby vsetko prebehlo tak ako ma 😵

asshanti
2. feb 2010

bobooo, ja chodim teraz vyse roka na vlasy ku Vladovi Mikovcikovi, neviem ci poznas... on najprv robil s bratom v Sobranciach, teraz sa osamostatnil a robi sam v MI, je to kamos, o rok mladsi nez ja. 😉 ale je aj dost drahy, za farbenie, strihanie a zabal unho dam zhruba 50 eur... k tomu este nejaky samponik za 12 eur, co on vravi, ze super cena... 😀 😀 😀 ale som spokojna, strih mam perfektny, vlasy si vobec nefukam, len vysusim a ani nedavam ziadne tuzidla, laky na vlasy... predtym som nosila vlasy v jednej dlzke, vacsinou v cope, teraz stale rozpustene. ale uces mi robila jedna mlada pani v Sobranciach, bola som pri nej prvykrat a spokojna, len sa mi este doma trochu pokazil, lebo vzadu mi nechala taky copik, co boli len nakuceravene a to sa mi rozmotalo... ale nevadi... 😉 Vlado ucesy nerobi, on iba zehli alebo kuceravi vlasy zehlickou... inac, som zvedava, ze kedy sa k nemu dostanem najblizsie, lebo unho som vzdy minimalne 2 hodiny plus hodina cesty z domu, neviem ci tak najprv necham malickeho, asi nie... tak budem musiet ist ku kadernicke v Sobranciach...

matka331
2. feb 2010

ashanti a rejoice dakujem vam velmi pekne ja sa tak bojiim ale musim to zvladnut .----potom vam napisem
ashantia a ty si vlastne skade???
baby neviete ci v nemocnici je neakee vifi na intrenet ?????lebo by som si hcelazosebou zobrat netobook hmky ?

matka331
2. feb 2010

baby ked zajtra idem na prijem okolo 11:00 mam si brat niecozsebou na papanie ?ci uz budemmat zajtra enmocnicnu stravu?

asshanti
2. feb 2010

matka, ja som z Chonkoviec... a Ty??? 😉 a neboj sa, vsetko bude v poriadku, mysli na to, ze o chvilku budes mat pri sebe svoje krasne dievcatko !!! 😵 😵 😵 😵 😵

prvu varku veciciek pre maleho mam uz vypratu, susi sa, este vyumyvat nove skrine, pozehlit a poukladat... 😉

rejoice
2. feb 2010

matka neboj sa, to zvladnes tak ako pise asshanti, mysli na to ako budes mat coskoro pri sebe Barborku 😵
matka neviem ci ti este daju jest, mne sa zda ze uz nie.
asshanti - ja mam uz vecicky vyprate,pozehlene a poskladane, dnes som si este pribalila do tasky do porodnice kozmetiku pre mna.

asshanti
2. feb 2010

rejoice, a do coho si sa nakoniec pobalila? Ty si ale sikulka, ja mam este stale cas... 😀 😀 😀 akurat som si dala na postel do detskej izby novy zupan, 2 nocne kosele a to je zatial vsetko. este zajtra povytahujem zo skrin dalsie hygienicke veci pre mna a tak... len neviem aky velky kufor mi tam bude treba, aby sa zo mna nesmiali... 😀 😀 😀 😀 😀 ale napr. len zupan je taky velky, lebo je hrubsi, makkucky, tak zaberie kopec miesta...

matka331
2. feb 2010

ashanti ja som z komaoviec aleja mam babku v chonkovciach takze sa mozno aj pozname ....akaa nahodika 🙂

asshanti
2. feb 2010

fakt sranda... 😀 😀 😀 podla fotky Ta nespoznavam, ale mozno sa pozname z videnia... kolko mas rokov? ja 27. a kde byva babka? 😉

matka331
2. feb 2010

ashanti alemne si podla fotky trosku povedomaa .ja mam 19 a babka byva pri ihrisku oproti andrusovym

sara2
3. feb 2010

babenky kde steeee???? ☹ Je mi tu smutno 😒

Čo dnes robíte?

inna7
3. feb 2010

Ahoj Sara, mne čosi blbol net...nemohla som sa pripojiť 😒 aj teraz ide veľmi pomaly všetko...dúfam, že to nebude dlho trvať...
my sme dnes iba doma, pretože manželovi sa pokazilo auto, tak vzal moje...takže iba prechádzky po ulici 😉 urobili sme si na dvore iglú, tak sa malý vytešuje... 🙂
navarené máme od včera...guľášik...tak dnes aspoň nevarím...a vy čoooo

bobooo
3. feb 2010

ahojte
asshanti ja chodím ku Dade...neviem priezvisko...ona býva na stráňanoch v Mi a tam v bytovke mala kaderníctvo, ale presťahovala sa za bytovku do bývalých garáži...jej mama tam tiež má čistenie kobercov...neviem či vieš...no nemyslím si že je drahá...mama tam za trvalu a ostríhanie dá približne 14eur,.,..,ja som minule farbila, dávala melír kus podstrihla a vyšlo má to na necelých 9eur...
a spoločenské účesy robila za 100sk - na stužkovú aj na svadbobný účes som bola pri nej.teraz neviem ale oveľa to nezdraželo...

asshanti
3. feb 2010

ahojte,

bobooo, tak to mas dobru kadernicku... spolocenske ucesy u nas v Sobranciach stoja priblizne 13 eur, u dvoch kadernicok co chodim a u Vlada furt necham za farbenie a strihanie a zabal 5O eur... on vsetko robi len zo znackovou kozmetikou - Wella a Loreal co dodavaju do profesionalnych salonov... ale je pravda, ze ked som si predtym farbila vlasy sama alebo inde, tak ma palila pokozka hlavy a unho vobec, ma nejake farby co su jednotkou na trhu...

matka, tak to sa z videnia urcite pozname... 😉 drzim Ti prsty, neboj sa, vsetko zvladnes! tesim sa ked napises a ukazes fotky malickej!!! 😵 😵 😵 😵 😵

tak prva varka uz je vyprata a vysusena, uz len striham zvnutra tie visacky, lebo su neskutocne dlhe, nechcem aby maleho skriabali... dala som prat druhu varku, o chvilu vyvesim. boli sme trochu v meste na nakup potravin, kupila som si slapky do porodnice, malemu sprchovaci gel s pumpickou (ale asi ho budem pouzivat aj ja, lebo mam same take parfumovane, neviem ci to bude dobre robit malemu, ked ho budem kojit,tak budem asi pouzivat jeho babatkovske...), krasny kolotoc nad postielku, tak uz hadam mame vsetko, este buduci tyzden balik z netu, ked pride vetko co som objednala, tak uz nam nic netreba...
mamicky, ktore mate male babatka a kojite, pouzivate normalne sprchovacie gely? a co parfumy? lebo ja zboznujem krasne vone a aj ich vela pouzivam, len si myslim, ze malemu budu vadit... 😒 😒 😒

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asshanti
3. feb 2010

ahoj andrii, dik, ja mam rada take svieze, jemne vone, tak to bude asi ok... 😉 len teraz prvykrat mam taky tazsi - Calvin Clein Euphoria, tak ho budem pouzivat kym sa maly nenarodi, potom mam same jemne, svieze, take pouzivam stale... 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
3. feb 2010

ahojte
bavíte sa o vôňach ...tak mňa na novorodeneckom upozorňovali,že nemám používať ťažké parfemy ,max.deodoranty bez vône,tuším Nivea taký ma.Ale paradox bol ten,že tam chodila jedna sestrička,vyfintená,vymaľovaná ako obrázok 😀 a tak voňala,že aj na druhej smene ju bolo cítiť po oddelení a takto chodila k bábätkám 🙂 😒

emita
3. feb 2010

dobre správy 😎 boli sme na ortpédii 🙂 konečne sme sa pohli 🙂 ešte mesiac máme baliť na noc a na kontrolu prísť keď bude samostatne chodiť 🙂 🙂 🙂 😎 tak sa tešíme

ja teraz parfémy nepoužívam. sprchové gely a jemné deodoranty áno.

rejoice
3. feb 2010

Ahojte 😉
asshanti - ja som sa pobalila do takej klasickej cestovnej tasky, kufor mam ale sa mi zda dost velky 😅 sak ked mi bude daco chybat tak mi to manzelik alebo niekto z rodiny donesie. A dost miesta v batozine som usetrila na tom ze si neberiem velke balenia kozmetiky iba miniaturky(sampon, sprchac,tel.mlieko, krem na ruky a tvar, make-up, odlicovacia voda, deodorant). Kozmetiku co mam tak je parfemovana, ale to su take slabunke vone, nemyslim si ze by to mohlo babatku velmi vadit-uvidime 😉

asshanti
3. feb 2010

ja sa asi zbalim do velkeho kufra, lebo mensi je velmi maly a cestovna taska je tiez dost mala, tam sa mi veci nepomestia a nebudem zbytocne kupovat druhu... tak pridem s velkym kufrom... 😀 😀 😀 ved kopu miesta zaberu plienky a tie moje vlozky a zupan... 😒 uz som vyprala druhu varku saticiek, zajtra poslednu a mozem zehlit... 😉 tak sa vytesujem, stale malemu hovorim, ze jaky bude fesak v tych rozkosnych vecickach co sme mu pokupili. 😉 😉 😉 inac, dnes uz druhykrat ma stikutku... 😀 😀 😀 aspon myslim, ze je to ono, v pravidelnych asi 2 - sekundovych intervaloch sa mi natriasa brucho v pravej dolnej casti a ako keby ma pichalo do klbu... chuda moje male, asi ho casto spominame... ked ja sa ho uz neviem dockat, som nanho velmi zvedava, ze ako bude vyzerat a tak, pokladik nas!!! 😵 😵 😵 😵 😵

oriel
3. feb 2010

ahojteeee ...... 😀 😀 😀 tak dnes nam prisiel kociarik..... je peknucky...... 😀 😀 😀 😀 😀 ked pojdem do mamy,vezmem fotak a pofotim 😀 😀 😀 😀 asshanti,mne niejako stacila taka nie uplne velka cest. taska,.... je sice pravda,ze som nemala zupan /a ten zaberie asi fakt dost miesta/... lebo bola taka horucava,ze este mi museli doniest uplne letne pyzamko... 😀 😀 😀 ja som tiez pouzivala sprch. gely a tak...... taky prvy mesiac parfemy moc nie,no potom uz v pohode..... 😀 😀 😀 aj sme sa smiali,ze podla vonavky ma mala pozna 😀 😀 😀 😀 😀
Emi,super,ze ste uz o.k 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Lilka ma zajtra karneval..... takze mame doma skusku Batmana a Spidermana.... 😀 😀 😀 anjelika nechce ani za svet.... 😀 😀 😀 😀 predstavte si,ze dnes prisla zo skolky s tym,ze cely den robila so Simonom /jej frajerom/ hambu....... 😀 😀 pytm sa jej,ze co to je..... tak hned na mna..... davali sme si jazyckovu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no uverite tomu?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asshanti
3. feb 2010

ahoj oriel, potom pofot kociarik, som zvedava ! 😉 a Tvoja Lilka je teda riadne cislo, ze jazyckove, zlata... 😀 😀 😀 😀 😀
tak na doma si parfem davat nemusim, staci jemny antiperspirant a potom budem pouzivat jemne vone, maly si zvykne... 😀 😀 😀

bobooo
4. feb 2010

ahojte prváááá...no tak to sa nestáva...drobci ešte spia uvidíme dokedy...

emita
4. feb 2010

sa máš. moji vstali 6.20 a 7.00 a to sa teším že ako dobre pospali 😀 Šimonko je nachladený
😒 ale včera nás tak pobavil. ľahol na Emilkinu deku a vraví : jó, fajne tu je 😀 😀 😀 doslova ako píšem 😀 😀 ako labužník 😀také komické to bolo 😀

inna7
4. feb 2010

pekné ránko 😵 Oriel...sila 😀 😀 😀 😀 😀 zlatá.... 😉 aj ja som zvedavá na kočiarik 😉

Emi...teším sa s tebou...hlavne nech sú už nožičky v poriadku.... 🙂 🙂 🙂
moja malá predvčerom povedala prvykrát lukaš... 😵 no ale ona sa stále volá "tí-kom" 😖 😉 🙂

emita
4. feb 2010

ozaj a dnes máme pol roka 😀 😎

sranda z nich ako rozprávajú. ja som úplne hotová ako už vie všetko povedať

zuzu101
4. feb 2010

dobré ránko.tak my sme sa moc nevyspali ☹ .drobec má asi tú 6.chorobu, už tretí deň má horúčky 😢 , čakám že sa zajtra vysype.aspoň tak vravela lekárka.strašné je pozerať na dieťa ako len tak leží a nič - nebľaboce,nehrá sa,...aspoň že papať mu chutí.no pekný dník vám prajem

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asshanti
4. feb 2010

dobre ranko,

tak ja odkedy som doma, som si este asi poriadne dlho nepospala... a to som si myslela, ze budem v posteli aspon do desiatej, lebo kazdy mi vravi, aby som teraz spala kolko len mozem... 😉 spat chodim po tej jedenastej a od siedmej som hore... uz sme sa s drahym naranajkovali, on isiel na prehliadku s autom do servisu, zdrzi sa isto do obeda, ja som ustlala a teraz spratavam veci, idem nalozit pracku a budem si citat... 😉 nadcha uz pomaly ustupuje, aj tie cervene flaky, teraz na to davam framykoin, snad pomoze... pekny den vsetkym! 😵 😵 😵