Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

seuska
9. feb 2010

Takze je na detskej poliklinike hej? Zajtra tadial idem tak sa tam stavim a opytam ci nas vezme...Dufam, ze nebude mat namietky, ale ked ju vsetci tak vychvaluju....

Oriel, asshanti drzim vam palce zajtra, urcite si Vas precitam ako ste dopadli....

oriel
9. feb 2010

seuska,podla mna bude len rada,ved v dnesnej dobe si pacientov kazdy chce ziskat co najviac 😀 😀 😀 😀

asshanti
9. feb 2010

dakujem kocky, isto sa ozvem ako sme dopadli, sama som zvedava a tesim sa, ze maleho uvidim aspon na sone... 😵 😵 😵 😵 😵

emita
10. feb 2010

tak kde ste? ja dnes hore od 5.00. Už aj Emily má nádchu ☹ obe deti nervozne, obed nenavarený, teraz ju nosím v nosiči ale ani to sa jej už nepáči a keď ju dam dolu bude sa chcieť nosiť Šimon 😝 už aby bolo 19.00 a išli sme kúpať 😀

sara2
10. feb 2010

dobré ráno 🙂 😀
Ako sa máme mamičky a detičky? 😉

No na mňa niečo lezie začalo ma bolieť hrdlo a asi aj nádcha.Tak Sárka asi pôjde k babke a ja sa pod perinou vypotím nech je to čím skôr preč 😉
Oriel,ten kožuštek som kupila na 6-7 rokov.A ten menčestrový kabátik tiež ale nohavice jej neboli dobre ani na 7-8 rokov.Dlžka neskutočná ale vytiahli sme ich len po stehienka.Uzky strih veľmi.

oriel
10. feb 2010

KOCKY MOJE,PROSIM MYSLITE NA MNA...... 😒 😒 😒 😒 😒 MUSIM IST LEZAT DO NEMOCNICE..... vraj som trosicka otvorena...... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ bola som za primarom,doporucil zostat..... ☹ ☹ ☹ ☹ myslite na mna 😖 😖 😖

sara2
10. feb 2010

Oriel,neboj všetko bude v poriadku.Oddýchneš si.Vezmi si časopisy,ak môžeš tak aj notebook a len ležkaj.Držím palce.

inna7
10. feb 2010

Oriel, držim prsty, nech ste obe v poriadku....určite sa to da do poriadku, hlavne bud v pokoji a oddychuj... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzu101
10. feb 2010

Ahojte všetkým.Dnes je krásny dníček, akurát tie chodníky ☹ aspoň budeme mať my mamičky svaly.emita - prajem vám skoré uzdravenie a oriel - drž sa.viem aké je to byť v nemocke.ja som tam strávila 5 mesiacov a to x km od rodiny a kamarátov.ale čo neurobime pre tých drobcov že? 😉 😉 😉

emita
10. feb 2010

oriel, neboj, budeš ležkať týžden, dva a bude to dobré a pôjdeš domov. Naša kmotra sa začala otvárať už v 5. mesiaci a nakoniec to dotiahli až do 38tt 😉 a malinká je v poriadku a zajtra idú domov 🙂 budem na vás myslieť.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asshanti
10. feb 2010

ahojte kocky,

orile, drz sa, trosku si oddychnes a bude to v poriadku !!! myslim na Teba !!! 😵 😵 😵 😵 😵

sara2, prajem skore uzdravenie ! 😉 😉 😉

poviem vam, ja som bola v tej vasej nemocnici veeeeeelmi spokojna !!! poradnu mi robil Dr. Pisak, zlaty, suprovy je, aj sestricka bola velmi mila (neviem meno...) !!! 😵 😵 😵 podla ich vypoctov zistili, ze v piatok koncim 37. tyzden, zatial co moja sestricka podla zaznamov mala 35. tyzden... 😖 😖 😖 bol sa na to pozriet pri sestricke az pan doktor, povedal ze termin je 4.3. (asi podla poslednej menstruacie) a som teraz v 37. tt, ze je to uz ukoncena gravidita. moc ok, len tlak som mala strasne vysoky, to po prvykrat za cele tehotenstvo... nemohla som celu noc spat, tak asi aj to zaposobilo. nepribrala som opat nic,tak doteraz len cca 8 kil, ale robil mi sono, prietoky a maly ma uz krasnych 3 300 g !!! 😀 😀 😀 😵 😵 😵 super, na to kolko malo som pribrala, velmi sa tesim... srandoval, ze si ma tam este nechaju s tym tlakom... robil mi aj vyter a som este pekne uzavreta. ale rodit uz mozeme coskoro... 😀 😀 😀

sara2
10. feb 2010

asshanti,tak to je super,že ste ok 😎 😉

Verím,že aj Oriel bude v poriadku a aj jej bambuľka.

inna7
10. feb 2010

tak v to verím aj ja...že bude Oriel v poriadku...

sara, neodolala som tomu svetlému kožušku a kupila som sarke.. krasnučky je...
boli sme sa trošku poprechadzat po meste.. 😉

clover22
10. feb 2010

Ahojte Inna predstav si že som dala malú spať samu najprv som to skúsila na obed že keď bude vrieskať.Ale ona si normálne ľahla chvíľu sa pohrala a zaspala.A večer to isté.Normálne som z nej paf a konečne si pozriem večer aj telku.No tie z Kenvela nemusím veľkosti nezodpovedajú.Krásne má teraz HM a kopec veci sme objednali z NEXTU.Len už nech je teplo.

mirrinka
10. feb 2010

oriel,aj ja na teba budem myslieť,držkaj sa....určite bude všetko ok.....
ja som si počas tehu tiež poležala,3x po týždni,ale bola som z toho hrozne nešťastná,nechcela som tam byť,orevala som sa jak divá 😢 začala som sa otvárať už v 24.týždni a nakoniec som rodila presne v termíne,aj to na vyvolávačku 😉

ja som pred cca piatimi rokmi pracovala v kenvele v BA,vtedy mali ešte suprové vecičky,som si kopec veci nakúpila,aj manželovi...aj v Kenvelo Kids boli super kúsky,úžasné,ale teraz kenvelo veci nemusím,už nie su také ako predtým,doslova mi pripadajú jak staré handry - hlavne tie veci na dospelých....ešte tak dva roky dozadu som si tam kupovala rifle,ale v poslednej dobe už absolútne nič.....

inna7
10. feb 2010

tak poniektoré tričká sú ako handry, ale určite nie všetky..ja tam stále rada zájdem...a vždy si niečo pekné nájdem....hlavne mikiny a bundy ...čo sa týka detských vecí, tak s kvalitou som spokojná...pekné, moderné a kvalitné... 😉

sara2
11. feb 2010

Ahojte 🙂 No kde ste????? bybenky ☹ 😒 ☹

Oriel mi písala sms.Mám vás všetky pozdravovať.Dnes večer jej zavolám.Že je tam kopec tehuliek s problémami.Tak toto na psychiku dobre neurobí,ale hlavne musí byť v pohode.

Mirri,ja s tebou súhlasím.Do Kenvela vôbec už nechodím.A mám pocit,že GATE a RESERVED nieje to čo bolo pred tak 3-5 rokmi.Boli to kvalitné veci,ktoré dodnes mám a nosím.Ja mám rada Reserved ale tiež vidno ,že sa to mení.
A čo sa týka malej tak mám najradšej veci ktoré mi posiela sestrička z usa.Je to neopakovateľná kvalita a krásne kúsky.Keby to nebolo také zložité a dalo by sa to predávať cez net na našom trhu tak to by bola paráda.Keď sa mi Sárika narodila tak sestra prišla domov s obrovským kufrom dupačiek a malých vecičiek.A dodnes su ako nové,farby zachované....

Dnes som Sárku posunula svokre 😀 lebo ja mám nádchu jak hrom ☹ .Chodím doma s rúškom keď niesom sama.Teraz idem zaľahnuť pod perinu a potiť sa 😀 🙂

inna7
11. feb 2010

Ahojte 🙂

Sara, pozdravuj Oriel 🙂
ja som s detským kenvelom spokojná....Lukáško má milion vecí...a nemôžem povedať že sú nekvalitné....všade sa nájde niečo menej a niečo viac kvalitné...
čo sa týka reserved, tak aj podľa mňa tam mali niekedy krajšie kúsky...

pozrite si niečo o očkovacích látkach....doporučujem dopozerať

http://mustwatch.hztz.cz/film/anita-petek-dimme...

asshanti
11. feb 2010

ahojte,

sara, pozdravuj Oriel, nech sa drzi !!! 😉 😉 😉

co sa tyka tych znaciek, v Reserved som nakupovala velmi rada, ale sklamali ma minuly rok... na narodeniny som si tam kupila 2 tricka, taka sportova elegancia, jedno je v pohode, ale to druhe... 😖 😖 😖 bolo nadherne hnede presivane so zlatymi nitkami, polopriesvitne, bozsky vyzeralo, material nieco ako lurex. velakrat som ho na sebe nemala, ja mam totiz straaaaasne vela veci, takze nejake tricko mam cca 4 - 5 krat do roka na sebe, to sa ani nestihne znicit. a na tomto som si vsimla malu dierku, nic to, zasilo sa to, ale uz som to velmi nechcela nosit, aj ked to ani nebolo vidno... ale minule som ho cosi obzerala ako som robila poriadky v skrini a tych dierok som tam nasla este viacej, normalne kazy... 😠 😠 😠 😠 som bola pekne nastvana !!! tricko stalo 1.000 Sk a bolo zlacnene na polovicku, esteze som zanho nedala plnu sumu ! odvtedy tam zajdem, ale akosi ma stamadial taha prec, asi podvedomy odpor... 😀 😀 😀

baby u nas prsi... chcela som ist do obchodu pesi sa prejst konecne, lebo vsade len autom, ale asi nejdem... stale so mnou trhne, lebo pada sneh zo strechy, tak to riadne huci... 😀

matka331
11. feb 2010

ahojtee tak hlasim sa vam uz som doma ....konecne 🙂 alev nemocnici mi bolo tiez dobreee som rada ze som sa rozhodla ist rodit tam.....nelutujem,a nemam ani jednu zluu skusenost 😉

inna7
11. feb 2010

Matka, super 😵 Barborka je krásna a ako sa pekne usmieva 😵 😵 😵 ešte raz gratulujem.. 😉

asshanti
11. feb 2010

ahoj matka, vitaj !!! super, ze ste uz domka, malinka je nadherna !!! 😵 😵 😵 😵 😵 takze bolo dobre aj v nemocnici ? ja som babam pisala, ze vcera som bola na prvej poradni v HE a bola som veeelmi spokojna... 😉 tak to som rada, ked budes mat viac casu, napis ako bolo...

bobooo
11. feb 2010

ahojte emita skoré uzdravenie...
predáva niektorá z vás cez internet vecičky? mne by trebalo zistiť že ak mi pošle dopredu peniaze na účet a ja až potom veci posielam aké je približne poštovné? a posielam to normálne, alebo 1.triedou?

rejoice
11. feb 2010

Ahoj matka,
Barborka je krasna, ta prva fotka kde ste cela rodinka je uzasna 😵 Ako sa citis? Dufam ze ste obe v poriadku. Prosim ta ak budes mat trosku casu, prosim napis co trebalo zobrat do porodnice pre dietatko. Mala si aj nadstandardnu izbu? DRZTE SA 😵 😵 😵

seuska
11. feb 2010

boboo ja si vzdy vyratam podla tohto tu: http://cennik.posta.sk/#

majina.b
11. feb 2010

bobooo

cena je do 1kg tovaru 1 tr. od hmotnosti je od 1,20 do 1,62 €

inna7
11. feb 2010

boboo.....lacnejšie je posielať 2.triedou....a ja posielam skoro všetko ako doporučeny list...aj keď je ten balíček väčší..dá sa to a je to lacnejšie... 😉

emita
12. feb 2010

matka blahoželám 🙂