• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
je rozdiel ked dieťa nechodi do školy, a ma kružky, ale pri nastupe do ZŠ je to zaťaž, jeden kružok na odľahčenie mysle uplne stači, pokial tam nie je super talent
24. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte... emoticon

Ide tu aj o to vyplniť čas...a tú anglinu nepovažujem za záťaž mysle, ale skôr odľahčenie...už tu bolo spomínané, že je to formou hier.... emoticon

dám svoje dieťa tam, kam bude ono chcieť, pokiaľ bude stíhať aj učenie aj krúžky.... čo sa týka Lukáška... emoticon
24. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara že dnešná doba je krutá? Dnešný svet je CHORÝ a to že v ňom žijem ešte neznamená že chcem byť jeho súčasťou emoticon

neváhala by som dať 12-13 ročnému potomkovi 98 eur za 3 mes. ako písala meckat ale 33 eur za 4 hod. mesačne pre 3 ročné dieťa sa mi zdá pridrahé vyplnenie času emoticon

detičky spia, idem dokončiť obedík: tofu také s kukuricou a kečupom-rýchlovka. nemáte nejaké obľúbené recepty z tofu?
24. feb 2010 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita, plne s tebou zase súhlasím emoticon ... a ja tofu nerobím,u nás to nikto nechce jesť emoticon
24. feb 2010 o 12:49  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ak neviete,čo variť,alebo piecť,skúste túto stránku.sú tam recepty + videorecept emoticon

http://ekucharka.net/
24. feb 2010 o 12:59  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sara, ako sa drži Oriel ? pozdravuj ju odo mňa... emoticon
24. feb 2010 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ekucharku navštevujem aj ja, ale radšej sa inšpirujem http://www.mamincinyrecepty.cz/ su tu lepšie recepty
24. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky,

vcera sa mi cely den nedalo prihlasit, blblo mi heslo... emoticon my sme dnes boli opat na poradni, moc ok, opuchy ziadne, len tlak 160 na 90, ale doma mam dobry, takze to asi bude syndrom bieleho plasta... emoticon emoticon emoticon robil mi (opat mily Dr. Pisak, mam nanho stastie) ultrazvuk, malinke uz ma 3 500 g, vsetko je v poriadku. chcela som potvrdit aj u ineho lekara, ze je to naozaj chlapec, sledoval ho dlho, ale vravi, ze ani pri najlepsej voli nevidi, ze maly je taky pokruteny a nechce sa ukazat... tak to bude naozaj KINDER SURPRISE pri porode... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon o tyzden, 3.3. mam prist na amnioskopiu alebo tak nejak, budu mi vysetrovat plodovu vodu, keby nebola cista, tak sa vyvola porod, ak bude ok, tak o 2 dni naspat sledovat... ak to dovtedy na mna nepride, tak uvidime... vraj je to standardny postup, volala som s tou znamou z prijmu, lebo som sa zlakla, ze nieco nie je v poriadku, ked mi chcu vysetrovat plodovu vodu... emoticon

na chodbe som uplnou nahodou pred vytahom stretla Oriel, zhorsilo sa to, bola dost nestastna, aj slzicky jej tiekli a mne pomaly s nou... emoticon emoticon emoticon vravela, ze hlavicka sa tlaci uplne jak na porod, ze nechape, lebo poslusne lezi, chodi len na WC, ani navstevy si nevola, fakt robi maximum a ono sa to zhorsuje... ale lekari vraveli, ze aj keby sa mala narodila, tak je to v poriadku, len bude dlhsie v inkubatore... baby, myslite na nu, teraz to potrebuje !!! snazila som sa ju utesit, ale bola fakt smutna... verim, ze sa to upravi, musi !!! emoticon
24. feb 2010 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslela som na ňu dnes....dufam, ze vydržia ešte nejaky ten tyždeň...Oriel, budem na vás myslieť a držím prsty... emoticon emoticon emoticon
24. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon
asshanti - ja si myslim ze ten tlak mas aj preto vysoky lebo sa asi velmi stresujes ci bude vsetko v poriadku emoticon
malinky je tak akurat, uz aby si ho drzala v naruci vsak emoticon ? vecra som na teba myslela, ze nic nepises
tak som si aj myslela ze ci uz nahodou nerodis emoticon

Oriel drzim ti prsty aby tvoje baby este par tyzdnov vydrzalo v brusku emoticon
24. feb 2010 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este som zabudla dopisat, ze dakujem za tie linky na recepty, s mamkou sme dnes pozerali skoro cele dopoludnie ako varia emoticon
24. feb 2010 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
praveze dnes som isla v uplnej pohode do nemocnice, bol s nami aj jeden kamos, tak sme sa v aute nasmiali a ked sme prisli, len som trochu podebatila s Oriel a hned som utekala, lebo sestricka volala dalsie tehulky na poradnu a uz sme tam boli len dve, takze nebolo kedy sa stresovat... ale mozno v podvedomi... emoticon ja stale myslim len na to, aby bolo babatko zdrave, nic ine si nezelam... emoticon emoticon emoticon
uz by som chcela mat vsetko za sebou, aby to bolo ok... maly uz je fajne velky, aj by mu stacilo kil, nieze ma budu rezat... a nezmesti sa do tych malilinkych veci... emoticon emoticon emoticon

rejoice, Ty sa citis ako, vsetko ok ??? ides v piatok? ozvi sa... emoticon
24. feb 2010 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asshanti hej idem v piatok. Mala mam pocit ze je trosku viac nepokojna, asi uz ma fakt malo miesta emoticon obcas mam mierne bolesti v podbrusku a trosku mi tvrdne brusko, vraj su to poslickovia, a o druhej v noci som sa zobudila na taku bolest ze som sa nemohla pohnut ani nohy roztiahnut, tak uz som si myslela ze ideme rodit
emoticon , ale netrvalo to len okolo 2-3 minutky a preslo to. Cely den inak pohodicka. Robil ti aj prehliadku zospodu? V piatok ideme na vikend ku svokrovcom(pre istotu beriem aj kufor emoticon ) a hned ked budem moct napisem ze ako bolo na poradni.
24. feb 2010 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dneska to bola rychlovka, len mi zmerala tlak, vysetrila moc, zvazila som sa, potom som isla k doktorovi, nepozeral ma vobec zospodu, len som mu povedala, ze doma mam tlak ok, tak ze ho mam kontrolovat, ze som dobrala tie tabletky, tak ze ok a pozrel na vysledok CTG, ze je vsetko v poriadku a potom mi robil ultrazvuk, meral a vazil ho, aj prietoky robil a povedal, ze mam prist v stredu rano okolo pol osmej na ten prijem, vysetrit plodovu vodu. pytala som sa ci je vsetko v poriadku, tak ze ano. emoticon emoticon emoticon
tak Ti drzim prsteky, daj vediet ako sa mate... emoticon emoticon emoticon

inac, ja som si vcera myslela, ze ideme rodit, bolo mi divne, aj som poobede zaspala, bola som bleda a tak cudne som sa citila, ale nic... emoticon emoticon emoticon
24. feb 2010 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
keď budete s Oriel,tak ju pozdravujte aj odo mňa,že na ňu myslíme a držíme pršteky emoticon

rejoice....ty si ma tak rozosmiala,že pozerali sme,ako varia emoticon ...super,že? keby tak niekto aj naozaj navaril aj doma,že? emoticon
24. feb 2010 o 20:03  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pisala som Oriel sms-ku, vsetky vas pozdravuje a dakuje, ze na nu myslite !!! dufa, ze vsetko bude ok, vravela, ze ona aj doktori robia naozaj vsetko pre to, aby boli v poriadku... emoticon emoticon emoticon

ja uz mam taky pocit, ze sa mi ten drobcek vytlaci cez brucho raz von, neskutocne ma uz tlaci, ma asi malo miesta... emoticon emoticon emoticon
24. feb 2010 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
júj, budem na oriel myslieť... emoticon sara pozdravuj aj odo mňa

asshanti je to štandradný postup. ja som bola tiež na amnioskopii. Ale prajem ti aby sa to dovtedy rozbehlo. Mne na amnioskopii povedali že je všetko ok a v noci nato sa rozbehol pôrod a voda bola zelená emoticon a malá ešte 2 dni na zeleno grckala emoticon tak neviem či zle videl či sa tak rýchlo "pokazila" emoticon
24. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný deň emoticon

Čo dneska robíme kočky? A čo varíte?Videli ste aké počasie hlásia na víkend a už aj v piatok? 12-13 stupňov emoticon
Žeby už prišla jar?
25. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
supeeeer emoticon

kuracie pesia na smotane s cestovinou. a mliečnu polievku. Emily spinká, vyspí sa a ideme von.
25. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekné ránko emoticon slovenskooooooooo emoticon vyhrali sme so Švédskom... emoticon

to je super, že bude teplejšie....ja sa už nemôžem dočkať... emoticon

dnes idem s deťmi do vranova do toho nák.centra, mám vyhliadnuté super tramky pre malú a potom ideme k našim...., takže nevaríííííííím.... emoticon emoticon emoticon a v podstate máme ešte od včera, zeleninovú polievočku a divinu s cestovinkou... emoticon

a superný bezlepkový koláčik, ktorý sa mi včera vydaril... emoticon
25. feb 2010 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

ano super, vyhrali sme !!! emoticon emoticon emoticon rano sme si s manzelikom pozreli, medzitym som sa najedla a potom som si este na take 2 hodky schrupla, lebo som bola unavena. emoticon
my dnes mame kuraci perkelt s cestovinou a este sisky od vcera, trochu. a manzel robi take opekane zemiaciky, normalne na piecke co mame v komore kvoli zabijacke, tak ich poopeka z obidvoch stran a s masielkom a cesnakom, mnaaaaaaaam. emoticon emoticon emoticon
25. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute... emoticon

asshanti ....aj mne pozeli plodovú vodu, to je štandardný postup emoticon

ja som dnes bola na kontrole na očnom... rozkvapkali mi oči a ešte stále mám širokéééé zreničky a nevidím dobre.ale čo je horšie, zrak sa mi zhoršil... a aj očný tlak nemám dobrý emoticon

na obed sme mali šošovicovú polievku-varila som ešte včera večer,lebo som vedela,že dnes nebudem stíhať, a cestou z polikliniky som kúpila buchty na pare emoticon
25. feb 2010 o 14:24  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte..no tak detičky našťastie sú už zdravé malého to držalo jeden deň no malú až 3dni...skoro nič mi vtedy nejedla, ale potom mi prestala piť bebu...jednoducho popytala kakao a pije ho od vtedy...no neviem...vaši čo pijú? inak malý mi mliečko pije asi od 7mesiacoch normálne ale malá pila len bebu doteraz...
oriel tak ty sa drž a nikam sa neponahľaj maš času dosť emoticon
25. feb 2010 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii to ma mrzí... emoticon

Šimonko pije asi od 14 mesiacov kravské-čisté. Emilka ešte moje-vďaka Bohu emoticon

Šimonko dnes zaspieval prvú pesničku. doteraz spieval len také uryvky že kojo kojo mine (kolo kolo mlynské) alebo ajaja kukuku... no a dnes ráno začal Emilke spievať: tapi,tapi tapuchi, iši machy na uchy emoticon emoticon emoticon emoticon som ho neučila to sám sa... emoticon
26. feb 2010 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekné ránko emoticon

boboo...Sofi má superné vlásky...kučeravé... emoticon ja dávam Saruli stále Nutrilon...tak ako aj Lukáškovi, tak aj jej chcem dávať min. do 2,5r....

Andrii...a nezlepší sa to, keď budeš nosiť škulky??

Emita..milé...aj Sarulka si začína takto pospevovať....dnes povedala ráno, mama, ozpavka ide.... emoticon
26. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon

inna7..nezlepší sa to,keď budem nosiť okuliare,tie nosím už asi 20 rokov emoticon .... ale zhoršili sa mi pôrodom dioptrie a tiež mám problémy s očným tlakom-mám ho vysoký,ak sa to nelieči,môžem oslepnúť. musím už do konca života kvapkať kvapky emoticon
26. feb 2010 o 10:00  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7 dik, no včera som ju kúpala tak som jej vlásky sfotila-pridám foto....také ich ešte nemala, no a vydržali do rána...inak má ich kučeravé ale nie až tak ako od včera emoticon
26. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pridané.....kuk emoticon
26. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobooo akí sú zlatunkí emoticon emoticon emoticon a tie vlásky... nádhera emoticon

idem si pospinkať k detičkam v noci som nejak nemohla spať emoticon
26. feb 2010 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boboo-- úúúúžasné kučerky...rozkošníci dvaja emoticon

jooooj jakú dobrú cesnačku som uvarila...s domácimi krutónmi...mňamimňam.. emoticon

akurát hráme spoločenské hry s Lukinom...stále keď malá spinká... emoticon emoticon
26. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš