• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
rejoice, ja to iste... emoticon emoticon emoticon uz mi volaju kamosky, kolegyne z roboty, sesternice, na facebooku si chatujem furt s tromi naraz, kazdy je zvedavy... emoticon emoticon emoticon uvidime co bude v stredu, najradsej by som to uz mala za sebou, aj ked sa citim fajn, ale predsa je mi uz tazsie, aj sediet, aj lezat...

baby, napisete mi ako sa robi ta amnioskopia a ci to boli...??? dik, aby som mala predstavu... emoticon
28. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak len si to užívajte, lebo keď príde drobec zmení celý svet emoticon Ako sa robí amnioskopia? ľahneš si, najprv skontroluje ako si otvorená, potom vezme taký nástroj (asi nejaké kukátko emoticon ) a skontroluje. či je to bolestivé? To je individuálne, asi aj záleží kto ju robí. Mňa to teda bolelo dosť emoticon ale napr. sesternica hovorila že ju to vôbec nebolelo emoticon Z mojej skúsenosti: radšej nezažiť emoticon No ale na druhej strane "rozšupal" ma tak že sa to v noci rozbehlo emoticon
28. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mňa amnioskopia nebolela vôbec. Dr. Paulovčin ma vyšetril a povedal,že môžem zísť dole a ja som sa opýtala,či už emoticon ... fakt som nevedela,kedy to pozrel. emoticon
28. feb 2010 o 20:15  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to som zvedava, ze ako bude mne... emoticon emoticon emoticon ved streda sa uz blizi... emoticon emoticon emoticon
28. feb 2010 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asshanti možno ani nezažiješ. Určite už by si mala drobčeka najradšej v náručí, že?
sara a ako sa má oriel? Nevolala si s ňou?
28. feb 2010 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
asshanti, rejoice vidím že sa držíte ...akurát včera porodila moja sesternica chlapčeka a termín mala 10.marca emoticon inak tiež je z" miešaného"manželstva - ona vranovčanka a on humenčan... emoticon
my sme boli cez víkend v kamenici u svagrinej...no bolo super aj keď naši mužíčkovia to troška prehnali s alkoholom...už o 22.00 spali...no mali sme aspoň my pokoj emoticon emoticon
28. feb 2010 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Krásny prvý marec emoticon emoticon emoticon nech už je tepľúčko... emoticon
upratané, navarené, malý v škôlke, malá sa pekne hraje, kávy ešte polhrnčeka - no čo viac ešte môže človek chcieť emoticon emoticon emoticon
1. mar 2010 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ktomu všetkému prváááá emoticon
1. mar 2010 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
druháááá a už je skoro obed emoticon .....ja mám na sporáku zajaca,robím ho na smotane a prvý krát tak som zvedava,čo z toho bude emoticon emoticon emoticon
vonku to vyzerá na jar,ale hlásia ešte ochladenie,tak som zvedavá emoticon ináč,moja Lianka má dnes presne 3 roky a 8 mesiacov,za 4 mesiace oslavujeme štvorročnicu emoticon emoticon ach,ale to rýchlo beží....
rejoice,asshanti ani sa nenazdáte a už pečiete torty na prvé narodeninky emoticon emoticon emoticon
1. mar 2010 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vonku je tak kraaaasne emoticon emoticon emoticon

ale toto fakt nemám rada: keď sa deťom mení režim... emoticon no, ťažký týždeň nás čaká... ale keď bude svietiť slniečko.... emoticon emoticon emoticon
1. mar 2010 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon a my sme už vonku aj boli..je krásne,ale fúka... už sme aj naobedovaní, malý spí, o chvíľu prídu dievčatá,tiež obed a potom hudobná a ja si dám zaslúženú kávičku emoticon
1. mar 2010 o 13:26  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,tak aký bol zajac? AKo dieťa ho moji starkí chovali vo veľkom...jedli sme bez problémov...ale teraz mám obrovské zábrany.Raz som ho urobila keď bola Saruľa malinká ale jedla ho len ona,ja som to nedokázala emoticon

Vonku je fakt prekrásne.Ja sa zatiaľ na jar nanastavujem lebo potom budem sklamaná keď opäť príde zima emoticon

Lianke blahoželáme k 3 rokom a 8 mesiasom emoticon .Fakt to ohromne letí...mojej to tiahne na 5 emoticon .Na jednej strane Chvála Bohu za ňu a na druhej ma srdce bolí ,že tak rýchlo rastie.Ale ešte stále sa vie krásne "mojkať"

pekný deň.
1. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2..krásne si to napísala a celkom s tebou súhlasím emoticon ...na jednej strane je človek rád a teší sa,že deti sú zdravé,že rastú a na strane druhej je človeku aj ľúto,že už to nie sú tie malé bábätká emoticon ....mne je teraz strašne ľúto,že musím malého kvôli problémom s očami odstaviť od kojenia a najhoršie je ,že sama nie som pevne rozhodnutá skončiť to kojenie,takže malému vždy podľahnem emoticon
1. mar 2010 o 13:57  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zajac sa vydaril emoticon už po nom neostalo ani stopy,a to ešte mama,sestra a brat nie su doma - tak neviem čo budú jesť emoticon emoticon emoticon emoticon asi čo chladnička dá,lebo ja už nevarím emoticon
u nás na dvore je blata a blata,že keby som ho predávala,tak som milionárka emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon nechcete niektorá kúpiť? emoticon
1. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby,

dnes sme rano boli v meste, boli sme za detskou pani doktorkou, velmi zlata a odbornicka na novorodencov, byva v HE, vola sa Viera Sepelova a dochadza k nam do Sobraniec, tam ma ambulanciu na poliklinike. tak mi dala vizitku, ze keby nejake problemy s dojcenim, tak pride za mnou aj do nemocnice v HE, lebo tam byva a ze ked budeme doma, tak hned pride k malemu, aby sme ho netahali do ambulancie k chorym, velmi dobry dojem na mna spravila! potom sme boli po nakupoch, zabehla som k babam do prace, teraz idem povegetit a vecer pride kamoska, maleho krstna, tak sa tesim, drahy ide na nocnu... emoticon
emita, mas uplnu pravdu, uz keby bol doma vo svojej krasnej postielke... neviem sa ho dockat a som nanho velmi zvedava !!! emoticon emoticon emoticon a konecne by opadli aj obavy ci je zdravucky a podobne... emoticon emoticon emoticon
1. mar 2010 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii, nemáš sa prečo trápiť.Veď pre malého si čo sa týka kojenia podľa môjho názoru urobila už maximum.Moja švagriná,ktorá rodila s tebou keď si spomínaš malého odstavila presne na rok.Malému Matúškovi si dala ohromný základ.Veď mateske mlieko pre dieťatko je požehnanie.A ty to "ťaháš" doteraz.Si úžasná mama keď aj teraz máš v sebe rozpror-či svoje zdravie alebo malý.

Mirri super,že sa ti to vydarilo.No dnes by som tvojím hosťom nechcela byť emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

Asshanti,tá doktorka Šepeľová je fakt dobrá.Robila kedysi tu v humenskej nemocke na detskom oddelení.
1. mar 2010 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andri...tiež si myslím, to čo Sára...ja som mala tiež takéto výčitky, keď som musela odstaviť Sárku - a to mala 9 mesiacov...ale ja som nemohla inak... emoticon ináč mám kámošku čo takto stále podľahne svojej dcérke doteraz...mala 3ročky nedávno emoticon emoticon emoticon emoticon

Mirri...ty zajaca - ja diviaka emoticon a blata máme aj my ... takže dík za ponuku emoticon

Sara...tvoja Sarulka je strašne zlatučké dievčatko...také poslušné...a sorry za to lízatko.. emoticon emoticon
1. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inna, v pohode.Bol to dnes pre ňu najsilnejší zážitok-to lízatko emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
1. mar 2010 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii, musis mysliet na svoje zdravie, aby sa Ti to nezhorsilo... emoticon mama si naozaj uzasna, pre maleho si uz urobila viac nez dost, tak sa netrap! emoticon

sara, aj ja som pocula na tu pani doktorku len velmi priaznive ohlasy a dnes na mna spravila perfektny dojem !!! emoticon ozaj, nevies ako s Oriel, este je v nemocnici? dufam, ze su v poriadku, obidve zlaticka ! emoticon

pred chvilou odisla kamoska, doniesla mi dodatocne darceky na Vianoce a k narodeninam, kedze bola v USA, tak sa vytesujem ! emoticon emoticon emoticon kupila mi nejake cukriky, zuvacky, svajciarsku cokoladu, klucenku a magnetku New York, spiralu Loreal, krasne cierne tricko a parfem Paris Hilton... emoticon emoticon emoticon
drahy je na nocnej, tak dufam, ze to na mna nepride prave dnes... emoticon emoticon emoticon
1. mar 2010 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby vďaka....ja viem,že už by aj stačilo,ale tu ide aj o citové puto,nie iba o to mliečko emoticon ..už nikdy nebude tak blízko pri mne a keďže to už je tretie dieťa a myslím,že týmto som s rodením aj skončila,tak to už nikdy taký pocit nezažijem.. a je to nádherné emoticon

asshanti... môj manžel tak presne v deň pôrodu bol na víkend preč,tak som ho počkala,,kým sa nevráti :o)) .prišiel v nedeľu večer a potom som do troch hodín porodila emoticon .ja som strašne chcela,aby ma do pôrodnice viezol on emoticon
1. mar 2010 o 21:27  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...
andrii súhlasím s babami...a myslím že aj ty máš na druhej strane pravdu, aj keď ja to nemôžem povedať emoticon ja som mliečko vôbec nemala a tak som asi po 3dňoch prešla na UM... emoticon
1. mar 2010 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prvááprváááprvááá emoticon

pekné slniečkové ránko... emoticon
čo dnes varíme?? emoticon
2. mar 2010 o 06:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko emoticon
Slniečko super svieti len ten mráz by už mohol tiahnúť na severný pol emoticon

Ja akurát idem variť cestovinky s kuracím mäskom a smotanovo-syrovou omáčkou.A musím to stihnúť navariť a najesť rýchlo lebo ideme k babke.

Oriel sa má dobre.Ja v nemocnici a pozdravuje vás všetky.

tak ja letííííííím emoticon
2. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som sa rozhodla pre podobný obedík....špagetky s mletým kuracím mäskom... emoticon

boli ste niekto kuknúť ten kik?
2. mar 2010 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme už prišli z vonku... krása... emoticon

u nás šošovicová a rizoto

andrii úplne ťa chápem. Ale zase musíš pozerať aj na svoje zdravie. aby si to Matúško potom nebodaj nemusel vyčítať...
2. mar 2010 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky,

aj u nas je krasny slnecny dnik od rana, ale este som nebola vonku... nalozila som do pracky, teraz si balim tasku do porodnice a potom pojdeme k svokre na kavu, tak si uzijem tu nadheru vonku. emoticon inac, od rana som strasne nervozna, az ma zaludok boli... emoticon emoticon emoticon to z toho, ze clovek nevie do coho vlastne ide. na jednej strane by som to uz chcela mat za sebou a drzat nase vytuzene babenko v naruci a na druhej strane sa velmi bojim... emoticon emoticon emoticon
teraz som pisala Oriel, kedze tam zajtra budem a mozno aj ostanem... emoticon stale je v nemocnici a ostava az do 20. marca, vtedy sa uz babika moze narodit, lebo bude v 9. mesiaci. tak som jej pisala, ze to uz vydrzia a ze vsetky na nu myslime a pozdravujeme ju !!! emoticon emoticon emoticon
2. mar 2010 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon
ja som dnes mala upratovaci den, doobedu som vetrala cely dom, tak je teraz doma tak prijemne sviezo emoticon
asshanti ja mam uplne tie iste pocity ako ty, velmi sa tesim na babo a potom mam strach ako zvladnem porod. Zajtra ti budem silno drzat prsty, aby vsetko bolo ok, ked si ta tam uz nechaju tak by mohol dat dajake info o tebe ci si v poriadku tvoj manzelik emoticon Ja idem na poradnu v piatok , tak som zvedava co a ako bude. Drz sa emoticon emoticon emoticon
2. mar 2010 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky rejoice, dufam, ze zajtra to bude vsetko ok a podobne Ty v piatok, budem na Teba mysliet ! emoticon

tasku uz mam zbalenu, aj pripravene veci pre babo, aby manzelik zobral, ked po nas pojde, tak uvidime ci ostanem alebo pridem este domov... emoticon emoticon emoticon
chcem sa este spytat, ci mam do nemocky brat osusku pre babatko a sebe nejaku kavu alebo caj ??? dik. emoticon
2. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asshanti osušku pre babo ti netreba. Na nadštandardnej izbe asi je kanvica ale keď by si šla na normálnu tak ti zbytočne brať. návšteva ti môže doniesť v termoske emoticon držte sa emoticon
2. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekný dník emoticon

Kde ste kto?????
My sme hore už od 6.20h.Mám navarený obed,akurát sme doraňajkovali.Sárka kuká rozprávku a ja idem upratovať a potom hajde vonku aspoň na chvíľku.Akurát ma sklamal ten sniežik vonku.Ja už chcem jar emoticon
3. mar 2010 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš