Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

dagsty
29. feb 2008

Ahojte dievčatá, ja dnes otras deň...nestíhala som do práce - išla som peši!! 😲 😲 😲
A teraz ma začal kvalitne bolieť zub.- Takže bolesti neuveriteľné ... ☹ ☹ ☹

Bavíte sa o pití mliečka???? Moje deti vôbec nepijú mlieko a v noci vstávali na mlieko tak cca do 9 mesiacoch. Teraz zbožňujú z mliečnych výrobkov: syr, jogurty a tie všelijaké guľôčky v mlieku a robím im krupicu....

Ale nenapijú sa mi mlieka ako čisto v pohári ... ☹ ☹

Je pravda, že ja mlieko ani neochutnám, lebo sami hnusí...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......
A ani manžel mliečko nepije ...tak kde vidia deťúrence príklad? NIKDE!

A ešte som zabudla.... dnes som sa "lúčila" s opatrovateľkou, lebo už ju nebudeme potrebovať, lebo Rebeka ide do škôlky - tak znela "zmluva" pred 2,5 rokom. NO mala som dosť... Keby som sa nekontrolovala, tak sa jej hodím okolo krku atd.... Bola to super pani, ktorá dala mojej Rebeke veľmi veľa a mne pomohla tak ako nikto - pred štátnicami mi brala Rebeku od rána do večera , aby som sa mohla učiť. Keď som nestíhala, tak mi uvarila....NO PROSTE SUPER.... Normálne ešte aj teraz ako to píšem tak revem....
Jasné, že bude chodiť aj ďalej , ale nie tak intenzívne.... a si predstavte, že vytiahla počas návštevy krabičku a vraví mi, aby som to dala Rebeke posvätiť. Ja som si myslela, že je to detský ruženček alebo čo... Otvorím a tam zlatá retiazka s krížikom. Mala som dosť. Že ona má Rebeku veľmi rada, že na ňu nikdy nezabudne a chce aby mala od nej pamiatku... No a nerevte!!!!!Revem tu teraz jak švihnutá a som nachladená a nemôžem dýchať.Joj, už ani nepíšem...
KOnčím zajtra sa ozvem. Dobrú nôcku... ☹
POZDRAVUJEM VŠETKY OPATROVATEĽKY..... 😉 😉 😉

dagsty
29. feb 2008

Ahoj ivka22. Pozerala som si tvoj albumček - - ste nádherná rodinka 🙂 🙂 🙂 Maličký je rozkošný...
Tak vitaj medzi nami.... cmuk 🙂 🙂

lenka78
autor
1. mar 2008

Vitaj ivka medzi nami,ta Blava vobec nevadi.My sme teraz v Irsku,no navzdy ostaneme vychodniarmi,hehe.
Takze baby,mam pre vas novinku,v utorok sme domaaaaaaaaaaaa.Tak sa tesim.Chcem dat Chrisa komplet vysetrit,lebo ten jeho kasel sa mi vobec nepaci plus tie hlieny.Snad to nebude astma.
A este sa taaaaaaaaaak velmi tesim na brachovho maleho,juuuuj.Pravdaze aj Chris,tak sa vytesuje Milankovym fotkam.

ivka22
1. mar 2008

Dakujem ze uvitanie baby , ste mile 🙂))))

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
3. mar 2008

http://pampusik.mimishop.sk/katalog.php?kategor...
Kočky pozrite na toto.Ako inšpirácia super.My chceme urobiť izbičku malej na jar.Tak kukám nejakú tapetu a doplnky.Niektoré ceny su tam prehnané,ale páči sa mi to.
ahoj 🙂

dagsty
3. mar 2008

Sevas dievčatá, sara2 je to prenádherné....... ALE ja mám bordúru v detskej izbe - je to síce milučké, ale Nikolas mi už reptá, že on nie je decko a chce mať telku atd. ☹ ☹ ☹
Oriel, tak sa skoro vyzdrav...ja beriem panadol extra a je mi prííma 😉 😉 😉 furt nadopovaná, ale chorobu som skoro zničila..... 😉
Dievčatá, kto má zajtra 3 roky ............REBEKA, robíme oslavu a budeme mať tortu zo Snehulienkou. Rebeka sa poskladá, lebo práve teraz máme obdobie Snehulienky...
Potom dám foto. o.k?
Tak sa majte krásne a častejšie nakuknite na MK. o.k?
pa.pa.pa....cmuk 😵

dagsty
4. mar 2008

REBEKA má 3 roky...milujem ju... cmuk 🙂

sara2
4. mar 2008

Všetko najlepšie malej Snehulienke prajeme zo srdca 🙂

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagsty
4. mar 2008

ďakujem Vám všetkým krásne, po oslave doložím nejaké fotečky...pa.pa.pa Krásny dníček prajem... 😉 😉

janka33
4. mar 2008

ahojky
Rebeke vsetko najlepsie k 3 rocikom 😵 cmuuky cmuuk 😵

oriel,mala je ako modelka a pekna po mamke 🙂

ja som chora,hrdlo ma neznesitelne boli,kycham,kaslem....
no dnes je mi uz lepsie,beriem aj antibiotika, ☹
mala berie uz 3 antibiotika,stale ma zapalene hrdielko,dnes sme ani nesli na kontrolu,aby sme tam zas daco nenachytali 😖 a vraj su kojene deti zdravsie.....na nas sa stale daco nalepi

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagsty
4. mar 2008

Ahojte baby, ešte raz všetkým ďakujeme za gratulácie. Teraz odišla posledná návšteva... Rebeka zaľahla o deviatej do postele jak zabitá a zajtra ráno príde na oslavu opatrovateľka... už sa teším...
Pridávam foto torty...ale nevedela som jak nastaviť mobil, tak fotky sú o ničom a práve teraz sami ich nechce upravovať. pa.pa.pa

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagsty
5. mar 2008

Neviem aká bola, lebo mamička je tučná - tak mamička nejedla, ale zato som teraz spraskla plný tanier živánky a je mi fajn....od zajtra buď diétka, alebo delená strava. 😉 😉

sara2
6. mar 2008

dagsty,aj ten obrázok bol jedlý?
Tortičku si dávala piecť tu v Humennom?Jednoducho som bez slov.Je nádherná 🙂
A čo nato Rebeka keď ju videla?

dagsty
6. mar 2008

A obrázok je jedlý...chutí ako vianočná oblátka... Rebeka keď tortu videla, tak bola hotová a neskôr mrnčala, že ona chce jesť snehulienku, potom , že trpaslíka.... na nervy.... 😀 😀
Dávala som ju piecť pod plzenskou...
Ako sa inak máte???? Ja som dnes taká unavená, teraz mi Rebeka vstala, papká a potom ideme von... lebo spím. pa

sara2
6. mar 2008

Ahoj,
my sme sa teraz vrátili z prechádzky ale som vymrzla 😠 .Je to také klamlivé teraz ešte.Slniečko je zubaté.
Kočky v sobotu sa chystáme na týždeň na lyžovačku do Tatier,tak len dúfam,že vydržíme v zdraví a si to užijeme 😀
už sa tak teším,všetci traja konečne spolu 🙂

adicka
7. mar 2008

cau orielka🙂ako sa mas?po dlhsom case som tu opat a vidim tvoje foto 🙂 ako sa ma malicka?vy uz budete slavit dva roky? 😉 ako to ubieha,ze?My budeme mat o par dni rocek 😉

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
7. mar 2008

Haloooooo.... 😲 😲 Kde ste vsetky?

sara2
7. mar 2008

Tak a už mám zbalené.Akoby na mesiac 😀 a ideme len na týždeň.Ale viete vždy treba rátať so všetkým a hlavne pri dieťati. 😖
Čaute o týždeň 🙂

oriel
8. mar 2008

Sara,mozno vam tam bude tak fajn,ze naozaj ostanene aj na mesiac.Nikdy nevies... 😀 papa

robodracica
8. mar 2008

Oriel, nemas Ty nahodou kocik Chicco? 😎

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
robodracica
9. mar 2008

Ano, videla som Ta v piatok v meste pred drogereriou /sklenar/.Lilka bola zlatucka, myslim ze mala slnecne okuliariky, a taku peknucku ciapocku. Nebola to nahodou bekovka z Nextu? A mimochodom ako si spokojna s tym kocikom? V tychto tipoch su dost malicke vanicky.Minule som na nejakej diskusii citala, ze jedna mamicka do nejakeho kocika uz nemohla napratat 3- mesacne babatko s fusakom. Tiez som minule videla ako isla jedna mamicka s kocikom Cam, a ten straaaasne vrzgal 😝 ,sama umela hmota. Ja by som donho asi natlacila cely sprey WD 40. 😀

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka33
9. mar 2008

ahojky
tak ja som uz ok,no malej vysli z vyterov kvasinky,takze preto sa to stale opakuje ☹ ,tak sme opat na liekoch,ju az striasa,ked jej ich davam ☹
nebola som tu,voooobec mi nevysiel cas,tak muzik zobral malu von,tak aspon trocha nakukam 😉