Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asshanti
1. apr 2010

rejoice, neboj sa, malinka isto priberie, este si len asi na seba zvykate... som rada, ze nozicky mate v poriadku, my ideme o 2 tyzdne, tak som zvedava... 😉

maleho som pred chvilou nakojila, normalne odmietol uz prsnik, to bolo asi prvykrat, este som mu skusala davat, ale usta mal zovrete a potom som ho mala na boku, tak mu aj vytieklo trochu z pusinky. je to takto dobre? potom kludne lezal, obliekla som ho a manzel ho zobral vonku do kociarika na dvor, lebo ja prezliekam postelne pradlo, ale nejako sa mu teraz nedari zaspat... 😒 😒 😒 ale ved nemusi spat po kazdom kojeni, vsak??? ja sa len bojim, aby mal naozaj dost, hladosko moj zlatucky... uz sa chystam aj pridat foto, mam vela, ale zatial len facebooku, sem nejako nestiham... a doktorka mi vravela, ze mu staci naozaj davat kazde 3 hodiny, ze nemam castejsie. ale mam ho aj budit v noci, vsak? ja som uz taka unavena z tych 2 hodinovych intervalov co niekedy pospim, niekedy nic, ked sa budi... baby, ako ste to zvladli v pohode? ja som unavena, ale normalne som si uz aj zvykla, nechce sa mi cez den spat, radsej nieco urobim... 😉
andrii, vdaka za rady !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asshanti
1. apr 2010

andrii vdaka, perfektne si ma povzbudila. maly je teraz v kociariku, aj sa budi, aj spinka, ale predtym pospal 2 a pol hodiny v kuse, tak asi ma dost, radsej nech spi v noci... 😉 len stale otvara usta a ozuzluje si overalik, perinku, ale doktorka vravela, ze to nevadi, ze potrebuje mat asi nieco v ustach stale. inac je velmi vnimavy, krasne si vsetko obzera, je to pokladik !!! 😵 😵 😵 😵 🤐
rejoice, my chodime k MUDr. Sepelovej, je z Humenneho, ambulanciu ma na poliklinike v SO zozadu, je vyborna, mila, velmi prijemna, uz som jej aj parkrat volala na mobil, vzdy mi ochotne poradila, mozem ju len odporucat !!! 😵 😵 😵

rejoice
1. apr 2010

andrii- presne takto kojim, jedno kojenie jeden prsnik, druhe kojenie druhy prsnik a niekedy taha aj pol hodinky a viac ale to ju uz prelozim na druhy, a stale skusam ci mam este mliecko v prsniku tak mliecka mam, tak neviem preco len tak malo pribrala za 15 dni ☹ Moju Mariannku nakojim vecer o 8-mej, a potom sa ozve az okolo pol 2-hej, a potom o pol 4-tej, potom o pol 6, myslite ze je to malo? Mala by som ju budit?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rejoice
1. apr 2010

Dakujem za povzbudenie 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
1. apr 2010

andrii to sa páči aj mne 🙂 len tak zbežne som si prešla o čom ste písali. annag pomohla raz aj mne 😉 ja kojím bez problémov dá sa povedať až od 6 mesiacov. dovtedy furt niečo bolo... upchaté mliekovody, málo mlieka a tak dokola... rejoice aj môj malý tak málo priberal na začiatku a keď som mala prvú veľkú krízu keď mal 3 mesiace tak pod tlakom toho že málo priberá a teraz ešte aj plače lebo je hladný som začala dokrmovať a to bol začiatok konca. ☹ a síce keď papal umelé mliečko začal priberať a bol riadne bacuľatý no keď sme prešli na obyčajné mlieko po roku tak pribral za rok 1kg 😅 To je proste taká genetika po manželovi 🙂 už si z toho nič nerobím. a keby som ho riadne kojila tak by pravdepodobne vážil toľko koľko aj váži teraz 🙂 takže neboj len jej dávaj papať tak často ako chce... na ďalšej poradni priberie viac, uvidíš 😉

ja už tu teraz neprídem-až po vzkriesení tak všetkým požehnanú Veľkú noc 😉 😉 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
2. apr 2010

Prajem vám krásne a príjemné prežitie veľkonočných sviatkov... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
2. apr 2010

Príjemne prežité Veľkonočné sviatky v kruhu najbližších Vám všetkým prajem 🙂

mirrinka
2. apr 2010

sari,tebe všetko najlepšie k narodeninkám...nech sa rýchlo podarí druhé mimčo,...bozkávam 😉

nika23t
2. apr 2010

Ahoj Humencanky. Davali ste si niektora zmrazit pupocnikovu krv? Alebo ci odber sa da urobit aj v Humennom a aky je pri tom postup. Dakujem 🙂

bobooo
2. apr 2010

ahojte
no tak kik mne sa náhodou páči aj tie ceny a vecičky a čo sa týka DM drogérie...tak nič mic 😖 mala som plienočky baby love a hneď sa mi obidvaja vysypali ja nechápem ešte sa mi to nestalo tak som ich hneď zavrhla 😀
rejoice neviem ja som nekojila ale hovorí sa že mliečko nemôže byť riedke alebo husté...mliečko bud je alebo nie...a ak je tak je to v poriadku...inak čo sa týka obliekania malo by sa dávať o 1vrstvu bábätku viac ako sebe...rejoice to ako si ju obliekla tak to súhlasím asi ja by som to riešila tiež takto...no nič idem aj ja do hajan tak dobrú nocku...

inna7
3. apr 2010

Sara...všetučko všetko najlepšie k včerajším narodeninkám 😵 😵 😵 včera som si dala od pc pohov, tak píšem až teraz 😉 ako písala mirrinka, nech sa zadaríííí 😵 😵 😵

aj my želáme krásne veľkonočné sviatky a dievčatám veľa vodyyyy 😀 😀 😀

sara2
3. apr 2010

Mirri 😉 🙂 😉 z celého srdca ďakujem a vrúcne prajem to isté 😉

Inna,veľmi veľmi pekne ďakujem.Urobili ste mi radosť kočky moje 🙂 😉 😀

Všetkým vám prajeme Požehnanú veľkú noc.Veľa milostí od Ježiška a aby sme sa mali radi,nerobili si zlé,boli k sebe navzájom dobrí---myslím celý svet 🙂

ahojte.

emita
4. apr 2010

Tak nech je nielen dnešný deň poznačený radosťou zo spásy ktorú máme v Kristovi.

sara trošku neskoro ale predsa nech ťa Pán požehnáva a chráni, nech ťa pokojom obdarí, láskou naplňa tvoje srdce dnes, stále s tebou je.... 🙂 🙂 🙂

emita
4. apr 2010

Emilinka dnes papala jahňacie so zeleninkou. až teraz ma napadol "veľkonočný baránok" 😅 ani som netušila....

emita
4. apr 2010

nika neviem aký je postup ale robia to 😉

inna7
5. apr 2010

Mirrinka....prajem všetko najlepšie k meninkam, veľa zdravia a lásky .... 😵 😵 😵

mirrinka
6. apr 2010

Ďakujem,inna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

andrii
6. apr 2010

mirrinka..aj m y sa dodatočne pripájame.. všetko naj...naj.. naj... 😉

a ostatným pekný dník prajeme 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
6. apr 2010

pekné ránko.... 🙂

Adnrii...už som si ich všimla...malý je super...frajeeeer 😎 😎 😎

sara2
6. apr 2010

Mirrinka,všetko najlepšie. 🙂

mirrinka
6. apr 2010

Ďakujem,kočky 😉 🙂 🙂 🙂

oriel
6. apr 2010

Mirri,pripajam sa k blahozelaniam 😀 😀 😀 😀 Zelam vsetucko najlepsie 😀 😀 😀 😀 😀 Sari,aj ked oneskorene,aj tebe vsetko,len to naj 😀 😀 😀 Pridala som konecne aspon par fotociek 😀 😀 😀 😀 😀