Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
6. apr 2010

oriel,malá je krásnučká....celá Lilka 😉 a dakujem za blahoželanie 🙂

asshanti
6. apr 2010

ahojte baby,

sara, mirrinka - dodatocne vsetko najlepsie !!! nejako nestiham... 😀 😀 😀

tak my sa uz len kojime, dufam, ze nie je hladny, ale zaspinka potom sam (najlepsie v kociariku alebo na rukach), tak hladny by asi spokojne nespal si myslim... uvidime... buducu stredu by sme mali ist na kontrolu s nozkami, ked manzel skonci skor poradu a na druhy den s vysledkami a na poradnu k doktorke, tak uvidime ci pribera a podla toho sa zariadime... baby, zvazujete rucky do perinky babatkam? lebo nas sa este stale velmi budi svojimi rucickami... vcera sme ho skusali dat spat do spacieho vaku, ale za 15 minut sa asi 3 krat zobudil rukami... dnes som mu ostrihala prvykrat nechtiky, dufam, ze dobre... ked kojite, comu sa tak vyhybate v jedle? mozem si dat napr. aj cokoladovy keksik alebo radsej nie? vodu pijem iba neperlivu, ale mohla by som aj jemne sytenu? vdaka za rady ! 😉 😉 😉

inna7
7. apr 2010

kde ste zienky... 😕 😕 😕

asshanti...malinky je zlaty...baculkos... 😵 papkaj vsetko ale s mierou...su babatka ktorym skodi vela veci, ale niektorym skoro nic...takze sama zistis co malinkemu robi zle...ja som jedla skoro vsetko...na zaciatku som mozno vytriedila iba strukoviny...a silne bublinkove napoje...ale pomaly som po trosku pridavala.... 😉
a cokolada? v anglicku ju odporucaju pit...vraj je dobra na mliecko... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
7. apr 2010

ahojteeee 😀 😀 😀 😀 asshanti,malinky je nadherny.... 😀 😀 😀 😀 ja uz rucky nebalim,lebo aj tak ich stale vytiahne.... ja som pri lilke tak po mesiaci pomaly jedla vsetko.... teraz sa este trocha krotim.... ale len trocha.... cokolada a tak,to stale musim... aj jemne perlive vody pijem.... no hlavne meltu s mliekom........ tuuuu milujeeeem 😀 😀 😀 dnes sme boli u Dr. Leiluska pribrala za 12dni 770gramov..... dr. vravela,ze to je velmi dobre.... 😀 😀 😀 😀 tak sa tesim........ brali jej aj krvicku /na kontrolu zltacky/ ,to sme boli tam v porodnici.... zajtra ideme na riadnu poradnu k nasj dr. V sobotu budeme malinku krstit.... tak sa tesim 😀 😀 😀 😀 😀 Inna,dakujeeeeem,balicek uz mam..... si zlata 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu101
7. apr 2010

ahojte.ja môjho malého ešte stále kojím a doteraz si nemôžem dovoliť zjesť všetko.nemôžem strukoviny okrem bielej fazule a veľmi sa mi vyhádže zo zákvasu keď vypijem.aj zo zmrzliny - ale len jahodovej.citrusy som začala jesť len nedávno v malom množstve,zatiaľ ok.zo začiatku som jedla len málo druhov potravín, lebo ho zo všetkého bolelo bruško a pridávať som začala až po troch mesiacoch.a ešte čierne pivko je super. 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
7. apr 2010

ja som pri Šimonkovi nemohla skoro nič a pri Emilke už od Vianoc jem aj kapustu aj strukoviny... proste všetko. Ale oproti Šimonkovi má ekzém (asi od 5 mes.) ale zase ten zdedila po mne tak nelámem hlavu že z čoho to asi má 😅 čo už... žijem s ním ja, bude musieť aj ona ☹

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
8. apr 2010

andriii,cauko........ nikde nikoho,vsak? 😀 😀 😀 😀

sara2
8. apr 2010

Dobré ránko.My sme hore od 6.45 😉
Idem akurát do mesta na poštu.Sestra mi poslala balíček a na oznámení je napísané,že došiel poškodený ☹ .Tak dúfam,že tam bude všetko...
Vyzerá ,že bude krásny deň 😎
Večer odchádzame do BB.Skoro ráno tam musíme byť u dr.Tak nám držte palce 🙂

Emi,ake telove mliečko používaš pre Emilku? Moja Sárka mala ekzem od 6 mes.A tu ju liečili 3,5 roka na ekzem a kopec mastičiek,drahých krémov...a išli sme do Svidníka ku kožnej.A tá na prvý pohľad povedala,že to nemá s ekzemom nič spoločné.Že ma na pokožke prejav častých vnútorných zápalov.Dala jej na 10 dní Biseptol a robenu hnednú masť .Odvtedy Chvála Bohu ani náznak.Už je to pol roka 😉

prekrásny deň prajem 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
8. apr 2010

u kožnej sme ešte neboli. natieram jej postihnuté miesta holtovým krémom a ono to zmizne a zase sa objaví inde. do kúpeľa dávame taký olejček. ale nezdá sa mi žeby to nejak pomáhalo...

dnes zase krásny deň 🙂 už sa teším vonku 🙂 ale ešte musím dovariť a deti nakrmiť 🙂

inna7
8. apr 2010

Andrii....Sara myslela telové mliečko - krém 🙂

my sme od rána u našich...akurát sme dojedli bavorskú polievočku... 😉 🙂 Sara, teraz som ju robila so slaninkou...je suprová... 😵 😵 😵
no, vypijem kávičku a konečne si idem po zime umyť auto... 🙂 😀 😀 😀

oriel
8. apr 2010

inna,zajdi auto umyt aj mne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 joj,ja mam este aj zimne pneu...... no,uz som MM nakazala,nech da vymenit,lebo uz chcem nikde ist.... 😀 😀 andrii,v noci je chvalabohu zlata,budi sa len na mliecko.... no od takej pol 6tej rana uz zacina strajkovat..... v postielke je hore kazdych 5min. a ked ju vezmem na postel,tak spinka aj do 8mej.... 😀 😀 😀 takze dnes sme vstali o 6.00.... vstavanie bolo pre mna nezvyk,no potom sa mi den zda taky dlhsi a viac toho postiham 😀 😀 😀
Sari,drzim palce,nech kontrola dobre dopadne..... 😀 😀 😀 😀

sara2
8. apr 2010

Inna,už si doumývala? 😀 😝 😀 😝 😀

Balíček je v poriadku.To čo tam malo byť,tak bolo 😉 .Akurát otvorená obálka bola.Na pošte mi vraveli,že zo zahraničia prišla roztrhaná ale na našej slovenskej ju zalepili 🙂
No iden baliť na cestu.
čaute

inna7
8. apr 2010

xixixixixi... 😝 😝 😝 veď potom uvidíte tú "žiaru" po humennom 😀 😀 😀 to budem jaaaa, v mojom aute 😀 😀
ešte som síce nezačala, lebo sa na to psychicky pripravujem 😀 😀 a zimné mi mangel len včera prezul... 🙂

sara...šťastnú cestu... 🙂

oriel
8. apr 2010

inna,len nech ti to pripravovanie netrva dlho,aby to nedopadlo ako stale u mna..... ze dva dni sa na to pripravujem a nakoniec ho aj tak neumyjem 😀 😀 😀 😀 😀

emita
9. apr 2010

dnes nikto? čo všetky umývate autá? 😀

emita
9. apr 2010

Naša Emily už konečne neplače v kočíku tak už by som bola aj za nejaké koníkovské stretko 😀 😀 😀

bobooo
9. apr 2010

ahojte no vidím že teplo je aj v He asi ste celé dni vonku ako ja...už som taká unavená-do obeda 2hodinky a po obede 3,5hodiny vonku....júúúúj nevládzem už za nimi behať....
emita Sofia mala ekzém od narodenia a tiež som používala najprv holtov krém,(no telo si na dlhšie používanie zvykne a už nereaguje na krém tak ako by malo) a tak ako vravím zmizne na kus potom sa objaví...my sme kožné pochodili aj tu vo Vt ale nič moc...a boli sme až v Ke, kde mi lekár vravel že to má zapálené a má v tom už infekciu ekzém mala na tváričke tak si vieš predstaviť ako vyzerala a stále sa škrabala a mokvalo jej to no príšerné ☹ ☹ ☹ dal masitčku s atb a po natretí jej 80% do večera zmizlo...ale našťastie som zistila že to bolo z banánu...a to bolo prvé čo som jej dávala a aj jej chutil...nanešťastie som to zistila až keď mala rok...a odvtedy má krásnu čistučkú tváričku, ale samozrejme nepapá banán ani nič banánové...

bobooo
9. apr 2010

júúúúúj asshanti malý je taký rozkošný 🙂 🙂 ...stráááášne zlatučkýýýý 😵 😵 na spapanie 😉 😉 😉

seuska
10. apr 2010

Ahojte baby. Tak Vam chcem oznamit, ze vcera o 20:05 som porodila nadhernu dceru Sašku ktora vazila 3050g a merala 48 cm. Sme obe v ok.

oriel
10. apr 2010

JEEEEEJ,SEUSKA...... uzasna je...... 😀 😀 😀 😀 uz som na teba myslela,ze sa neozyvas.... nakoniec az teraz si sla na vyvolavacku? Ake to bolo s Epi? tesime sa.......

seuska
10. apr 2010

Oriel ahoj. No nechali ma tyzden prenasat a vcera som uz povedala dost, ze uz domov nejdem! Tak o tretej mi dali tabletku na vkladanie a o osmej sa mala narodila... No EPI? Fu, vykupenie v hodine dvanastej. Kedze mi vyvolavali porod boli kontrakcie silnejsie a intenzyvnejsie tak som mala pocit jak mi zabrala EPI, ze som sa znovu zrodila a dodala mi tolko novych sil, ze malu som na dva krat vytlacila a bez nastrihu 🙂

inna7
10. apr 2010

Seuska, gratulujem k dcérke....zlatučká je 😵 😵 😵

Emi, no tak super že už neplačete....asi sa malej začalo vonku páčiť.. 😵 to stretko by už fakt mohlo byť...ale zasa ide daždivé počasie, tak možno potom... 😵

emita
10. apr 2010

seuska blahoželám 🙂 prajem veľa zdravia a nech ste skoro doma 🙂

ale tak nemohlo to byť pôvodne z banánu keď to mala od narodenia... nerozumiem. Naša začala ešte predtým ako som jej čokoľvek začala dávať papať tak jedine že z toho čo som ja pojedla ale to je zase ťažko zistiť... za celý život som napr. zistila že mi robia zle paradajky-ale len v surovom stave 😉 a ekzém som začala mať v pol roku čiže cca ako Emilka. ale tak to vtedy sa deti ináč krmili keď počúvam že od 4 mes. šťavička z pomaranča... 😀 🤐

sara2
10. apr 2010

seuska gratulujem. 🙂 Saška je prekrásna 😉 Prajeme jej veľa zdravíčka a nech rastie do krásy 🙂 .

Sme domka.Dopadli sme ok.Sárka to zvládla ukážkovo.Aj sme konečne videli aj BB centrum.Krásne historické mestečko 😎 .Bolo krásne počasie.
Sárke dali strojček na zúbky.Hrdinsky to prijala.Nosí ho len na noc.Uplne bez problémov 😉 .Tak dúfam,že jej to vydrží.

Ideme na oslavu o chvíľku.Krsniatko ma rôčik 🙂
ahojte

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz