• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
ahojte,tak dnes som tu prva???
mala zaspinkala,tak mam trocha casu,vonku pocasie o nicom,dufam,ze nezacne prsat.

Tak ako ste vikendovali???
zatial pa
oriel,ako bolo v KE???
10. mar 2008 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon

NEMATE NIEKTORA ELEKTRICKU ODSAVACKU NA PREDAJ? IP PLS. emoticon Ď.
10. mar 2008 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hm.Odsavacku nemam.ja som nepotrebovala emoticon Janka,cauko,ako vidim,kazdy to tu zanedbava,vsak?Nide nikoho.Sara sa lyzuje,ta je ospravedlnena.dagsty,lenka a ost. kde ste vsetky???? emoticon V Ke bolo super,pobehala som obchody /aspon Optimu a Tesco/ pokupila niejake tie veci na jar sebe,no hlavne malej.Tescom som bola milo prekvapena velky vyber detskych veci /aj na Lilku/ a natrafila som aj na akcie.Takze som spokojna.Len ta cesta,bola som unavena ako keby som v kuse 3 dni robila. emoticon Ani sa tvojej malinkej necudujem,ja dodnes neznasam lieky emoticon
10. mar 2008 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zase som tu.Normalne sa zacinam na materskej nudit/ emoticon emoticon U nas doma musi byt teraz ticho,pretoze ide REXO a Lilka ho zboznuje. emoticon Musi ist totalne nahlas./esteze byvame v dome/ emoticon
10. mar 2008 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon D O B R E R A N K O emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
11. mar 2008 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky,tak nik tu nebol???dnes je skarede pocasie,prsiiii emoticon
12. mar 2008 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauko,janka,ja som tu uz kukla aj rano,no nikoho nikde.Ako vidim sme tu len my dve.Vonku je fakt o nicom.Rano vyzeralo tak pekne.Mala spi a ja som vkuse na MMB.papa. emoticon
12. mar 2008 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,tak aj teba to uz chytilo???? emoticon emoticon ja stale malej len same saty pozeram emoticon zatial mam doma iba jedne,no uz mam vypozerane dalsie emoticon ,uz len vyhrat aukciu emoticon emoticon

a ostatne babenky kde ste?????
12. mar 2008 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chytilo a poriadne.Uz v kuse objednavam.Sebe aj malej. emoticon Manzel sa zo mna smeje ze len postarke robotu davam. emoticon Dnes nam prisla pekna hackovana ciapocka aj satka s trickom ,,hello Kitty,, Super.
12. mar 2008 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, dlho som nebola, lebo nemám čas...dopisujem diplomovku a s deťmi behám po doktoroch... emoticon emoticon emoticon
Rebeka nám chodí od pondelka do škôlky. Chvalabohu chodí bez plaču a dnes mi dokonca nedala ani pusinku, len kývla rukou, že už choď emoticon emoticon emoticon . A vy ako sa máte????
Deťúrence máte zdravé???? emoticon Dúfam, že ako rybičky.
Tak sa majte a zajtra mi držte prsty - idem k zubárovi. A ja sa katastrofálne bojím zubárky... brrrrrrrrrrrr. emoticon emoticon emoticon
12. mar 2008 o 23:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
D O B R É R Á N K O emoticon emoticon emoticon emoticon
13. mar 2008 o 00:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá, čo ja som dnes prežila.... Od piatej rána ma bolel zub a tabletky neučinkovali emoticon emoticon Ráno som išla k zubárke, kde som bola objednaná. Povedala, že zub musí ísť von, lebo je zapálený. Tak som sa nebála - šak ťahanie nebolí, že!!!!!!! emoticon
Po injekcii mi všetko stŕplo, takže o.k emoticon
Ale prišlo na ťahanie zuba. Injekcia síce účinkovala, ale na ďasná a jazyk a ústa, ale zub nie. Takže mi ťahala naživo.... emoticon emoticon
Ja nohy pokrčené, jednu ruku mi držala sestrička a doktorka ťahala v plnej bolesti... emoticon emoticon emoticon
Revala som jak malé decko. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
KATASTROFA... Mám na dnešný deň dosť.... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

No a teraz ma všetky poľutujte , o.k?
Pa.pa.pa emoticon
13. mar 2008 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jooooj,Dagsty,az mi prechadza mraz po chrbte,fakt ta lutujem/ emoticon NAOZAJ//// Hrozne,ja sa veeelmi bojim zubara,v zivote mi este netahali zub,ale ani neviem ci by som to prezila,lebo ja revem,uz ked mi vrtaju,tiez ma treba drzat jak male decko. emoticon Uz si tu riadne chybala//// emoticon Super,ze Rebeka je v skolke tak rada,keby vsetky deticky chodili do skolky s takou radostou bolo by to super,nie?papa
13. mar 2008 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj babky,už sme doma emoticon .Aj by som povedala,že konečne ale je mi aj ľuto že to tak rýchlo zbehlo emoticon .A na začiatku sme mali šok.Naša Sára nám okamžite ochorela.Po nociach sme nespali nemohla dýchať emoticon .
Ale ten veget tam....sneh a slnko jedna bomba.A dokonca sa mi podarilo aj zalyžovať si. emoticon
No, a idem prať až do bezvedomia....ahoj emoticon
15. mar 2008 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
NO tak to ti len tíško závidíme... emoticon emoticon
Ja som pred chvíľočkou prišla zo skúšky a trieska ma hlava a ranka po vytiahnutí zuba, že dovidenia....
Kde ste dnes boli? Bolo prekrásne, čo?
Tak pa. Idem prať a upratovať, osprchovať detičky, pozberať prádlo, odlakovať nechty.... no proste roboty mám do rána...hi.hi.hi

Tak papapapapapa
15. mar 2008 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon
sara2,tak si si uzila dovolenku,som rada,ze ti to vyslo,hoci bola mala chorunka emoticon

dagsty,nech sa ti zub cim skor vylieci,neni nic horsie ako bolest zuba emoticon

dnes bolo pekne,no zas sa ma ochladit emoticon ja by som uz najradsej chcela leto emoticon

prajem pekny zvysok vecera pa pa emoticon emoticon
15. mar 2008 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,Sara,urcite si si super oddychla,vsak?Skoda,ze malicka bola chorucka,no urcite jej to tiez prospelo. emoticon Nasa mala je tiez chora,prave sme prisli od doktorky,ma anginu./Mna boli hrdlo uz od piatku,urcite chytila odo mna/ V noci mala 39,6 teploty,hroza/// emoticon Nijak sa nedala zbyt,az nakoniec potom cipok pomohol./Vela deticiek je chorych,strasne.
17. mar 2008 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,skoro sa uzdravte,nieje nic horsie jak chore dieta emoticon

ostatne,kde ste????
17. mar 2008 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jáj ,kočky nejak nám tie deťurence často chorľavejú,čo?Keby sme mali zázračný liek... emoticon .Moja princezná bola dnes očkovaná.Tak sme to prežili v pohode.Ale do škôlky mi ju aj tak nevezmú emoticon ,nemá totiž očkovanie na TBC.A čo bude so mnou,keď mi o pol roka skončí materská,to fakt neviem....a bocian nie a nie k nám priletieť emoticon
Idem variť,ale čo to ešte neviem.Zásoby v mínuse po dovolenke...
Ozaj dievčatá šli by ste so svojími deťmi na letnú dovolenku k moru autom?Už som o tom tu s Lenkou diskutovala.Ale furt mám nejaká zábrany.Bojím sa tej cesty.Mužíček chce ísť autom do Chorvátska ja by som radšej letecky...
Oriel skoré uzdravenie malinkej.
17. mar 2008 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Janka,dakujem,a tvoja malinka je uz o.k? emoticon Sara preco myslis ze nezoberu malu do skolky?Aha,to ockovanie,a preco ho nema?Do ktorej skolky ju planujes dat? emoticon Aj ja rozmyslam ,co varit.A o tej este,mozno ze je aj lepsie autom,vies,zastavite,kedy budete chciet,prisposobite sa malinkej,alebo keby ste sli v noci,tak mozno by vkuse spinkala.Hm?
17. mar 2008 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,sa mi zda,ze hej,no zajtra ideme na ockovanie,tak som zvedava,co povie doktorka

sara2,ja by som brala asi lietadlo,je to rychlejsie
17. mar 2008 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel,nemáme očkovanie lebo sme to po narodení nestihli.Sárka bola ako dvojtýždňová operovaná a po operácii nebola celkom fit nato,aby očkovanie zvládla.A potom sa to stále ťahalo,pľúcna furt mala nejaké námietky a tak sa to doteraz neuskutočnilo.Tak dufam,že do leta áno aby mohla v septembri nastupiť.Bývame na Mierovke tak snáď hneď tu po ruke do škôlky.Hoci sa mi táto škôlka nezdála moc fajn.Aj kámoškyn syn tam chodil a nebola spokojná.A ďalšia najbližšia je na Kudlovciach.Tam je to také komornejšie,viac taka rodinná atmosféra.Už som sa tam bola pozrieť lebo sesternica tam dáva svoju malú.Tak neviem... emoticon
A čo sa týka tej cesty autom,tak náš tiger emoticon má problém vydržať do Košíc,kvôli tomu mám obavy.Ale čas ukáže.
Vyprdla som sa na varenie a idem vonku emoticon ahoj
17. mar 2008 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Juj,taka malinka bola operovana?Tak to mas uzastne statocne dievcatko,urcite ste museli prezivat hrozne chvile. emoticon Vy byvate na Mierovej?Ja som tam byvala,kym som sa nevydala./c. 48/,no mama so sestrou tam byvaju stale.Ja tiez planujem dat malu asi na mierovu do skolky,/najblizsia/. Tiez som pocula rozne nazory na nu,no neviem.Ale aj dobre,kamaratka davala malu do sukromnej,potom ju prelozila na Mier. a tu je viac spokojna. emoticon emoticon Janka,drzim vam na zajtra palce.
17. mar 2008 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,dnes som tu prva???? A asi aj poslena,ci nie? emoticon emoticon
18. mar 2008 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky,aj ja som tu emoticon
18. mar 2008 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mala ani nemukla emoticon a vazi persne 8500g emoticon

pekny vecer vsetkym emoticon
18. mar 2008 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kočky,to počasie ma zničí emoticon A začalo ma bolieť hrdlo.Jáj to je ale na figu emoticon
A nezohnala som malej nohavice.Nič poriadne na ňu nemôžem nájsť.Svetríkov,tričiek a pod.je kopec,ale nohavice s tými mám stále problémy... emoticon Na budúci týždeň pôjdem do Poľska.Tam jej kupim aj topánočky a aj nohavice.Doposiaľ sa mi podarilo na ňu nakupiť dobre len tam.
No,idem si dať "životabudič"-kávu emoticon emoticon emoticon
ahooooojte
19. mar 2008 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pozeram,ze dnes tu nikto nebol. emoticon Sara,potom daj vediet ci si nakupila v Polsku,aj my sa chystame,no este neviem kedy.Papa
20. mar 2008 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon PRAJEM VAM VSETKYM KRASNE VELKONOCNE SVIATKY emoticon emoticon emoticon
22. mar 2008 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja Vám prajem krásne veľkonočné sviatky...............

aj keď upršané
22. mar 2008 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš