• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
ahojte,tak dnes som tu prva???
mala zaspinkala,tak mam trocha casu,vonku pocasie o nicom,dufam,ze nezacne prsat.

Tak ako ste vikendovali???
zatial pa
oriel,ako bolo v KE???
10. mar 2008 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

NEMATE NIEKTORA ELEKTRICKU ODSAVACKU NA PREDAJ? IP PLS. :wink: Ď.
10. mar 2008 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hm.Odsavacku nemam.ja som nepotrebovala :astonished: Janka,cauko,ako vidim,kazdy to tu zanedbava,vsak?Nide nikoho.Sara sa lyzuje,ta je ospravedlnena.dagsty,lenka a ost. kde ste vsetky???? :confounded: V Ke bolo super,pobehala som obchody /aspon Optimu a Tesco/ pokupila niejake tie veci na jar sebe,no hlavne malej.Tescom som bola milo prekvapena velky vyber detskych veci /aj na Lilku/ a natrafila som aj na akcie.Takze som spokojna.Len ta cesta,bola som unavena ako keby som v kuse 3 dni robila. :frowning2: Ani sa tvojej malinkej necudujem,ja dodnes neznasam lieky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2008 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zase som tu.Normalne sa zacinam na materskej nudit/ :dizzy_face: :slight_smile: U nas doma musi byt teraz ticho,pretoze ide REXO a Lilka ho zboznuje. :sunglasses: Musi ist totalne nahlas./esteze byvame v dome/ :sunglasses:
10. mar 2008 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face: :wink: :unamused: :sunglasses: :astonished: :cry: :sweat_smile: D O B R E R A N K O :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :fearful: :rolling_eyes: :dizzy_face:
11. mar 2008 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky,tak nik tu nebol???dnes je skarede pocasie,prsiiii :frowning2:
12. mar 2008 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauko,janka,ja som tu uz kukla aj rano,no nikoho nikde.Ako vidim sme tu len my dve.Vonku je fakt o nicom.Rano vyzeralo tak pekne.Mala spi a ja som vkuse na MMB.papa. :unamused:
12. mar 2008 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,tak aj teba to uz chytilo???? :grinning: :grinning: ja stale malej len same saty pozeram :slight_smile: zatial mam doma iba jedne,no uz mam vypozerane dalsie :slight_smile: ,uz len vyhrat aukciu :grinning: :grinning:

a ostatne babenky kde ste?????
12. mar 2008 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chytilo a poriadne.Uz v kuse objednavam.Sebe aj malej. :wink: Manzel sa zo mna smeje ze len postarke robotu davam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes nam prisla pekna hackovana ciapocka aj satka s trickom ,,hello Kitty,, Super.
12. mar 2008 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, dlho som nebola, lebo nemám čas...dopisujem diplomovku a s deťmi behám po doktoroch... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Rebeka nám chodí od pondelka do škôlky. Chvalabohu chodí bez plaču a dnes mi dokonca nedala ani pusinku, len kývla rukou, že už choď :frowning2: :frowning2: :frowning2: . A vy ako sa máte????
Deťúrence máte zdravé???? :wink: Dúfam, že ako rybičky.
Tak sa majte a zajtra mi držte prsty - idem k zubárovi. A ja sa katastrofálne bojím zubárky... brrrrrrrrrrrr. :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2008 o 23:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
D O B R É R Á N K O :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. mar 2008 o 00:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá, čo ja som dnes prežila.... Od piatej rána ma bolel zub a tabletky neučinkovali :frowning2: :frowning2: Ráno som išla k zubárke, kde som bola objednaná. Povedala, že zub musí ísť von, lebo je zapálený. Tak som sa nebála - šak ťahanie nebolí, že!!!!!!! :unamused:
Po injekcii mi všetko stŕplo, takže o.k :slight_smile:
Ale prišlo na ťahanie zuba. Injekcia síce účinkovala, ale na ďasná a jazyk a ústa, ale zub nie. Takže mi ťahala naživo.... :frowning2: :frowning2:
Ja nohy pokrčené, jednu ruku mi držala sestrička a doktorka ťahala v plnej bolesti... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Revala som jak malé decko. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
KATASTROFA... Mám na dnešný deň dosť.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

No a teraz ma všetky poľutujte , o.k?
Pa.pa.pa :slight_smile:
13. mar 2008 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jooooj,Dagsty,az mi prechadza mraz po chrbte,fakt ta lutujem/ :frowning2: NAOZAJ//// Hrozne,ja sa veeelmi bojim zubara,v zivote mi este netahali zub,ale ani neviem ci by som to prezila,lebo ja revem,uz ked mi vrtaju,tiez ma treba drzat jak male decko. :frowning2: Uz si tu riadne chybala//// :grinning: Super,ze Rebeka je v skolke tak rada,keby vsetky deticky chodili do skolky s takou radostou bolo by to super,nie?papa
13. mar 2008 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj babky,už sme doma :grinning: .Aj by som povedala,že konečne ale je mi aj ľuto že to tak rýchlo zbehlo :frowning2: .A na začiatku sme mali šok.Naša Sára nám okamžite ochorela.Po nociach sme nespali nemohla dýchať :unamused: .
Ale ten veget tam....sneh a slnko jedna bomba.A dokonca sa mi podarilo aj zalyžovať si. :grinning:
No, a idem prať až do bezvedomia....ahoj :slight_smile:
15. mar 2008 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
NO tak to ti len tíško závidíme... :astonished: :astonished:
Ja som pred chvíľočkou prišla zo skúšky a trieska ma hlava a ranka po vytiahnutí zuba, že dovidenia....
Kde ste dnes boli? Bolo prekrásne, čo?
Tak pa. Idem prať a upratovať, osprchovať detičky, pozberať prádlo, odlakovať nechty.... no proste roboty mám do rána...hi.hi.hi

Tak papapapapapa
15. mar 2008 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:
sara2,tak si si uzila dovolenku,som rada,ze ti to vyslo,hoci bola mala chorunka :frowning2:

dagsty,nech sa ti zub cim skor vylieci,neni nic horsie ako bolest zuba :rolling_eyes:

dnes bolo pekne,no zas sa ma ochladit :frowning2: ja by som uz najradsej chcela leto :sunglasses:

prajem pekny zvysok vecera pa pa :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2008 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,Sara,urcite si si super oddychla,vsak?Skoda,ze malicka bola chorucka,no urcite jej to tiez prospelo. :grinning: Nasa mala je tiez chora,prave sme prisli od doktorky,ma anginu./Mna boli hrdlo uz od piatku,urcite chytila odo mna/ V noci mala 39,6 teploty,hroza/// :frowning2: Nijak sa nedala zbyt,az nakoniec potom cipok pomohol./Vela deticiek je chorych,strasne.
17. mar 2008 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,skoro sa uzdravte,nieje nic horsie jak chore dieta :frowning2:

ostatne,kde ste????
17. mar 2008 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jáj ,kočky nejak nám tie deťurence často chorľavejú,čo?Keby sme mali zázračný liek... :grinning: .Moja princezná bola dnes očkovaná.Tak sme to prežili v pohode.Ale do škôlky mi ju aj tak nevezmú :frowning2: ,nemá totiž očkovanie na TBC.A čo bude so mnou,keď mi o pol roka skončí materská,to fakt neviem....a bocian nie a nie k nám priletieť :angry:
Idem variť,ale čo to ešte neviem.Zásoby v mínuse po dovolenke...
Ozaj dievčatá šli by ste so svojími deťmi na letnú dovolenku k moru autom?Už som o tom tu s Lenkou diskutovala.Ale furt mám nejaká zábrany.Bojím sa tej cesty.Mužíček chce ísť autom do Chorvátska ja by som radšej letecky...
Oriel skoré uzdravenie malinkej.
17. mar 2008 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Janka,dakujem,a tvoja malinka je uz o.k? :slight_smile: Sara preco myslis ze nezoberu malu do skolky?Aha,to ockovanie,a preco ho nema?Do ktorej skolky ju planujes dat? :sunglasses: Aj ja rozmyslam ,co varit.A o tej este,mozno ze je aj lepsie autom,vies,zastavite,kedy budete chciet,prisposobite sa malinkej,alebo keby ste sli v noci,tak mozno by vkuse spinkala.Hm?
17. mar 2008 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,sa mi zda,ze hej,no zajtra ideme na ockovanie,tak som zvedava,co povie doktorka

sara2,ja by som brala asi lietadlo,je to rychlejsie
17. mar 2008 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel,nemáme očkovanie lebo sme to po narodení nestihli.Sárka bola ako dvojtýždňová operovaná a po operácii nebola celkom fit nato,aby očkovanie zvládla.A potom sa to stále ťahalo,pľúcna furt mala nejaké námietky a tak sa to doteraz neuskutočnilo.Tak dufam,že do leta áno aby mohla v septembri nastupiť.Bývame na Mierovke tak snáď hneď tu po ruke do škôlky.Hoci sa mi táto škôlka nezdála moc fajn.Aj kámoškyn syn tam chodil a nebola spokojná.A ďalšia najbližšia je na Kudlovciach.Tam je to také komornejšie,viac taka rodinná atmosféra.Už som sa tam bola pozrieť lebo sesternica tam dáva svoju malú.Tak neviem... :unamused:
A čo sa týka tej cesty autom,tak náš tiger :grinning: má problém vydržať do Košíc,kvôli tomu mám obavy.Ale čas ukáže.
Vyprdla som sa na varenie a idem vonku :grinning: ahoj
17. mar 2008 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Juj,taka malinka bola operovana?Tak to mas uzastne statocne dievcatko,urcite ste museli prezivat hrozne chvile. :frowning2: Vy byvate na Mierovej?Ja som tam byvala,kym som sa nevydala./c. 48/,no mama so sestrou tam byvaju stale.Ja tiez planujem dat malu asi na mierovu do skolky,/najblizsia/. Tiez som pocula rozne nazory na nu,no neviem.Ale aj dobre,kamaratka davala malu do sukromnej,potom ju prelozila na Mier. a tu je viac spokojna. :sunglasses: :sweat_smile: Janka,drzim vam na zajtra palce.
17. mar 2008 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,dnes som tu prva???? A asi aj poslena,ci nie? :wink: :astonished:
18. mar 2008 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky,aj ja som tu :wink:
18. mar 2008 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mala ani nemukla :wink: a vazi persne 8500g :wink:

pekny vecer vsetkym :slight_smile:
18. mar 2008 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kočky,to počasie ma zničí :angry: A začalo ma bolieť hrdlo.Jáj to je ale na figu :unamused:
A nezohnala som malej nohavice.Nič poriadne na ňu nemôžem nájsť.Svetríkov,tričiek a pod.je kopec,ale nohavice s tými mám stále problémy... :frowning2: Na budúci týždeň pôjdem do Poľska.Tam jej kupim aj topánočky a aj nohavice.Doposiaľ sa mi podarilo na ňu nakupiť dobre len tam.
No,idem si dať "životabudič"-kávu :grinning: :grinning: :grinning:
ahooooojte
19. mar 2008 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pozeram,ze dnes tu nikto nebol. :frowning2: Sara,potom daj vediet ci si nakupila v Polsku,aj my sa chystame,no este neviem kedy.Papa
20. mar 2008 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: :sunglasses: :sweat_smile: PRAJEM VAM VSETKYM KRASNE VELKONOCNE SVIATKY :wink: :grinning: :dizzy_face:
22. mar 2008 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja Vám prajem krásne veľkonočné sviatky...............

aj keď upršané
22. mar 2008 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok