Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
15. máj 2010

Oriel, tak ako sa má malá...dúfam, že to zvládne bambuľka malá....

no my máme v nedeľu odpust.slávnosť plus dve oslavky narodenín...každá inde...takže tiež nevarím 😀

oriel
15. máj 2010

dakujem,ze na nu myslite.... 😲 dnes ma ist na to CT a zistia co dalej,ci budu operovat,alebo nie.. je v umelom spanku,sesternica pri nej bola /nikoho ineho okrem mamy k nej nepustia/ vravela,ze tam lezka ako maly anjelik,ze ma take ruzovucke licka.. boze,dufam,ze bude vsetko dobre....
Lilka je u mamy od vcera... a my sa nudime,take ticho je tu bez nej 😀 emi,ty si vobec nepila kavu? ja by som nevydrzala... ja pijem aj dve denne... nescu s mlieckom alebo 3v1 😀 Sari,tesim sa na fotocky 😀 tesila sa Sarinka na sutazi?

mirrinka
15. máj 2010

ahojte 🙂
oriel,určite nás potom informuj,ako sa má maličká....
...no ja s kávou po včerajšku už nadobre prestávam.....skúšala som presťať už dávnejšie,lebo som zistila,že mi nerobí dobre - silno mi búši srdce,vnútorne aj navonok sa celá trasiem.....hlavne ruky sa mi veľmi trasú......výrazne som ju obmedzila,no ked som prišla k jednej kamoške,chodíme tam tak 2x do mesiaca,tak som podľahla jej tlaku a dala som si....no po včerajšku už žiadna káva 😒 mali sme v škôlke to rodičovské+ detičky nám prichystali program,tak samozrejme aj kávička bola a ked som prišla domov,myslela som,že už pôjdem na pohotovosť.....vo vnútri sa mi všetko triaslo....neviem,či poznáte ten stav,ale bolo to hrozné.... ☹ ☹ ☹
idem sa umyť vlásky a nalakovať nechtíky,lebo poobede nás čaká to vystúpenie 🙂
sari,aj ja sa teším na fotočky,som na Sárku hrozne zvedavá,a napíš viac ako bolo,ako jej to išlo,a tak ..... 🙂 🙂 🙂
tak pekný dníček všetkým 😉

emita
15. máj 2010

No sari kde sú tie fotečky? 😀 mirrinka ako herečka? všetkým to tam ukázala? 😀 oriel čo nové?

my už máme polku akcií za sebou. prikladám nejaké inšpiračné foto 😀 tamarkina torta a moja sladká kytička pre neterku na zajtra k prijímaniu

inna7
15. máj 2010

jéééééj Emi...krásna kytička...šikulka 😵 😵 😵 ..aj tortičká je krásna...mňam, vyzerá chutne... 😵 ja práve maškrtím na "oblížprste" 😀 😀 😀

mirrinka
16. máj 2010

Ahojte 😉
emi,kytička nádherná 🙂 a tortička suprová,určite bola aj chutná...dala by som si 😀
včera to dopadlo super,Lianka bola bombastická 😀 zo začiatku mala triašku - vraj zima,ale zima tam nebola,tak to asi bola tréma 😀 😀 😀 potom ked už bola na javisku tak sa trochu "oteplilo" 😀

sara2
16. máj 2010

Ahojte 😉

Tak to bol upršaný deň,čo? No len pevne verím,že sa to umúdri...dnes som šoferovala v tom lejaku-boli sme mimo He a mala som fakt dosť ako sa liala voda aj cez cestu a k tomu aj spadol strom 😒

Oriel,nemáš nič nové o tej malej princezničke?

Pridala som až 2 fotky...viac mi nechce pridať-vraj chyba pri nahrávaní.Skúsim zajtra. 😉

sara2
16. máj 2010

No kočky podarilo sa...tak kuknite moju herečku 😉

inna7
17. máj 2010

Ahojte..... 🙂
Sara...tak super, že ste došli v poriadku.... fotočky kráááásne.... 😵 😵 😵
Oriel...ako sa má to dievčatko? pevne verím, že lepšie...

joooj, toooľko jedla od včera...dnes nič nevarím... 😎

majina.b
17. máj 2010
mirrinka
17. máj 2010

Ahojte 😉
konečne prestalo pršať..... od nás sa ráno ľudia nemohli dostať do práce 😒
sari,ten tvoj kvietoček už poriadne vyrástol odkedy som ho naposledy videla ....zlatučká je.....a s tými vrkôčikmi,presne ako písala inna,veľmi jej to pristane 🙂

pozrite foto ako to vyzerlo včera vo vedlajšej dedine....a v našej tak podobne....viac fotiek mám v albume na mojej nástenke na Fb...

majina.b
17. máj 2010

http://www.facebook.com/pages/Vysna-Sitnica-Slo...

Miri ty si riadne aktívna občianka, tie krátke videa z vystúpenia i detičky su super!!!

mirrinka
17. máj 2010

ďakujem 😉 novodobá kronikárka 😀 😀 😀

emita
17. máj 2010

mirri dobré 😀 😀 😀 a tie fotky... ☹ ja som v čakárni počula že v Lackovciach sa Laborec vylial na tie nové domy na začiatku dediny ☹ som dnes bola s Emilkou u doktorky. má laringitídu a prvé ATB ☹ ale dobre že len tak lebo keď mi začala v noci príšerne štekavo kašľať som si myslela že sa mi dieťatko zlaté udusí ☹

a dievčatká sú zlaté 🙂 sari, pekne že sa venujete tomu tancu keď ju to baví 🙂

asshanti
17. máj 2010

ahojte,

sara2 - krasne fotocky 😵 😵 😵
oriel - dufam, ze malinka je na tom omnoho lepsie, myslim na nu !!! 😉 😉 😉

maly spinka v postielke, ja obedujem, tak som sem zaskocila. mama ho doobedu kocikovala, ale je chladno aj dost fuka, na nervy... vcera bol aj drahy doma, sme mysleli, ze cely den budeme na prechadzke alebo ze zaskocime do MI do Zemplincentra aj s malym, ale tak priserne lialo, ze sme museli byt cely den doma, hruuuuza... 😠 😠 😠 a malemu sa tak dobre spinka vonku... zaspal mi na rukach, ale uz hodinku haja v postielke, je v zavinovacke, ale kym zaspava, tak sa hrozne puci, taha ruky, je nervozny, normalne az rici nepricetne, skace, az kym sa neukludni a nezaspi, nervak jeden... 😝 😝 😝 ale uz si v pohode minimalne jednu ruku, niekedy aj obidve vytiahne a buchnatuje sa, az kym sa nezobudi... 😠 😠 😠 😠 😠 fakt neviem ako to budem dalej riesit, ked bude vacsi a nebude sa dat zviazat v zavinovacke... 😒 😒 😒

baby, poradte co mam kupit manzelovi, v piatok ma narodeniny a ja vobec nemam ani sajnu co uz mu mam vymysliet... ale triciek a vonaviek ma vela, musim nieco ine vydumat, poradte daco originalne, vdaka !!! 😉

emita
17. máj 2010

http://www.darcek-prekvapenie.sk/sk skús niečo pozrieť. alebo ja keď som hľadala inšpiráciu na tú sladkú kyticu, videla som také klobásové alebo kávové (3v1)

asshanti
17. máj 2010

vdaka emi, snad ma nieco oslovi... 😉 😉 😉

mirrinka, ozaj super kronikarka, kukla som to a vsimla som si, ze mame na FB spolocnu priatelku - Katku Pinkovsku, Ty ju poznas? je to moja byvala spoluziacka, spolu sme aj sedeli, sranda... 😉 😉 😉
idem ja dozehlit a pritom kuknut hokej, malinkeho strazi babka, hajka v kociku, teda aspon dufam... 😀 😀 😀

mirrinka
17. máj 2010

asshanti,áno poznám Katku,síce nie veľmi dlho,ale poznáme sa,dokonca sme jej boli pozrieť na svadbe....jej manžel,Maťo,je z toho istého mesta ako môj manžel,sú to veľmi dobrí kamaráti,bol nám aj na svadbe.... mal to byť prvý družba,no asi sa zľakol,tak potom bol jeho brat - tiež veľmi dobrý kamarát 🙂 🙂 🙂 🙂 teraz sa im narodil malý Maťko,ale to asi vieš 😀

u nás zima jak v ruskom filme 😅 😅 😅 😅 😅

asshanti
17. máj 2010

mirrinka, ano, viem, ze maly Matko sa narodil 1.5., minule som si s Katkou aj chatovala, bola nervna, lebo maly ma dlho zltacku a museli byt v nemocke... no verim, ze uz su doma. 😉 uz som si Ta potvrdila na Facebook-u 😵 😵 😵 😵 😵

sara2
17. máj 2010

Ahojte 🙂

Emi,skoré uzdravenie Emilke 😉

Kočky moje treba sa už modliť za zlepšenie počasia...manžel sa vracal dnes z práce a cesta pri Žalobíne a Malej Domaši zaliatá ☹ 😒 .Zajtra má ísť ráno do Stropkova a vraj tam je zlá situácia.

Neviem či tu dnes bude Oriel.Stretla som ju a pytala som sa na tú bambuľku.Tak vraj je to stále rovnaké.Chrobáčik maličký len nech sa uzdraví.Deti sú také nevinné...musí sa z toho dostať...

príjemný večer.

ozaj nám dnes nerobili ráno odber krvi na predoperačné pretože labáky na poliklinike nerobili kvôli problémom s elektrinou..dúfam,že zajtra to už pôjde pretože v stredu odchádzame 😒 A nemali sme šťastie ani na kardiologičku lebo je na kongrese tak musíme isť do Sniny k detskej kardiologičke 😒

emita
19. máj 2010

ahojte. kde ste? 😨

Emily mi dnes nechce spať ☹ a trošku sa jej pohoršilo ale tak asi tomu treba dať ešte čas. ja už by som taaak išla vonku....

inna7
19. máj 2010

ahojte...my sme sa akurat vratili od doktorky...Lukino ma zapal priedušiek... ☹ dala nam inhal.pristroj...chudacik len sa tu trasie pri mne....dufam, že to mala nedostane... 😒
akurat sme dojedli a idem si dať kávu...

Emi - skoré uzdravenie malinkej.... 🙂 teraz je taký hrozný čas vonku...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
19. máj 2010

inna aj Lukáškovi skoré uzdravenie.

Nemáte niekto skúsenosti s laryngitídami? Emilka je viac zachrípnutá. je to normálne alebo s ňou mám ísť zase k doktorke? Šimonko dnes nechcel papať. dúfam že naňho nič nelezie... 😝 snáď mu len to počasie ide hore krkom 😝 😉

clover22
19. máj 2010

Ahojte tak aj my sme chorý ale malá má už rok astmu ale nie na prieduškach ale v nošteku.Upchá sa jej a nemôže dýchať no hrozné.Je z toho nervozna ani jwsť ani spať ale čo musíme to prekonať.Ideme s tým do kúpeľov dnes som posielala návrh na liečbu tak dúfam že to pomôže... 😒 .To počasie je des už nach výde slniečko lebo z toho dostávam polamy ale isto depku.

mirrinka
20. máj 2010

Ahojte....dobré ránko 🙂
...ja už tiež čakám,kedy sa na nás niečo nalepí,lebo v škôlke je čím dalej tým viac kašľajúcich detí ☹ 😠 pre istotu som nakúpila vitamínky tak papáme povinne každý deň....
konečne máme po dvoch dňoch spojazdnený net, tak si ho užívam pri raňajkách 😀 😀 😀 rajec medovka a chlebík s masielkom a paradajkou 😀 😀 😀 na obed neviem čo zase vymyslieť.... 😒
clover,to už od takého veku sa uchytí astma? hrozné.....moja mama ju má,a každý deň musí používať inhalátor,ani kúpele jej nepomáhajú - chodí každý rok do Tatier....ked je tam,tak je jej lepšie,ale hned ako sa vráti,tak všetko zase v starých koľajách....predsa ten vzduch je tam iný........

všetkým maródom skoré uzdravenie 😉

clover22
20. máj 2010

Že vraj je to nábeh a ak sa nebude liečiť tak dostane má to aj geneticky dané ja som alergik a polovička má astmu.
Tak dúfam že to bude dobré,ale vôbec sa mi tam nechce s ňou.Vieš doma to pozná má svoje hračky .... ☹ 😒a všetko načo je zvyknutá a tam je režim a kopa cudzích ľudí,ale ak pomôže tak budem len rada.

sara2
21. máj 2010

ahojte 🙂

Toľko som včera popísala a keď som šla odoslať,tak mi odišiel internet 😒

My musíme isť z bytu preč pretože susedia davaju plastove okná a je to hrozný hluk.A toSárka po včerajšej operácii ušiek nemôže byť v hluku.Dopadlo to super.Po narkoze však vracala ale po 2,5 hodinkách nas pustili domov.

emita
21. máj 2010

joj sara fajne, myslela som na vás 😉

inna7
21. máj 2010

Sari 😵 😵 😵 super, nech sa rýchlo zotaví... 😵
u nás stav asi taký, že L. je už ok, ale malá teplotuje ☹ to je proste kolotoč...ako vždy... 😒