• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
dik kočky,že ste na nás mysleli emoticon emoticon

Moji svokrovci maju od pondelka črevnú virozu a včera sme boli u nich a vôbec sa nepriznali emoticon .Tak verím,že ešte nás toto neprekvapí...pretože teraz potrebuje Saruľu byť zdravá lebo až tak do 3-4 tyždňov sa uška uzavrú-dovtedy nesmie dôjsť k infekcii.
inna,držte sa emoticon

ani víkend vraj nesľubuje pekné počasie....kde je slnko?????????? emoticon
21. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
22. máj 2010 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi, princezne sme zahlasovali emoticon

Sara...dík... emoticon dúfam, že ste nechytili tú virózu... emoticon

moji stále chorí...s malou som nebola ešte u dr... už teploty nemá, ale hlasivky chytené a pokašlieva...nechcem nič zanedbať, tak v pondelok sa asi vyberieme...

pekný dník... emoticon
22. máj 2010 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,

sara2 - prajem Sarinke aby bola uz coskoro zdravucka !!! emoticon
inna - taktiez vela zdravicka obidvom detickam !!! emoticon

my sme boli vcera na poradni, maly mal minulu nedelu 2 mesiace a vcera meral 63 cm a vazil cca 6 kg (bolo to nieco malo cez 6 kg, ale mal na sebe body, tak to doktorka odcitala), takze za 2 mesiace vyrastol 13 cm a pribral nejakych 1, 75 kg. emoticon vravela som doktorke, ze je taky nervny, ze place, hlavne ked zaspava to by ste mali pocut, reve ako tur, doslova. ona ho popocuvala, aj do hrdielka mu pozerala, aj uska stlacala, ale vravela, ze je zdravucky, ze krasne pribera, ze keby mu nieco bolo, tak by nepriberal, iba chradol, ze si mame kazdy den povedat, ze uz je o den starsi... emoticon emoticon emoticon dala nam aj sirupcek, homeopatika (myslim, ze sa volaju Sedalia), je to na ukludnenie, ze nemame zbytocne kupovat, ze najprv vyskusat. je perfektna, dala nam celu 20 ml striekacku. o 3 tyzdne ideme na kontrolu s nozickami, dufam, ze uz nebudeme musiet balit nasiroko, mame sa zastavit aj u nej, budu ho ockovat a tiez nam ponukla ockovanie proti rotavirusom, ze on je taky citlivy, tak by to odporucala. uz teraz sa obavam tych ockovani, ze ako to prezijeme... ja teda budem urcite plakat s nim ako sa poznam... emoticon emoticon emoticon vravela som jej aj, ze ako sa strasne skriabe a ona ze tvaricku ma super, ze to by som mala vidiet ine deti a ze pokozku ma na telicku pekne vlacnu bez potnickov, ze je to super. tiez som sa pytala na oblecenie (ml body s dlhym rukavom, teplakovu supravu zamatovu, taku tensiu - teplaciky a mikinka s kapuckou, ciapku, boticky na nohach a tenku decku), vraj ok, ze by mu uz nic ine nedavala, tak snad sa dobre obliekame... emoticon a ze ked sa budi ruckami, tak stale zavinovat... musim si objednat nejaku tensiu zavinovacku, lebo vcera sme boli v Anjeliku v MI a vsetko len take ako mame doma, jedna bola tensia, ale len na suchy zips, z toho by sa dostal, on potrebuje previazat... emoticon cestou do MI, aj z MI pekne spal vo vajicku, potom doma sa aj hral a ked nemohol zaspat, tak sme ho s drahym zobrali opat do auta, isli sme do vedlajsej dediny, zaspal a potom este hajal vo vajicku na terase, prsalo, tak sme sedeli s nim a drahy ho hojdal. v noci spal pekne, od tej pol desiatej do pol tretej a potom od stvrtej po hodine bol vzdy hore, vytiahol si jednu ruku a budil sa, teraz haja v postielke uz pol hodinku, vonku strasne fuka, tak nejdeme nikam, uz aby bolo teplejsie... emoticon
manzelovi som nakoniec kupila balzam po holeni, puzdro na polovnicke doklady, kozenu penazenku a nozik v polovnickych potrebach z ocele, kvalitny, tak sa mu pacil. emoticon ja som upratala poschodie kym mama maleho kocikovala, ale teraz mam pauzu, este dovysavam dole, ked sa zobudi a bude sa hrat. inak, uz vie sam rukou bacnut po opici na hracej deke, aby zacala hrat a svietit, velmi ho to bavi, strasne kope nohami, bucha ruckami, otvara usta a oci a smeje sa! emoticon emoticon emoticon pekny vikendik
22. máj 2010 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi zahlasované emoticon
22. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita...aj ja som zahlasovala emoticon
22. máj 2010 o 15:09  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita, aj od nas mate hlas emoticon emoticon emoticon
22. máj 2010 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
emita - zahlasované, ako deti sme to robili tiez, najradsej sme mali pokrievky z hrncov a varechy a bol doma orchester emoticon
asshanti - Alex ti krasne rastie, my sme boli na poradni v pondelok, Mariannka vazila 4840g a merala 57cm, ale ja cisto kojim tak pribera pomalsie emoticon Dobre si manzelovi kupila, aj moj manzel si stale nieco vyberie z tych polovnickych potrieb v MI emoticon
Vcera sme s manzelom nechapali co sa s nasou Mariannkou deje, ona normelne vecer od pol deviatej spinka a cez noc sa budi 2-krat, a vcera plakala tak strasne a ani brusko nemala tvrde, a potom az o 23.00 mi zaspinkala na rukach a spinkala do pol 6.00, napapala sa a spinkala do pol 12.00, a potom znova sa napapala a spinkala do pol 15.00. Takze dnes ma spaci den, a ja som si mohla konecne kludne poupratovat, pozehlit atd. emoticon emoticon emoticon
22. máj 2010 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rejoice, tak to Ti teda fakt zavidim... emoticon emoticon emoticon ale v dobrom ! emoticon nas Alex zaspava vyhradne na rukach, sem-tam v noci staci ho po jedeni dat do postielky a zaspi, ale to je fakt vynimka... a neviem preco, ale zaspava vzdy s placom, tak sa uklada, ze sa hra a potom zacne tak zalostne "kecat" a sucha si ocka, tak viem, ze uz chce hajat, ale potom na rukach strasne nervaci, puci sa, kope nozickami a az tak zaspi. nastastie to netrva dlho, tak do 15 minut spi, ale budi sa dost casto... asi chudacik tazko zaspava a velmi lahko sa budi, neviem... emoticon emoticon emoticon ja som az teraz dovysavala, maly este haja, o tretej sa najedol, vyhral sa na deke a spi uz viac ako hodinu, len asi raz sa zobudil co mu vypadol cumlik... tak ja si teraz vychutnavam kavicku a slivkovy kolac a cakam kedy sa ten moj pokladik zobudi... emoticon emoticon emoticon
22. máj 2010 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej, ďakujem, zlaté ste emoticon

naša ráno začala hrozne kašľať. som jej začala dávať mucosolvan a asi jej urobil ťažko na žalúdočku lebo 2x sa jej grclo čo by ma pred 3 mesiacmi nijak neprekvapilo emoticon ale teraz... emoticon a možno jej len hlieny robia zle. ešte aj z nosíka jej začalo tiecť tak neviem kedy sa z toho dostaneme. Ešte že Šimonko sa drží emoticon

no asshanti máš čo nosiť na rukách emoticon Šimonko tiež zaspával len na rukách ale on mal v 3 mesiacoch 5 kg a to som už nevládala emoticon emoticon emoticon ja tiež nemusím nad darčekom pre manžela dlho lámať hlavu. stačí že zájdem do rybárskych... emoticon emoticon emoticon Sú to lovci, noooo emoticon emoticon emoticon
22. máj 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekný deň emoticon

Kočky,detičkam je dúfam už lepšie emoticon emoticon
Emi,aj moja Sárinke zle znáša Mucosolvana a ani Solmucol-čo je podobné nemôžme.Tiež mala asi necely rok a vracala mi od neho.Potom sme jej ho už nedávali.Ale môže to byť aj tym,že je zahlienená.A keď ich vyvracká tak je lepšie.Aspoň u nás to tak funguje.
Svieti slniečko-hrozne sa tešíííííme emoticon .Ideme do kostola na 10.30 a potom ostávame lebo kamaráti krstia synčeka.Poobede chceme isť do múzea.Je deň múzeí a vraj je nejaká pekná vystava v kaštieli.

Asshanti,moja Sárka sa uspávala vždy s plačom snáď do 2 rokov a nosili sme ju na rukách pred zaspávaním aj 20 minút a aj po roku...takže veľa síl emoticon
23. máj 2010 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
23. máj 2010 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sa chystáme ak nám to víde ale len do skanzenu pozrieť na koníky a tancovanie emoticon také čo by Šimonka mohlo zaujímať. tak sa možno stretneme emoticon ja som čítala že nejaká výstava pre deti Pinoccio a jeho kamaráti v múzeu emoticon
23. máj 2010 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko.

My sme hore od 6.10 emoticon .Ale vyzeralo to o tomto čase vonku ešte sľubne,ale teraz emoticon emoticon opäť dážď.....
Ešteže nedeľa nám vyšla.
Emi,naším detvákom sa tam tak páčilo,že sme prišli domov pred ôsmou emoticon
24. máj 2010 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nedeľa bola krásna. my sme tiež Šimonka dostali do auta len s tým že ideme ešte k dedkovi a do 19.15 sme boli vonku. no len dnes ráno už chcel Šimonko fúkať nos emoticon a ja cítim hrdlo... emoticon no ale Sárka vyzerala bombasticky emoticon emoticon emoticon júj aká kočka emoticon
24. máj 2010 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky..... ja sa len narychlo hlasim od sestry..... neviem,doma sa nemozem pripojit na konika...... emoticon emoticon idem este narychlo pocitat..papa
24. máj 2010 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.... aj my sme mali peknú nedelu,boli sme vo Vrbove na narodeninkách....neterka mala 3 rôčky emoticon
dnes zase prehánky...ach jaj emoticon
24. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak Šimonko tiež chytil od Emilky laryngitídu emoticon och viete ako sa bojím noci? modlite sa za nás prosím. teraz na obed spinkal a zobudil sa s takým záchvatom kašľa... sa normálne dusil možno pol hodiny trvalo kým sa ukľudnil emoticon . Hrozné niečo emoticon a do toho malá reve lebo ona je naňho veľmi citlivá a ešte aj bola hladná a unavená. uf ešte stále predýchavam emoticon
24. máj 2010 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emita držim prsty...u nás to isté....malá to chytila od Lukáška...predtým sa on dusil v noci, teraz ona...taktiež zvracala zopárkrát...hlieny...včera sme boli na pohotovosti, pretože sa jej stav z hodiny na hodinu veľmi zhoršil...tak berie atb, leži a stále je "bez života"....

tiež sa obávam noci...no verím, že jej tie atb už zaberú....držte sa emoticon
24. máj 2010 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emita,Inna držím palce nech je anjelikom už dobre. emoticon
24. máj 2010 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emita, tak ako ste zvládli noc? my celkom dobre, až na to, že malú z tých ATB preháňa emoticon chuďaťko moje...dnes jej dr.zmenila atb, no najprv sa musí napraviť črevná flóra emoticon

kde ste všetky? emoticon
25. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte... tak držíme palce,nech sa choručké detičky rýchlo uzdravia emoticon

my dnes máme dva roky....teda Matúš má dva rôčky a každému to dnes hovoril emoticon
25. máj 2010 o 15:12  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéééj, tak to želáme malému oslávencovi len to NAJ !!! hlavne veľa zdravička emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon aký frááájo v tej šilkte emoticon emoticon
25. máj 2010 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii zo srdca prajeme veľkému chalpcovi aby bol zdravý, veselý, mocný a najmä svätý emoticon emoticon emoticon

noc sme prežili bez problémov ale cez deň Šimonko zachrípol... emoticon Emily stále kašle... obaja soplia.... uvidíme ako sa to bude vyvíjať ďalej ale naša doktorka má dovolenku, k cudzej sa mi ísť nechce. no keď bude treba... dúfajme že nie emoticon

inna, prajem aj vám skoré uzdravenie
25. máj 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jééé ja len tak narýchlo...
andrii malému prajeme všeeeetko najlepšie, hlavne veľa zdravíčka , veľa kamarátov, aby poslúchal mamku samozrejme a aby bol každému len na radosť emoticon
25. máj 2010 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii, prajeme malému krásavcovi veľa zdravia,lásky,pokojíčka,aby rástol do krásy a veľa Božieho požehnania emoticon
25. máj 2010 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme pekne za blahoželania... som sa smiala,lebo môj brat,ked mu blahoželal po telefone,tak mu želal ,okrem iného aj veľa bateriek do hračiek emoticon emoticon emoticon

emita...dúfam,že dnes bude ešte lepšie a už budete celkom zdravučkí o chvíľu emoticon

inna7... vy tak isto...držte sa emoticon
26. máj 2010 o 08:46  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon
dodatočne aj my prajeme Matúškovi všetko najlepšie k narodeninkám......a teda veľa hračiek aby mal tie baterky kde dávať emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
26. máj 2010 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka emoticon emoticon emoticon
26. máj 2010 o 09:28  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
26. máj 2010 o 09:49  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš