Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
27. máj 2010

Dobré ránko 😉

Kočky tak ako je detičkám??? Už ste zdravučkí 😉 🙂
Slniečko sa prediera tak dúfam,že sa mu to podarí 😎 a nás čaká pekný deň.

inna7
27. máj 2010

Dobré ránko... 🙂
tak u nás sa to akosi ustálilo, ale nie je to ešte ok....S. ma stále hnačky z tých atb... 😖 😒 idem volať dr. čo ďalej... 🤐

slniečko by sa už mohlo teda ukázať... 😵 pekný dník

oriel
27. máj 2010

ahojte......inna,uz aby ste boli fit 😀 😀 my sme skoro stake von,pretoze moja princezna je doma ako certiiiiik 😝 a to doslova.... doma vyvadza o stosest 😝 😝 v kociariku pekne spinka,tak to musime tak riesit.... hm,dufam,ze sa polepsi 😀 aspon,ze v noci krasne spinka.... 😝 ideme dnes na poradnu..... 😝 niejako sa zamracilo...jooooooj 😲

oriel
27. máj 2010

a ozaj kocky,teraz ma napadlo,co keby sme zalozili sukromnu temu Humenne,tak by sme chodili len my a nik by to uz nemohol citat a ani fotky obzerat...hm????

emita
27. máj 2010

oriel môže byť. ja som aj preto zmazala všetky fotky aby ich nikto nepozeral 😉 všetky fotky mám na facebooku.

mne sa zdá že sme na dobrej ceste ale nedá sa povedať žeby im to prechádzalo... uvidíme 😝 Ak sa nezlepší do pondelka tak sa pôjdeme ukázať doktorke. teraz sa napapáme a hajde vonku 🙂

mirrinka
27. máj 2010

ahojte.tak som sa podujala založiť tú súkromnú tému,dúfam,že sa nenahneváte a že som na nikoho nezabudla..... názov má klasika - Humenné..... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majina.b
27. máj 2010

no škoda že je SS/he,... ☹ a tu už nič

mirrinka
27. máj 2010

majina,prepáč,na teba som akosi zabudla....ale už si tam,môžeš sa pridať...ty si sem predsa prispievala aj doteraz,tak si stará členka 😀 a dúfam,že na najbližšom stretku ťa aj osobne spoznáme 😉

bobika492009
6. aug 2010

ahojte🙂 ako sa mate? vie mi niekto poradit aka stolicka na papanie je najvhodnejsia,a najbezbecnejsia? dakujem

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alenanp
8. aug 2010

Ahojte co dnes porabate,uz som tu dlho nebola ,ktore deticky sa chystaju do skolky na jednotke,?

meckat
13. aug 2010

ahojte, my máme drevenú a je fajn, dajú sa polohovať opierky na nôžky a aj na zadoček. Neboli ste niektorá na plavárni, ešte stále je dnu v malom bazéne taká studená voda?

meckat
13. aug 2010

a chcem sa opýtať kam chodíte všetky s hraniu-chtivými detičkami, keď poriadne preliezky a piesok široko-ďaleko niet?

meckat
13. aug 2010

to už sem nik nechodí? nepoznáte nejakého DJ - sestra potrebuje na svadbu

meckat
14. aug 2010

už niesú v He žiadne mamičky, okrem tých starých členiek, ktoré si založili vlastnú skupinu?

majina.b
14. aug 2010

@meckat

DJ - moja svadba, téma humenné, tam ti daju odkaz
ihrisko - na každom sidlisku sa bude robiť 1 centrálne ihrisko pre deti, ma byť vraj oplotené, a chránené pre zvieratkami
ja by som do piesku v dnešných časoch dieťa s ťažkým srdcom púšťala
diskusia - staré členky- napíš mirrinke, ona ťa prideli do skupiny a môžeš prispievať do bezvedomia. to iste plati pre alenku a bobi

meckat
14. aug 2010

ale prečo? táto téma Humenné sa predsa neruší, či?
alebo....

emita
15. aug 2010

@bobika492009 jednoznačne aby mala 5 bodové pásy. mne by inak malá zo stoličky vyskočila 😀 ja mám plastovú a pochvaľujem si. 2 pultíky, polohovanie... super 😉
@meckat my máme celkom dobrú skúsenosť s DJ Slotom 0905 681 467.
na ihriská nechodíme. bývame v dome tak máme vlastný piesok a hojdačku, no deti sa najradšej hrajú s kamienkami 😀 a Šimonko najradšej pomáha v záhrade. len mu dať motyku do ruky... 😀
téma sa jasné že neruší ale tie ktoré aktívne prispievali sú v novej téme ale môžete sa jsné že pridať 😉

bobika492009
3. sep 2010

@emita vdaka, tiez si myslim ze plastova je lepsia,, ja mam drevenu ale stale z nej vylieza a to este nevie chodit,este neprisla nato ako" najklepsie z nej spadnut"

maca8
20. okt 2010

Ahoj som tu nová aj v HE,nikoho tu zatiaľ nepoznám.

zlatusik28
20. okt 2010

@maca8 ahoj, vitaj, tak sa tu rýchlo poobzeraj, inak ja som zo Sniny 😉

zuzana0409
24. okt 2010

ahojte....tu uz tiez nikto nechodi?? ☹ ja som z okolia snina ....ale tam tiez nikto nieje....pocujte nechce si niektora z vas objednat nieco z avonu???keby nieco tak IP

idris
27. okt 2010

Babule idem dnes na vylet do HUmenneho prosim vas kde sa da ist s rocny babom aby si mohlo polozit ??

maca8
27. okt 2010

ahoj idris-ja tu bývam už rok a zatial som take miesto nenašla

mirrinka
27. okt 2010

@idris ja podobne ako maca - nenapadá mi žiadne také miesto,jedine ak palacinkáreň,tam je detský stolček s farbičkami a omaľovánkami....ináč fakt neviem čo by som ti poradila

emita
27. okt 2010

@majina.b a kde je to ihrisko?

majina.b
27. okt 2010

@emita

je na sidl.3, pri rakete, chodnik ku zš dargovská, za činským murom, trocha po lopate, sná ď sa zorientuješ.

ale podľa mňa, je to ihrisko tak od 4 r. a staršie dieťa