• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Dobré ránko :wink:

Kočky tak ako je detičkám??? Už ste zdravučkí :wink: :slight_smile:
Slniečko sa prediera tak dúfam,že sa mu to podarí :sunglasses: a nás čaká pekný deň.
27. máj 2010 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko... :slight_smile:
tak u nás sa to akosi ustálilo, ale nie je to ešte ok....S. ma stále hnačky z tých atb... :confounded: :unamused: idem volať dr. čo ďalej... :zipper_mouth:

slniečko by sa už mohlo teda ukázať... :dizzy_face: pekný dník
27. máj 2010 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte......inna,uz aby ste boli fit :grinning: :grinning: my sme skoro stake von,pretoze moja princezna je doma ako certiiiiik :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to doslova.... doma vyvadza o stosest :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v kociariku pekne spinka,tak to musime tak riesit.... hm,dufam,ze sa polepsi :grinning: aspon,ze v noci krasne spinka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ideme dnes na poradnu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: niejako sa zamracilo...jooooooj :astonished:
27. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ozaj kocky,teraz ma napadlo,co keby sme zalozili sukromnu temu Humenne,tak by sme chodili len my a nik by to uz nemohol citat a ani fotky obzerat...hm????
27. máj 2010 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel môže byť. ja som aj preto zmazala všetky fotky aby ich nikto nepozeral :wink: všetky fotky mám na facebooku.

mne sa zdá že sme na dobrej ceste ale nedá sa povedať žeby im to prechádzalo... uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ak sa nezlepší do pondelka tak sa pôjdeme ukázať doktorke. teraz sa napapáme a hajde vonku :slight_smile:
27. máj 2010 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.tak som sa podujala založiť tú súkromnú tému,dúfam,že sa nenahneváte a že som na nikoho nezabudla..... názov má klasika - Humenné..... :slight_smile:
27. máj 2010 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita... aj dnes dávali v správach že na facebooku sa veľmi zneužívajú rôzne osobné údaje a že s tým chcú niečo robiť... takže ja by som tomu až tak neverila a nebola taká spokojná :frowning2:

mirrinka...idem skúsiť :wink:
27. máj 2010 o 12:15  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no škoda že je SS/he,... :frowning2: a tu už nič
27. máj 2010 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majina,prepáč,na teba som akosi zabudla....ale už si tam,môžeš sa pridať...ty si sem predsa prispievala aj doteraz,tak si stará členka :grinning: a dúfam,že na najbližšom stretku ťa aj osobne spoznáme :wink:
27. máj 2010 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte:slight_smile: ako sa mate? vie mi niekto poradit aka stolicka na papanie je najvhodnejsia,a najbezbecnejsia? dakujem
6. aug 2010 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj @bobika492009... neviem,ktorá je najbezpečnejšia,to si pozri nejaké prieskumy niekde na nete,ale ja mám stoličku dverenú,takú rozkladaciu-z tých modernejších a som s nou veľmi spokojná.
7. aug 2010 o 13:21  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte co dnes porabate,uz som tu dlho nebola ,ktore deticky sa chystaju do skolky na jednotke,?
8. aug 2010 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, my máme drevenú a je fajn, dajú sa polohovať opierky na nôžky a aj na zadoček. Neboli ste niektorá na plavárni, ešte stále je dnu v malom bazéne taká studená voda?
13. aug 2010 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a chcem sa opýtať kam chodíte všetky s hraniu-chtivými detičkami, keď poriadne preliezky a piesok široko-ďaleko niet?
13. aug 2010 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to už sem nik nechodí? nepoznáte nejakého DJ - sestra potrebuje na svadbu
13. aug 2010 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už niesú v He žiadne mamičky, okrem tých starých členiek, ktoré si založili vlastnú skupinu?
14. aug 2010 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meckat

DJ - moja svadba, téma humenné, tam ti daju odkaz
ihrisko - na každom sidlisku sa bude robiť 1 centrálne ihrisko pre deti, ma byť vraj oplotené, a chránené pre zvieratkami
ja by som do piesku v dnešných časoch dieťa s ťažkým srdcom púšťala
diskusia - staré členky- napíš mirrinke, ona ťa prideli do skupiny a môžeš prispievať do bezvedomia. to iste plati pre alenku a bobi
14. aug 2010 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale prečo? táto téma Humenné sa predsa neruší, či?
alebo....
14. aug 2010 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobika492009 jednoznačne aby mala 5 bodové pásy. mne by inak malá zo stoličky vyskočila :grinning: ja mám plastovú a pochvaľujem si. 2 pultíky, polohovanie... super :wink:
@meckat my máme celkom dobrú skúsenosť s DJ Slotom 0905 681 467.
na ihriská nechodíme. bývame v dome tak máme vlastný piesok a hojdačku, no deti sa najradšej hrajú s kamienkami :grinning: a Šimonko najradšej pomáha v záhrade. len mu dať motyku do ruky... :grinning:
téma sa jasné že neruší ale tie ktoré aktívne prispievali sú v novej téme ale môžete sa jsné že pridať :wink:
15. aug 2010 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emita vdaka, tiez si myslim ze plastova je lepsia,, ja mam drevenu ale stale z nej vylieza a to este nevie chodit,este neprisla nato ako" najklepsie z nej spadnut"
3. sep 2010 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj som tu nová aj v HE,nikoho tu zatiaľ nepoznám.
20. okt 2010 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maca8 ahoj, vitaj, tak sa tu rýchlo poobzeraj, inak ja som zo Sniny :wink:
20. okt 2010 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....tu uz tiez nikto nechodi?? :frowning2: ja som z okolia snina ....ale tam tiez nikto nieje....pocujte nechce si niektora z vas objednat nieco z avonu???keby nieco tak IP
24. okt 2010 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babule idem dnes na vylet do HUmenneho prosim vas kde sa da ist s rocny babom aby si mohlo polozit ??
27. okt 2010 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj idris-ja tu bývam už rok a zatial som take miesto nenašla
27. okt 2010 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@idris ja podobne ako maca - nenapadá mi žiadne také miesto,jedine ak palacinkáreň,tam je detský stolček s farbičkami a omaľovánkami....ináč fakt neviem čo by som ti poradila
27. okt 2010 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majina.b a kde je to ihrisko?
27. okt 2010 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emita

je na sidl.3, pri rakete, chodnik ku zš dargovská, za činským murom, trocha po lopate, sná ď sa zorientuješ.

ale podľa mňa, je to ihrisko tak od 4 r. a staršie dieťa
27. okt 2010 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok