Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

anicka1981
16. nov 2011

@majina.b hej, tam,,, ajaj, skoro koniec sveta pre mna 😅

majina.b
16. nov 2011

@anicka1981 kamenica je super, aj vlak aj bus, horšie je už bývanie pri hlavnej ceste 😒 , mne sa kamenica páči.
je tam všetko čo ma byť

anicka1981
16. nov 2011

majina.b no hej, ale oproti presovu je to troska mensie 😀

majina.b
16. nov 2011

@anicka1981 😉 😀 😀

mykky
19. nov 2011

Ahojte mamičky. Chcem sa vás opýtať, či neviete ako to vyzerá s pôrodnicou v HE. Chystám sa tam rodiť a termín mám 4.1. práve, keď začnú lekári s tým núdzovým režimom.

emita
19. nov 2011

@mykky Humenská nemocnica je akciovka, nieje to štátna nemocnica. preto sa jej tento problém netýka. aspoň čo ja viem. bud pokojná, všetko bude dobre 😉

ywa16
21. nov 2011

Nemate niektora kontakt na nejaku vesticu v Humennom.. Vraj hruskova alebo Hornakova tak neviem.
Dakujem

emita
22. nov 2011

@mykky opravujem sa nieje akciovka ale no čiže nezisková organizácia. ale to nič nemení na fakte že nieje štátna a že humenskí lekári výpovede nedávajú. tak šťastný pôrod a zdravé bábo!

blumchen2
1. dec 2011

@ywa16 skus primatorku 🙂))

majina.b
1. dec 2011

@blumchen2 😀 😀 😀 😀 😀

ywa16
5. dec 2011

heh.. (: no dobry napad

chryse
7. jan 2012

Ahojte,je tu nejaka mamicka na pokec?som tu nova,vlastne aj v humennom.

anicka1981
7. jan 2012

@chryse ahoj,ja sa stahujem, do humenneho za chvilu,,,odkial si?

chryse
7. jan 2012

No teraz uz byvame v brestove,konecne sme dostavali dom,ale ja pochadzam z ke..priamo do he sa stahujes?

anicka1981
7. jan 2012

@chryse no my ideme do Kamenice 😀 , a ja som z PO,muz tiez dokoncuje dom, ale s tym rozdielom, ze na prizemi budu byvat svokrovci 😒

chryse
7. jan 2012

Kamenicu poznam,predtym sme byvali v dlhom tiez u svokrovcov..krasneho synceka mate

anicka1981
7. jan 2012

@chryse odkial vies, ze mame betara?

chryse
7. jan 2012

Som si kuk profil:o)

anicka1981
7. jan 2012

@chryse :D, a co tam mam,?, sommyslela, ze som zmazala, tedamne neukazuje nic 😀 a dakujeeme :D

chryse
7. jan 2012

Tak mas tam nejake foto,mas sa na co tesit,lebo tu v he vela moznosti kam s krpcami nie je:o(

anicka1981
7. jan 2012

@chryse no ved to,nie som z toho 2x nadsena, najma, ked sme boli dohodnuty, ze ostavame v PO, tu sa da stale nieco robit,,, vies, keby aspon do HE, ale Kamenica 😀 , si neviem predstavit, ja lubim dlhe prechadzky, si neviem predstavit,kde sa pojdem prechadzat s kocikom v Kamenici 😀 , ale co uz,,, a kolko mas rokov, ? ja som mala 30 v auguste,,toho roku 31 🤐

chryse
7. jan 2012

No presne..a si predstav,ze brestov je o polovicu mensi,tu su len 2 ulice..tak chodim s malou hore dolu ako blazon.ked nemas auto,ze sa aspon na rybniky vyvezies,tak je to zle.ja mam 27

anicka1981
7. jan 2012

@chryse sme dopadli 😀 a do He chodievas casto?, inac si myslim( dufam, ze ked sa zabyvam, tak sabude dat), aj ked mam troska obavy ze svokrovci budu "tak blizko", ale mame vlastny vchod( a jediny 🙂 ), aj vsetko samostatne, aj ked mam obavy z toho,,,,a ty to mas asi este horsie ,predsa len KE su vatsie ako PO, normalne depky ma z toho chytaju 😝 furt do neakeho zapadakova sa dostnem, ako v anglicku, londyn za rohom, a ja stale kusocek od mesta v neakej diere aj tam 😀

chryse
7. jan 2012

No terz ked je zima,tak velmi ani nie,len ked na nakup..ha ha to som si aj ja myslela ze ked sa zabyvam bude to ok..ale v dlhom sme byvali dva roky a este som si nezvykla:o(proste mesto je mesto.

anicka1981
7. jan 2012

@chryse hm, ved to, ze ja dufam, ale neverim 😀 , nie vzdy ma clovek na vyber, a co si robila bred tehu?,ja som bola vonku asi 6 rokov, domov sme sa vratili, lebo sme sa chceli usadit, sice dohoda bola v PO, ale za ten rok co sme doma sa dost veci zmenilo a nie je to take ruzove ako na zaciatku,,, preto aj dedina, asi,

chryse
8. jan 2012

Je to tazke,ked mas celu rodinu prec.tak ja som predtym robila v obchodaku na infe,ale cele tehu sme boli uz v dlhom,a kedze som bola na rizikovom,tak som ani nikam velmi nechodila,len oddychovala.ale teraz mi to mala vynahradza.je to zive striebro:o)

chryse
14. jan 2012

@anicka1981 Je to tazke,ked mas celu rodinu prec.tak ja som predtym robila v obchodaku na infe,ale cele tehu sme boli uz v dlhom,a kedze som bola na rizikovom,tak som ani nikam velmi nechodila,len oddychovala.ale teraz mi to mala vynahradza.je to zive striebro:o)

anicka1981
15. jan 2012

@chryse joj, to poznam,🙂)ja som mala super tehu aj porod, ziaden problem, rodila som v saci 😉 , ale tiez som nerobila,lebo sme sa vratili z anglicka, a hned som otehotnela, tak robotu som si uz nenasla, 😝 ,aspon som si tehu uzila 🙂), no a maly bol v brusku ako anielik a tearz je to certisko, skusam mu zaviest pavny rezim, lebo dalej uz takto nevladzem, prva noc a den uspesne za nami, dufam, ze dneska sa nam podari zopakovat vcerajsok, dneska v noci spal 4 hod v kuse,od 8 do pol noci, a potom az do 4 rano,, ina sa mi budi kazde 2,5 az 3 hod celu noc, a cez den malo spi,,,, ale vcera to bolo konecne normalne aj cez den, supla som ho do postielky a zavrela dvere, pustila sommu zvonkohru, a zaspal, a bez cirkusov, inac zaspaval v koci za hojdania, a ked som hojdat prestala, tak bol hned hore, max 20 min co v nom pospal,, vcera v postielke pospal cez hodinku,,,

chryse
15. jan 2012

@anicka1981 uz ste v kamenici??? no moja ma tiez problem so spankom,,,,, ale od mala ma ako tak pevny rezim,,, do roka spala cez den 2x po hodine a pol a vecer od 9tej do 7dmej,,,,ale ja ju stale uspavam,,,,a v noci sa mi tiez parkrat zobudi,,,, kedze nekojim,,,,tak stale vstavam a robim mlieko,,,,:o))))..... a od roka si sama zaviedla ze xe spat uz iba raz,,, po obede take 2 az 2a pol hodiny,,,,

anicka1981
16. jan 2012

@chryse este nie, no ja som mojemu od soboty zaviedla tvrdy rezim 😀 a cuduj sa svete maly je s tym celkom ok,,,, vcera v noci spal od 8 do 4 rano, a potom do pol 8, o pol 11 som ho dala spat a spal 2 hodiny, potom sme sa hrali, a o 3 sme isli na prechadzku to pospal zase, a o 7 uz je v postielke, niake hojdanie, ani uspavenie, pustim mu zavonkohru, mmecham zasvietene svetielko, a spi, toska pozavija , asi take 3 dlhe vykriky a ticho spi,,,,, az sa mi zada byt materska ako naozaj dovolenka 😀 uvidim ako bude tuto noc, snazim sa ho naucit na takyto rezim, ale to si este poprisposobujeme, ale maly je zlaty, pekne sa hral aj sam, niake pistanie, vrieskanie, ako vymeneny je , ja tiez umele rozrabam, ale mi poradila jedna babenka, ze prevarenu vodu do flase a do termosky, tak mi vydrzi tepla,, potom uz len prakticky um dam, sterilny cumel a raz dva mlieko hotove,,,,, uvidim ako bude tuto noc, keby zase iba 1x sa zobudil tak skacem po plafon 😀