Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

majina.b
22. mar 2008

ktorá z vás chodí na *mimibazar*, ako to funguje ak chcem niečo predať?

dagsty
24. mar 2008

Samozrejme, že sa pripájam... a všetkým babám prajem dnes veľa, veľa, vodičky...hi.hi.hi
😉
Moja malá už od rána pišťala /tešila sa/ a keď niekto zazvonil , tak letela, že oblievači, oblievači...no po mamke nie je...hi.hi.hi 😀 😀
A moj drahý muž, prišiel ráno z nočnej a o 6,30 hod. ma surovo olial v posteli...som zúrila a to som včera išla spať o 02,00 hod, lebo som nemohla zaspať...
TAK SI TO UŽITE V ZDRAVÍ a nech nám tie naše poolievané deťúrence rastú do krásy.... 🙂 🙂 🙂 pa

dagsty
24. mar 2008

majina.b - ja chodievam na mmb...ak ty chceš niečo predávať, musíš si kúpiť také niečo ako vstupný lístok... platíš na tri mesiace. Spolu to je ------ cca 220 sk,------ Platba je podľa toho, že koľko najviac môžeš dať vecí... 220,- je najmenšia položka a tam sa mi zdá, že je to okolo 20 vecičiek na predaj na mesiac /či na týždeň/... nie som si celkom istá, lebo som to pozerala dávnejšie , ale skús sa nato mrknúť....PA 🙂

oriel
25. mar 2008

Ahojte,majina ja tiez predavam,ale takou formou,ze radsej davam vsetko do aukcii.Objednas si balicek aukcii /25aukcii za 200sk/ a predavas.Mozes vyuzit aj vsetky naraz,no nemusis,uplne ako chces.Podla mna je to ovela lepsie,ako kazdy mesiac platit.Neviem,komu co vyhovuje. 🙂 Ako ste sviatkovali?

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagsty
28. mar 2008

Ahojte baby, o chvíľku cestujem do Levoče - do školy na víkend... Ale mám nervy, včera som písala na naše fórum a nepridalo mi text...tak ja píšem a nič sa neodošle a to som včera dosť popísala???? 😠 😠 😠 😠
No , ale to neva... 😉
Ako sa máte dievčatá? Pevne verím, že všetky sa máte super.... 😉

Moja Rebeka začala v škôlke revať...každé ráno...tak ja si to užijem - srdce mi ide ráno puknúť. ☹ ☹
Dúfam, že to prejde.
Oriel moja sesterka kupovala cez mmb u teba nejaké veci... aký je svet malý, čo?

Tak sa majte krásne a v sobotu mi držte prsty----mám skúšku /PORUCHY SPRÁVANIA/ 😝 😝 😝 😝

TAK PA A VŠETKÝM DROBČEKOM POSIELAM PUSINKY....cmuk, cmuk, cmuk... 🙂 🙂 😉 😉

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka78
autor
30. mar 2008

ahojte,tak dotatocne vam prajem krasne sviatky,hehe,mozno rusnacke tak...
ako sa mate?my sme stale chori

douglas
1. apr 2008

ahojte kocky

clover22
1. apr 2008

Ahojte som nová tak zdravím rodné Humenné.

dagsty
1. apr 2008

Sevas dievčatá...vitajte 😉 😉 😉
Ako sa máme? Ja otras.Som super chorá. A v nedeľu som bola s Rebekou na pohotovosti, lebo bola sopľavá...berie antibiotiká a ja neberiem nič, len pijem čaj z lekárne ... Cítim sa otras. ☹ ☹ ☹

Dúfam, že vy ste všetky v pohodičke.. Tak sa zatial majte ...ozvem sa neskôr. cmuk a ešte raz vítam douglas a clover22.
pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janeette
1. apr 2008

ahojte humenčankyyyyy 😉 ako sa máte? čo je new v Humennom? o 3 týždne konečne cestujeme pozrieť našich do He tak sa tešííím.juj. 😵

majina.b
2. apr 2008

Zdravím nové diskutujúce.....douglas a clover

Janette, tvoja Slávka nejako rýchlo vyrástla, veď o pár dni oslavujete 1 rok, asi v He? Nech sa oslava vydarí.

clover, Antonia je asi babo roku 2008? prajem jej veľa zdravíčka

majina.b
2. apr 2008

Dagsty, ak nakupujes v MB, ako je to riešené s poštovným, myslim tym cenu, lebo ak predávam tak som v šoku z poštovného, aj z niektorých nakupujúcich

douglas
2. apr 2008

majina.b-ahoj. 😀

lenka78
autor
2. apr 2008

Ahojte,moze mi tu niekto napisat,preco by som mala uvazovat nad tym,aby Chrisovi nevyberali mandlu?Lebo zajtra ideme na kontrolu a zatial netusim,preco by som mu tu mandlu nemala dat vybrat. 😎

janeette
2. apr 2008

ahoj Lenka,takému malému dieťaťu ťahať mandle 😒 .Ale neviem či je lepšie v dospelosti alebo v detstve 😕 Majina.b,však?aj ja som prekvapená ako rýchlo vyrástla.Bývame vo Zvolene a o 2 týždne sa chystám do He na také 3 týždňové "prázdniny" 😎

lenka78
autor
2. apr 2008

vraj malym detom dorastie nova...

jaruskawien
2. apr 2008

ahoj Lenka,

mandle to je dost diskutabilna tema.....ja mam skusenost u mojej dcery z operovanim polyp v nose a bola to sialena skusenost, vsetko dopadlo nastastie v poriadku ,ale plna anestezia je svinstvo tak asi len koli tomu by som nad tym vedela uvazovat ....

zdavim aj ostatne baby

lenka78
autor
2. apr 2008

no...tej anestezie sa najviac bojim,no myslela som na to vybrat mandlu,ci to samotne je problematicke.v com je lepsie nechat ju tam?

jaruskawien
2. apr 2008

Lenka ,

presna funkcia mandli nieje vobec znama, ale predpoklada sa , ze mandle maju dolezitu ulohu pri obrane tela proti infecii.Ze vraj su idealne umiestnene tak, aby kontrolovali materialy a reagovali na tie ktore mozu organizmu skodit.

A preco si myslis ze by mu mali mandle vybrat?Preco si myslis ze to bude pre neho lepsie?

jaruskawien
2. apr 2008

a este.... mandla nemusi vzdy dorast....
a zase este z jedneho hladiska, ak by si sa rozhodla ,aby mu to vybrali urcite by som to robila skor ako neskor, pretoze male deti zo znasaju ovela ovela lepsie ako vacsie.

lenka78
autor
3. apr 2008

Ja si myslim,ze urcite maju svoju funkciu,kedze su v tele,no ked su velke a drazdia a tym sa vytvaraju hlieny,ktore nas trapia da sa povedat od narodenia,tak...Ono tie mandle by mu mali vybrat teraz,takze je to urcite akutne.Ide o to,ci mu ich mam dat vybrat alebo odletiet do Irska s mandlami.Ono ked zase bude chorlavy,tak si mozno budeme vycitat,ze sme mu ich mali vybrat. 😒 Vies,keby sme boli na Sk,tak by s nim mohla ostat babicka,no v Irsku nema kto s nim ostavat.

jaruskawien
3. apr 2008

hmmm, tak to mas pravdu, ked si rozhodnuta pre OP tak potom to urob este na SK aspon vies ze Ta rodina podpori.
Vela statstia.

sara2
6. apr 2008

Ahojte kočky.Sme odpojení,dočasne od netu,tak to využívam u švagrinky.Aby som vás pozdravila 🙂 .
Oriel ,hlásia nám konečne pekné počasie,tak nás nájdeš na pieskovisku,pridajte sa 🙂
pa

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majina.b
15. apr 2008

ahojte,
kade sa túlate?

sara2
19. apr 2008

Kočky,čo je s vami? 😒

emita
19. apr 2008

Tak ja som sa tu prišla mrknuť po dlhšom čase že čo sa tu deje a tu nič. Drobček mi ležká v hrazdičke, manžel vysáva a ja si užívam to, že nikto odo mňa nič nechce. Zvláštny pocit... Odvčera sme začali dokrmovať bebou tak je Šimonko konečne spokojný, lebo 12 dní dozadu som začala mať málo mliečka a nech som sa snažila držať všetkých tých rád ako zvýšiť jeho tvorbu, bolo to stále horšie a horšie a malý plakal a plakal lebo bol hladný... Veľmi mi je to ľúto, lebo som si to predstavovala ináč... No ale hlavne nech je zdravý a spokojný. Kto ste boli (ste) na UM-držali ste sa toho koľko má vypiť ako píše na krabičke? Lebo mne sa to zdá desne veľa aby spapal 180ml. Keď mám v noci naliate prsia a napije sa z jedného a stačí mu, ja druhý odstriekam a mám tam 100ml tak 180 sa mi zdá príliš, hoci on je taký žrútik že by len ťahal a ťahal... keď mu to tak ľahko ide... No tak som sa po dlhom čase rozpísala 😉 Prajem pekné dni-od zajtra sa má vylepšiť počasie tak buďte zdraví a túlajte sa po vonku 😎