• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
@majina.b myslis, ze na duchnovicovej maju jasle? alebo kde si myslela, ze maju jasle
chcela by som dat maleho do skolky ked bude mat 2 roky a tri mesiace, deti do 3 rokov beru asi len sukromne, vsak?
5. mar 2012 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauko humencanky, baby chem sa vas opytat tiez na skolku statnu na trebicskej, mate s nou nejake skusenosti?? ako ste spokojne a vase deti? diky kazde info potesi
8. mar 2012 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myparis na Duchnovičovej berú od 1 roka, na 1. mája dávali susedia tiež od 1 roka. tam majú tuším saunu alebo bazénik-niesom celkom istá. je to tam vedené tuším ako sanatórium. od 2 rokov berú už do normálnej škôlky, dokonca majú na deti mladšie ako 3 roky vyššiu dotáciu, len či majú miesto... zápisy už bežia takže sa popnáhľaj
11. mar 2012 o 00:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emita dakujem
13. mar 2012 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kahlan1 ahoj jasne,,,,, ja som na tom podobne,,,,,byvam tu sice cca 2 roky, ale stale si neviem zvyknut,,, :unamused:
14. mar 2012 o 12:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anicka1981 ahojky,,,ako postupuje stahovanie??? :slight_smile:
14. mar 2012 o 12:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chryse ahoj :slight_smile: no tiez si vobec neviem zvyknut :( mam toto mesto velmi rada ale chybaju mi moznosti ake su vo vacsich mestach
14. mar 2012 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kahlan1 presne, je tu strasne malo moznosti kam s detmi,,,a teraz v zime je to este horsie,,,, a odkial pochadzas?? byvas priamo v he???
14. mar 2012 o 13:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chryse hej priamo v humennom aj ty?
14. mar 2012 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kahlan1 ee,,,my sme predtym byvali u svokrovcov v dlhom,ale teraz v brestove,,
14. mar 2012 o 14:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chryse to je nad starym kostolom ze? :slight_smile: ja byvam na gastanovej ulici a som tu sama ako prst :frowning2:
20. mar 2012 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kahlan1 hej hej,,,,, v dome,,,tak aspon to, ze nie v bytovke,,:o)))).....
20. mar 2012 o 19:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chryse no my tiez v dome, tiez lepsie lebo vytrepat sa z obomi na dvor je zaberak :D sa neviem dockat tepla ked ich nebudem museit tak obliekat :slight_smile: bude to trosku lahsie
20. mar 2012 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kahlan1 Ahoj, chodievas do mesta na prechadzky? Pozerala som kde je Gastanova ulica,...kus cesty odo mna...tiez si tu v HE poznam len par ludi,...
21. mar 2012 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzulik7 ahoj praveze nechodim :( lebo Anetka sice chodi ale daleko nezajdeme :( a ty kde byvas?
21. mar 2012 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kahlan1 aha, skoda... na 3-ke
21. mar 2012 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzulik7 skoda :( to je na opacnom konci
21. mar 2012 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kahlan1 no presne ako my,,,len pred dom sa dostaneme,,,a v lkociku uz nexe byt vobec,,,:o(((
26. mar 2012 o 16:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
19. apr 2012 o 17:04 • majakuca
@majakuca jeeeeej konecne niekto blizko :slight_smile: to je ako je na dubnik ze? tak to je kusok odomna ja byvam pri tom rozesti gastanka - dubnik
19. apr 2012 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
áno, ako na dubník :dizzy_face: tak to sme blízko seba :dizzy_face: možnože sa aj vidíme :grinning:
19. apr 2012 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kahlan1 áno, ako na dubník tak to sme blízko seba možnože sa aj vidíme
19. apr 2012 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majakuca možno aj ano :slight_smile: ja len po ulici chodim ak na prechadzku - jedna v kociku a druha za ruku :slight_smile:
a Risko chodi do skolky?
19. apr 2012 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kahlan1 no my po ulici nechodíme, nie je veľmi kam, sme len na dvore alebo v meste. Riško ešte nechodí do škôlky, pôjde až na jeseň. :dizzy_face:
19. apr 2012 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ewwe - ahojky, ja davam meleho do skolky na sid.3., je to tam super. velmi mile pani ucitelky, pani riaditelka na jednotku, da sa s nou dohodnut na vsetkom. malicky ma 15 mesiacov a na skolku si zvykol behom jedneho tyzdna. Ocenujem najma individualny pristum - v triede je 7 deticiek a 2 pani ucitelky. Naozaj im doverujem a jaslicky Aura odporucam urcite.Radka
19. apr 2012 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@majakuca no ja sa do mesta velmi nedostanem :( tak ja len na dvore a potom pred dom sa trosku prejst a to je tak vsetko :slight_smile:
mohli by sme niekedy pokocikovat ak by sa ti chcelo :slight_smile:
19. apr 2012 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ewwe ahoj neviem ci je to pre teba este aktualne ja tam davam dceru teraz je v pripravke a som spokojna aj ja aj ona:slight_smile:
ucitelky v pohode a dcera tam tiez rada chodi,povodne mala ist do inej skolky ale uz nebolo miesto,ale nelutujem
19. apr 2012 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kahlan1 no to by sme mohli :dizzy_face:
19. apr 2012 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@radka24
@kisasonka83 dakujem, kazda skusenost dobra, mala je zapisana, len na rozhodnutie este stale cakame, vraj riaditelka poziadala o zvysenie kapacity skolky, lebo ma vela deti prihlasenych, tak neviem na com som a dost ma to stve, pretoze vsetky kamosky uz maju deti prijate, len ja musim byt extra :confounded: :confounded: :angry:
20. apr 2012 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majakuca :slight_smile: tak ked vykukne slniecko tak sa mozme dohodnut kedy dame stretko - lebo z tej "samoty" mi je niekedy uz tazko nemyslim to doslova deti su uzasne ale nejaky kontakt s dospelymi by bodol :D
20. apr 2012 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok