• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
super, tak už len čakať na to slnko, lebo dnes sa asi neukáže :frowning2:
20. apr 2012 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamicky,neviete pomoct mamicke?som sama s dcerkou,surne potrebujem vziat nejaku garzonku do podnajmu do 150eur nakolko zarabam 200...prosim Vas,ak niekto nieco vie,reagujte na mna...vopred dakujem
14. máj 2012 o 00:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska1109
neviem, ci je to pre vas este aktualne, ale viem, ze v bytovke oproti Alibabe su urcite byty na prenajom. su to jednoizbaciky a velmi pekne. my sme tam s manzelom byvali este ked sme boli slobodny . platili sme cca 500 euro na 3 mesiace. konktretny kontakt pre vas nemam, ale mozno keby ste tam zasli napr. za spravcom tak by vam na niekoho kontakt dal.
18. máj 2012 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, na sídlisku III. pri čínskom múre je pekné detské ihrisko. :grinning: Len minule som ho náhodou našla. Dúfam, že sa niektoré z Vás, ktoré o tom nevedeli, potešia tejto správe. :dizzy_face:
20. máj 2012 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majakuca no veru je ,,krasne,, trocha sa pohrat a vyzeras ako by si sa valala v muke, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vdaka aspon za tu zobracenku co humenne ponuka pre deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2012 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
neviete mi poradit, ako to funguje v tom novom detskom bazene??? dakujem
2. jún 2012 o 22:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chryse ja by som s malym do verekneho bazena nesla, pride mi to ako polievka...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2012 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jezibosorka ale to je ten novy detsky bazen,,,nemyslim ten na kupalisku,,,,,tam by som nedala malu ani ja
3. jún 2012 o 08:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chryse no,ked do toho bazenu nebudu mt pristup dospely a neake chore deti, tak ok..ale to si myslim nikto nezaruci,,, ja osobne s bazenami dobru skusenost nemam, tak urcite nepustim ani maleho,, ked tak more este hej, ale inac nie... moj bude mat rok,, tvoja ja uz vatsia.... ale mozno som len prilis uzkostliva... napustim malemu plnu vanu a nech plave v cistom :sweat_smile:
3. jún 2012 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, v Tescu som videla UM Beba HA za polovičnú cenu a aj Sunar. U Beby exp. 2013. Je to vyložené na konci prvého regálu, hneď ako vojdete do Tesca. Tak možno sa niekomu táto info zíde. :dizzy_face:
22. jún 2012 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Slečny,zhánam kontakt na vešticu Žanetu z Alibaby,má niekto?
8. júl 2012 o 18:17  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nenajde sa nejaka mamicka z HE alebo okolia na pokec?
2. aug 2012 o 20:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chryse ahoj, ten upraveny bazen je super, neterka chodila na kurzy plavania, voda nie je chemicky upravovana, ale pieskovanim a UV filtraciou a to nonstop, takze sa netreba bat, voda je stale cista :slight_smile: voda je pocas kurzov teplejsia (predhriata) pre batolata na cca 31-33st, pocas verejnych hodin je trosku chladnejsia, ale presnu teplotu neviem povedat, kedze som nemerala :sweat_smile: ...
samozrejme do bazena maju pristup aj dospely (len s dietatom), inak si to ani neviem predsatvit pustit do bazena dieta same :slight_smile: to urcite nie... takze ano deti v sprievode dospeleho
2. aug 2012 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@hajanka ahoj rozmyslala som, ze s malou budem chodit na kurz,,len dost ma odradza ta cena. cca 80 eur za 5 pol hod. plavani.
2. aug 2012 o 21:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chryse za 5? sestra mala viac, opytam sa jej presne kolko...
2. aug 2012 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hajanka fakt neviem, to mi len jedna kocka povedala, este som to nezistovala,,,, ale musim nieco pre malu vymysliet, lebo tu zatial nemame ziadnu kamosku. Tak trosku zmenu treba,,, :slight_smile:
2. aug 2012 o 21:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chryse opytam sa sestry a dam vediet :wink: si priamo z he?
2. aug 2012 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hajanka oki,,,diki si zlata,,,ee v brestove byvame,,,ale som z KE, tak si asi vies predstavit ako sa tu nudim,,, :frowning2:
2. aug 2012 o 21:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chryse poznam 2 mamicky odtial, jedna je moja byv. spoluziacka a jednu tu z MK :slight_smile:
2. aug 2012 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hajanka tak to mas super,,, ja tu v dedine poznam len stare babky. Ani neviem kde tie maminy s detmi chodia, lebo ich nie je ani na ulici vydiet..
2. aug 2012 o 21:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminy,,poradte kam chodite s detickami v he alebo v okoli,,,, lebo v brestove nie je kam ist,,,a doma mi uz sibe.. :confounded:
19. aug 2012 o 12:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chryse no v podstate nikam, co sa tyka mesta, mozes ist do mesta do cukrarne alebo behat okolo fontany, alebo ist na nejake ihrisko na sidlisku a nudit sa tam :confounded: humenne nieje ziadna vyhra pre deti, a ked je zima alebo prsi je to katastrofa, lebo fakt nieje kam ist
19. aug 2012 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ewwe no tak to si ma nepotesila,, :frowning2: ,,tatika mame stale v robote, alebo robi okolo domu,,,, a nam je tu smutno...hlavne koli malej ma to serie,,,,lebo sa v podstate nema s kym pohrat,.. :frowning2:
19. aug 2012 o 20:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chryse no netesi to ani mna, sice moja mala ide teraz do skolky, ma 3r , tak snad sa to trochu zmeni, inak tiez nemame vela ,,kamosov,, mame sice super suseda v jej veku, s kt. si bajecne rozumeju ale oni odchadzaju zit do irska, 1. sept. odchadzaju, mali nastupit aj spolu do skolky, tak ostavame same, nas tatko je tiez stale prec, mne to tiez pekne ide na mozog :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2012 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ewwe no to ti verim,,malemu bude urcite smutno za nim,,,,alle tak v skolke si urcite zvykne,,nasa bude mat len dva rocky,,,,ale vyzera na 3,,podla mna aj koli tomu,, ze od narodenia vyrasta medzi dospelými,,
19. aug 2012 o 21:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chryse malej :grinning: mam tiez dcerku
19. aug 2012 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ewwe aha,,vazne prepac som si zle precitala,,,
19. aug 2012 o 21:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chryse nevadi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. aug 2012 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ewwe a ako to funguje v he so skolkou?? da sa dat dieta aj s plienockou? sestra v ke dava a ze na zaciatku da len na hodinu a tak postupne pridava, aby si mala zvykla. da sa aj tu takto??
21. aug 2012 o 07:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš