• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
@leiluska89 No u mňa to po dnešnej poradni vyzerá tak, že budem rodiť cisárskym :-/ Tak to máte ešte čas :slight_smile: nech si len pekne v brušku oddychuje :wink: Áno priamo :slight_smile: Na máji...a čo Ty? :slight_smile:
21. júl 2014 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suesanqa tak to drzim palce,nech to bude ok....mozno sa este rozmysli a otoci sa :slight_smile: ja som byvala na maji od mala a teraz v meste na dvojke,dobrianskeho,.....od kedy kedy sme kupili byt a vzali sa :slight_smile:
21. júl 2014 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leiluska89 Možno áno :slight_smile: Jááj...a ako sa Vám tam býva? :slight_smile:
21. júl 2014 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suesanqa tak je to celkom ok,mam blizko mesta,5min ked nieco vybavit...takze celkom ok....bytovka skor starecka,ale babky mame v pohode :slight_smile: taka ticha lokalitka :slight_smile: a vy kde na maji,lebo ja som byvala kolo skoly-partizanska...:slight_smile: tak ked uz budeme mat drobcov,tak sa v meste mozme stratnut :wink:
21. júl 2014 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leiluska89 Tak to je super :slight_smile: Ja bývam na Partizánskej :slight_smile: pri perličke. No môžme :slight_smile: budem rada :slight_smile:
21. júl 2014 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ok,suhlas :slight_smile:
21. júl 2014 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hladam pani k dietatu.0949756668
13. sep 2014 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hladam pani k dietatu.kontakt 0949756668
13. sep 2014 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vidim ze stara tema ale skusim napisat mozno sa niekto ozve boli ste uz v gulvocke?ako tam je ? Po rokoch sa to v he ale zmenilo mame uz vela moznosti kde ist s detmi pekny den
16. sep 2014 o 11:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sudabe ahoj ja som tam bola, no tesim sa ze tu nieco take je, ale myslim, ze je to aj dost drahe, ale tak raz za cas, ked prsi alebo tak sa to da zvladnut,
ked som tam bola ja zo zaciatku to bolo fajn, pre deti raj, len som sa bala toho stlpu v strede, ze tam don niekto narazi, mal by byt niecim makkým ohradený, a uz mozno aj je, neviem
no potom prislo vela deti bol tam hrozný hluk, mamicky nechali deti robit si co chcu, musel par krat zakrocit majitel, kedze mamicka nereagovala, deti sa s odrazadlom vozili pomedzi stoly, druhe vytahovalo zo zastrcky ten nafukovaci hrad, tretie sa pocikalo a majitel to utieral, no chaoss, isla som z tamade ako z ula, ak by mamicky upozornovali svoje deti myslim, ze by to bolo super a este sa mi nepacilo, ze na hraciu plochu chodili matky bose, bez ponoziek, ale to je moj nazor a moja skusenost :slight_smile:
17. sep 2014 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ewwe a kolko to stoji?ja som tam este nebola len sa chystam lebo maly ma len rok a ked to tam bide takto tak asi nas tam ani netreba. Diky ze si mapisala
17. sep 2014 o 18:20  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sudabe fu neviem presne, okolo 2e na hodinu? plus my sme mali este kavu a dzus
18. sep 2014 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ewwe tak to je dost.....
18. sep 2014 o 19:00  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte Humenčanky...chcela by som sa opýtať ci ma niektora z vas kontakt na pani Hruškovu a či máte s ňou skusenosti. Hlavne ten kontakt do správy by som vas poprosila
14. okt 2014 o 08:18  •  čaká bábätko, termín má v júni 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili9999 ja mam uz davno som bola pri nej, asi 10r, a nesplnilo sa nic
14. okt 2014 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ewwe Pred 10 rokmi? Absolutne nic?
14. okt 2014 o 16:49  •  čaká bábätko, termín má v júni 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili9999 nie, bola som spolu s kamoskou a potom sme si hovorili co nam povedala, tak sa to zhodovalo, viem aj ze kamoska mojej mamy pri nej bola, pýtala sa na svojho muza na vernost, tak ze jej povedala ze je jej verný, no mama vedela, ze ju jej muz podvadza, tak neviem, asi jej hruskova nechcela povedat pravdu? alebo ju nevedela, ale vraj je vestica v alibabe a je dobra, ale je aj chora a robi uz malo
precitaj si tu v teme o hruskovej alebo to bolo v skupine humenne? neviem, ale baby tu na hruskovu nadavali, ze sa zatajuje doma ci nieco podobne, ak si chces dat vestit tak ja som si dala vestit u viacerých za tie roky, no odporucam iba dve, co mi od nich vyslo, robia cez skype, bud ewa vestenie aj cenovo fajn alebo drahsia wahlgrenis, tie vedeli vsetko, ale to je iba moja osobna skusenost, neviem ako ostatne baby
14. okt 2014 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ewwe a kontakt este mas na tie dve??a cenovo??
14. okt 2014 o 17:05  •  čaká bábätko, termín má v júni 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mamičky :slight_smile:
4. aug 2015 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, chodí niektorá z vás cvičiť jógu? Ak áno kde - CVČ, alebo Karpatia?
5. sep 2015 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ja som zo Sniny. Mam dievcatko v decembri trojrocne a druhe dievcatko polrocne ... hladam maminku, s ktorou by sme si pisali, vymienali nazory, davali rady a mozno aj obcas stretli na kavicke a poklabosili ... chyba mi nejaka kamoska s rovnakymi starostami a problemami a manzel ma uz nevladze pocuvat :wink: ak ma nejaka maminka zaujem poklabosit, tak mi moze napisat spravu :slight_smile: majte pekny vecer
10. sep 2015 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamicky, prosim Vas o kontakt na zubara/zubarku v Humennom pre moje dieta, teda niekoho s kym ste spokojne, ma spravny pristup k detskemu pacientovi a odvedie kvalitnu pracu, moze byt aj sukromny
velmi pekne dakujem
13. okt 2015 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ruci ja mam sice len dietatko ktore so zubarmi zacina ale my sme cela rodina v 1. Dentalnej a spokojnost
17. okt 2015 o 18:02  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Prosím Vás nemáte kontakt na pani Hruškovu vešticu? dakujem a ak máte tak do správy prosím
31. okt 2015 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , je tu niekto kto by mi bol ochotný ušiť miništrantské oblečko pre 10ročného syna? alebo nakontaktovať ma na niekoho kto to robí / má s tým skúsenosti? na internete sa dajú kúpiť za cca 50 čo je moc... vopred ďakujem :slight_smile:
21. aug o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miriam_s poznam pri Humennom jednu milu a sikovnu krajcirku, vola sa Katka, posuvam kontakt 0944551650. Urcite usije lacnejsie a urcite budete spokojna :relaxed: Alena
21. aug o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok