Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

suesanqa
21. júl 2014

@leiluska89 No u mňa to po dnešnej poradni vyzerá tak, že budem rodiť cisárskym :-/ Tak to máte ešte čas 🙂 nech si len pekne v brušku oddychuje 😉 Áno priamo 🙂 Na máji...a čo Ty? 🙂

leiluska89
21. júl 2014

@suesanqa tak to drzim palce,nech to bude ok....mozno sa este rozmysli a otoci sa 🙂 ja som byvala na maji od mala a teraz v meste na dvojke,dobrianskeho,.....od kedy kedy sme kupili byt a vzali sa 🙂

suesanqa
21. júl 2014

@leiluska89 Možno áno 🙂 Jááj...a ako sa Vám tam býva? 🙂

leiluska89
21. júl 2014

@suesanqa tak je to celkom ok,mam blizko mesta,5min ked nieco vybavit...takze celkom ok....bytovka skor starecka,ale babky mame v pohode 🙂 taka ticha lokalitka 🙂 a vy kde na maji,lebo ja som byvala kolo skoly-partizanska...🙂 tak ked uz budeme mat drobcov,tak sa v meste mozme stratnut 😉

suesanqa
21. júl 2014

@leiluska89 Tak to je super 🙂 Ja bývam na Partizánskej 🙂 pri perličke. No môžme 🙂 budem rada 🙂

leiluska89
21. júl 2014

ok,suhlas 🙂

alenanp
13. sep 2014

Hladam pani k dietatu.0949756668

alenanp
13. sep 2014

Hladam pani k dietatu.kontakt 0949756668

sudabe
16. sep 2014

Vidim ze stara tema ale skusim napisat mozno sa niekto ozve boli ste uz v gulvocke?ako tam je ? Po rokoch sa to v he ale zmenilo mame uz vela moznosti kde ist s detmi pekny den

ewwe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sudabe
17. sep 2014

@ewwe a kolko to stoji?ja som tam este nebola len sa chystam lebo maly ma len rok a ked to tam bide takto tak asi nas tam ani netreba. Diky ze si mapisala

ewwe
18. sep 2014

@sudabe fu neviem presne, okolo 2e na hodinu? plus my sme mali este kavu a dzus

sudabe
18. sep 2014

@ewwe tak to je dost.....

lili9999
14. okt 2014

Ahojte Humenčanky...chcela by som sa opýtať ci ma niektora z vas kontakt na pani Hruškovu a či máte s ňou skusenosti. Hlavne ten kontakt do správy by som vas poprosila

ewwe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lili9999
14. okt 2014

@ewwe Pred 10 rokmi? Absolutne nic?

ewwe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lili9999
14. okt 2014

@ewwe a kontakt este mas na tie dve??a cenovo??

vierka90
4. aug 2015

Ahojte mamičky 🙂

bazalka01
5. sep 2015

Ahojte, chodí niektorá z vás cvičiť jógu? Ak áno kde - CVČ, alebo Karpatia?

nikolal
10. sep 2015

Ahojte, ja som zo Sniny. Mam dievcatko v decembri trojrocne a druhe dievcatko polrocne ... hladam maminku, s ktorou by sme si pisali, vymienali nazory, davali rady a mozno aj obcas stretli na kavicke a poklabosili ... chyba mi nejaka kamoska s rovnakymi starostami a problemami a manzel ma uz nevladze pocuvat 😉 ak ma nejaka maminka zaujem poklabosit, tak mi moze napisat spravu 🙂 majte pekny vecer

ruci
13. okt 2015

mamicky, prosim Vas o kontakt na zubara/zubarku v Humennom pre moje dieta, teda niekoho s kym ste spokojne, ma spravny pristup k detskemu pacientovi a odvedie kvalitnu pracu, moze byt aj sukromny
velmi pekne dakujem

chirabell
17. okt 2015

@ruci ja mam sice len dietatko ktore so zubarmi zacina ale my sme cela rodina v 1. Dentalnej a spokojnost

ada197911
31. okt 2015

Prosím Vás nemáte kontakt na pani Hruškovu vešticu? dakujem a ak máte tak do správy prosím

miriam_s
21. aug 2016

ahojte 🙂 , je tu niekto kto by mi bol ochotný ušiť miništrantské oblečko pre 10ročného syna? alebo nakontaktovať ma na niekoho kto to robí / má s tým skúsenosti? na internete sa dajú kúpiť za cca 50 čo je moc... vopred ďakujem 🙂

sasamima
21. aug 2016

@miriam_s poznam pri Humennom jednu milu a sikovnu krajcirku, vola sa Katka, posuvam kontakt 0944551650. Urcite usije lacnejsie a urcite budete spokojna ☺ Alena

demografka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
harvanovasimona
11. jún 2020

Ahojte baby humencanky potrebujem poradiť kde ísť z malim k zubárke ktoré v Humennom berú nových pacientov v Snine bieda nikto ho nechce vziať

sebastianmichal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz