• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Ahojte,len som kukla,ci tu niekto je.Papa :slight_smile:
27. máj 2008 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,neviem,dnes som tu uz pisala,poslala som to a ... nic,moja odpoved nikde.Hm. :slight_smile: :wink: Co porabate. :sunglasses: Lenka,mali ste fakt dobru izbu,na He je to suuprova. :slight_smile: Dagsty,to predstavenie je Msks. :slight_smile: Kde ste vsetky. :slight_smile:
27. máj 2008 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mala konečne spí tak som tu kukla a chcela s niekym pokecať.Tak nič možno nabudúce papa.
27. máj 2008 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :astonished: :confounded: aspon vas pozdravim,ked tu nikto nieje...
28. máj 2008 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dagsty,ta izba je v Humennom.Ake krasne pocasicko.Pri nas na Laborci su sami cyklisti a onlineri,korculiari.No moj Chris nechce vobec tlacit do pedal.neviete poradit kde maju lacne chranice na kolena a lakte?
28. máj 2008 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenka,asi pred mesiacom som videla v Tescu taku sadu /chranice na lakte aj kolienka,vtedy to bolo v akcii,ne nepamatam presne kolko stali,no viem,ze neboli drahe. :slight_smile: :wink: pocasie je akt super,no uz len keby ten vietor tak neblbol. :slight_smile:
28. máj 2008 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,ten vietor už aj mňa štve... :angry: :angry: :angry:
28. máj 2008 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
V Tescu uz ich nemaju. :unamused:
29. máj 2008 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaves divčence...tak ako? dnešné počasie sa vám páči? :sunglasses:
dnes by bol aj celkom príjemný deň,keby ma Lily už zrána neprekvapila hnačkami :wink: no čo už-snáď to rýchlo prejde... :slight_smile:
mali sme ísť aj na to očkovanie proti pneumokokom,no už od štvrtku čakáme na vakcínu - recept je ešte stále v lekárni,vraj by mala dojsť až v pondelok,tak som zvedavá.
29. máj 2008 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lenka,skoda. :slight_smile: :frowning2: Dnes je pocasie fakt super, :slight_smile: :slight_smile: uz by som najradsej dala na dvor bazen :slight_smile: :wink: Mirrinka a Lianka nieco take nespapala,alebo zeby zase bolo nieco take virusove vo vzduchu :frowning2: :unamused: My sme tiez este neboli na ockovanie,no vlastne my este nemame ani recept,lebo chcem pockat na tie vysledky z alerg.,ale aj tak ked nieje stale vakcina.... :slight_smile: :unamused: :wink: lilka spi a ja sa uz pomaly chystam do mesta. :slight_smile: :astonished: :grinning:
29. máj 2008 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...nepapala nič také nezvyčajné,len to,čo vždy...ktovie,z čoho to môže byť.ale nie je to až také strašné,už sme pár takých hnačiek prežili :slight_smile:
29. máj 2008 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lenka,prave som bola v Tescu,maju tam opat chranice,stoja 199sk,hned ako vojdes do Tesca a pojdes tale rovno,skoro na kocni na pravej strane,hned pri nich su detske kol. korcule :wink: :slight_smile: Inak co porabate. :wink: :slight_smile:
30. máj 2008 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj...
my sme akurát prišli z mesta - sú tam vystúpenia na deň detí.vonku je strašný hic,tak dve hodinky nám bohate stačili.Lily sa veľmi páčilo divadielko o kocúrovi v čižmách a vystúpenie mažoretiek - natlieskala sa o dušu :slight_smile:
30. máj 2008 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Skoda,ze sme neboli aj my.Ja som ani nevedela,ze nieco take bude. :unamused: :angry: My sa chystame tiez ale az ked Lilka vstane. :slight_smile: No to uz bude asi po vsetkom.
30. máj 2008 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaves baby...tak čo? dnes ste sa tu dajak neukázali - bolo fajne teplo,že? My sme boli v Košiciach v ZOO
31. máj 2008 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,tak ako ste dnes oslavili MDD so svojimi deturencami____ :slight_smile: :unamused: :grinning: My sme boli v Ohradzanoch,bol tam pekny program,vela sutazi pre deti a aj mazoretky. :slight_smile: Ja som totalne vycerpana. :slight_smile: :wink: Ale bolo super.
1. jún 2008 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte môžem sa pridať? Tiež som z Hé, už som tu dlhšie registrovaná, ale až teraz som objavila toto fórum...
1. jún 2008 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vitaj dydka :slight_smile: Teší ma :slight_smile:
oriel,my sme dnes boli neďaleko Ohradzian,na Volovských rybníkoch - je tam nádherne.A keď sme prechádzali cez Ohradzany,všimla som si,že sa tam niečo deje...vonku pred Arribou bolo plno detských stolov a stoličiek... :slight_smile:
1. jún 2008 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dydka cauko,som rada,ze si nas nasla.Napis nieco o sebe. :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: mirrinka,tak ste mohli zastavit. :wink: :slight_smile: a na rybnikoch sa tiez nieco dialo. :slight_smile: :unamused: Kde ste vsetky ostatne.... Hm.... :wink: Pre dnesok koncim.... papa
1. jún 2008 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vitaj dydka. Náš deň detí? Strašné trápenie to bolo. V sobotu mala totiž moja mamča 50-ku no a malý tam bol ako "atrakcia". akože znášal to v pohode ale na druhý deň... šak to isto poznáte. Ale sme si zaspomínali že pred rokom na MDD sme zistili že v brušku nám rastie ten zázrak :wink: Nikdy nezabudnem na tú radosť :dizzy_face:
2. jún 2008 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vitaj Dydka............

Emi- tvojej mame k 50 veľa zdravia, a dalšich 50 rokov medzi nami

EMi, k tvojej otazke na body, kupovala mi ich sestra v KE, a neskor už ich predavali aj v DetsSvete ,teraz si presťahovany v BC
2. jún 2008 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Dydka ja ťa odniekiaľ poznám.Nebývala si na sidl.2A?
2. jún 2008 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Vitaj dydka
oriel,dik,ze si na mna myslela.ja som bola len pri tych sportovych potrebach,lebo v akciovom rade boli len vody,atd.Dik.
My sme cez vikend opekali,lebo v sobotu letime do Irska,tak na rozlucku.Deti sa dosytosti vymocili v bazene a ja som sa stihla predpalit na leto.Plecia mam cervene ako rak.Hodim aj foto deti vo vode.
2. jún 2008 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lenka,pozrela som si fotocky,bazen je uplne super,ani sa deturencom necudujem,sama by som sa tam blaznila. :slight_smile: :wink: :grinning: parada. :wink: Co ste dnes porabali.My sme boli v meste,no v tej horucave uz ani nieje vela deticiek v meste. :wink:
2. jún 2008 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čauko...joj,úžasný bazén,tiež som naňho mrkla.... :sunglasses:
oriel,aj my sme boli dnes v meste,ale spravila som najväčšiu chybu svojho života - zlé topánky som si vzala.Teraz mám celé nohy opľuzgierované :frowning2: ide ma rozraziť.
ozaj dievčatá,neviete v ktorej cukrárni sa dá objednať pekná a dobrá torta na narodky? Bola som pozerať v Katke,ale oničom a v Daisy robia len také čo majú v ponuke v predajni. :unamused:
Chcela by som pre Lily niečo zaujímavé,detské...
2. jún 2008 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MIRRi

http://torty.artmama.sk/user/419/images?page=1

neviem kde presne býva, ani som nechutnala, ale su nádherne. Jej album som našla náhodou. Ak by si ju oslovila tak potom informuj.
2. jún 2008 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte všetky. No čo by som o sebe napísala... Bývam na sídl. pod Sokolejom (na máji).... neviem čo by ste chceli vedieť

Clover22, no dá sa povedať, že som tam bývala. Manžela mám z 2A a pol roka som u nich bývala...a ja ťa poznám?
2. jún 2008 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinkacek,kukni si Dagstyn albumcek,myslim ze pisala,ze torticku davala piect pod plzenskou. :wink: Tie jedle obrazky su fakt super,ja som tiez objednala z MMB,vcera na MDD do Ohr. a mam uz aj pre Lilku na narodky. :wink: :slight_smile: My sme na rok mali medveda,piekla nam ho jedna pani z jasenova. :slight_smile: Skus kuknut niejake fotky na nete,inspiruj sa a daj podla toho upiect. :slight_smile:
2. jún 2008 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maji,volala som tej pani,ale ona už nepečie - tak škoda,lebo tie torty sú fakt krásne... :unamused: vravela,že možno o rok
a pozrela som aj dagstyn album - niečo v takom štýle by som tiež chcela a keď si spomenula tú pani z Jasenova,tak mám taký pocit,že ona nám piekla tortičky (na redový) na svadbu...ale už nemám na ňu kontakt.
2. jún 2008 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v jasenove - feretová a kovačová
2. jún 2008 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok