Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
2. jún 2008

dik.skúsim ich nejako pohľadať

emita
3. jún 2008

mirrinka my na každú oslavu dávame piecť jogurtovú tortu od pani Feretovej. Je fakt chutná a hlavne v lete osvieži. A mám na ňu aj číslo: 7762113. Býva na konci Jasenova až tam kde sa autobus otáča. Mňam-včera som zjedla posledný kúsok (z maminej 50-kovej torty) 😀

emita
3. jún 2008

majina vďaka za priane. To som si všimla že v BC majú tie Antony veci ale podstatne drahšie ako na nete. No uvidíme. V každom prípade dík. 😉

mirrinka
3. jún 2008

emi,vďaka.skúsim jej zavolať 🙂

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
3. jún 2008

..no,ja nad darčekom rozmýšľam už dosť dlho a ešte som stále na nič neprišla.ale čas sa nám už kráti,takže...ale určite jej nechcem kupovať žiadne hračky lebo tých má dobludu a ani sa s nimi nehraje-skôr ju zaujímajú moje hrnce 😉 oblečenia tiež má kopu a určite ešte nejaké dostane od krstného a krstnej z anglicka alebo od uja z holandska - väčšinou jej oni nosia,takže ja fakt neviem,že čo....Lianka má strašne rada psíkov,ale aj tých jej už minule doniesol dedo z francúzska- samozrejme,plyšových a ako ináč na baterky - u nás je všetko na baterky - niekedy ma ide z toho rozstreliť 🙂

janeette
4. jún 2008

ahojte Humenčanky.Ja som sa akurát včera vrátila z He(bola som si oddýchnuť od svokry) 😀 😎 ,boooože tá ukrutná cesta vlakom 7 hodín je otras v takom horúcom počasí. 😒 Lenka,mama hovorila že ťa stretla,bože ja som ťa nevidela už roky rokúce.A to sme ešte nemali deti 🙂 Malá ma soplíky a večer jej robia problémy zaspinkať s dudkou.Stačí že kýchne a sopliky má až pod bradou. 😔,uvidíme ako dnes

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
4. jún 2008

My sme dnes boli na máji blahoželať neterke (Lenka). Och tak príšerne horúco tam mali. Malému sme nechali len body aj od nich som ho na chvíľu oslobodila. Ako to prosím vás prežijete vy čo bývate v bytovke? ☹ A v tom vlaku muselo byť tiež "super". To si ešte pamätám (5rokov do PO a 1 do SV) ☹

mirrinka
4. jún 2008

ahojte
oriel,tak to je super,že má malá dobré výsledky 🙂 my máme tiež všetko v norme - z tej nefrológie...aj keď sa tam chudinka narevala ☹
a dnes sme skoro celý deň leňošili doma,lebo absolútne sa mi nechcelo ísť von.až ku večeru,okolo tej šiestej sme zašli k sesternici pohrať sa trošku na dvor.
a čo sa týka bývania v bytovke-nie som tým nadšená,ale čo už...okná pootvárané vo dne i v noci,inak by sme sa asi podusili 😒 u nás je v noci neskutočná horúčavá

dagsty
4. jún 2008

Ahojte dievčatá, nemám čas sa tu ani ukázať, lebo nakupujem vecičky pre Nikolasa. Ide v piatok do Tatier - do školy v prírode. Neviem ako to ja prežijem...moje chúďa - týždeň bez svojej mamičky.... On je síce teraz frajer, že no a čo, a tak, a to neva /pomaličky k nám prichádza puberta/ 😝 ale on je taký môj maznáčik... ach jaj. Budem mu volať asi každú hodinu. 🙂
My sme všetci v poriadku.
Mne horúčava až tak nevadí. Už som vytiahla ventilátor a mám stiahnuté žalúzie, takže je to v byte zatial v pohode.
Cez víkendy sa chodím opaľovať k našim, ja -mám oddych a relax, deti majú výbeh...
Dievčatá , neviete mi poradiť??? potrebujem akútne šaty na promócie , ale nechcem nič veľmi nóbl, ale chcem niečo super...
Dnes som skúšala v LIFE LINE super pruhované šaty, ktoré s vhodnými doplnkami by pôsobili celkom fajn 😉 . Lenže veľ.38 mi bola malá - nezapla som cez prsia 🙂 🙂 🙂 aspoň raz som niečo nezapla cez prsia...hi.hi.hi... 😉 😉 😉
Väčšie nemali , tak neviem... Ak by ste niečo pekné videli, tak šup, šup... 😉 😉
Idem teraz trochu poupratovať a dopijem kávičku a hajde do postielky...
Tak sa zatial majte. cmuk
😉

emita
5. jún 2008

dagsty ja som si kúpila super šaty na svatbu v tom Poľskom obchode pri UPSVaR myslím že by mohli byť aj na promóciu. Ale čo tam majú teraz neviem lebo to bolo už pred mesiacom.

emita
5. jún 2008

Prijali ma do školy 😒 . Od septembra budem študovať ANJ v PO. 3 rôčky. Veľmi sa mi nechce, aj sa kúsok bojím ale tak čo už keď treba... dagsty-vystriedam ťa 🙂

mirrinka
6. jún 2008

jéééj,emi - blahoželám. 🙂 to je super.aj ja sa raz možno odvážim na ďalšie štúdium.... 😉

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
6. jún 2008

Ďakujem. Miri-odvážnemu šťastie praje 😉 A čo porábame? Momentálne vyváram odsávačku a čakám na mesto tieňov. Už ma to každovečerné vyváranie nebaví ☹ . Ale tak som odhodalaná bojovať o každú kvapku mliečka pre nášho hladoška a keďže v noci spinká min. do 4.00. Mliečko si poodsávam a môžem ho dokrmovať aj keď ani to nestačí 😢 . Dnes bol otras deň, že? Brutal zmena počasia. Ale tak aspoň netreba polievať záhradu 😖 . Prajem všetkým pekný večer a pokojný víkend.

mirrinka
6. jún 2008

dagsty,teraz som si ešte raz popozerala tvoje albumčeky a ...nebola si náhodou na koncerte olympicu vo štvrtok na amfíčku? mám taký pocit,že som ťa tam videla - sedela si v prvom rade a bolo tam aj kopu detičiek s tebou...ale fakt si nie som istá,či si to ty 😉 ak nie,tak sorry,možno len podobnosť 🙂

clover22
6. jún 2008

Ahoj dydka aj ja bývam na sidl.pod Sokolejom a asi som si ťa s niekym pomýlila.Dnes pršalo tak som s malou sedela celý deň doma.Hrozné.Dufam že zajtra sa vyčasí...........Pa

dagsty
7. jún 2008

Ahojte dievčatá,
mirrinka bola som na koncerte na amfíčku s deťmi z roboty. Aj ty si bola? Bolo super, aj sa s nami odfotili atď....
Baby, ozvem sa večer, lebo idem k našim.
Inak kúpila som si látku na šaty. Parádnu - satén. Včera som bola u krajčírky a dúfam, že sa jej tie šaty podaria. Tak zatial pa, idem raz dva niečo upratať , lebo celý deň nám nešla voda. Tak sa zatial majte.
A inak otrasné počasie a môj Nikolas v Tatrách v škole v prírode. Bože jak mi je za ním smutno.. Cmuk

dydka
7. jún 2008

Ahoj Clover22, no možno áno... to počasie aj mne lezie na nervy, ale ja musím von aj v takom počasí, lebo malá mi vôbec nechce spinkať, tak aspoň vonku trošku... vychytávam kedy sa dá, dúfam, že zajtra bude krajšie...

mirrinka
8. jún 2008

Ahojte... 🙂
dagsty,my sme s manželom sedeli za vami asi v treťom rade.a stále som sa na vás pozerala a vravela manželovi,že to musí byť veľmi ťažká práca a zároveň určite nejako naplňujúca... 🙂 a keď tie deti začali tlieskať a povzbudzovať,tak ma to niekedy až dojalo 🙂 a fakt tam bolo super,škoda že ste tak skoro odišli.my sme boli až do konca - do pol jedenástej.nazbieralo sa tam potom neskutočné množstvo ľudí a tí olympici to nakoniec poriadne rozpálili...
tak baby,idem ja hajkať ku svojej malej,lebo ocinko nám dnes išiel na nočnú.tak pa pa

majina.b
9. jún 2008

v sobotu sme boli v KE na macíka pú....

bolo to celkom pekné, pre deti tak asi od 4 rokov

ceny strašnééééé, cukrova vata 150 sk, foto pri pvc maca 150 sk., plišak od 300 sk atd.....

majina.b
9. jún 2008

do HE, na sidl 3, prišiel cirkus Humberto

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majina.b
9. jún 2008

az pojdem okolo, tak pozriem.

2 ročné dieta by malo vydržať, ak si snou netrufneš, zväčša je pri cirkuse aj zoo, to by ju mohlo zaujať.

oriel
9. jún 2008

halooo.... 🙂 😉 Kde ste.... 🙂

mirrinka
9. jún 2008

ahoj
aj ja som dnes už videla plagát - Cirkus Humberto....Bude 11.6. - 14.6. o 17:00 a 15.6. o 14:00 - dúfam,že som si to dobre zapamätala 🙂
deti do dvoch rokov zdarma - takže ešte stíhame,oriel... 😀

clover22
9. jún 2008

Ahoj Dydka moja malá zasa spinká najlepšie doma.Tak vonku chodíme podľa toho ako to stíham.

dydka
10. jún 2008

Ahoj clover22, my zase ak je pekne trávime celý deň vonku, idem o 12ej a prídem pomaly pred piatou...

emita
10. jún 2008

Nášmu Šimonkovi sa tiež spí lepšie dnu ale odkedy vystrája v postieľke všelijaké obrátky miesto spania, musíme chodiť spať do kočíka. Predsa len tam nemá toľko priestoru na šantenie. Ideálne by bolo mať kočík dnu 😒