Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
18. jún 2008

Ahoj kočky. 🙂
Oriel,bola som pozrieť škôlku oproti poliklinike ako má sídlo alergolog,dr.Prokipčák.Zvažujeme,že Sárinku dáme tam.Pracovná doba je od 6.00-18.00hod.Od septembra asi idem pracovať,tak by nám to vyhovovalo.Hrozne sa mi tam páčilo.Hlavne to,že je tam menší kolektív detí.Tu na Mierovke je na 15 detí jedna učiteľka.Tak uvidíme...Ináč Sárka minule obdivovala váš balkon 😀 😀 😀 ,veľmi sa jej páčil.
A to počasie ma vydepkuje 😒 .Aspoň listujem v katalogu cestovných kancelárii.Aby som si pripomenula leto...
Pozdravujem vás všetky,ahojky 🙂

mirrinka
18. jún 2008

Ahojte babuľky 😉
No,dnes to je fakt oničom - to počasie....hrúza des.A to sme ešte boli v meste kúpiť konečne manželovi tú košeľu na svadbu.
emita,vravíš,že sa to do nedele nevylepší? No "super".... 😠 Keby aspoň tá sobota bola trochu lepšia ako dnešný upršaný,škaredý deň... Lianka je z toho počasia tiež hrozne vynervovaná - len chodí po byte a plače pre každú somarinu,až ma z toho hlava bolí. ☹
oriel,fakt skús pozrieť do tých Michaloviec - neoľutuješ.Aj kamoška si tam na prvú šupu kúpila úžasné šaty 🙂
Tak majte sa zatiaľ divčence - anjelikom posielame pusinky.....možno sa ešte večer ohlásim - uvidíme.Pa pa

oriel
18. jún 2008

Ako pozeram,asi niesom jedina kto je z toho pocasia a NERVY!!! ☹ My sme boli dnes s Lilkou uz v takom stave,ze sme sa vybrali aj po dazdi von,cele sme prisli zmocene,no mala sa tesila ako nikdy,chytala kvapky. 🙂 ;-Hm Sara a ja som sa uz tesila,ze male budu chodit spolu do skolky.Ta pracovna doba je fakt veeelmi dobra,pretoze do 18.00 ma maloktora skolka,fakt je to super.Vies,ja som rozmyslala,ze asi ju nedam,hned v septembri,pockam asi do jari,to uz bude mat viac ako 2,5 roka a aj prejde to chorlave obdobie a hlavne... Este si uzijem matersku 🙂 😉Sara,prid niekedy so Sarinkou,pohrajkaju sa.) 😉 🙂 😉 Mirrinka a akej farby si kupila manzelovi koselu,budete zladeni,aj Lianka ide: 🙂 😉

mirrinka
19. jún 2008

dobré ránko....
ako ste sa vyspinkali? mňa malá zobudila už o piatej,ale o pol šiestej už znova zaspala a zobudili sme sa ešte len pred chvíľkou 🙂 teraz už pozerá rozprávky 🙂 🙂 🙂
oriel,ja som si kúpili šaty takej...niečo medzi jemnou oranžovou a ružovou farbou a manželová košeľa je jemnúčko oranžová.A Lianku neberieme,lebo to by asi bola katastrófa - neviem si to tam s ňou predstaviť - len by som bola celá spotená neustálym behaním za ňou.Ona je totiž strašne živá,nikoho sa nehanbí....Keď bola mladšia ešte sa to celkom dalo (raz sme s ňou boli aj na svadbe - mala 10 mesiacov - a už aj chodila ) -ale teraz radšej nech ostane u babky. 🙂 aspoň si aj trošku oddýchnem od nej 😀

oriel
19. jún 2008

aj my sa chystame na svadbu, ale az 9.augusta,no podla vsetkeho berieme aj malu,aspon do tej osmej,potom bude tiez u babky.Bude tam dost takych malych deti,takze ju chceme zobrat,uvidime. 🙂 😉 Tiez sa toho behania obavam,no ked sa to nebude dat uz vydrzat,tak ju odvezieme skor. 😉 🙂 Dnes uz je konecne von pekne. 🙂 🙂

emita
19. jún 2008

Keď sme my boli naposledy na svadbe, bolo tam neskutočne veľa malých detičiek a rodičia s nimi vôbec neponáhľali domov. Potom tam driemkali na stoličkách a pod. Normálne mi ich bolo ľúto. A dorazilo ma keď sme o 2.30 odchádzali a asi 6ročné dievčatko si išlo do auta po deku a vankúšik. ☹ akože nesúdim tých rodičov... ale svoje by som tak isto nenechala. Ale Oriel tak do 8. až 9. je to v pohode 😉

Dnes je super počasie, že? boli sme už aj na prechádzke a vôbec v kočíku neplačkal(novom). Tak snáď už začneme zase chodiť aj do mesta 😀 sme viac ako mesiac nechodili lebo také čudo vystrájal v kočíku keď nespal že koniec 😠

mirrinka
20. jún 2008

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ....dnes sa nám začína pekný dník 😎

mirrinka
20. jún 2008

...a pekne sa aj končí 🙂 malá je u babky,takže ja utekám ku manželovi 🙂

marhar
21. jún 2008

ahojte,

veľmi nestíham, ale chcela som pozdraviť oriel a sáru - teda aj ostatné, ale tieto dve babenky zvlášť..

oriel - aj ja som rada, že sme sa stretli a tvoje slová ti môžem len opätovať, Lilianka je tiež rozkošná!!! nádherné dievčatko!

sára- stretla som našu pediatričku a ona na mňa že : marhar... 😀 😎 - tak ma mierne šokla a potom následne vysvetlila! ja som jej o koníku tiež vravela, ale nie v súvislosti s regiónmi, lebo ja priespievam hlavne do júloviek, keďže sme júloví... 😵

vidím, že rozoberáte svadby - my ideme tiež 6.9. a Alexej jednoznačne s nami - budeme to riešiť podobne ako vy, tak do siemej, potom dôjdeme domov, dáme sa hajať a aspoň do polnoci bude niekto pestúnkovať...asi sestra, tá sa mi ponúkla už dávno 😉

emita, aký kočiarik ste kúpili??

emita
22. jún 2008

Coneco flash sme kúpili.

No Šimonko dnes milo prekvapil ako super zvládal horúčavu. Pekne pospal... Zajtra ideme očkovať 😢 ozaj, pozerali ste tú paľbu o očkovaní? 😖

oriel
23. jún 2008

no ahojte,to pocasie sa asi zblaznilo,vsak... ☹ My sme uz dnes dali na dvor Lilke bazen,takze sa tam cely den clupkala. 😉 🙂 😉 No,co sa deje teraz von.... Juj,hroza. Dufam,ze bazen bude este do zajtra pouzitelny... 😉

mirrinka
23. jún 2008

no,to je fakt - dnes to bola katastrófa - ani dýchať sa poriadne nedalo - som zvedavá ako bude zajtra 😎

dagsty
24. jún 2008

Ahojte dievčatá...
Vám je dobre, čo? Doma v bazéniku...hmmmmmmmm 😉 😉 😉 😉 😉
Jój, jak Vám závidím. Ja v práci práve vtedy, keď sa dá najlepšie opaľovať. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Ale ozaj sa včera nedalo vydržať.
Oriel aj ja som rada, že sme sa stretli. 😵 😵 Malinká je roztomilá 😵 😵 😵
Tak končím, idem upratovať a asi kuknem telenovelu Rebeku.....hi.hi.hi.hi 🙂 🙂 🙂 Jednu Rebeku som dala do škôlky a druhú kukám doma...hi.hi 🙂 🙂
Inak práve keď som porodila Rebeku a prišla som z pôrodnice domov, tak začala tá telenovela. Samoška, že sa ma všetci pýtali, či som dala podľa toho...na nervy!!!!! 😠 😠 😠 😠

TAK pa a užite si super dníček...cmuk. 😉 😉

mirrinka
24. jún 2008

ahoj,ahoj,ahoj....tak vás je tu čoraz menej a menej vídať.Žeby to kvôli tomu počasiu? Určite už poniektoré dovolenkujete,že?
dagsty,mne keď sa narodila Lianka,tak sa ma každý pýtal či som dala meno podľa Liany z telenovely Kráľ dobytka.
No ja som tú telenovelu v živote nevidela,tak ani neviem či tam tá Liana fakt bola.... 🙂
Telenovely skôr uľahčujú výber mien našim spoluobčanom - rómom ( Juan Carlos,Esmeralda.....)
Pamätám sa na jednu rómku,ktorú som nejakou náhodou videla rodiť (dosť som si totiž počas tehotenstva poležala na gynde) a tá dala svojmu synovi meno Juan Viliam (č. Chuan)...neviem či jej to prešlo na matrike,ale pamätám sa na to akoby to bolo dnes 😀 😀 😀 som sa vtedy dobre a z chuti zasmiala 😀 😀 😀

tak dobrú nocku,dievčatá.... 😔 pa pa

emita
25. jún 2008

noo, ja som učila Jesiku, Dajanu (aj tak ju všetci volali Dana 🙂 )

joj, jak ja by som šla niekde podovolenkovať-pred rokom nič, lebo som ležala ☹ ... Možno sa v auguste podarí pár dní v Tatrách, len neviem či si na to trúfneme. Predsa len je dosť maličký. Boli ste niekde na dovolenke s takým drobcom?

mirrinka
25. jún 2008

emi,s 5 mesčným bábätkom sa dá v pohode dovolenkovať 🙂 aspoň ti ešte nevystrája,neuteká - podľa mňa je to lepšie ako s takým dvojročným živým striebrom ako máme my doma 😀 viac si oddýchneš...
pred mesiacom sme tiež boli v Tatrách a poviem ti,"užila" som si pri nej dosť 😝
...tak žiadne strachy a utekajte na dovolenou 😎

emita
25. jún 2008

miri dík za povzbudenie. To máš pravdu. Náš malý je tiež veľmi živý tak ja si to snažím vychutnať kým nelozí,nechodí, lebo už to vidím že sa pred ničím nezastaví. Už teraz ho musím niekedy držať aby mohol zaspať-aby sa nevrtel a čo to bude až si sám sadne, postaví sa 😖

oriel
25. jún 2008

emita,aj ja si myslim,ze v pohode mozte niekde ist,ako vravi Mirrinka,ked zacne chodit atd. tak to si uz fakt neuzijes. 😉 My sme tento rok riesili tiez tuto otazku,ci niekde pojdeme... 😉

mirrinka
26. jún 2008

jéééj,oriel - máte úžasný bazénik...kde si ho zohnala? 😎

oriel
26. jún 2008

kupili sme ho este minule leto v Tescu,no lepsie povedane na konci leta,mali ho v akcii. 🙂 Je fakt dobry,hlavne velky a nemusi tam byt vela vody,takze nemusim davat v kuse na malu pozor. 🙂 Aj teraz som bola v Tescu,maju tam vypredaj oblecenia,no na mensie deticky. 🙂 🙂 Dufam,ze dnes nebude prsat.hm...

mirrinka
26. jún 2008

...aj ja som sa akurát vrátila z Tesca 🙂 pozerala som či neuvidím nejaký bazén,ale nič...asi musím ísť pozrieť do Dráčika,ale až tak daleko sa mi nejako nechce...asi som už zlenivela 🙂

mirrinka
27. jún 2008

...halóóó Humenné.....ešte spíš? 😀 😀 😀

emita
27. jún 2008

Aj my sme boli v Tescu 😀 😀 😀

krajmary
27. jún 2008

fazeny maju aj v extratechu na Mierovej

oriel
28. jún 2008

Ahojte,my sme dnes boli s Lilkou na pohotovosti,ma anginu.Teploty 39 a vyssie.Nic jej nezabera,capiky,siup,zabali.... Znizili sme na 38,5 a uz spi,tak dufam,ze klesne. ☹ 😠 Asi bude nieco vo vzduchu,lebo ked sme tam boli,tak boli tam dalsie 4 deti,tiez s bolestou hrdielka a teplotami.Hm,takze tak.Sme doma.Ste tu niekto....

mirrinka
30. jún 2008

Ahojte...tak my už sme doma,oslava za nami...celkom sa vydarila 🙂 🙂 🙂 neskôr pridám aj nejaké foto... 😀

emita
30. jún 2008

oriel, ani sa mi veriť nechce že v takom teple sú ľudia aj chorí 😒 . Dúfam že sa už máte lepšie.

oriel
30. jún 2008

Emi,ja som si tiez bola niejaka ista,ze je leto,takze chora nebude,no co uz.Uz jej je O.K,chvalabohu,akoby jej ani nic nebolo,no dnes pre zmenu zacalo v hrdle skriabat mna.... ☹ ☹ Mirrinka,kukla som fotocky .......SUUUPER...... 😀 😀 😀 🙂 Idem si aj ja uz pretriedit albumcek,nieco povymazovat,lebo uz mam vsetky tri plne 😉 😉

janka33
1. júl 2008

ahojte 🙂

takze najprv dnesnej narodeninovej oslávenkyni Lianke vsetko najlepsie k jej 2 rockom,posielame pusinky 😵 😵

a chorej Lilianke skore uzdravenie 🙂

oriel
1. júl 2008

🙂 🙂 🙂 VSETKO NAJLEPSIE LIANKE K NARODENINAM!!!!! VELA LASKY,RADOSTI,STASTICKA A HLAVNE ZDRAVICKA!!!! 🙂 🙂 🙂 Janka33,dakujeme,uz sa ma fajn.Kde si bola tak dlho.....