Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
12. júl 2008

No veď my sme na tom boli rovnako a tie cumlíky sa mi zo začiatku ani nepáčili, ale som si zvykla 🙂 . A videla som veľa iných detí s nimi. Medzi inými aj naše krsniatko. Kým sme im nedoporučili kúpiť ten cumlík, tak žiaden do pusy nevzala 😖. Skúsila si Canpol babies latexový, okrúhly? majú vo Flipperovi-ten sa najviac podobá a je peknučký. Máme ho akože reprezentačný-do kočíka 😀
Album zatiaľ nemám, lebo sa mi nepáči že ho môže hocikto pozerať. Teda nevadilo by mi že by ste ho pozerali vy... Možno časom...
Mama si chce poobede zobrať malého tak sa tešíííííím 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
14. júl 2008

Máš pravdu, andrii, sú úplne úžasné tie detičky naše 😀 . Joj, len ich ľúbiť. Hej, mala som také voľno že som pratala, no ale aspoň bol dobrý pocit (už je po poriadku ☹ )
Z Habury mám kamarátov-Mochnáčovcov(Marek, Mojmír, Mirka). Poznáš? Hrooozne dlho som s nimi ale nebola. Hádam 2 ročky.
Teraz čakám že sa Šimonečko zobudí a ideme prvýkrát skúšať papať mrkvičku 😅 . Och, držte palce nech nám to ide. Ocko nás bude točiť(dnes má voľno) tak nech to vyzerá 😀 .

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
15. júl 2008

Joooj sranda bola 😀. Také kyslé ksychty hádzal a vôbec nevedel čo s tým robiť, ale dnes to bolo o 100% lepšie. jasné že bol celý zababraný, ale pár lyžičiek zvládol a dokonca sa rozplakal keď už viac nebolo. Tak sa teším čo bude zajtra 😉
A kde ste všetky ostatné? Čo porábate v tomto "super" počasí? My nemôžme ísť na prechádzku, tak máme problém so spinkaním, lebo bol zvyknutý spať v kočíku 😝

mirrinka
15. júl 2008

ahojte....ja som tu!!!!!!! konečne.... 😉
tiež nie som nadšená týmto skoro jesenným počasíčkom,ale čo už... ☹
Šimonkovi blahoželám k prvej mrkvičke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a andri, tak tvoje baby sú už veľké kočky.trochu ti aj závidím,že už máš také pomocnice 🙂
my sme dnes boli na druhú dávku Prevenaru...ach,hrôza to bola - malá ešte len zbadala sestričku a už vrieskala na raty.a ked sa zjavil doktor tak si to ani len nechcite predstaviť.obaja s manželom sme ju ťahali do ambulancie.a potom prišlo to najhoršie - dole nohavice a pich,pich 😀 😀 😀
teraz každému bude ešte týždeň vravieť,že teta robila pich a ujo / to ukazuje prstom do pusy,že jej tam pozeral s paličkou / presne tak to bolo aj po prvej dávke...ale sranda z nej,ked to vraví 😀 😀 😀

mirrinka
15. júl 2008

a ostatné ste kde? hmmmm? dovolenkujete? 😎 😎 😎

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
16. júl 2008

Ahojte,nebola som tu,lebo sme boli na pohrebe mojho dedka.Boli sme tam 3 dni. 😒 To pocasie vcera bolo uplne hrozne.... Dnes to vyzera o cosi lepsie.... 😉 Emi,taktiez vam drzim palc s mrkvickou. U nas to bolo praveze naopak,ked som jej dala prvykrat velmi jej chutila,no po niejakom tom tyzdni ju absolutne nechcela... 😉 A cumliky.... Nasa Lilka nechcela absolutne ziadny,vyskusala som asi vsetky,no este len vzala cumel do pusy,az ju naplo. 😉 Teraz je to uz fajn,ze ju nemusim odnaucit,no vtedy,ked jej sli zubky tak ten cumlicek by asi fakt pomohol.... 🙂 Andrii,kukla som tvoj albumcek, tvoje dievcatka su uz riadne velke kocky. 🙂 🙂 🙂 Mirri,nas ockovanie tiez caka.... Urcite to bude rovnake ako s Liankou.Ved ked tamad len prechadzame autom,uz krici,ze nie!!! 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
16. júl 2008

oriel,je mi ľúto,čo sa stalo...
ale som rada,že už ste doma 🙂 🙂 🙂 a že tu budeš nakukávať častejšie 😉
...a keď sa už bavíte o tých cumlíkoch,tak my sme sa ho už tiež chvalabohu zbavili - a to takým spôsobom,že ocino ho jednoducho roztrhal / aj tak už bol natrhnutý - fuj 😝 / a hodil ho do koša rovno pred Liankinými očami...potom sme kúpili druhý ale ten už nechcela,stále vravela,že bléééé...tak od vtedy sme bez cumľa.ale nebolo to až také hrozné aj ked ho mala,lebo ho používala len ked išla spať 😀
a teraz ked vidí nejaké dieťatko s cumlíkom,tak mu ho automaticky vytrhne z pusy a odhodí ,že bléé😀 😀 😀

lenka78
autor
16. júl 2008

oriel,uprimnu sustrast ☹

oriel
17. júl 2008

Lenka,Mirri,dakujem... 😉 Co porabate.Nas dnes v meste zastihol taky lejak,ze az.... Minuly tyzden nam vylet vlacikom nevysiel,tak chystame sa zajtra,dufam,ze nam to uz vyjde... 🙂 🙂

mirrinka
17. júl 2008

Ahojky 🙂
My sme sa dnes vybrali na Volovské rybníky,že si opečieme nejakú tu klobásku a tak,ale ako rýchlo sme sa vybalili,tak rýchlo sme už boli zbalení...poriadne by sme zmokli,keby sme boli pomalší 😀 😀 😀 no čo už,výlet do prírody nevyšiel,tak si to predsa treba niečim vynahradiť,nie?- .....už papám tretí pohár plný zmrzliny 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
20. júl 2008

halooo,ja som tu,ale ako mechom udretá - boli sme včera na svadbe 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
20. júl 2008

bolo super...boli sme vo Vranove - v Čemernom....prišli sme domov o pol štvrtej 🙂

oriel
20. júl 2008

ahojte,aj ja som tu----- 😉 Mirri,ja som tiez dnes ospala,my sme boli vcera na Sirave. 😉 🙂 Takze tak. Ozaj a vylet vlacikom sa nam uplne vydaril.Lilka ani nechcela vystupit z vlaku.Vsetko obdivovala,este aj cikat musela vo vlaku na WC. 🙂 🙂 Naspat sme mali ist autom,no chcela som jej urobit radost,takze nakoniec sme sli vlakom.Fakt super,,,, 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
21. júl 2008

Ahojček kočky 🙂
To čo to tam za tým oknom sa deje? Fúúúúúj 😝 😝 😝 A ja som dnes chcela prať - už vidím ako pekne mi tie veci schnú 😠
Ale aspoň sme si dlhšie pospali - až do pol deviatej.A asi by sme spali ešte dlhšie,keby nás nevyrušil zvonček na dverách,no čo už... vraj má byť takéto počasie ešte celý tento týždeň ☹

oriel,my sme sa akurát včera zhovárali s manželom,že by sme sa už niekedy tiež mali vybrať s malou na výlet vláčikom - že aké by to asi bolo 😀 😀 😀 no ako ju poznám,tak by určite behala po celom vlaku 🙂
a na Šírave ako bolo? To ste boli na ten Kabát? My by sme tiež šli keby sme neboli na tej svadbe...ale pôjdeme asi na pár dní len tak si oddýchnuť - od 27.,možno - ak to teda výjde aj s tým počasíčkom 😎

dagsty
21. júl 2008

Ahojte dievčatá, dnes som dorazila z dovolenky / týždeň na Domaši a týždeň u našich/ . Konečne som doma... 🙂
Práve mi dorazila návšteva, tak si vás prečítam neskôr...pa.pa.pa
Pozdravujem mamičky a všetkých drobčekov.cmuk.... 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
23. júl 2008

andrii,aj u nás je to na zbláznenie - a to mám len jedno dieťa 😖 ....a mne je z toho počaska "úžasne" - hlava ma bolí jak divá...malá len trochu rozhádže hračky a mňa ide poraziť.no, depka jak fras 😠 a mužíček sa pustil do maľovania kúpeľne - paráda....som zvedavá ako dlho mu to bude schnúť 😀
baby,ja chcem slniečkooooooo 😎 😎 😎

emita
23. júl 2008

Ahojte no my sme si za posledné dni zvykli zaspávať vonku, v kočíku takže počasie - no comment. Šimonko spinká 3x do dňa tak ho uspávam hodinu 😠 . A pritom by stačilo prejsť raz po ulici a bolo by 😢

andrii ako cumlíky? skúšala si? zaujíma ma to, lebo švagriná má každú chvíľu porodiť tak chcem vedieť či kúpiť taký cumeľ-či chutí aj ostatným.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
23. júl 2008

Aj náš Šimino je teraz vonku najprv ho vzal vonku manžel a teraz je pri ňom moja mamča tak čučá už 2 hod.-každú chvíľu sa zobudí. Šťastie že prestalo pršať.

oriel, si spomínala že po týždni ti Lilka prestala papať. My sme asi podobný prípad. V nedeľu ešte spapal 100ml, dnes sotva 20 a to s takým revom, krútením, škľabením... Ako si to riešila?