• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
:grinning:
nič iné sa na ňu povedať ani nedá...keby tak ona každý mesiac dostávala toľko,čo my na materskej...krava jedna...
7. aug 2008 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to by nevyžili. Aj dnes som sa rozčúlila,lebo teraz v správach dávali,že ten príspevok pri narodení asi schvália a dostanú ho aj pri druhom a treťom. ja som taký príspevok nedostala ani pri jednom. Asi som rodila v nesprávnom čase. Alebo to mám skúsiť na štvrtý pokus :grinning: . No to už hádam nie!
Nech doplatia aspoň tým ženám,ktoré porodili druhé,tretie dieťa v tomto roku, odkedy to bolo schválené pre tie prvé detičky. čo vari moje tretie dieťa Matúš je iný?
8. aug 2008 o 08:36  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teda tie peniaze by sa mi teraz poriadne hodili.
8. aug 2008 o 08:36  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Andrii , som tu nova , ale s casu na cas som tu vase prispevky citala a som sa rozhodla, ze sa k vam pridam,
tiez mam nervy na socialny system v state , mas pravdu je to tu velmi nespravodlive , ze si porodila troje deturence a nedostala si za to nic , tiez som sa vcera pripajala k teme Tomanova.... , ja mam dvojcatka a dostavam jednu matersku ... , proste je to na prd .. ,ta materska nepokryje ani naklady na jedno dieta a nie na dve ...
8. aug 2008 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak som verila.... :frowning2: A to že príspevok zvyšujú od januára ma tiež sklamalo, lebo jedna švagrina mala babo teraz (druhé) a druhá čaká v novembri tretie a nič nedostanú :frowning2:

ajka vitaj. neboli ste na slávnostné uvítanie v kaštieli? Mohli sme sa tam stretnúť. Ak ste to boli vy, tak si pamätám že ste mali chlapcov krásne vyobliekaných :wink: Náš malý tam celý čas plačkal :angry: a kedy sa narodili? Z pôrodnice si dvojičky nepamätám. alebo si nerodila v HE?
8. aug 2008 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka122, ja ti verím, veď ja mám čo robiť,aby sme vyšli a to mám iba jedno malé bábo,takža iba jedenkrát plienky, jedenkrát kozmetika,jedenktár oblečenie. Tie staršie to nosia jedna po druhej - klasika :slight_smile: . No ty to musíš naraz všetko kupovať. A to nehovorím o tom,aká to je práca starať sa o dve detičky naraz. To obdivujem všetky mamičky dvojičiek.

emita, presne o tom som hovorila. Niektoré nás ten príspevok minul pekne. A pritom každej mamičke by sa zišiel.
8. aug 2008 o 12:39  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj emita , ano je to mozne, ze sme to boli my , vidim, ze mame rovnako stare deturence , chlapci sa my narodili 28.januara 2008 , a ja som ich odrodila tu v HE a hned my ich brali do Kosic , narodili sa my predcasne, tak sme tam potom stravili mesiac.
8. aug 2008 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: Ajka vitaj.... :wink:
No,ako vidím tak tému máte "peknú"... ja sa už ani nerozčuľujem,lebo zas budem nadávať jak pohan,a dnes som si fakt dosť a poriadne zanadávala :angry: nas...a ma jedna účtovníčka na daňovom úrade ,opica jedna :angry: tak som jej tam treskla z dvermi,že určite sa s ňou až zatriaslo - neznášam také opice,čo si o sebe myslia,že zjedli všetku múdrosť sveta - fuj!!! a pritom nič nerobí,len si vyvaľuje ten svoj tučný zadok v kancelárii :angry:

no,ale nestojí mi za to...tak prejdem trochu na inú tému - dnes dávam Lianku k mame na víkend - ešte je doma a už mi je smutno :frowning2: ale ona sa teší,lebo sa plánuje kúpať v bazéne,už od rána ho spomína,nevie sa dočkať :slight_smile: a nech si aj naši užiju trochu vzrúša,nie????? :grinning:
8. aug 2008 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii, poviem ti , ze mame s nimi vselijake starosti , ale aj dvojnasobnej radosti , ale aj napriek vsetkemu som rada , ze su zdravucki
8. aug 2008 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, aj ja som mala nedavno behacky po danovom a suhlasim s tebou , ze mohli by tam mat aspon trochu charakteru , uz som si povedala , ze sa neoplati dvihat si tlak
8. aug 2008 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Juj, ajka, klobúk dole. dvojčatká a ešte predčasne narodené. neviem si predstaviť že by som mala dvoch Šimonkov. Ale človek asi až vtedy príde nato koľko je v ňom sily... keď vás niekedy stretneme tak vás pozdravíme :grinning: to ako včera predbiehali sme jeden kočík a v ňom asi 2 ročný chlapček na Šimiho: "ťau"
Ináč náš sa narodil 31.1. tak to ste tam už neboli
8. aug 2008 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita , pozeram , ze tvoj maly sa ponahlal , mohol pockat aspon jeden den , dostala by si vyssie porodne , vsak ? ja tiez svojim chlapcom hovorim, ze mohli tie 3 dni vydrzat v brusku , ked ma spoznas na namesti , tak ozvi , mozem sa ta spytat , maleho uz prikrmujes , chce ti papat zeleninu , lebo mojim chlapcom uz nejako ta zeleninka nevonia ,
8. aug 2008 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj ajka122, vitaj medzi nami.... nemáš náhodou červený kočiarik? :slight_smile:

Ja sa Vám čudujem baby, že sa toľko rozčuľujete nad faktom, ktorý my mamičky vôbec nemôžeme ovplyvniť.... :frowning2: :frowning2:

Jéj ajka122, ja som tiež z dvojičiek a poviem ti pravdu, že keď som čakala Rebeku a išla som na prvé sono, tak som sa pýtala, koľko plodov. On mi vraví - jeden... a ja - len jeden??? Tak na mňa kukal, jak na... :wink:

Mala som "predpovedané" dvojčatká - chlapca a dievča...hi.hi.hi.... :grinning: :grinning: :grinning:
Nechcem viac detí... ale mená mám vybraté aspoň pre 5 deti....NIČ NEPRIVOLÁVAM!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak sa majte krásne, ja stále zavretá doma - učím sa - manžel mi berie deti preč... :wink:

Idem sa napapkať a čakať "perepuťu"...pa.pa.pa
8. aug 2008 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka122, Matúško a Samko sú jednovaječné dvojčatá???? :wink:
8. aug 2008 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jáj dvojičky....vždy som po nich túžila...fakt :slight_smile: a vlastne ani neviem prečo :grinning: ale už od nepamäti som chcela dve rozkošné dievčatká - aj keď si teraz neviem poradiť s jednym.síce rozkošným ale hlavne poriadnym beťáriskom :slight_smile:
minule sme sa tak rozprávali s manželom,že či mu niekedy nepríde tak trochu ľúto,že nemá syna - a on vraví: "veď my máme štyroch chlapcov v tejto jednej babe"... :grinning: :grinning: :grinning:

ale keď som bola tehotná,tak sa pamätám na jeden sen,ktorý sa mi sníval asi v ôsmom mesiaci - a boli tam dve dievčatká.jedno blond a druhé čiernovlasé....blondínu už máme,už len to čiernovlasé... :grinning:
8. aug 2008 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a zabudla som dopísať,že fakt obdivujem všetky maminy dvojičiek,kedže viem koľko roboty je len s jedným drobcom,nie to ešte s dvoma.....takže klobúk dole dvojičkovské maminy :wink:
8. aug 2008 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som sa na dvojičky lakomila kým som nezažila toto jedno energické dieťatko :grinning: . Zeleninku papá ale len so zemiačiokm a mäskom. aj to nie veľa. On je dosť roztržitý a zabáva sa všetkým možným... Tak sa riadne omakám kým spapáme tých 50-70ml. Fakt si neviem predstaviť že by som mala krmiť dvoch :confounded: Ale čo ma udivuje: "nešmakuje" mu ovocie. Dnes zobral lyžičku do pusy, vyklonil sa zo stoličky a vypľuvol :angry: . 2 týždne som myslela že to vzdám, lebo akosi sa nám nedarilo papať lyžičkou, ale už mu to ide. tak aspoň to.
dagsty, my máme ešte vybraté meno pre dievčatko (Emília- ja Ema, manžel Emil :grinning: ) a potom neviem čo budeme robiť :grinning: nejaké požiačiaš?
8. aug 2008 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka , si zlata , dik ako so mnou sucitis, vsetko sa da ked sa chce , za ten polrok som si uplne zvykla , ono sa to nezda , ale da sa to zvladnut , musela som prist na ten system , ako to zvladnut , a divim sa sama sebe, ze ide mi to , a neboj ta ciernovlaska sa urcite pritrafin a len , zeby to neboli naraz dve ,
8. aug 2008 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dagsty , Samko a Matusko su dvojvajecni , vobec sa nepodobaju
8. aug 2008 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita, nie si za slobodná EMA V/W?

andrii- zelený kočiar ?

všetkých zdravým......
8. aug 2008 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majina V. Poznáme sa? :slight_smile:
8. aug 2008 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita , predstav si ja som tiez tuzila velmi po dvojickach , ale ked mi na sone oznamili , ze cakam dvojcatka , tak som tomu neverila , lebo v rodine nemame dvojcatka , ale uz teraz viem , ze antikonc.tbl. robia svoje :grinning: , mojim chlapcom tiez nejako neslo papanie lyzickou , ale pomaly to ide ... , no ale zato moji ovocia aj kilo denne ,
8. aug 2008 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dagsty , kto vie ci do tretice nebudu aj tie predpovedane dvojcatka :slight_smile:
8. aug 2008 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No moje mená: Šarlota ----to prenádherné : Šarlotka sem, Šarlotka tam....

Chlapec:
1. miesto: Fabián
2. miesto. Gregor
3. miesto: Boris

Samoška, že keď som bola tehotná, tak manžel ani jedno z týchto mien neodsúhlasil... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale mne sa páči aj moje: DAGMAR :wink: :wink:

Tiež som nad ním uvažovala v čase keď umývali v pôrodnici moju Rebeku a sestrička išla so záznamom a vetou: NO, aké meno???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pa.... teraz prišla perepuťa, tak končím....
8. aug 2008 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,tiež ma to napadlo,ked som čítala dagstin príspevok......čo nebolo,môže byť....vlastne sa to týka ja mňa,že??? ale ja by som nebola proti,len keby ten môj mužisko trochu povolil.ale asi ho tak skoro nepresvedčím... :frowning2:
8. aug 2008 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no neviem, či dobre triafam, ale nebývali ste pred xxx rokmi na trojke?
8. aug 2008 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majina áno, bývali. Pred 15 rokmi sme sa sťahovali. asi dobre triafaš ale kto si ty? :fearful:
8. aug 2008 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby, som v šoku, ako ste sa rozkecali!!!! :slight_smile: :sunglasses:

ajka, ahoooj! pripájam sa -klobúk dole, že zvládaš dve, hoci ti asi nič iné nezostáva, však?? ale ako si napísala, hlavne, že sú zdravučkí

baby, ktoré nemáte album, nechcete to zmeniť??? nech si mrkneme vaše pokladíky!!

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. aug 2008 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,to máš pravdu,marhar...niekedy sa tu ani za dva či tri dni nikto neukáže,a dnes skoro jedna celá strana...paráda :grinning: :grinning: :grinning: len tak ďalej
8. aug 2008 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no marhar, už som si spravila album a mám tam až 3 fotečky :wink: :grinning: :sunglasses:
8. aug 2008 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok