Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

dagsty
9. aug 2008

Oriel, prajem ti veľa, veľa zábavy...nieže niekoho bez šošovky zrazíš...hi.hi.hi
Sorry, ale tak ma to rozosmialo... 😀 😀

Ozaj prajem super svadbu.
Inak ja by som už tak išla na svadbu.... stále sa pýtam manžela, ktorý má jednú slobodnú sesterku, či nie je náhodou tehotná...bola by svadba, nie?

Zatial sa drží, škoda......ale nie som škodoradostná!!!!!! 😀 😀 😀 😀

Tak pa. idem sa učiť a potom sa ozvem,pa!

dagsty
9. aug 2008

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, naša oriel už určite tančí o 106.... 😉 😉 😉

Baby držíme jej palce, nech šaty držia, oči vidia a nožičky tančia!!!!! 😉

Oriel, čakáme zajtra alebo v pondelok info o celej svadbe, ok?

emita
9. aug 2008

No my už máme po krstinách... Bolo super. len to lietanie po daždi 😠 . schválne sme nechodili autom, aby malý v kočíku pospal a mohli sme aj čosi vypiť. No ale náš nezbedník sťahoval na seba pláštenku a voda sa naňho liala 😠 . Ale som hrozne rada že je Šimonko už taký veľký. Také malé ľaľo ako naša Miriamka len plačká a človek nevie čo jej je-šak poznáte všetky.
Ajka v ktorom týždni sa chlapci narodili? Máš krásne albumčeky. Takí sú rozkošní. 🙂 😉

ajka122
9. aug 2008

ahoj emita, nakukujem tu cely den , ze ci tu na niekoho natrafim,ale dnes asi nikto nema naladu z toho pocasia , chlapci sa mi narodili v 32 tyzdni , dost sa poponahlali , ale pri dvojickach je vacsie riziko predcasneho porodu , takze krstinky dopadli dobre , vravis , ja som tiez rada , ze chalani su vacsi , ako rychlo ten cas bezi , onedlho sa nenazdame a budu nam chodit

ajka122
9. aug 2008

jeeeeeeeej prave som pozrela aj tvoj albumcek ,na tvojho Simonka je zlatulinky a ako si pekne hopka , uz vie sediet sam ? , mojich musim este podopierat

ajka122
9. aug 2008

Dagsty , kde si ? vcera si tu ponocovala a dnes uz spis? tak nic, dobru noc

ajka122
9. aug 2008

myslim , ze dnes z nas bude ponocovat iba oriel , na svadbe , jeeej aj ja by isla na svadbu

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka122
9. aug 2008

ahojky andri , ano byvam na maji , ano spominam si , tak sa ozvem , alebo ty sa ozvi , ked ma stretnes ,

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka122
9. aug 2008

andrii , pozrela som tvoj album , mas zlate deturence , keby si vedela ako som sa natrapila s tym zmensovanim fotiek , ale nakoniec ,ani neviem ako sa mi to podarilo

dagsty
9. aug 2008

Sevas baby, ja a spať tak skoro????

😉 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka122
9. aug 2008

dagsty, takze tu si , my sme mysleli , ze si to vzdala ,

ajka122
9. aug 2008

ale musim ti dagsty povedat , ze klobuk dolu pred tebou , ako prosim ta zvladas , skolu a rodinu ,

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helenkasabinka
9. aug 2008

andrii ahoj moja preco sa mi neozves????

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helenkasabinka
9. aug 2008

ahoj moja ja som myslela ze viac si uz nechces pisat somnou.....mame sa uz dobre ale bola som s malou v nemocnici pred 2 tyzdnami ☹

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka122
9. aug 2008

mna tiez stale tahalo k pedagogike , ale myslim, ze ked som sa nato nedala hned po skole , tak teraz , ked mam rodinu , neviem , neviem ako by som to zvladala

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka122
9. aug 2008

andrii, chlapci su dvojvajecni , vobec sa nepodobaju

helenkasabinka
9. aug 2008

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte uz sme doma.......DIDA DAKUJEM TI ze si o nas informovala aj baby tu na konikovi.....

tak s malinkou bolo velmi zle-doteraz sa neviem z toho soku spamatat,rano vo stvrtok mi strasne moc zvracala az prudom to z nej letelo a zrazu akoby omdlela a mala nadych do modra na celom telicku.....nemohla som ju prebrat a ani zobudit nijako,tak som ju zobrala rychlo v bodykoch k susedom krizom cez ich dvor po blate som s malinkou utekala aby som rychlo zavolala susedu ktora je sestricka.....ale ona nebola doma lebo je v porodnici,porodila babatko.....volala som od nich zachranku a bala som sa ze pridu uz neskoro lebo malinka nereagovala a vyzerala ako mrtva....bola hrozne bleducka a nevydala ani len hlasom....bola vycerpana-zvracala prudom 5 krat.....vobec nereagovala absolutne na nic.....prisla zachranka,okamzite nas brali do nemocnice,v sanitke malinka sa nepreberala a stale jej merali tlak a pulz a kontrolovali ci dycha lebo ju nemohli prebrat k tomu aby reagovala a stale jej klesat tep........bala som sa ze ju stratim,chcela som v tej chvili zomriet,prosila som Boha o to aby mi ju nebral......ved preco musi male babatko takto trpiet a ja som si toho uz dost neuzila??????? zazrakom sa prebrala na prijme po tom co nou silno zatriasli.................odvtedy bola stale vesela a usmievava akoby sa nic nestalo......stale ju pristrojom sledovali a musela spinkavat na monitore dychu NANNY ....brali jej krv,museli sme ist k neurologovi a na EEG a vselico ine,robili jej aj sono mozgu-vsetky vysledky ma uplne v poriadku....nakoniec zistili ze po zvracani prestala dychat a bola v bezvedomi......musim si kupit aj ja monitor dychu a musi spinkavat vo vyvysenej polohe a stale musi byt pod dohladom.....

baby takyto stres nikdy nikomu neprajem-ked som niesla bezvladne telicko mojho babatka k susedom a by mi pomohlo a to som prave vtedy mobil vybity

hrozne sa bojim o nu a prosim boha o to aby sa toto uz nikdy nezopakovalo

a vam KTORE STE MA POVZBUDZOVALI TAK VAM VELMI PEKNE DAKUJEM moc to potrebujem teraz.......kazdy vecer som v nemocnici prosila Boha o to aby bola v poriadku a aby sa jej nic nestalo

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helenkasabinka
9. aug 2008

andrii toto bolo malej

helenkasabinka
9. aug 2008

skopirovala som to andrii z temy nitra 4

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helenkasabinka
9. aug 2008

andrii.....uz je dobre a aj vysledky mala dokonca uplne ukazkove dobre......neviem co sa stalo vtedy a strasne sa bojim o nu....ja ked si spomeniem na to tak musim plakat....boli sme v nemocnici 3 dni....veru uzila som si teda a to za co musim tak trpiet? 😔

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz