• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
ešte niečo. my sme včera boli na šírave. To bol taký expres-výlet :grinning: . šli sme večer o siedmej a dnes ráno o ôsmej sme odchádzali. Iba sme tam prespali. To aby nebolo Simonke ľúto,že nešla tiež do tábora. A Matúš s nami chodí ako príručná batožina :slight_smile: . Všetci sa z neho smiali,lebo keď sme sedeli a hlasno sa rozprávali,smiali a hrala hudba,tak spal ako zarezaný. Keď sme ho chvíľu nechali so známym a šli pozrieť na jednu akože diskotéku (lebo to ani nebola diskotéka),tak hneď bol hore. Lebo bolo ticho. Tak sme ho zobrali so sebou. Hudba hrala dosť hlasno,a on spokojne spal.
No teda, vo veku 11 týždňov už chodí po diskotékach.
12. aug 2008 o 10:42  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to tu nikto nebol? ja som stihla ísť s malým na poradňu, do mesta, obed, upratať, poprať. Kde ste pri vode? Inak,ohľadom toho,ako vyzeráme. Ja keď idem s dcérami po meste, tak si väčšinou ľudia myslia, že som ich sestra. Podľa toho,ako som oblečená a učesaná, tak m niekedy hádajú iba 22. :grinning:
12. aug 2008 o 16:10  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara, tak to beriem ako kompliment...že dievčatko :wink:

andrii, Matúško je teda riadny svetobežník..hihi, ja som sa práve dnes zamýšľala nad tým, že Alexej je určite preto taký neposeda, lebo som pracovala celé tehotenstvo...dagsty mi to potvrdí, Rebeka a Alexej si môžu podať ruky...asi to bábo jednoducho cíti, že matka je aktívna.. :grinning: :grinning: :grinning: Mám poučenie pre druhé tehu, ani sa nepohnem!! :grinning: :grinning: /čo teda asi nebude možné!/

baby, môže ročné dieťa už prežívať obdobie vzdoru???haha....my do troch prekonáme asi zopár takých období..normálne sa mi hodí v meste, že chce štvornožkovať! neudržím ho ani na rukách, ani v kočiari! takže ak stretnete loziace dieťa a hysterku matku, tak to sme my...haha....

emita - dnes som vás videla v meste - dobrá bola zmrka? :grinning: - ja by som sa asi v tvojom prípade v tipe o vek celkom trafila, na mňa si pôsobila asi tak na 23r. :wink:
12. aug 2008 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oooo fakt marhar?! tak to bol najvyšší tip :slight_smile: dnes to bola sranda. Ako vravíš kmásali sme zmrzku a manžel hovorí: poznáš tú čo teraz išla? chodí stále na 11-ky. Ja sa obzriem a tam marhar :grinning: :grinning: :grinning: . Tak mu hovorím že veď ona je z koníka. Tak sa smial že už ho zdravia moje kamošky z koníka :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2008 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminky :grinning:

MARHAR dakujem ti veeelmi pekne za to ze si reagovala na moj prispevok ohladom Sabínky :wink: tiez si prajem aby som taketo cosi uz nikdy v zivote nemusela prezivat :frowning2:

ANDRII ahoj moja,tak ako sa mas???? citala som ze ste mali vyletik-supeeer treba si trosku vyrazit niekam :wink: ja idem tuto sobotu na svadbu k sesternici a v pondelok budu Sabínku 1.krat ockovat-dufam ze to zvladneme v pohode a bez problemov :unamused:
12. aug 2008 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no...tak to už býva, môj Zdenko je kámoš s júlovkami - lebo my koníkujeme hlavne tam, takže to dôverne poznám... :grinning: :grinning: - tvojho mužíka poznám len z videnia - z kostola - ale keď po tebe v nedeľu vyštartoval so Śimonkom na uspávacie obchádzky, tak mi to bolo jasné :sunglasses: - ja som sa pozdravila nejako automaticky, však sa poznáme...veď emita..tak dúfam, že som ho nevystrašila :sunglasses: :grinning:
12. aug 2008 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
helenkasabinka - na to sa nedalo reagovať... :frowning2: mám zimomriavky aj teraz! ako sa máte? :dizzy_face:

emita - ešte k tomu tipu - myslím, že slušne nahodený každý pôsobí staršie :wink:
12. aug 2008 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,dnes bolo v ZOO fantasticky,dokonca sme ani nemali kociar,Lili chodila pekne po svojich. :slight_smile: Obdivovala zvieratka,no aj ja sama som z nich bola hotova... :slight_smile: :slight_smile: Som niejaka unavena,idem lahnut,zajtra som tu.... papa
12. aug 2008 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Oriel.
Na chvíľu som dnes s Lilkou bola.Boli sme so Sárinkou vonku za blokom a tvoja mamina s ňou prišla.Chválila sa mi Lilka,že má nalakované nechtíky.Bola rozkošná.Dobrú noc :slight_smile:
12. aug 2008 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej, oriel aj ja sa už teším na také výletiky :wink: muselo byť super :wink:

marhar veď práveže on ťa pozná dokonca vravel že pozná aj manžela, že si ešte pamätá ako ste spolu chodili :slight_smile: neviem prečo som ťa ja nepoznala :frowning2: asi si málo všímam ľudí :cry:

andrii a tebe závidím že malý spí v hluku. Šimonko sa budí pre hocijaký malý hluk :angry: asi som si ho zle vycvičila :grinning:
12. aug 2008 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MARHAR ahoj.......ja mam tiez doteraz z toho strasne hrozny pocit......ale musim uz na to nejak zabudnut aby mi ten strach neublizil......nechcem byt nervozna z pocitu ze co ak sa nieco este stane?????? nemozem zit z minulosti ale z pritomnosti :unamused:
mame sa dobre-dakujem za opytanie....Sabínka je velmi dobre babatko,v noci krasne spinka a neviem co to je krmenie v noci.aspon sa dobre vsetci vyspime :slight_smile: uz od narodenia je taka zlata ze ma necha v noci vyspinkat :wink: a vy ako? :dizzy_face:
12. aug 2008 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bré ránko!

helenkasabinka - tak Sabínka ti chce asi vynahradiť tie stresy... :dizzy_face: :dizzy_face: - my napr. doteraz v noci vstávame... :angry: , ale hádam to raz prejde! :grinning: :grinning: Inak ok, len sa mi strááášne nechce od neho do práce, ale čo už narobíme.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

emita - tak to má dobrú pamäť :wink: , včera sme práve mali 8 výročie svadby a 2 roky sme spolu chodili :sunglasses: ...už 10 rokov!!!! to letííííí :confused:
13. aug 2008 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marhar, ty už chodíš so práce? To ti potom nezávidím a verím,že sa ti nechce. A ohľadom toho vzdoru u tvojho Alexa - môže to tak byť. Je to predsta osobnosť a už si to začína uvedomovať a skúša ťa. Má to aj výhodu, keď v meste uvidím takého chlapčeka,tak budem vedieť,že si to ty a ozvem sa ti :slight_smile:

helenasaninka,ahoj. Včera večer som tu nebola, manžel konečne prišiel asi po dvoch mesiacoch z práce o siedmej (čo je veľmi skoro na to,ako chodí domov),takže sme si to trošku chceli užiť. My sme boli na očkovaní včera.Chúďatko moje, Matúš, ale iba trošku plačkal,keď ho pichli a potom už bol statočný. Ani poobede ani v noci nebol zlý, nôžka asi veľmi nebolela,lebo sme spali ako obyčajne. Ani teplota nebola No chlap je to,tak to nesie hrdinsky.

mahrar, všetko nahlepšie k výročiu. Dúfam,že ste to oslávili poriadne. My sme mali výročie 8.júna (12 rokov a 4 sme spolu chodili) a presne v ten deň sme krstili aj Matúška.Takže oslava poriadna.
13. aug 2008 o 08:57  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ANDRII nas budu ockovat v pondelok dufam ze to dopadne dobre :frowning2:
13. aug 2008 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
helenkasabinka, neboj. Dopadne to dobre. Aj ja som sa bála, lebo prvá dcéra to očkovanie znášala dosť zle, nôžka ju veľmi bolela, mala teploty... ale svojkra mi hovorila (je detská sestra), že teraz sú tie očkovacie látky trošku iné, nebolia tak, aj keď každé dieťatko je iné a každý človek má iný prah bolestivosti. Ale musí myslieť pozitívne.
13. aug 2008 o 09:49  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Nemám veľa času,tak Vás len pozdravím,aby ste na mňa nezabudli :grinning: :grinning: :grinning:
Pekný dníček :wink:
13. aug 2008 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mirrinka, dobre, nezabudneme. Neboj :wink:
13. aug 2008 o 15:39  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte , vidim, ze zatial tu niet nikoho , boli sme na dva dni u svokrovcov na dedine nadychat sa cerstveho vzduchu , a poviem Vam , ze sa tam vazne chlapcom dobre spalo , vobec sa nebudili , tichucko a klud , to nie ako u nas na sidlisku Maj , kopec mladeze pod bytovkami ,
13. aug 2008 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka122, to máš veru pravdu a ešte tú bytovku nám stavajú rovno pred oknami. Dnes som nepočula telku, keď som mala otvorené okno.

Ale je hnusne dusno,že?
13. aug 2008 o 20:28  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...aj my sme sa dnes vrátili od našich...bolo super,ale len keby im tam asi pred týždňom nezaviedli internet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...teraz už nikto ani na dvor nechodí,každý len pri počítači a fičí sa na nete :angry: ....ale malá sa aspoň vybehala a vyhojdala....teraz už spí jak drevo :slight_smile: :wink:
13. aug 2008 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii, nezavidim ti to , lebo si viem predstavit aky tam je hluk cez den , a ja to mam zase vo vecernych hodinach , byvame pri autobusovej zastavke a prave vecer sa tam zbieha pol maja mladeze a ked pocujem ten smiech , ze az zo zastavkou trasie , tak ma ide rozhodit na vsetky strany , no mne by to az tak nevadilo , ale deti sa mi stale budia
13. aug 2008 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka , ja by som brala keby svokrovci mali zavedeny internet , lebo ja si uz neviem predstavit existenciu bez netu , :grinning: :grinning: :grinning: no ale musim povedat , ze zatial sa nemusim liecit zo zavislosti :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2008 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka,u nás na Mierovke je to podobné.Od rodinných domov zasa každý večer orchester psíkov :cry: začne jeden a pridávajú sa všetci...a pod oknami máme ihrisko a nemusím ďalej pokračovať :angry: .Len čakám kedy naša "mládež"zbalí kotvy a vypadnú a otváram okno v spálni aby bábika mala čo dýchať.Ináč sa budí na ten rev.
Ale nedávno som šla k babke na dedinu s domienkou,že si tam oddýchnem a že Sárka sa tam nebude budiť,ale tá dedina/je dosť veľká/je snáď živšia ako mesto.Mladí len na motorkách hore dole dedinou.No,taká som bola rozčúlená...chcela som si povegetiť von posedieť,ale nevyšlo to ani tam :unamused: .
Nejako má ta dnešná horučava zmohla.Boli sme so Sárkou na zmrzku.Chúďa moje malé,nestíhalo ju lízať tak rychlo sa jej topila od tepla,tak som jej spustila aj moju :grinning:
Dobrú noc kočky.
A ešte vám poviem,že teraz sa mám,môj manželík žehlí :grinning: :grinning: a je tam prádlo ešte od dovolenky nepožehlené a je ho hodne.Len nech si užije... :slight_smile: Ozaj pomáhajú vám vaše polovičky v domácnosti?
pa :dizzy_face:
13. aug 2008 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara , aj ja mavam casto pohlad na svojho manzela , ako sa venuje domacim pracam , ale este v zivote nic neuvaril , a vraj chlapy su velmi dobry kulinari , no mne moj este nenavaril
13. aug 2008 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka122, s tou mládežou ešte vydrž, o chvíľu začne školský rok, bude chladnejšie,tak budem snáď pokoj.

sara2, môj manžel mi pomáha, ak je doma. Lebo doma je veľmi málo, takže aj málo pomáha. Ale napr. Všetky deti kúpal (aj Matúša kúpe a masíruje) on. No odkedy sme spolu žehlil asi dvakrát a to keď sa narodila Kristínka a ja som mala zapálený prsník. To ma aj na WC nosil. Tak vtedy žehlil a poriadne kopy.Teraz si to však neviem predstaviť :pensive:
14. aug 2008 o 08:48  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No môj práve robí praženicu na raňajky :grinning: ja sa mám. Zase on uvarí, ale nežehlí. Ale zase umyje riad, popratáme spolu... joj ja sa nemôžem sťažovať. Pred rokom som musela ležať a on mal na starosti nielen domácnosť, ale aj záhradu, lebo rodičia boli na dovolenke a ešte chodil aj do roboty a zvládala to :sunglasses:
No a ten hluk vám nezávidím :unamused: U nás tiež občas jačia deti na ulici a to mám vtedy nervy keď náhodou spinkáme vonku, ale v noci tichúúúúčko. takže to sa nedá porovnať.
dnes nám prší-júj sa teším, oddýchneme od tepla. Ale budem musieť ísť na prechádzku po daždi :confounded:
14. aug 2008 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babuľky :slight_smile:
...ja sa na môjho mužíčka tiež nemôžem sťažovať - navarí (a to veľmi rád,lebo stále vraví,že jeho dedo bol šéfkuchár v jednej nemeckej reštaurácii,tak muži v jeho rodine sú výborní kuchári) :slight_smile: a naozaj je to aj pravda,fakt zbožňuje umývanie riadu,čo som veľmi rada,lebo ja to neznášam a tiež veľmi rád vysáva takže som tiež veľmi rada :slight_smile: jediné čo nemusí tak to je žehlenie a utieranie prachu,ale ináč veľmi rád pomáha.... :slight_smile:
občas sa ma opýta,či som mala niekedy chuť vymeniť ho za niekoho iného - a ja stále vravím,že nie,lebo jeho som si už vycvičila a druhýkrát by ma to už nebavilo :grinning: :grinning: :grinning:
...no dnes budem asi dlho rozmýšľať ako zabaviť svoje neposedné decko v takomto počasí :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
...a ked ste sa bavili o tom veku - tak to ste ešte naozaj nestretli mňa,mne každý tipuje sladkých 17 a to mám už skoro 24,len dúfam,že v tridsiatke mi budú tipovať 20 - to sa fakt budem tomu tešiť :slight_smile:
...no a s hlukom to u nás tiež nie je ružové - bývame totižto takmer rovno na križovatke (Tesco) - takže asi si viete predstaviť koľko áut tadeto denne prefrčí... :angry: :frowning2: keď máme otvorené okno - čo je skoro stále,tak nepočujeme ani televízor :angry:
14. aug 2008 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka,tak ty asi bývaš najhoršie, lebo to máš aj pekný smrad z tých áut, nielen hluk :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ohľadom toho,ako vyzeráme, mohli by sme dohodnúť stretko a boli by sme ako partia dievčat zo strednej školy :grinning:
14. aug 2008 o 09:52  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj,
deň na figu,čo ?
No ráno som našla celú obyváčku založenú požehlením prádlom. :grinning: A ráno mi mužíček povedal,že ho to začalo baviř,že mu na večer mám nachystať zas.Pustil si k tomu cedečko a išiel nato :slight_smile: .Ale aby som sa len nesťažovala.Pomôže mi v domácnosti len mu to musím povedať.A Sárinku tiež kúpe ak je doma ak ešte nieje v práci.Trávi tam aj 12 hodín denne. :frowning2:
No idem robiť raňajky predchvíľou sme vstali :sunglasses:
pekný dník
14. aug 2008 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, môj často odchádza do práce o pol ôsmej ráno a prichádza aj o pol noci.Takže naozaj nemôžem čakať so žehlením na neho. Ale keď je doma,tak urobí, čo treba, ale musím mu to povedať, tak ako ty.

Ten deń je fakt otrasný,ale keď tak nad tým rozmýšľam,keď je veľmi teplo,tak sa sťažujeme,že je horúco,keď prší,tak že je mokro.... Najlepšie je asi v máji. Aspoň pre mňa.

PS: sara2, keď to tvojho mužíka dnes tak baví,tak ho pošli aj ku mne :grinning: . Nemám dnes toho tak strašne veľa,tak by to mal raz-dva.
14. aug 2008 o 10:05  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš