• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
vachovka,ani ja neporadim.... Na kupko nechodime...... aspon teraz nie.... :wink: :wink: Andri,este k tomu videniu do dialky,ja mam tiez s tym problem.... Este nemam nove sosovky,neviem asi ma ocna dovolenku,lebo mi nedvihala telefon.... hm.... :slight_smile: Jooooj,ja sa tesim na stretko!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dufam,ze nam to vyjde.....
15. aug 2008 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
k tomu detskému bazénu: vodu tam menia každý deň takže ak nieje práve hic aby sa voda prehriala tak jasné že nieje teplá.
15. aug 2008 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel, tak dúfam,že sa stretneme,keď obidve nevidíme :grinning: Aké nosíš dioptrie?
15. aug 2008 o 11:44  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nosim =1,5,no mam pocit,ze sa mi zhorsil zrak... Aj preto ccem ist na ocne.... Dohodneme si presnejsie miesto..... :slight_smile: :slight_smile:
15. aug 2008 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som na tom ešte horšie - ja mám -1,75 a -2. Tak si to vieš predstaviť. Chodím ako krtko :grinning: . Aj vlastné deti nevidím a vždy ich hľadám podľa oblečenia a vlasov :frowning2: . Ale šošovky mi doktorka dáva vždy o štvrtinku slabšie.
15. aug 2008 o 12:26  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby dakujem skusime a uvidime.
Oriel nechodila si nahodou na chemicku?Nejaka si mi povedoma.
15. aug 2008 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel,ahoj.
Chodím so Sárkou každý deň tak okolo pol piatej-piatej za náš blok.Stretávame sa tam viaceré s deťmi.Aj tvoja Lilianka sa pri nás minule zastavila.Tak ak chceš,tak príď medzi nás :slight_smile: .
ahoj
15. aug 2008 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte , rada by som sa s vami stretla a so svojimi chlapcami , ale moj manzel ma posledne dva augustove tyzdne dovolenku a urcite nebudeme doma , chceme si zorganizovat nejake vyletiky po Slovensku , ale myslim si , ze to nebude prve a posledne stretnutie, vsak ? , ak budete organizovat druhe , tak dufam, ze tam nebudem chybat aj s chlapcami .

a inac , vonku je riadny hic , ani sa mi nechce po takej horucave ist s chlapcami von :stuck_out_tongue_closed_eyes: , myslim, ze z tej horucavy bude nejaka burka , no nechcem ju privolavat
15. aug 2008 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka122, škoda, myslela,som,že sa dohodneme a pôjdeme dole spolu. Určite to nebude posledné stretnutie. A vy si to s mužíkom užite.

hnusne je vonku, teraz som prišla. Dievčatá ešte vozia Matúša a normálne sa im čudujem, že sa im chce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ozaj, Kristínka mi prišla domov. :slight_smile: Taká je veľká.
15. aug 2008 o 15:59  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii ,tesis sa vsak ? , ze mas pomocnicku doma , ja som s chlapcami cely den doma , lebo vcera sme to vonku asi prehnali a Samko sa mi pripiekol na tvaricke , ale nerozumiem ako natieram ich kremom , davam im klobuciky .

ozaj kocky , natierate deturence s nejakymi kremami , ja som im kupila s faktorom 25 , a teraz neviem ci som nemala kupit väcsi ,
15. aug 2008 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja malú natieram faktorom 50 :wink: nie je spálená,ale krásne do hneda opálená :slight_smile: ale je pravda,že ona vo vnútri neposedí,je na slnku skoro celý deň...ked niekde spolu ideme,tak v poriadnom kontraste - ona hnedá a ja ako vedúca vápenky,keďže sa pred slnkom skrývam :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2008 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ANDRII :grinning:
15. aug 2008 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka na naše podnebie ti 25 faktor úplne stačí.Ja som mala pre Sáriku pri mori 50 a bolo vidno ,že je fakt chránená.Resp.ani nevidno ,že pri mori bola,pretože ona je snedá celý rok.A keď idem tu vonku tak jej dávam 25faktor.
A búrka je asi tu,čo?Rýchlo som zbierala prádlo z balkona lebo som myslela,že aj šnúru vytrhne. :slight_smile: Tak predpokladám,že taký vetrisko priveje mraky.A my sme chceli zajtra opekať a grilovať s detičkami... :unamused:
Pekný víkend dievčatá.
Helenkasabinka ako sa vám darí? :wink:
15. aug 2008 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vachovka,ano,chodila som na chemicku (no dievcensku/,aj ty.... Neviem,niejak z fotky nepoznam.... Aky si rocnik,ja 1984,,,,,, :slight_smile: :slight_smile: Sara,dnes sme boli s malou za blokom,mali sme so sebou aj susedkynu malu a vas nikde... Hm.... :slight_smile: :slight_smile: Ajka,skoda,ze neprides.... Ja malu natieram, 40tkou /no nie uplne vzdy/ ,no ona je prirodzene sneda,fakt,ze keby som ju nenatierala a bola by vkuse na slnku,je ako cernoska... Ajka,no myslim,ze 25 staci.... :wink: Ved raz sa ma aj jedna pani pytala,ci mam manzela zo zahranicia.... :slight_smile: Ako pise Mirrinka,ja som tiez pri malej biela jak stena....
15. aug 2008 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sara ahoj zatial super a je vsetko v poriadku dakujem za opytanie :slight_smile:
15. aug 2008 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme kúpili 30-ku faktor. pár krát som ho natrela, ale potom som kdesi čítala že bábätká by sa nemali natierať... že chémia a tak. tak to riešim tak že sa snažím zabrániť aby naňho slniečko svietilo. O rok keď bude behať tak ho budem natierať tou 30-kou.
15. aug 2008 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel ,zlatko je mi to ľúto.Boli sme,ale toršku neskôr,museli sme sa minúť :frowning2:
Joooj,mrzí ma to.Nabudúce ti napíšem smsku ,že sme tam,aby som ťa nepreháňala.
15. aug 2008 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
O.K. Malej sa tam zapacilo.... vela deti..... :slight_smile: Teraz chcem,aby ju mama castejsie brala ku sebe,aby si trocha zvykla bezo mna... :slight_smile:
15. aug 2008 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No moja kočka čím je staršia,tým je viac "mamičkovejšia".Keď bola malá nebol žiaden problém.A teraz keď ideme na nákup,tak reve jak kozička :frowning2:
Idem spať,dobrú noc
15. aug 2008 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobru nocku.....
15. aug 2008 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajjka, ja som kúpila krém s OF 25 a tým som natierala deti. Aj dievčatá,lebo Kristínka má takú svetlú pleť a Simonka mám zase vždy na začiatku leta alergiu na slnko- celá sa mi vždy vysype, tak musím natierať aj ich. Vlastne oni sa úž samé. Ale teraz ku koncu sa už nenatierajú, už nepotrebujú. Od švagriny som dostala krém s OF 40,tak tým natieram Matúša.Ale keby som nedostala,tak by som natierala 25, to podľa mňa stačí

baby,tak to ste nevideli mňa a moje nohy - úplne biele. Ja s Matúšom na slnko vôbec nechodím, dosť mi ho po vonku vozia deti... Tak som sa včera na Šírave hanbila v riflovej sukni. Normálne som svietila. Ale čo, o chvíľu je jeseň a dlhé nohavice... Dievčatá sú hnede, hlavne Simonka je, akoby prišla od mora. A Matúš je od narodenia tmavý. Keď som prišla z pôrodnice,tak sa ma jedna pýtala,či opaľujem týždňové bábätko! A to on po svokrovi taký je. Ale teraz už až taký hnedý nevyzerá,lebo všetci sú opálený. Ale v máji, bol taký iný.
16. aug 2008 o 08:40  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
opravujem: všetci sú opálení
16. aug 2008 o 08:41  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=137128

tak čo? napíšem im a vo štvrtok to podpíšeme? :wink:
16. aug 2008 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,

no, ja mám petíciu už od včerajška vytlačenú, takže vo štvrtok očakávam vašu podporu :dizzy_face:

my natierame 40tkou /dostali sme/ - ale dokina vravela, že stačí 25, aby si aj pokožka zvykala :dizzy_face: a natierame sa VŽDY.
Ohľadom kupka - boli sme s Alexejom dvakrát - mali sme vlastný bazénik, ale samozrejme, detský bazén je magnet, takže sme boli chvíľku aj tam - ale to mi skôr sedel na kolenách a bol v tranze... :grinning: :grinning: :grinning: . Ja som bola spokojná, určite budeme chodiť aj na budúci rok!! voda bola celkom ok, samozrejme nemala 27stupňov, ale milión detí a mamičiek, takže to nebolo až také strašné. Boli by sme tam aj častejšie, ale sama s Alexejom ešte nechcem ísť a sestra s manželom už dovolenky vyčerpali, takže nemali sme s kým ísť :unamused:

ajka, škoda, že nedôjdeš :confounded:
16. aug 2008 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marhar, všetko podpíšem.
16. aug 2008 o 15:02  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...aj ja :wink:
16. aug 2008 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,aj ja podpisem....... :slight_smile: Dievcata,ozaj,uz som prisla na to ako sa fotocky zmensuju.... :wink: Boze,ale mi to trvalo.... Idem nieco vymazat a aj aspon par vlozit.....
16. aug 2008 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak to som rada, že bude taká hojná podpora :sunglasses: dnes je riadne dusno..uf, my sme boli 4 hodiny vonku i napriek tomu, z toho sme cez hodinku spali a potom cukráreň :sunglasses:

oriel, krásne foto a ešte krajšia rodinka :slight_smile: :dizzy_face: , výzdoba na oslavu parádna :wink:
16. aug 2008 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel, aj ja som pozrela. Mala je fakt zlatučká. Taká bambuľka. A ty si tiež kočka. Mladučko vyzeráš. Koľko máš rokov?
16. aug 2008 o 16:56  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeeeeem..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mam 23,no v novembri 24..... hm.... :slight_smile: :slight_smile:
16. aug 2008 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok