• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
vachovka,ani ja neporadim.... Na kupko nechodime...... aspon teraz nie.... emoticon emoticon Andri,este k tomu videniu do dialky,ja mam tiez s tym problem.... Este nemam nove sosovky,neviem asi ma ocna dovolenku,lebo mi nedvihala telefon.... hm.... emoticon Jooooj,ja sa tesim na stretko!!!!! emoticon emoticon emoticon Dufam,ze nam to vyjde.....
15. aug 2008 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
k tomu detskému bazénu: vodu tam menia každý deň takže ak nieje práve hic aby sa voda prehriala tak jasné že nieje teplá.
15. aug 2008 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel, tak dúfam,že sa stretneme,keď obidve nevidíme emoticon Aké nosíš dioptrie?
15. aug 2008 o 11:44  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nosim =1,5,no mam pocit,ze sa mi zhorsil zrak... Aj preto ccem ist na ocne.... Dohodneme si presnejsie miesto..... emoticon emoticon
15. aug 2008 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som na tom ešte horšie - ja mám -1,75 a -2. Tak si to vieš predstaviť. Chodím ako krtko emoticon . Aj vlastné deti nevidím a vždy ich hľadám podľa oblečenia a vlasov emoticon . Ale šošovky mi doktorka dáva vždy o štvrtinku slabšie.
15. aug 2008 o 12:26  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby dakujem skusime a uvidime.
Oriel nechodila si nahodou na chemicku?Nejaka si mi povedoma.
15. aug 2008 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel,ahoj.
Chodím so Sárkou každý deň tak okolo pol piatej-piatej za náš blok.Stretávame sa tam viaceré s deťmi.Aj tvoja Lilianka sa pri nás minule zastavila.Tak ak chceš,tak príď medzi nás emoticon .
ahoj
15. aug 2008 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte , rada by som sa s vami stretla a so svojimi chlapcami , ale moj manzel ma posledne dva augustove tyzdne dovolenku a urcite nebudeme doma , chceme si zorganizovat nejake vyletiky po Slovensku , ale myslim si , ze to nebude prve a posledne stretnutie, vsak ? , ak budete organizovat druhe , tak dufam, ze tam nebudem chybat aj s chlapcami .

a inac , vonku je riadny hic , ani sa mi nechce po takej horucave ist s chlapcami von emoticon , myslim, ze z tej horucavy bude nejaka burka , no nechcem ju privolavat
15. aug 2008 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka122, škoda, myslela,som,že sa dohodneme a pôjdeme dole spolu. Určite to nebude posledné stretnutie. A vy si to s mužíkom užite.

hnusne je vonku, teraz som prišla. Dievčatá ešte vozia Matúša a normálne sa im čudujem, že sa im chce. emoticon

ozaj, Kristínka mi prišla domov. emoticon Taká je veľká.
15. aug 2008 o 15:59  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii ,tesis sa vsak ? , ze mas pomocnicku doma , ja som s chlapcami cely den doma , lebo vcera sme to vonku asi prehnali a Samko sa mi pripiekol na tvaricke , ale nerozumiem ako natieram ich kremom , davam im klobuciky .

ozaj kocky , natierate deturence s nejakymi kremami , ja som im kupila s faktorom 25 , a teraz neviem ci som nemala kupit väcsi ,
15. aug 2008 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja malú natieram faktorom 50 emoticon nie je spálená,ale krásne do hneda opálená emoticon ale je pravda,že ona vo vnútri neposedí,je na slnku skoro celý deň...ked niekde spolu ideme,tak v poriadnom kontraste - ona hnedá a ja ako vedúca vápenky,keďže sa pred slnkom skrývam emoticon emoticon emoticon
15. aug 2008 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ANDRII emoticon
15. aug 2008 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka na naše podnebie ti 25 faktor úplne stačí.Ja som mala pre Sáriku pri mori 50 a bolo vidno ,že je fakt chránená.Resp.ani nevidno ,že pri mori bola,pretože ona je snedá celý rok.A keď idem tu vonku tak jej dávam 25faktor.
A búrka je asi tu,čo?Rýchlo som zbierala prádlo z balkona lebo som myslela,že aj šnúru vytrhne. emoticon Tak predpokladám,že taký vetrisko priveje mraky.A my sme chceli zajtra opekať a grilovať s detičkami... emoticon
Pekný víkend dievčatá.
Helenkasabinka ako sa vám darí? emoticon
15. aug 2008 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vachovka,ano,chodila som na chemicku (no dievcensku/,aj ty.... Neviem,niejak z fotky nepoznam.... Aky si rocnik,ja 1984,,,,,, emoticon emoticon Sara,dnes sme boli s malou za blokom,mali sme so sebou aj susedkynu malu a vas nikde... Hm.... emoticon emoticon Ajka,skoda,ze neprides.... Ja malu natieram, 40tkou /no nie uplne vzdy/ ,no ona je prirodzene sneda,fakt,ze keby som ju nenatierala a bola by vkuse na slnku,je ako cernoska... Ajka,no myslim,ze 25 staci.... emoticon Ved raz sa ma aj jedna pani pytala,ci mam manzela zo zahranicia.... emoticon Ako pise Mirrinka,ja som tiez pri malej biela jak stena....
15. aug 2008 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sara ahoj zatial super a je vsetko v poriadku dakujem za opytanie emoticon
15. aug 2008 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme kúpili 30-ku faktor. pár krát som ho natrela, ale potom som kdesi čítala že bábätká by sa nemali natierať... že chémia a tak. tak to riešim tak že sa snažím zabrániť aby naňho slniečko svietilo. O rok keď bude behať tak ho budem natierať tou 30-kou.
15. aug 2008 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel ,zlatko je mi to ľúto.Boli sme,ale toršku neskôr,museli sme sa minúť emoticon
Joooj,mrzí ma to.Nabudúce ti napíšem smsku ,že sme tam,aby som ťa nepreháňala.
15. aug 2008 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
O.K. Malej sa tam zapacilo.... vela deti..... emoticon Teraz chcem,aby ju mama castejsie brala ku sebe,aby si trocha zvykla bezo mna... emoticon
15. aug 2008 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No moja kočka čím je staršia,tým je viac "mamičkovejšia".Keď bola malá nebol žiaden problém.A teraz keď ideme na nákup,tak reve jak kozička emoticon
Idem spať,dobrú noc
15. aug 2008 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobru nocku.....
15. aug 2008 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajjka, ja som kúpila krém s OF 25 a tým som natierala deti. Aj dievčatá,lebo Kristínka má takú svetlú pleť a Simonka mám zase vždy na začiatku leta alergiu na slnko- celá sa mi vždy vysype, tak musím natierať aj ich. Vlastne oni sa úž samé. Ale teraz ku koncu sa už nenatierajú, už nepotrebujú. Od švagriny som dostala krém s OF 40,tak tým natieram Matúša.Ale keby som nedostala,tak by som natierala 25, to podľa mňa stačí

baby,tak to ste nevideli mňa a moje nohy - úplne biele. Ja s Matúšom na slnko vôbec nechodím, dosť mi ho po vonku vozia deti... Tak som sa včera na Šírave hanbila v riflovej sukni. Normálne som svietila. Ale čo, o chvíľu je jeseň a dlhé nohavice... Dievčatá sú hnede, hlavne Simonka je, akoby prišla od mora. A Matúš je od narodenia tmavý. Keď som prišla z pôrodnice,tak sa ma jedna pýtala,či opaľujem týždňové bábätko! A to on po svokrovi taký je. Ale teraz už až taký hnedý nevyzerá,lebo všetci sú opálený. Ale v máji, bol taký iný.
16. aug 2008 o 08:40  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
opravujem: všetci sú opálení
16. aug 2008 o 08:41  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=137128

tak čo? napíšem im a vo štvrtok to podpíšeme? emoticon
16. aug 2008 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,

no, ja mám petíciu už od včerajška vytlačenú, takže vo štvrtok očakávam vašu podporu emoticon

my natierame 40tkou /dostali sme/ - ale dokina vravela, že stačí 25, aby si aj pokožka zvykala emoticon a natierame sa VŽDY.
Ohľadom kupka - boli sme s Alexejom dvakrát - mali sme vlastný bazénik, ale samozrejme, detský bazén je magnet, takže sme boli chvíľku aj tam - ale to mi skôr sedel na kolenách a bol v tranze... emoticon emoticon emoticon . Ja som bola spokojná, určite budeme chodiť aj na budúci rok!! voda bola celkom ok, samozrejme nemala 27stupňov, ale milión detí a mamičiek, takže to nebolo až také strašné. Boli by sme tam aj častejšie, ale sama s Alexejom ešte nechcem ísť a sestra s manželom už dovolenky vyčerpali, takže nemali sme s kým ísť emoticon

ajka, škoda, že nedôjdeš emoticon
16. aug 2008 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marhar, všetko podpíšem.
16. aug 2008 o 15:02  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...aj ja emoticon
16. aug 2008 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,aj ja podpisem....... emoticon Dievcata,ozaj,uz som prisla na to ako sa fotocky zmensuju.... emoticon Boze,ale mi to trvalo.... Idem nieco vymazat a aj aspon par vlozit.....
16. aug 2008 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak to som rada, že bude taká hojná podpora emoticon dnes je riadne dusno..uf, my sme boli 4 hodiny vonku i napriek tomu, z toho sme cez hodinku spali a potom cukráreň emoticon

oriel, krásne foto a ešte krajšia rodinka emoticon emoticon , výzdoba na oslavu parádna emoticon
16. aug 2008 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel, aj ja som pozrela. Mala je fakt zlatučká. Taká bambuľka. A ty si tiež kočka. Mladučko vyzeráš. Koľko máš rokov?
16. aug 2008 o 16:56  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeeeeem..... emoticon emoticon emoticon mam 23,no v novembri 24..... hm.... emoticon emoticon
16. aug 2008 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš