Mamičky Humenné a okolie

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?
andrii
16. aug 2008
oriel, ďakujem za odpoveď. Mladučká si,ale vyzeráš ešte mladšie. Budeš dlho mladá. Váš ocko má teda doma dve poriadne kočky.
mirrinka
16. aug 2008
veľmi pekné fotky,oriel 😉
andrii
17. aug 2008
haloooo, kde ste všetci? =-)
oriel
17. aug 2008
juj,dievcata,dakujem za pochvaly!!!!! 🙂 🙂 Inak andrii,tebe by som tiez typovala ovela,ovela menej!!! 🙂 🙂 🙂 Uz asi hodinu sedim pripravena a moja Lili dnes spi uz viac ako tri hodiny 😉 To stale ako naschval,ked niekde treba ist..... 🙂 🙂 🙂 Ani neviem,ako je von... Raz slnko vyjde a raz zajde...
emita
17. aug 2008
no fakt krásne fotečky. Lili je rozkošná. Ale aj ty máš nádherné fotky, mirrinka-tie augustové som pozerala. No neviem či sa nám chlapci nezaľúbia na tej našej stretávke 😃 😃 😃

Ako sa robia tie torty s obrázkom? Som si všimla že viaceré ste mali...?

Joooj ja sa dneska mám. Vyzeralo to najprv beznádejne, lebo manželík v robotke a zajtra ideme preč, ale babka s dedkom vzali vnúčika k prababke, tak môžem kľudne baliť. Nabalila som im aj mliečko, tak dúfam že sa zdržia 😉 😃 nech si užijú, nie? Ozaj a včera nám vyšiel prvý zúbok 😎 Konečne... dnes by mohol vísť druhý aby bol na mini dovolenke pokoj ]-(
andrii
17. aug 2008
oriel, môjho malého kočíkuje suseda. Šiel vonku niečo po dvanástej a ešte stále spí ! Dobre mu je, nie je ani zima a ani teplo. Ale asi už vstane.

emita, gratulujeme k prvému zúbku, to je veľká udalosť. A ako pozerám,tak dosť skoro mu vyšiel. Mojim dievčatám až okolo roka. A príjemnú dovolenku prajem.
mirrinka
17. aug 2008
jééééj,emita ďakujeme 🙂 a tiež gratulujem k prvému zúbku 😉
baby,ja sa už veľmi teším na to stretko 🙂 len aby vyšlo počasie...
janka33
17. aug 2008
ahojte 😉

fotecky mate peknucke vsetky....maminky aj deticky... x-) x-)

ja by som potrebovala poradit,ci neviete nahodov o nejakom opatrovani deti v Humennom na cely den?????no sukromna materska skolka,je plna....keby ste niektora vedeli,napiste mi to prosim do IP.dakujem 😉

pekny zvysok vecera 🙂
mirrinka
17. aug 2008
no,ja bohužiaľ neporadím...nemám žiadne takéto info :-|
oriel
18. aug 2008
janka,tiez neporadim..... 🙂 😞 Planujes ist do robotky 😉 Prid na stretko..... cakame ta 🙂 🙂 🙂 Emi,torticka je klasicka davali sme piect do Jasenova,len z MMB sme objednali jedly obrazok a to uz tam cukrarka da navrch. Dala by som aj presnu adresu,no neviem,ako sa tu dava.... Ozaj,poradte....
janka33
18. aug 2008
dakujem,ze ste mi odpovedali,ste zlate 🙂 hoci aj ked neviete o nikom...

na stretko zial nemozme prist,tak si ho uzijte a dajte potom fotky 🙂

pekny zvysok vecera
dagsty
18. aug 2008
sevas baby, len tak na sekundu vás zdravím....

chcela som, aby ste to videli.....katastrofa... 😞 😞 😞

http://dnes.atlas.sk/svet/224635/predcasne-naro...
dagsty
18. aug 2008
a ešte ohľadom obrázkov na tortu...ja som objednávala Rebeke aj Nikolasovi z tadialto, akurát upozorňujem, že mi to došlo asi o 2 mesiace...takže objednávajte dopredu. 😉 😉

http://www.matetodoma.sk/index.php?id=Z1SGvSjfK...
andrii
19. aug 2008
dagsty, chúďatko dievčatko. No má asi ohromnú chuť žiť. Asi to bude bojovník.

a tie obrázky na tortu sú úžasné. To použijeme aj my.

ideš aj ty vo štvrtok na stretnutie? Dúfam,že áno.
sara2
19. aug 2008
Ahoj maminky.
Chcem vám po ránu pozdraviť.Babka vzala Sárinku na výlet-celodenný ku starkej.A mama hajde upratovať 🙂 Riadne sa teším lebo keď je prázdy byt a ja upratujem,tak riadne relaxujem.
Včera večer som bola so Sárkou na ihrisku a spadla mi z pieskoviska na hlavku na beton.Krvi by ste sa mi v tú chvíľu nedorezali,tak som sa zľakla.A keď padala tak stiahla na seba aj kámaratku.Tá mala na nej mäkké pristátie ale moja bábika...tak som ju furt len sledovala či sa nemotá a pod. či z toho nebude otras mozgu. 😞
Na stretko prídeme aj my.Zatiaľ to tak vychádza.Oriel keď pôjdeš,tak sa pre nás zastav,pôjdeme spolu.
Pekný deň.
pa
mirrinka
19. aug 2008
Ahojte 🙂
andrii,to je fakt - to dievčatko asi veľmi chcelo žiť...dúfam,že sa z toho všetkého dostane a že to najhoršie už má za sebou 😉

aj ja sa na vás už teším - ešte sa 2x vyspíme a je to tu - huráááá 😃 😃 😃
mirrinka
19. aug 2008
😞 to dievčatko už zomrelo ...
dagsty
19. aug 2008
http://dnes.atlas.sk/svet/azia/224635/izraelske...

to sa ani nečudujem, keď ho dali na 6 hodín do márnice - do chladničky!!!!!!!

6 hodín s ním už mohli narábať a neviem čo stvárať, šak sa preboha rodia také 600 g deti a prežijú!!!! 😞 😞 😞
andrii
19. aug 2008
bože, boli sme vonku a teraz som zapla počítač. chúďatko, dievčatko. Oni mu vlastne nedali šancu, jednoducho si povedali,že nebude žiť. ]-(
mirrinka
19. aug 2008
dúfam,že ten,kto to zbabral za to ponesie aj patričnú zodpovednosť a trest ho neminie ]-( ]-( ]-(

ináč,oriel - dnes som vás s Lilkou asi tak na sekundu zazrela v meste - boli ste zladené do modra,že?ale išli sme iným smerom a dosť sme sa ponáhľali... 😉
oriel
20. aug 2008
ahojte.... juj,chudatko dievcatko,boze, v dnesnej dobe sa este stavaju take veci..... 😞 😞 😞 Ved to dievcatko mohlo zit! 😞 Mirri,no boli sme vcera v meste.... a v modrom.... 🙂 🙂 Nestretli sme sa,no zajtra ano!!!! 🙂 🙂
daniela84
20. aug 2008
Ahojte baby ja som presovcanka, urcie ste uz poculi o tom ze maminky sa obuli proti tomanovej nezmyslom a vyhlasili boj, vznikla peticia a mozte ju podpisat aj vy prostrednictvom netu, tu je link, pridajte sa k nam
http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php
andrii
20. aug 2008
ahoj, daniela84, ja som už podpísala. A verím,že sa to podarí. 🙂
oriel
20. aug 2008
taktiez som hned podpisala..... 🙂 🙂
mirrinka
20. aug 2008
podpísané... 🙂
andrii
20. aug 2008
kde ste sa všetci podeli ? 😕 Dúfam,že zajtrajšok platí. Ja sa teším.
marhar
20. aug 2008
ahojte babeny, my už spíme x-)
tak to som rada, že ste petíciu podpísali aj takto!
ten link som dagsty radšej ani neťukla... 😞 ]-(

u mňa zajtrajšok platí!!!! 😎
oriel
20. aug 2008
ahojte,aj my sa na ajtrajsok veeeelmi tesime.... 🙂 Takze o 14.00 pri Msks pri parku....
emita
21. aug 2008
ďakujem za raday. 😉 (ohľadom tej torty. tak my sme už doma z mini dovolenky a dúfam že budeme mať aký taký režim, aby sme sa o tej druhej mohli vybrať von. Teším sa na stretko x-)

Idem ešte pridať nejaké foto
mirrinka
21. aug 2008
ahojte 🙂
tak ako po dnešnom stretku? deťúrence boli unavené,čo? naša hned v aute cestou ku babke zaspala.a potom ešte chúďatko moje,zbierala zemiačiky 🙂
nám sa s vami dnes páčilo,dúfam,že si to skoro zopakujeme.... 😉 a baby,pošlite mi do IP vaše mailové adresy aby som vám mohla poslať fotky 🙂 nechcem ich dávať sem,nech si každá vyberiete a dáte si sem také aké sa vám páčia 😉
zajtra sa pustím do zmenšovania,aby ste už mali aj o starosť menej - dnes som po tej zemiakovej brigáde totálne grogy,tak utekám už do postele 🙂
pa pa

Začni písať odpoveď...

Odošli