Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
21. aug 2008

ja musím dať Šimonkovi za dnešný výkon medailu. zlatú. Domov sme došli bez väčších problémov, hoci je pravda že si cmurkal čajík 😀 . No ale bol super a vôbec sa mu nechcelo spať 😠 ale bolo super, že? nabudúce nás bude dúfam ešte viac 😉

sara2
22. aug 2008

čaute mamule 🙂
My už máme kolotoč za sebou.Ráno sme vstali a museli sme okamžite vyraziť 😀 .Ale bola zlatá.
Andrii včera si spomínala ako si učila svoje kočky,že sa nemajú zhovárať s cudzími..a presne v tohtomesačnom čísle Mama a ja je o tom článok ako jedna teraz už mamina ochránila seba od otravného pedofila.Otec ju učil akú taktiku použiť a ona teraz učí tak aj svoje deti.Fakt treba dávať pozor na všetko a hlavne na ľudí.
Zaliala som si kávu a idem trošku popratať.My sme so Sárikou samé až do pondelka.Náš tatík je na konferencii v Brne... 😢
ajoj

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
22. aug 2008

andrii,sara2 - fotky som vám už poslala 🙂
emita - tebe sa snažím poslať,ale stále mi ich vracia naspäť,lebo máš preplnenú schránku 🙂

kolotoč už aj my máme dnes za sebou,ale ešte raz asi pôjdeme,ked príde ocko z práce....teraz nás financoval Liankin ujo 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
22. aug 2008

miri ďakujem, došli mi foto 1,2 a 4. Schránka sa mi preplnila práve toľkými fotkami. 😀 😀 😀 Och to musela byť "makačka" všetky ich pozmenšovať 😖

Aj my sme boli na jarmoku. nakúpila som pár vecí malému na oblečenie a nič viac... ani balónik sme mu nekúpili(veď sa ešte dosť nakupujeme 😀 ) Musíme začať šetriť na kolotoče 😀 😀 😀

oriel
22. aug 2008

Ahojte,aj my sme boli dnes na kolotococh,no najprv sme kupili velky balon leva a chodili s nim ..... Boze,tak nam zavadzal,e som mala sto chuti pustit ho.... 🙂 🙂 Nekupili sme nic,okrem balonov,lopticky,pistola a podobnych somariniek... Hm,takze tak.Na stretku bolo fajn....

helenkasabinka
22. aug 2008

ahoj Andrii 😉

sara2
22. aug 2008

Ahoj dievčatá.
Idem spať.Dnešná horučava ma zmohla.Aj moja bábika už spinká.Trvalo jej to uspávanie tak 5 minút. 😀
Zajtra už hlásia vraj dážď...tak som zvedavá.Lebo to nám doma rohy narastú... 😒
Čo ste si kúpili na jarmoku?My koberček tkaný do kuchyne pod linku a ratanovy stojan na časopisy.Milujem veci z ratanu.A Sárinke samozrejme balon-tigra.
Dobrú nocku 😵

mirrinka
23. aug 2008

haloooo humenčanky....už víkendujete,čo? preto tu nikoho niet,že? 🙂 😉 😎

emita
23. aug 2008

hej, zavárame hrušky 😖 večer chceme grilovať-to už znie lepšie, že? 😉

mirreccka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
24. aug 2008

andrii,to fakt? ty si bola na kolotoči? no škoda,že som ťa nevidela 😀 mňa na kolotoč len ťažko niekto dostane.ked sme ešte s manželom robili v Čechách,tak ma raz dotiahol na kolotoče,ale to bola hrúúúúúza 😠 malé deti sa tam zo mňa smiali,ako som tam výskala a jačala....nikdy více 😀 ja sa na kolotoče môžem akurát tak len pozerať... 😉

emita
24. aug 2008

mňa to na kolotoče veľmi neťahá. Asi som sa vykolotočovala dosť zamladi 😀 😀 😀 Ale ináč mám adrenalín z času na čas rada 😉
andrii to poznám, keď máme rodinnú akciu tak malého ani nevidím 😀 To budeš mať doma parádu až sa ti "zacvičí".

marhar
24. aug 2008

ahojte baby,

jooj, fakt ma mrzí, že to stretko nejako poplietla a čakala vás pri fontáne pri Msks a nie kaštieli... 😀 😀 😒

ajka - neboli ste náhodou na jarmoku a nemali chlapcov v klokankách?? stretla som totiž nejaký taký pár s dvoma schovanými batôžtekmi, ale nebola som si vôbec istá...lebo by ste mali byť asi preč...alebo sa mýlim?
Už som minule sáre vravela, že ja už určite pôsobím úchylne, stále len kukám, či nespoznám niekoho z MK... 😀 😎
My sme boli tiež na jarmoku - u nás to musí byť - hlavne klobáska...mňamky!!!!! a podobne ako vy - lízanky, tur. medy, gofry....ale kúpili sme aj krásne pyžamko pre Alexíka - slov. výrobok - také typické detské flanelové s macíkmi - mňam! 😵 je rozkošné!
Kolotoče sme našťastie ešte absolvovať nemuseli - zatiaľ sme ich v nemom úžase pozorovali z diaľky, ale obávam sa, že bud. rok nás to neminie..hihi...

😎

marhar
24. aug 2008

emita, pekný pas 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miaka2
25. aug 2008

ahojky kocky je tu nejaka mladunka maminka co nema s kym kocikovat??? lebo mne sa nikdy nechce samej s malinkou ☹

mirrinka
25. aug 2008

ahoj miaka.... 🙂 a koľko máš rokov,že hľadáš mladunkú maminku? my sme tu všetky mladice,že baby? 🙂 😉
...a kde bývaš?

emita
25. aug 2008

ahoj miaka. no, ja nemam s kým kočíkovať 😠 ale to bude tým že nikto okolo nebýva kto by chodil kočíkovať 😢 kde bývaš?
ďakujem za pochvalu fotky 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
26. aug 2008

🙂 🙂 🙂 dobre ranko...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
26. aug 2008

cauko,u nas to je uz neskoro,inak vstavam o 6.15..... Mame sa celkom fajn a vy co,o chvilu sa divcatam blizi skola,vsak.... Uz mate vsetko nakupene.....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
26. aug 2008

Pekný deň vám prajem mladučké maminky 😀 😀 😀 .Šak aj sme,že...čože je to 30tka 😖
Ja som opäť ráno utekala na polikliniku lebo som nosila k nefrologičke Sárkin moč.Tak dúfam,že bude dobrý a že nebude musieť opäť brať lieky ☹ .
Ináč neviem ako vy,ale ja už vo vzduchu cítim jeseň a naháňa mi to depku.O tri mesiace mi končí "materská dovolenka" a čo ďalej ... do kelu.Moja bábika je už taká veľká... 😢
Čo budete dnes robiť? Ja idem o chvíľku vonku na bicykel so Sárkou a potom variť obed.A treba mi kupiť nejaké topánky celé pre Sárku.Kde kupujete topánky?Chcem jej teraz kupiť riadne z obuvy kožené.Kupovala som jej v Poľsku ale keď pršalo,tak jej premokali.
Ahojte 😀