• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Sari,ja som teraz v jari kupovala v obuve pri detskom svete (tam na konci/ ako je NF a dalej/ emoticon Ja tiez uz niejako citim akoby mala byt jesen.... emoticon a potom zima..... emoticon emoticon a zas vsetko dookola..... emoticon Boze,vsetko tak rychlo leti.....
26. aug 2008 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Fakt aj mne sa zdá že už je jeseň. Pre mňa už dokonca začal aj školský rok emoticon. manžel je učiteľ a už chodí do práce. čomu sa my so Šimonečkom veľmi tešíme, lebo je viac doma ako keď v lete robil "letné zamestnanie". Ja sa už tiež teším do školy. fakt. vypadnem z domu, bude zmena emoticon
dnes sme mali takú noc že hrúza des emoticon a ešte u nás spala švagrinka tak človek chcel aj na ňu brať ohľady aby sa vyspala... 5x bol hore z toho 4x sme museli papať emoticon a ešte od 5.00 do 6.15 vystrájal emoticon och a to od 2 mes. sa v noci budil len raz... a teraz keď je "veľký chlap" tak chytá bábätkovské maniere emoticon . No len nech chorý nebude...
a keď je reč o topánkach, kde ste kupovali prvé topánočky? Mne sa páčia tie čo majú vo Flipperovi len neviem či sú dobré. A potom vám behali detičky doma bosé, alebo mali papučky?
26. aug 2008 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emita,ja som vždy Sárinke dávala a dávam dodnes papučky.Od prvých krôčikov až doteraz som kupovala klasické v akých sme vyrástli aj my.Tie šnurovacie menčestrové.Kamarátka aj moje sesterky,ktoré majú detičky chodili kupovať ortopedické do zdravotníckych potrieb.Ja som sa informovala u našej vtedajšej detskej dr a ona povedala,že pokiaľ niesu žiadne problémy s nožičkami nieje nutné kupovať ortopedické,pretože su dosť tvrdé a aj tá klemba je moc vytvrdená.Tak som kupovala klasiku.A kupujem aj doteraz.
Šimonka určite trápia zúbky preto ti toľko vstáva.
Oriel,akurát mi volala kámoška,že v tej obuve ktorú spomínaš majú teraz zľavy,tak sa idem neskôr pozrieť lebo si predstavte,že moja bábika spí emoticon A to spala v noci vkuse 11 hodín.Tiež dúfam,že to nieje predzvesť choroby emoticon .Zajtra ideme na taký rýchly dvojdňový výlet do Banskej Bystrice.
papa
26. aug 2008 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby,tak mi od včera teplotujeme emoticon dnes mala Lianka najvyššiu teplotu až 39,2 ...a to som si myslela,že aspoň do jesene bude pokoj.manžel ide dnes na nočnú,tak dúfam,že sa tu sama nezbláznim,lebo to vždy je tak,že najvyššie horúčky má vtedy ked som s ňou sama...ale dúfam,že to nejako zvládneme emoticon držte sa,aby sa aj na vašich drobcov niečo nechytilo,lebo asi niečo lieta vzduchom mám taký pocit emoticon
26. aug 2008 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon och miri, dúfam že budete mať pokojnú nocku emoticon och, snáď my chorí nebudeme emoticon

sara2 prajeme krásny výlet emoticon
26. aug 2008 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte , akurat som si precitala prispevky odkedy som tu nebola , takze citam , ze stretnutie dopadlo super , dufam ,ze to nebolo prve a posledne , lebo na dalsom uz by som sa rada zucastnila ,

marhar , ano to sme boli my s tymi klokankami , ja som chcela vziat chlapcov do kociarika , ale manzel vymyslel , ze ich vezmeme do klokaniek
26. aug 2008 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....tak akurát sme prišli od doktora.....hnisavá angína emoticon
27. aug 2008 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joooj,mirri chudatko Lianka..... emoticon emoticon emoticon Nech sa skoro udravi..... emoticon emoticon emoticon
27. aug 2008 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Halooooooo,kde ste vsetky...... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
28. aug 2008 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tu sme emoticon

Mirrinka ako Lianka? Už lepšie?

Boli sme sa teraz doobedu hrať u susedov a susedkina mama spomínala ako robila v jasličkách emoticon 3 mali na starosti 18 detičiek cca v Šimonkovom veku (+-)si to viete predstaviť? emoticon 4 deti dali do 1 kočíka a šli na prechádzku emoticon Sranda
28. aug 2008 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte... emoticon
tak nám už je chválabohu lepšie,dnes už ani teplota nebola emoticon ,no uvidíme aká bude dnešná noc... doberie ATB a dúfam,že už aspoň na polroka bude pokoj,lebo malá zvykne byť chorá tak 2x do roka...

tak dobrú nôcku babuľky a babuľčatká emoticon
28. aug 2008 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute,už sme doma. emoticon
Ideme akurát raňajkovať,tak sa ozvem neskôr ako bolo.Ale bývali sme v hoteli Kaštieľ.A keď sme tam dorazili tak Sárka skríkla:"hurá zámoček" emoticon emoticon emoticon .A od tej chvíle sme hľadali princeznú-celé dva dni a pridal sa k nám aj personál...
čaute
29. aug 2008 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka,som rada,že už je lepšie. Kde to dostala?

sara2, takže ste si užili ,že?

emita, sranda? no to si neviem predstaviť,veď ja mám čo robiť s jedným, to sa tam tie deti dosť tlačili a že im nepovyskakovali z toho kočiara
29. aug 2008 o 22:23  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vonku je uz fakt ako v jeseni...... emoticon emoticon emoticon Mirri,dobre,ze Lianke je uz lepsie.... emoticon emoticon Sara,take bolo super!!! to s tym zamockom nema chybu..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
30. aug 2008 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jáááj,čo sa to vonku stalo? emoticon
Ani sa mi tam nechce.Normálne skúšam Sárke nohavice hrubšie lebo mám pocit,že vonku je to na oteplováky emoticon
Mirrinka,ako je malej?Snáď už je to ok.
Andrii,ja si pamätám ako dieťa,že takto tety chodievali s jasličkármi v kočiarikoch.A deťurence mali aj rovnaké šatičky na sebe.ja mám tiež fotku z jasličiek a všetci sme rovnako oblečení.Takí malí trpaslíci emoticon emoticon emoticon .
Kočky,dávali ste niekedy svojím deťom sirup IMUNOGLUKAN-na zvýšenie imunity?Ak áno tak ako dlho a či ste liečbu opakovali.My sme to užívali 4 mesiace a neviem či môžem znova začať.Kvôli počasiu ktoré bude stále horšie a kvôli škôlke...poraďte emoticon
Marhar,ako sa vám darí? emoticon
30. aug 2008 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari,mne doktorka povedala,ze je dobre trocha prerusit /napr. v lete/ a potom opat davat,dlhodobo,ze aj celu zimu..... emoticon emoticon Neviem,ja som davala,asi dva 5 mesiacov,2 mesiace bolo o.K a potom uz bola opakovane chora.... emoticon Tiez som terz romyslala,ze o chvilu bude treba nieco davat.....
30. aug 2008 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sevas dievčatá, čítam, že trochu chorľaviete... emoticon Tak Vám prajem veľa, veľa zdravíčka....... emoticon

Ja za knihami nonstop....na nervy....už mám termín 2.9.2008....normálne mám žalúdočnú nervozitu.... emoticon

Takže v utorok : - vyprevadiť deťúrence do školky, prípadne do školy a celý deň držať palce dagsty!!!!
OK? emoticon emoticon emoticon

Dnes prišiel Nikolas z mesta a vraví mi: "Mami, veľmi ťa ľúbim, ďakujem ti , že sa o nás staráš, že si ma dobre vychovala, tak som ti kúpil darček . /mal 100sk/.
Vytiahol z tašky balíček - tam voňavka....vyzerala dobre....po otvorení som myslela , že sa pozvraciam - taká vôňa ako ruské voňavky....
Samoška, že som mu povedala, že super, ale nech mi už nekupuje, lebo mám veľa..... emoticon

Môj zlatý, chcel mamičke urobiť radosť....

Rebeku mi zobrala opatrovateľka na prázdniny....privezie ju v pondelok večer, ale ja už nebudem doma...

emoticon

Určite sa pôjdem s mojou bambuľkou rozlúčiť.....

Ako dopadlo stretko.....pošlite mi fotečky emoticon Komu mám napísať do ip mailovú adresu?

Majte sa krásne v utorok večer sa Vám ozvem - dúfam, že s dobrou zvesťou.....

Držte mi palce!!!!

Posielam detičkám božteky.......pa emoticon
30. aug 2008 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.babybazar.sk/detail.php?id=240950

toto je adresa na babybazár,kde ponúkajú také tie body s nápisom. Sú za celkom dobrú cenu - 150,- Sk,len neviem,či som to dobre napísala,lebo neviem tie linky hádzať.
30. aug 2008 o 18:26  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a ako princezná sa nenašla? emoticon emoticon

dagsty vydrrrrrrrrrž!!!!! emoticon budeme na teba myslieť emoticon A Nikolas je úžasný. Och keď mi toto raz Šimon vyvedie tak budem revať ako malá emoticon

andrii-super cena, porozmýšľam.

Náš drobec je taký usilovný, že zopár dní už nerobí nič iné len sa stavia na nožičky emoticon . Sa mi to najprv nepáčilo lebo sa mi zdalo že je to skoro emoticon no ale robí to sám tak čo už? No čo, aspoň ušetríme na capačkách a kúpime už topánky emoticon Capačky-botasky sú mu malé tak som myslela že kúpime druhé... No ale sa už neoplatí, že? Kedy ste vy kupovali prvé topánky? A kedy vám začali detičky chodiť odkedy sa začali stavať? Šimonko začal račkovať mesiac po tom čo sa začal stavať na 4.
30. aug 2008 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,Lilka sa zacala staviat na nozky tie priblizne ako Simonko okolo 7 mesiaca,od deviateho mesiaca u chodila za rucky /pre mna to bolo najhorsie obdobie,pretoze aj ked vedela rackovat,no odkedy uz vedela za rucky,tak som musela aj 3 metre ist s nou za rucky..... V kuse chcela chodit..... emoticon emoticon emoticon Ja som jej doma davala stale papucky, presne na 11 mesiacov zacala sama chodit.... emoticon emoticon
31. aug 2008 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj babule,čo robíte?
Ja idem na "rande" so spolužiačkami a tatino berie Sárinku na výlet.Neprezradil jej kam idú,tak je napnutá ako guma v gatiach emoticon .
Emita,bohužiaľ,princezná sa nenašla,ale aspoň bola zábava a všetci sa bavili na Sárke ako chodí,kňúra a nazerá do všetkých dverí a hľadá princeznú...na koniec jej čašníčka povedala,že princezná odcestovala na iný zámok,tak ju to prešlo.
Dagsty držím palce.
Mirrinka ako,už ste v pohode? Dúfam,že nás sa nič nechytí.Tatík nás chce vziať o týždeň do Čiech,tak pevne verím,že nám to choroba nepokazi. emoticon
Oriel,aj ja začnem Sárike teraz ten sirupček na jeseň znovu dávať.Je to všetko prírodné žiadna chémia a dokonca nám to odporučal aj alergolog.
ahoj kočky emoticon
31. aug 2008 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
no my sme už v pohode,dakujeme,že ste na nás mysleli emoticon v stredu ideme na kontrolu,tak snáď už aj doktor povie,že je to o.k.....

dagsty,na stretnutí som robila fotografku ja tak ak chceš tak mi napíš adresu a skúsim ti niečo poslať...

emi,tebe asi neprišli tie fotky kde je pofotený šimonko,tak si skús zo schránky povymazovať nejaké staré maily a ja ti tie fotky pošlem znova emoticon

pekný dníček....pa pa emoticon
1. sep 2008 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte .... , mojmu Matuskovi idu zubky , behom mesiaca mu vyslo 8 zubkov , je strasne zly a nervozny , chcem sa vas opytat , ci ste davali svojim deturenciam nejake kvapky na dasienka , ja som z lekarne kupila Babydent , ale myslim, ze to vobec nepomaha , mate s nejakymi inymi kvapkami skusenosti ,

este nastastie , ze zatial Samkovi nejdu zubky , to by u nas vyzeralo
2. sep 2008 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka to faaakt? už máte 8 zúbkov?! neuveriteľné emoticon a Samko nič a vraj dvojičky emoticon Ja neporadím, my sme nedávali nič zatiaľ.

Ale už sme kúpili topánky-z Flippera. Sú z Partizánskeho, certifikované tak snáď budú fajn.
2. sep 2008 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita , Simonkovi idu uz zubky ? aj ja som kupovala chlapcom capacky , ale vobec ich nechcu mat na nozickach , stale sa zobuvaju ,
2. sep 2008 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my máme 2 zúbky emoticon
2. sep 2008 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,gratulujem k tým zúbkom emoticon ....mojej Lianke vyšiel prvý zúbok ked bola v takom veku ako vaší chlapci - 7 mes. emoticon a potom to išlo závratnou rýchlosťou.teraz už má takmer všetky - chýbajú jej ešte posledné stoličky emoticon

dnes sme mali zase dámsku jazdu,pred chvíľou sme sa vrátili zo Strážskeho - sa nám nechcelo sedieť doma,tak sme išli na zmrzku - teda ja na zmrzku a Lily na kornútok - po tej angíne si tohto roku už o zmrzku ani nečuchne emoticon emoticon emoticon

pomaličky sa chystáme do vane a potom hajdy spinuškať emoticon ...dúfam,že sa tu večer ešte niektorá stavíte...pa pa zatiaľ
2. sep 2008 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka , ta zmrzka v Strazskom je riadne vychyrena , my ked prechadzame cez Strazske , tak tam stale musime zajst
2. sep 2008 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jémine, ja vás baby nestíham čítať. idem spať, ešte prezradím za dagsty, že je už komepletka emoticon emoticon , teda je šikula šikovná a má to za sebou...dagsty, neva,však?
ale vlastne som začala písať len kvôli tomu, aby som ti ajka poradila "mindusal gél". teraz ho už síce veľmi nedávame, lebo Alexej znáša zúbky celkom dobre, akurát chudinka hnačkuje - teraz nám idú naraz štyri stoličky...a už puchnú očné...takže ideme v kuse.... emoticon , akurát my hnačkujeme. ale ten gél sa mi celkom pozdával, tak skús.
papa
2. sep 2008 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslím,že teraz si už určite všetky zapamätáte, že my hnačkujeme..... emoticon emoticon emoticon emoticon ....idem radšej spať, lebo mi to voľajako nejde, ahojtééé
2. sep 2008 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš