Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

ajka122
3. sep 2008

marhar , dik za radu , skusim kupit ten gel a vyskusame , ci nam pomoze

mirrinka
5. sep 2008

haloooo,nejako sa to tu pozastavilo... 😉 čo všetky porábate???? 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
5. sep 2008

oooo andrii blahoželáme!!! My sme takí divní. my sme sa najprv obracali na bruško až tak na chrbátik.

pridávam novú fotku... frajer je... 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka122
5. sep 2008

Ahojte , dnes som bola s chlapcami na prechadzke iba tu po maji , ale myslela som , ze nas niekam odveje 😀 ,
kocky , co ste dolu v meste aj tam tak bolo "odviate vetrom"

dagsty
5. sep 2008

Sevas dievčence-..... viem, že som sa mala ozvať už v utorok , ale prišli sme neskoro v noci domov.....

Takže: Jasné, že som to urobila.....teraz som frajerka, ale deň pred štátnicami a v deň štátnic..... 😀

Išla som predposledná, takže som si vypočula všetkých čo boli predomnou....katastrofa.....No ale mám to chválabohu za sebou..... 🙂 🙂 🙂 Zvládla som to na B B A A
B = 1- A= 1

Takže celkom dobre....

Dakujem za podporu, že ste na mňa mysleli.....ďakujem

Konečne pokoj..................konečne stereotyp 😵 😵 😵 😵 😵 😵

emita
5. sep 2008

dagsty supeeer, tak to si fakt frajerka!!! 😉 blahoželáme

ajka u nás len tak pofukovalo-nič strašné 😕

oriel
5. sep 2008

Ahojte,ani ja nemam moc casu.Lilka uz chodi do skolky..... 😉 ☹ No Bola cele dva dni,,,, ☹ 😒 A este aj prvy na hodinku.... No dnes sa mi zda tiez dost nachladena,tak uvidime..... 😉 Prvy den bol dost taky.... No,ona plakala v skolke a ja doma,na obed mi o skolky volali,ze placka,lebo nemoze zaspinkat,ze jedina nespi,tak som hned utekala,ze pojdem po nu,no medzitym u chvalabohu zaspala.... Aj prave toho som sa obavala,pretoze ona stale zaspava s flasou mlieka.... Poobede,ked som po nu prisla,bola uplne uastne,hrala sa tam s detmi a taka spokojna sa mi zdala.... 🙂 🙂 🙂 Dnes rano sa cestou tesila do skolky,chodime spolu rano s kamoskou a jej malou,ponaju sa a aj su spolu v skolke... Na obed som volala,ze z rana plackala /ked som odisla/, no ze potom uz v pohode aj zaspinkala.... no vraj to bolo ovela lepsie ako vcera....Takze tak.... drzte nam prsty..... No len dufam,e nebude chora,lebo asi by sme si nezvykli..... 😒

oriel
5. sep 2008

Boze,kolko chyb!!!! Hruza..... no na vine je klavesnica 🙂 🙂 🙂

ajka122
5. sep 2008

dagsty blahozelam ,
oriel , neobavaj sa , Lilka si len musi zvyknut na kolektiv a uvidis , ze casom nebude chciet ist zo skolky domov,

sara2
6. sep 2008

ahojte.
dopíjam rannú kávu a utekám mojej parádnici kúpiť nejaké šatôčky.Ideme v nedeľu na oslavu krstín bábätka mojej sesterničke.Včera som Sárke kúpila biele topánočky na malinkom opätočku.Mali by ste ju vidieť...nedá ich z nožičiek dole a vyklopkáva po plávajúcej podlahe po celom byte 🙂 chudák susedia 😀
Dagsty gratulejem.
Oriel,dúfam,že naozaj nebudete choručké...nič moc hneď ochorieť,že?Ale sama si vravela,že s tým trošku počítaš,že v škôlke to tak bude.
pekný víkend

sara2
6. sep 2008

Chcem si zmeniť foto,tak idem na tom pracovať.A snáď sa mi podarí aj v priebehu víkendu urobiť fotoalbum.
pa

mirrinka
8. sep 2008

Ahojte...kade sa túlate???? 🙂

mirrinka
8. sep 2008

sara2 - pekné foto 😉

emita
8. sep 2008

sara2 a albumček sa nepodaril? ☹

emita
9. sep 2008

môžem poprosiť o hlas pre fotku Náš malý zajačik? ak sa vám páči, ovšem 😉 http://www.mamidrink.com/fotosutaz/

sara2
9. sep 2008

ahoj 🙂
Emita ,nepodaril.Nevyšiel mi čas...ja neviem,ale aj vám ten deň tak rýchlo letí?Ja len varím,upratujem,žehlím,so Sárkou vonku a už je večer.
Teraz začínam baliť lebo ideme na výlet do Čiech.A je tam vraj zima už,tak neviem...ešte stále akosi sa neviem rozlúčiť z letom a aj šatník je letný 😀 .
ahoj

oriel
9. sep 2008

emi,je rozkosny,uz som zahlasovala...... 🙂 🙂 Sari,aj mne ten den fakt rychlo leti.... A to aj ked je Lilka v skolke.... 🙂 🙂 🙂 Poriadne si uzite vylet a aj spolocne chvilky..... O chvilku... SKOLKA VOLA....... 🙂 🙂 🙂 🙂

sara2
9. sep 2008

Oriel dnes som bola so Sárkou v škôlke keď boli deti na dvore.
Lilka bola zlatá.Potom už učiteľku ťahala za ruku a tá my vysvetlila,že chce už spinkať 🙂 .Že zaspáva prvá a prvá sa pýta aj spinkať.Taká je malinká medzi tými deťmi.Aj sa so mnou rozprávala.Som ju pochválila aká je parádna a hneď sa vykrucala aj copik mi ukazovala,že má 😀

mirrinka
9. sep 2008

Ahojte 🙂
emi,už máš hlas aj od nás 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
9. sep 2008

ďakujem vám všetkým za hlasy. aj za pochvalu. on je tam ešte taký maličký (2,5mes.) ale sa mi veľmi ľúbi tá fotka.

andrii si super 😀 som si doteraz myslela že na prázdniny sa tešia len žiaci a učitelia 😀 Ale ti dávam za pravdu. Viem si predstaviť aké to máte ťažké. Ale tak hádam to dievčatá neskôr ocenia. Ja som nikdy na hudobnú nechodila hoci som chcela, lebo ma nemal kto vodiť(rodičia stavali). držíme palce 😵

sara2, vám prajeme krásny výlet

ajka122
9. sep 2008

Ahoj emita, aj ja som zahlasovala za maleho Simonka , je zlatulinky 😵

sara2
9. sep 2008

Emi,máš hlas aj od nás 🙂
Andrii pevné nervy prajem 🙂 a tiež si prajem aj tebe aj mne aj všetkým nám mamám ešte aspoň dve ďalšie ruky a deň nech má aspoň 32 hodín,že? 😎

emita
10. sep 2008

ďakujem aj vám ale som z toho celého sklamaná, lebo niekto tam zjavne nesúťaží podľa pravidiel ☹ akože fotka čo je momentálne na 1. mieste mala včera poobede 2-3 hlasy, večer 20 a od 22.00 do 23.00 jej pribudlo 35 a do rána má 107. tak nech mi nehovoria že celú noc ľudia chodili za ich fotku hlasovať 😠 . No nič, nejde o život, keď budú mať z takej výhry radosť... 😖

ale teraz niečo veselšie. včera sa večer nechcelo Šimonkovi spať tak sme ho nechali šantiť v postieľke tak sa staval ale on sa ešte nevie pustiť späť tak sa hodil do periny. a to sa mu tak zapáčilo, že si sadal alebo kľakal a hádzal sa tam stále dookola a pritom sa tooľko osmial. Ale sme potom s manželom krútili hlavami že čo za beťára nám to rastie. ešte má len 7 mes.!!! to čo bude keď bude mať 2 roky? 😅

ajka122
11. sep 2008

Ahojte baby , vazne , kde ste ? Riadne sa to tu pozastavilo. 😖

emita
12. sep 2008

ahojte viem že to tu mrzne ale čo tak oživiť to ďalším stretkom? 😉 Budúci týždeň... utorok, streda, štvrtok... kým je ešte teplo... dúfam že bude 😅

ajka122
13. sep 2008

ahojte ..., emita , mas dobry napad 😵 , prve stretko mi nevyslo 😢 , ale na dalsie by som rada prisla , celkom by mi vyhovoval stvrtok , ale kludne sa prisposobim

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz