• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Matuskovi k meninkam dnes pribudla aj vysoka teplota , neviem , ci nieco na nho lezie , nejaka choroba , alebo z toho , ze mu idu dalsie zubky :grinning:
21. sep 2008 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...zabudla som este.... andri vsetko naj, naj k Matuskovym meninkam
21. sep 2008 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka a koľko už máte tých zúbkov? :confused: my stále dve :sweat_smile: dúfam že to nebude nič vážne že sú to ozaj zúbky
21. sep 2008 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj maminky.
Pripájame sa k blahoželaniam pre Matúškov.Všetko najkrajšie a najlepšie prajeme malym krásavcom :slight_smile: .
Andrii,nie neboli sme na Bystrej,ale na chemickej priemyslovke na svadbe.Bolo fajn.Teda super.Ale poviem vám,že som sa cítila jak po nočnej.Už toho veľa neznesiem :unamused:
Dobrú nocku.
21. sep 2008 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita , Matusko ma uz 8 zubkov a vyzera to , ze sa mu co chvilu prederu dalsie dolne zubky , dufam , ze vazne nejde o nejaku chorobu , i ked od tohto pocasia sa to da cakat , ......skutocne otrasne pocasie... :frowning2:
21. sep 2008 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jooooj,tie zubky...... :unamused: :unamused: to pocasie fakt otras..... myslela som,ze sa trocha otepli,ale si nie..... :slight_smile: Idem asi odkladat letne veci...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. sep 2008 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka122- ďakujem za blahoželanie a ospravedlňujem sa, ja som nejak na toho tvojho Matúška zabudla. Tak všetko najlepšie a hlavne vééééééľa zdravíčka. Matúško ti mohol mať teploty z tých zúbkov,ale je aj nejaký vírus. Moja Kristínka vracala dva dni a mala teploty a keď skončila,tak Simonka dostala teploty až nad 39. Ale nejak to u jednej aj druhej prešlo za dva dni. Dúfam,že Matúš to nechytí.
22. sep 2008 o 10:07  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7, len sa neboj a povedz,koľko máš rokov. Ja napr. mám 34, vlastne 6.oktobra už 35. Bože, asi fakt starnem :angry:
22. sep 2008 o 10:08  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,ale absolutne nevyzeras...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2008 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakuje, ale veď ty si ako dievčatko. čo porábaš?
22. sep 2008 o 10:21  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joooj,no hej,lenze ty mas o 10 rokov viac..... :slight_smile: Dufam,ze budem tiez tak mlado vyzerat...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: treba mi zehlit,no nie a nie sa do toho pustit....... Zehlicka je zapnuta uz asi 20 minut...... :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2008 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mladice krásavice :wink: mne sa už tiež blížia narodky.presne o týždeň už budem mať 24 :sweat_smile: ...žehliť by mi tiež trebalo,ale...no,nechce sa mi,čo vám budem hovoriť :grinning:
22. sep 2008 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Mirri.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2008 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jééj, mirri,takže ty si tiež váha? chcela by som mať 24 :cry:
ja som upratovala, o chvíľu prídu dievčatá do školy,tak im dám obed .... a učiť....
22. sep 2008 o 11:31  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii - áno,som najlepšie znamenie zverokruhu - váha :grinning: ty máš narodky presne týždeň po mne,keď som to dobre vypočítala :wink:

oriel,už si požehlila? ja ešte stále nie :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2008 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,polovicu uz mam za sebou.... :slight_smile: :slight_smile: Ale pre dnesok koncim..... Idem sa pomaly chystat,pojdem uz po Lilku a potom pojdeme do mesta..... Ani neviem ako je von,ale asi uzrcite zimaaaaaaaa :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
22. sep 2008 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel čauko,
ako sa darí Lilke v škôlke.Moja Sárinka furt číha poobede na okne kedy ide Lilka,Emka a Majko zo škôlky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale teraz som ju prinutila spať lebo ma čaká obrovitánska kopa žehlenia.Ale ešte predtým som vás chcela pozdraviť.My sme boli dnes na kontrole a Sárika je už ok.Trošíčku má ešte soplíky ale to bude mať asi až do buduceho leta :grinning: .
A dajte mi prosím typ čo budete variť na zajtra.Keď každá niečo napíše,hneď sa nám vytvorí jedálny lístok na celý týždeň,že?
Pekný deň.
22. sep 2008 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, to už mám tak skoro narodeniny? :slight_smile: Ja som to nerátala. Teda super. To môžme ísť spolu oslavovať.

sara2, dobre si to vymyslela. Ja zajtra nevarím, zostalo z dnes. Robila som kuracie prsia,ktoré som deň predtým dala do páci - kyslá smotana s vajíčkom a ochutiť soľou, vegetou... podľa chuti. Najlepšie,keď to stojí od večera do druhého dňa. Potom sa to už iba pred pečením obalí v stráhanke a vypraží. So zemiakou kašou - mňam.
22. sep 2008 o 15:29  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte , ako to tu citam , nechce mi prist niekto z vas pozehlit , ja sa ani nepriznavam aku velku kopu mam :grinning: , myslim, ze si ju necham na vecer , ked chlapci zaspinkaju ...
....uz ma to nebavi ,ake blbe pocasie , ... kedy bude "babie leto" ...
22. sep 2008 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,čaute....máme nové foto ....názov - Lily v bazéne http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?tyzden=39 :wink: je tam s babkou
22. sep 2008 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, Lianka je na tej fotocke zlatulinka , poslala som jej hlas
22. sep 2008 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirrinka, zahlasované!!!!!! :wink:
Sevas dievčatá, dnes sme prežili super šok.... Manžel išiel s Nikolasom na kontrolu k lekárke - obvodnej.
A tá hned na dverách manželovi oznámila, že volali z hygieny, že Nikolas mal salmonelózu.....to bola príčina zvracania a hnačkovania...moje chúda. Tak išli na výter a zajtra to čaká Rebeku.... :frowning2:

Ja som dnes taká unavená, že nevládzem na nohách stáť!!! Nemohla som v noci spať....

tak zatím pa.

posielam cmučky detičkám...cmuk :dizzy_face:

inak počasie by malo byť super v piatok........konečne
:wink:
22. sep 2008 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirrinka,zahlasované.
Dobrú nocku :fearful:
22. sep 2008 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobrúúúúúúúúúúúú
:pensive:
22. sep 2008 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,Mirri zahlasovane""""" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je tam zlatucka...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Prave sme odviezli Lilku do skolky..... boli tam iba dve deticky...... ze este niejake pridu,ale dnes ich bude vraj malo,lebo zasa nieco je vo vzduchu a vela deticiek je chorych....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dagsty,tak to som soknuta aj ja....... :frowning2: :unamused: Drzte sa.....
23. sep 2008 o 07:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka,ani som ďalej nečítala,hneď som najprv zahĺasovala.

dagsty, kde to chytil, chúďatko. :frowning2: posielame mu pusinku.
23. sep 2008 o 08:31  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii,ahoj.
Idem variť podľa tvojho receptu.Vždy sa na seba hnevám keď si nenavarím večer,ale ráno.Nemôžem sa potom malej venovať a ona by len čumela vkuse telku.
A to hrozné počasie ma privedie do zúfalstva :frowning2:
Ale pôjdem malu aj tak prevetrať.A seba tiež.Akási depka na mňa ide.
papa kočky :slight_smile:
23. sep 2008 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, dúfam,že to bude chutiť, je to celkom jednoduché a moje deti to majú radi. potom dám ešte jeden recept
23. sep 2008 o 10:15  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii,nedá sa to slovami vyjadriť.Jedná bomba :slight_smile: .Tá smotana urobila takú jemnú chuť.mňam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak a môžeš pridať ďalší recept. :grinning: :grinning: :grinning:
dik
23. sep 2008 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, som rada,že chutilo. nechcela som písať dopredu, ale presne o tom to je-že tá smotana to krásne zjemní.
a ten druhý recept - možno ho poznáš. Je to mäsko naklepané v strúhanke. Môže byť hovädzina aj bravčové. Mäsko nakrájaš na rezne, osolíš, okoreníš, posypeš strúhankou a naklepeš. Potom rozšľaháš vajíčko, mäso v tom obalíš a narýchlo vypražíš,aby sa mäsko zatiahlo.vysmažené poukladáš do hrnca,pridáš šťavu z výpeku, rozrobíš jeden bujon vo vode a zaleješ,ak máš vývar,tak radšej vývarom.necháš dusiť,kým nie je mäkké. Deti to milujú,lebo mäsko je také jemnučké a so zemiakovou kašou, mňam. Môžeš to urobiť aj na iný spôsob, a k tomu vývaru ešte pridáš paradajkový pretlak a dusíš.Jedno aj druhé ešte s tatárskou omáčkou, no báseň.

dúfam,že som to napísala zrozumiteľne, ak nie,tak sa pýtaj.

idem sa naobedovať, normálne som si spravila takú chuť...
23. sep 2008 o 11:58  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok