Mamičky Humenné a okolie

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?
ajka122
21. sep 2008
Matuskovi k meninkam dnes pribudla aj vysoka teplota , neviem , ci nieco na nho lezie , nejaka choroba , alebo z toho , ze mu idu dalsie zubky 😃
ajka122
21. sep 2008
...zabudla som este.... andri vsetko naj, naj k Matuskovym meninkam
emita
21. sep 2008
ajka a koľko už máte tých zúbkov? =-) my stále dve :-N dúfam že to nebude nič vážne že sú to ozaj zúbky
sara2
21. sep 2008
Ahoj maminky.
Pripájame sa k blahoželaniam pre Matúškov.Všetko najkrajšie a najlepšie prajeme malym krásavcom 🙂 .
Andrii,nie neboli sme na Bystrej,ale na chemickej priemyslovke na svadbe.Bolo fajn.Teda super.Ale poviem vám,že som sa cítila jak po nočnej.Už toho veľa neznesiem :-|
Dobrú nocku.
ajka122
21. sep 2008
emita , Matusko ma uz 8 zubkov a vyzera to , ze sa mu co chvilu prederu dalsie dolne zubky , dufam , ze vazne nejde o nejaku chorobu , i ked od tohto pocasia sa to da cakat , ......skutocne otrasne pocasie... 😞
oriel
22. sep 2008
jooooj,tie zubky...... :-| :-| to pocasie fakt otras..... myslela som,ze sa trocha otepli,ale si nie..... 🙂 Idem asi odkladat letne veci...... 😞 😞 😞
andrii
22. sep 2008
ajka122- ďakujem za blahoželanie a ospravedlňujem sa, ja som nejak na toho tvojho Matúška zabudla. Tak všetko najlepšie a hlavne vééééééľa zdravíčka. Matúško ti mohol mať teploty z tých zúbkov,ale je aj nejaký vírus. Moja Kristínka vracala dva dni a mala teploty a keď skončila,tak Simonka dostala teploty až nad 39. Ale nejak to u jednej aj druhej prešlo za dva dni. Dúfam,že Matúš to nechytí.
andrii
22. sep 2008
inna7, len sa neboj a povedz,koľko máš rokov. Ja napr. mám 34, vlastne 6.oktobra už 35. Bože, asi fakt starnem ]-(
oriel
22. sep 2008
andrii,ale absolutne nevyzeras...... 🙂 🙂 🙂
andrii
22. sep 2008
ďakuje, ale veď ty si ako dievčatko. čo porábaš?
oriel
22. sep 2008
joooj,no hej,lenze ty mas o 10 rokov viac..... 🙂 Dufam,ze budem tiez tak mlado vyzerat...... 🙂 🙂 🙂 treba mi zehlit,no nie a nie sa do toho pustit....... Zehlicka je zapnuta uz asi 20 minut...... 🙂 🙂
mirrinka
22. sep 2008
Ahojte mladice krásavice 😉 mne sa už tiež blížia narodky.presne o týždeň už budem mať 24 :-N ...žehliť by mi tiež trebalo,ale...no,nechce sa mi,čo vám budem hovoriť 😃
oriel
22. sep 2008
ahoj Mirri.... 🙂 🙂 🙂
andrii
22. sep 2008
jééj, mirri,takže ty si tiež váha? chcela by som mať 24 😢
ja som upratovala, o chvíľu prídu dievčatá do školy,tak im dám obed .... a učiť....
mirrinka
22. sep 2008
andrii - áno,som najlepšie znamenie zverokruhu - váha 😃 ty máš narodky presne týždeň po mne,keď som to dobre vypočítala 😉

oriel,už si požehlila? ja ešte stále nie 😃 😃 😃
oriel
22. sep 2008
no,polovicu uz mam za sebou.... 🙂 🙂 Ale pre dnesok koncim..... Idem sa pomaly chystat,pojdem uz po Lilku a potom pojdeme do mesta..... Ani neviem ako je von,ale asi uzrcite zimaaaaaaaa :-| :-| :-| :-|
sara2
22. sep 2008
Oriel čauko,
ako sa darí Lilke v škôlke.Moja Sárinka furt číha poobede na okne kedy ide Lilka,Emka a Majko zo škôlky. :-p
Ale teraz som ju prinutila spať lebo ma čaká obrovitánska kopa žehlenia.Ale ešte predtým som vás chcela pozdraviť.My sme boli dnes na kontrole a Sárika je už ok.Trošíčku má ešte soplíky ale to bude mať asi až do buduceho leta 😃 .
A dajte mi prosím typ čo budete variť na zajtra.Keď každá niečo napíše,hneď sa nám vytvorí jedálny lístok na celý týždeň,že?
Pekný deň.
andrii
22. sep 2008
mirrinka, to už mám tak skoro narodeniny? 🙂 Ja som to nerátala. Teda super. To môžme ísť spolu oslavovať.

sara2, dobre si to vymyslela. Ja zajtra nevarím, zostalo z dnes. Robila som kuracie prsia,ktoré som deň predtým dala do páci - kyslá smotana s vajíčkom a ochutiť soľou, vegetou... podľa chuti. Najlepšie,keď to stojí od večera do druhého dňa. Potom sa to už iba pred pečením obalí v stráhanke a vypraží. So zemiakou kašou - mňam.
ajka122
22. sep 2008
Ahojte , ako to tu citam , nechce mi prist niekto z vas pozehlit , ja sa ani nepriznavam aku velku kopu mam 😃 , myslim, ze si ju necham na vecer , ked chlapci zaspinkaju ...
....uz ma to nebavi ,ake blbe pocasie , ... kedy bude "babie leto" ...
mirrinka
22. sep 2008
baby,čaute....máme nové foto ....názov - Lily v bazéne http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?tyzden=39 😉 je tam s babkou
ajka122
22. sep 2008
mirrinka, Lianka je na tej fotocke zlatulinka , poslala som jej hlas
dagsty
22. sep 2008
Mirrinka, zahlasované!!!!!! 😉
Sevas dievčatá, dnes sme prežili super šok.... Manžel išiel s Nikolasom na kontrolu k lekárke - obvodnej.
A tá hned na dverách manželovi oznámila, že volali z hygieny, že Nikolas mal salmonelózu.....to bola príčina zvracania a hnačkovania...moje chúda. Tak išli na výter a zajtra to čaká Rebeku.... 😞

Ja som dnes taká unavená, že nevládzem na nohách stáť!!! Nemohla som v noci spať....

tak zatím pa.

posielam cmučky detičkám...cmuk x-)

inak počasie by malo byť super v piatok........konečne
😉
sara2
22. sep 2008
Mirrinka,zahlasované.
Dobrú nocku 😕
dagsty
22. sep 2008
Dobrúúúúúúúúúúúú
|-|
oriel
23. sep 2008
ahojte,Mirri zahlasovane""""" 🙂 🙂 🙂 Je tam zlatucka...... 🙂 🙂 🙂 🙂 Prave sme odviezli Lilku do skolky..... boli tam iba dve deticky...... ze este niejake pridu,ale dnes ich bude vraj malo,lebo zasa nieco je vo vzduchu a vela deticiek je chorych....... 😞 😞 😞 😞 Dagsty,tak to som soknuta aj ja....... 😞 :-| Drzte sa.....
andrii
23. sep 2008
mirrinka,ani som ďalej nečítala,hneď som najprv zahĺasovala.

dagsty, kde to chytil, chúďatko. 😞 posielame mu pusinku.
sara2
23. sep 2008
Andrii,ahoj.
Idem variť podľa tvojho receptu.Vždy sa na seba hnevám keď si nenavarím večer,ale ráno.Nemôžem sa potom malej venovať a ona by len čumela vkuse telku.
A to hrozné počasie ma privedie do zúfalstva 😞
Ale pôjdem malu aj tak prevetrať.A seba tiež.Akási depka na mňa ide.
papa kočky 🙂
andrii
23. sep 2008
sara2, dúfam,že to bude chutiť, je to celkom jednoduché a moje deti to majú radi. potom dám ešte jeden recept
sara2
23. sep 2008
Andrii,nedá sa to slovami vyjadriť.Jedná bomba 🙂 .Tá smotana urobila takú jemnú chuť.mňam. :-p
Tak a môžeš pridať ďalší recept. 😃 😃 😃
dik
andrii
23. sep 2008
sara2, som rada,že chutilo. nechcela som písať dopredu, ale presne o tom to je-že tá smotana to krásne zjemní.
a ten druhý recept - možno ho poznáš. Je to mäsko naklepané v strúhanke. Môže byť hovädzina aj bravčové. Mäsko nakrájaš na rezne, osolíš, okoreníš, posypeš strúhankou a naklepeš. Potom rozšľaháš vajíčko, mäso v tom obalíš a narýchlo vypražíš,aby sa mäsko zatiahlo.vysmažené poukladáš do hrnca,pridáš šťavu z výpeku, rozrobíš jeden bujon vo vode a zaleješ,ak máš vývar,tak radšej vývarom.necháš dusiť,kým nie je mäkké. Deti to milujú,lebo mäsko je také jemnučké a so zemiakovou kašou, mňam. Môžeš to urobiť aj na iný spôsob, a k tomu vývaru ešte pridáš paradajkový pretlak a dusíš.Jedno aj druhé ešte s tatárskou omáčkou, no báseň.

dúfam,že som to napísala zrozumiteľne, ak nie,tak sa pýtaj.

idem sa naobedovať, normálne som si spravila takú chuť...