Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

ajka122
4. okt 2008

emita , dik za pochvaly mojim drobcom , o tych hokusoch pokusoch s kys.citronovou viem svoje , ja s nou cistim rychlovarnu kanvicu , ked je zanesena vodnym kamenom ,... ja som tiez uz strihala Samkovi vlasky a celkom sa mi to podarilo , ale som sa velmi bala , aby som mu nahodou neublizila s noznicami...

mirrinka
5. okt 2008

Humenné sa nám tu nejako stráca...víkend,čo? ale cez týždeň to dúfam,roztočíme 😀 😀 😀

oriel
5. okt 2008

ajka,fakt peknucke fotocky..... chlapci su rozkosni....... 🙂 🙂 🙂 🙂 Rastu ako z vody,vsak.... 🙂 🙂 Emi,ostrihala si Simonkovi ofinku..... 😉 🙂 🙂 Mirri,ozaj,chcela som sa opytat,ci nemas nahodou mladsiu sestru,pretoze teraz v sobotu bola na diske holka,co sa uplne na teba podobala...... Fakt uplne..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Normalne som zo zaciatku myslela,ze si to ty..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Lilka este len nedavno prisla.... Bola od piatku s babkou vo Volici..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Som rada,ze si pomaly zvyka byt bezo mna...... 🙂 🙂 🙂 🙂

emita
5. okt 2008

podarilo sa!!! 😵 a nakoniec to nebola len ofinka lebo to vizeralo dosť divne.... a musím povedať že som s výsledkom 100% spokojná a dnes sa naňho neviem vynadívať aký je krásny. a tiež vyzerá staršie 😎

sara2 a vy ako? Má Sárka kiahne či ste odišli?

ajka122
5. okt 2008

ahojky , oriel , to mas pravdu , ze rastu ako z vody , nedavno boli taki malinki a teraz su z nich riadni chlapi, ...ach... ako ten cas bezi....
emita , no vidis , ze si to zvladla , teraz ma Simonko osobnu kadernicku 😀

mirrinka
5. okt 2008

ahojte 🙂
oriel,mám mladšiu sestru,má 16 a veľmi sa podobáme 😉 a na ktorej disce si ju videla?

mirrinka
6. okt 2008

andrii,všetko najlepšie k narodeninám 😉 veľa zdravíčka,šťastíčka a hlavne veľa radosti z tvojich krásnych detí 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
6. okt 2008

andrii,ahoj 🙂 dnes budem oddychovať,oddychovať a oddychovať - teda aspoň dúfam...ocka dnes máme doma,tak aj on nech si trošku užije s dcérkou,nie??? 😉 a ešte sa chystám do Tesca kúpiť cumeľ na fľašku,lebo Lily stihla za dva týždne rozkusať dva cumle,paráda 😒

a už si oslavovala,alebo sa ešte len chystáš??? 🙂

emita
6. okt 2008

andrii nech sú všetky tvoje dni prežiarené slnkom ako dnešné ráno. Prajeme ti všetko najlepšie 😉

emita
6. okt 2008

pridala som fotku môjho výtvoru 😀

mirrinka
6. okt 2008

jéééj,emi - zlatý je malý 🙂 to sa ti podarilo...

oriel
6. okt 2008

Andrii,aj ja sa pripajam.... Zelam ti vsetko,len to naj........ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Mirri,v Arribe...... Ked to boloa ona,tak fakt sa uplne podobate.....🙂 🙂 🙂 Emi,super si ho ostrihala,je zlatulinky...... 🙂 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
6. okt 2008

ďakujem ďakujem 😉 som rada že sa vám páči 😎

oriel
7. okt 2008

Ahojte,ja som sa sem dnes nemohla vobec dostat..... Neslo pridat odpoved......... ☹ ☹ ☹ ☹ Vcera aj dnes som uz pracovala..... Len tak od 8.00 do 14.00.... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Sari,co je s vami...... alebo ste v Tatrach..... ak ano,uzite si to.......

mirrinka
7. okt 2008

Ahojte...dnes ma celý deň nejako nechcelo prihlásiť na koňa 😠
oriel,pýtala som sa sestry a ona vraj nebola v sobotu v Arribe,tak možno mám ešte jednu dvojníčku 😀 ale mne sa často stáva,že mi niekto povie,že ty sa podobáš na tú alebo tú...asi som taký typ,že je nás viac rovnakých,alebo aspoň podobných...no so sestrou sa podobáme úplne a ešte teraz ked si dala prefarbiť vlasy na čierno,tak to už ani nehovorím... 😀 😉
a vy kde ste všetky,hm???? 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marhar
7. okt 2008

oriel a kde pracuješ?

mirrinka
9. okt 2008

no to snáď nie je možné!!! 😲 tu to nejako zamrzlo... 🙄
babule,prebráť sa a hor sa do písania 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
9. okt 2008

andrii,ty jedna 😀 😀 😀 takže nakukneš a nenapíšeš,hej? leňoška lenivá 😀 😀 😀
(ja to niekedy tiež robím - ale nikomu ani muk, o.k.?)

oriel
9. okt 2008

ahojte.... prave som prisla ..... 🙂 🙂 🙂 Marhar,pracujem,tu u nas v potravinach...... 🙂 🙂 🙂 Pracovalo sa mi super,neviem,niejako ma to bavi.... asi aj ta zmena,ze som medzi ludmi..... 🙂 🙂 🙂 🙂 Mirri,tak to asi fakt potom nebola tvoja sestra,no podobala sa na teba.... Ak budes mat cas,kukni na fotky z Arriby zo 4.10 a mam pocit,ze tam ta holka je aj sfotena.... [www.arriba.szm.sk}

emita
9. okt 2008

ahojte ja prispejem takou morbídnou správičkou no ale aj také veci sa stávajú. Dnes večer som sa vybrala k rodičom poliať kvety a nakrmiť korytnačku lebo sú v kúpeľoch... No a keď som k nim prišla... smrad. Korytnačka nafúknutá... 😝 😨 🤐 . Ešte som sa s rodičmi nepojila a ani im to nepoviem až keď prídu. Ale mám také podozrenie že zdochla ešte keď boli doma. Lebo v nedeľu keď sa na ňu Šimonko pozeral tak "spinkala" 😨

oriel to je fajn že ťa robota baví. To je najdôležitejšie 😉

Mirrinka, ja to tiež robím 😝 😀

mirrinka
9. okt 2008

ahojky 🙂
emita,to je mi ľúto s tou korytnačkou...mojej sesternici ked zhochol škrečko,tak ešte týždeň za nim plakala...dokonca má aj normálny hrob ☹

oriel,pozerala som tie fotky,na ktorej by malo byť to dievča? normálne ma to zaujíma,že kto sa to na mňa zase podobá 😉 ...niekedy ťa prídem pozrieť do potravín 😉 🙂

baby,máte v albumoch nejaké nové fotky? lebo sa mi nechce kukať,ale ak máte tak popozerám - dajte vedieť,či ste niečo pridali 😉 😀

idem do "ružovej záhrady" - som zvedavá,čo majú pre nás prichystané na dnes - dúfam,že zase nezaspím 😔

mirrinka
9. okt 2008

že škrečko 😀 😀 😀

emita
9. okt 2008

No tá ordinácia: hrozná telenovela 😠

Tá korytnačka bola pôvodne moja. A už mala dobrých 15 rokov. Ale dajak mi za ňou není smutno(šak by som ju ináč nenechala rodičom na krku 😀). Ale radím vám: nekupujte deťom korytnačky. je to milé ale hrozne špinavé zvieratko. Treba často meniť vodu (t.j.raz za týždeň). No veď si predtavte-tá naša mala takých 20cm tak koľko toho do tej vody na...

oriel
9. okt 2008

Tak to si tu dlho pozila..... Asi ste sa o nu naozaj dobre starali..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja som mala uz asi vsetky zvieratka...... [skrecky,andulky,morcata,papagaja,psika,rybicky..... No rybicky som kupovala skoro kazdy tyzden nove,lebo mi stale zdochli...... ☹ ☹ ☹ ☹ Neviem,mam strasne rada zvierata,no som jak male decko..... Ked si nieco zmyslim,tak to hnd chcem,no po tyzdni ma to prejde..... ked zistim co to obnasa..... Neviem,ci som pisala,ze mame uz len jednu andulku,pretoze Lilka jednu vypustila..... 😉 😉 😉 No aj tej jednej nieje poriadne kto vycistit klietku a dat papat...... 😉 😉

mirrinka
10. okt 2008

...my ked sme s manželom žili ešte v Bratislave,tak som veľmi chcela andulku,dokonca sme už aj chodili po obchodoch a obzerali a v ten deň,ked sme si ju mali ísť kúpiť,tak som si spravila tehotenský test a tam dve čiarky 🙂 ...tak namiesto andulky máme Lianku 😉

emita
10. okt 2008

mirrinka to je supeeer 😀 😀 😀 Perfektne ste obstáli 😵