• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
emi,ty jedna emoticon si ma predbehla emoticon ja som ešte len pred chvíľou dopapala slaninku a už rozmýšľam,že čo variť na obed emoticon
dúfam,že dnes bude aspoň tak pekne ako včera,aj ked včera to z rána tiež nevyzeralo bohvieako emoticon
15. okt 2008 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko emoticon .
Sme už hore od pol siedmej.Prídte k nám na koláčik.Napiekli sme so Sárinkou taký s názvom "15 minutový".Ako to tu krásne rozvoniava emoticon
Kočky dávate svoje detváky očkovať na chrípku?Aký máte nato názor?
aj ja dúfam,že počasíčko sa ukáže pekné.Hoci včera predpovedali už ochladenie.
ahojki emoticon
15. okt 2008 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej svieti slniečko, ideme sa poobliekať a hurá vonku!!! emoticon

sara2, my isto nebudeme očkovať. ja niesom veľmi za také očkovania. po dlhom dlhom rozhodovaní sme sa rozhodli pre pneumokoka ale až neskôr. Ja nepamätám kedy som mala naposledy chrípku... nachladnutie nieje chrípka... a minule som kdesi v telke počula že keď sa dáš neviem koľko krát zaočkovať proti chrípke tak ti neviem koľko krát stúpa riziko že dostaneš Alzheimera. čo ma dosť prekvapilo takže s očkovaniami neriskujeme. stačia nám povinné...
koláčik by sme si dali... 15 minútový že sa za 15 minút zje? emoticon
15. okt 2008 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...my sme dnes boli na prechadzku v meste, ale vcera bolo krajsie....
A ked som prechadzala okolo daisy, tak som neodolala a kupila si dva zakusky...som ich ligla v priebehu minuty...mnam emoticon

Ohladne toho ockovania, u mojej znamej sa dal zaockovat iba otec z celej rodiny a ako jediny chytil chripku.... emoticon Na tu vakcinu kazdy reaguje inak...takze tazko povedat..
..deti teraz boli ockovane proti pneumokokom...
15. okt 2008 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7, kde máš fotku? A inak, aj ja som v pondelok šla s dievčatami na hudbonú a tiež som v daisy kúpila tri zákusky a hneď cestou sme si s Kristínkou dali poriadne do nosa emoticon
15. okt 2008 o 19:41  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii, no momentálne tam mám svoju najkrajšiu fotku....sa ti nepáči... emoticon emoticon emoticon
ked u nás stále fotím iba ja..neuveríš ale ja nemám jednu normálnu fotku s detmi...musím to napraviť....
15. okt 2008 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna ale veď nemáš ani album-to sa ako stalo? veď si mala.
u nás sa dnes pozerá futbal emoticon idem študovať emoticon
15. okt 2008 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,mne niejako blbne cely notebook...... emoticon emoticon emoticon emoticon Lilka mi tu nieco postiskala.... a dajako to nanho zaposobilo....... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Dnes bolo von celkom fajn,vsak.... aj vcera a predvcerom..... emoticon emoticon emoticon emoticon Keby tak vydrzalo este dlhsie...... emoticon emoticon emoticon Inna,to niesi sama,ja tiez nemam skoro ziadnu fotku...... pretoze tiez stale fotim len ja..... emoticon emoticon emoticon Ozaj,kde davate vyvolavat fotky..... neskusali ste davat vyvolavat cez net....... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. okt 2008 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ráno....ja už mám za sebou aj rannú kávu a vás nikde... emoticon
Emi..nemám album lebo manžel si to neželal...nechce aby som dávala fotky detí na net...trošku s nim aj súhlasím... emoticon
Oriel teraz akurát zhromažďujem fotky ktoré si chcem dať vyvolať cez happyfoto..no mám ich strašne veľa tak neviem kedy sa mi to podarí poslať...
Dúfam, že aj dnes bude pekne....pekný dník všetkým... emoticon emoticon emoticon
16. okt 2008 o 07:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to ani môjmu manželovi sa najprv nepáčilo no ale tých pár fotiek... ja som dávala vyvolávať cez net v Nayku (vyzdvihla som v PO) ale nebola som s nimi spokojná. Tiež najbližšie vyskúšam happyfoto. Predtým sme dávali vyvolávať do Jednoty (2.posch.)ale už to tam nieje tak do Fuji...
16. okt 2008 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka kde trčíš? emoticon emoticon emoticon zase to tu rozbiehame bez teba? emoticon emoticon
16. okt 2008 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko dievčatá.
Sárika pozerá rozprávku a ja pijem rannú kávu a dúfam,že slniečko vylezie lebo mi treba ísť na nákup.
pekný deň vám prajem.
16. okt 2008 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,už som tu emoticon bolo vám bezo mňa smutno,čo? emoticon kávička ma už tiež čaká na stole,už je isto aj studená,ale to nič - studená sa vraj pije na krásu,tak vyskúšam emoticon emoticon emoticon
a čo sa týka tých fotiek - ja mám zase na karte asi 400 čo mi treba vyvolať - manžel ma zabije,minule som minule 2000Sk na fotky,teraz zase emoticon
16. okt 2008 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halóóó... emoticon
16. okt 2008 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tu .... poslušne sa hlásim.... emoticon
16. okt 2008 o 19:44  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja. mirrinka prečo plačeš?
ideme pozerať ordináciu, že?
dnes bol Šimonko taký unavený že o 18.30 mi zaspal na rukách. do 19.00 potom sme ho okúpali a spí ďalej. uvidíme čo to bude za noc.
16. okt 2008 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak dnes to nevyzerá vonku ružovo.. emoticon ..my dnes so sárkou pratáme... emoticon lebo zajtra ma naš Lukino meninky a prídu hostia....tešimtešim... emoticon emoticon emoticon
ordináciu si idem kuknuť teraz..... emoticon
papa
17. okt 2008 o 07:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no inna7 si ma predbehla.Tešila som sa,že aspoň raz budem prvá ja emoticon emoticon emoticon .
Hrozný deň.Aj ja idem upratovať.Dobre Inna7,že si pripomenula,že zajtra je Lukáša.Máme totiž krsniatko a nemáme doma kalendár s menami tak ani neviem kedy kto má.Takže dík emoticon
Emi,ako malý v noci?Spinkal pekne?Naša Sárka keď je také upršané počasie spi.A potom aj cez deň je jak omračená,takže spí a poobede.
papa kočky emoticon
17. okt 2008 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Šimonko spal vynikajúco. až do 5.30 emoticon potom nejak nemohol zaspať ale potiahol ešte do 7.00. Takže paráda. Ja som dnes mala super deň lebo som bola v škole. neviem čo si o mne pomyslíte ale hrozne ma to tam baví. Hlavne keď nemáme anglickú literatúru emoticon
17. okt 2008 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,klobúk dole,že popri malému stíhaš aj školu a že ťa to baví a nie otravuje.Moja sesternica študuje popri dvoch malých deťoch.Niekedy to u ních vyzerá jak na bojisku a všetko sa prispôsobuje len jej škole a hlavne rodinný rozpočet,ale keď začne vykladať o škole,takmer lieta,tak ju to baví...tak len študuj
17. okt 2008 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon

dnes je kraaaaaasne emoticon už sa teším vonku emoticon
18. okt 2008 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon
dnes sa už konečne možem ohlásit aj ja...včera sa nám totižto pokazil počítač emoticon ale ešte že mám takého super mužíčka - nas..l sa a išli sme do michaloviec do Nay-ka kúoit notebook emoticon sa tešííím.... ale ešte si na nho musím zvyknut,lebo stále mi ruka uteká na stol a hladá myšku emoticon

dnes je fakt krásne

inna,Lukáškovi prajeme všetko najlepšie k meninkám - a nech si ich super užije v tento krásny den...pa pa zatim emoticon
18. okt 2008 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fakt je prekrasne...... len aby tak vydrzalo..... emoticon emoticon emoticon Sari,Lilka zatial o.k,doma jej vobec netieklo z nosa..... mozno to bolo fakt len z toho,ze sme vysli z tepleho von.... emoticon emoticon emoticon Uvidime..... emoticon emoticon emoticon V kuse spomina Sarinku........ emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Emi,je super,ze ta skola bavi..... emoticon emoticon emoticon emoticon Ozaj,neviete mi poradit.... nemozem sa vobec dostat na gmail.... a to len tu na svojom notebooku.... na inom mozem.... neviem,asi tam mam nieco nastavene alebo neviem..... mam anglicke menu..... hm,....... emoticon emoticon emoticon
18. okt 2008 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekný slnečný deň kočky.
Lukáškovi všetko najlepšie prajeme emoticon
No Oriel,Sárinka hneď hlásila tatíkovi,že Lilka si odložila do jej skrinky čiapku emoticon A vraví mu: "tatík,ja už mám v škôlke skrinku,Lilka mi ju nachystala" emoticon emoticon emoticon Tak sa teší...no len zvažujem či urobím dobre keď ju teraz dám.A ona furt ešte v noci zle dýcha a soplíky má,fakt neviem.
Idem variť a upratovať,aby sme poobede vybehli von.Aj my máme krsniatko Lukáška,tak ideme gratulovať.
pa
18. okt 2008 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dnes to fakt vyzerá na nádherný slnečný deň, tak to treba využiť. Dlho tak asi už nebude....
Ja idem tiež robiť obed. Dievčatá si rozkázali syrové guľky s hranolkami,tak to dnes mám jednoduché. emoticon
18. okt 2008 o 11:31  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pridala som foto z narodenin .
18. okt 2008 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majina krásne fotky emoticon fakt suprová torta. Soničke prajeme všetko najlepšie emoticon
19. okt 2008 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, kde si? emoticon Máš tu áčko. Dnes sme ťa predbehli s emitou emoticon . no utekám, ideme do kostola.

majina.b, pekná torta. Sama si robila?
19. okt 2008 o 09:40  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu som,tu som emoticon už vám chýbam? emoticon manželíčka mám doma,tak tažko sa vtedy dostávam k počítaču emoticon ale aspon som si dlhšie pospala - do deviatej emoticon
čo sa dnes chystáte robit?hm? emoticon

majina,velmi pekná torta -----dala by som si kúsok,mnam emoticon
oriel,vstávaj.....ešte vylihuješ? emoticon emoticon emoticon
19. okt 2008 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej,ahojte,nie uz nespim.... som hore od deviatej...... emoticon emoticon emoticon emoticon Od rana sa u nas pozera Pipi dlha pancucha..... boze,uz ju viem pomaly naspamat..... nieledy len tak zo srandy zmenim jazyk,aby to aspon vyzeralo,ze ide nieco ine..... Lilka je z Pipi hotova...... emoticon emoticon emoticon Prave preto chce nosit copiky,lebo chce byt ako pipi..... emoticon emoticon Majina,fakt pekna torticka..... emoticon emoticon emoticon emoticon
19. okt 2008 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš