Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majina.b
19. okt 2008

dohodila som ešte fotky

emi, torta je domaca výroba

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
20. okt 2008

Ahojte....mirrinka a sara2 dakujem velmi pekne...Lukáško si oslavu užil, dostal ďalšiu várku darčekov, len nedávno mal narodky... 🙂
Andrii...maly je rozkošník...hlavne na tej fotke so šiltovkou...zlatunky.... ja som už začala Sarulku prikrmovať...ale veľmi sa netrhaaa..musím ju zabavať s hrkalkami... 🙂

majina.b...pekna tortička...a kde si zohnala tu kytičku hello kitty? alebo žeby vlastná výroba..? dobry napad....

emita
20. okt 2008

och inna takmer mi zimomriavky behajú po chrbte keď si spomeniem na naše začiatky. Som si myslela že sa nikdy nenaučí papať... 😖 som rada že to už máme za sebou takže vám prajem veľa šťastia aby vám to šlo lepšie...

andrii a vy ako ste narástli... fakt je krásny 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
20. okt 2008

ooo andrii tak blahoželáme. my papáme kašu na fľašu lebo "pánovi urodzenému" sa už večer nechce na lyžičku 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
20. okt 2008

ahojte....no vy máte problémy 😉 aj ja by som také chcela,ale fakt 😉 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
20. okt 2008

no,ja mám taký,že by som chcela mat taký ako vy - to je moj problém... 😉

mirrinka
20. okt 2008

asi som to blbo napísala,ale chápeš? 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
20. okt 2008

ahojte dievčatá 🙂
Kočky za dva týždne mi končí materská ☹ Hľadám si prácu,des.... 😒
Čo len so mnou bude....

inna7
20. okt 2008

Emita dik, no dufam že zo dňa na deň to pôjde lepšie... 🙂

Andrii, ano ešte kojím...v noci častejšie ako cez deň...aj Sarke asi už nestači iba mliečko tak preto som skôr začala prikrmovať..no zatial len so zeleninovymi kašičkami...ty ake kaše dávaš na večer...tie kupované? dnes som sa akurát rozhodovala v tesku akú kúpiť...no kupila som akurat fenyklovy čajik....

Mirri tak do toho a zaraz máš taký istý problém ako my... 😀 😉
Sara2..no ja mam ešte čas, ale už aj mne zimomriavky nabehuju, len čo si spomeniem na prácu...držím prsty aby sa nejaká dobrá našla.....

sara2
20. okt 2008

Oriel,doktrorka nám neodporučila ten nástup do škôlky pokiaľ neurobia tie vyšetrenia.Tak odkáž Lilke,že nech Sárinke poriadne stráži skrinku,že určite dôjde,ale neskôr.
Odkiaľ máš dvd Pipi dlhá pančucha.My máme knižku ešte moju z detstva a Sáriku ju riadne "žerie".

oriel
20. okt 2008

Sari,jasne ze Sarinke Lilka skrinku postrazi..... Mozno si tam opat nieco odlozi,takze tam Sarka niejake prekvapenie najde ked pride..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Tu pipi som kupila uz davnejsie v stanku...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Skusim ti napalit,len neviem,ci to pojde,lebo uz obcas preskakuje..... bodaj by nie...... ved sa vobec cudujem,ze este ide...... 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja som Lilke davala tu instantnu ryzovu kasicku/nestle/ do mlieka na flasu.... sladke nechcela..... ani ziadne s prichutou.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Tu pije do teraz..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Mirri,planujete babetko....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Joj,viete co,kamoske sa narodil malinky drobcek... minule som ho bola pozriet,boze taky je rozkosny..... hned by som sa aj dala nahovorit......

oriel
20. okt 2008

kde ste......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
20. okt 2008

ahoj...no,oriel ty si to asi najlepšie pochopila - čo som tým chcela povedať 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
20. okt 2008

Tak Šimonko zase ryžovú bez príchute nechcel ani cítiť ani s príchuťami baští. dnes sme prvýkrát papali nepomixovaný obed. Som sa naštvala a povedala som si dosť bolo mixovania!!! 😠 keď vie požuť piškótku, musí aj riadne jedlo. a spapal všetko. síce nám to trvalo skoro pol hodiny, aj sme sa zababrali viac ako inokedy ale v pohode.
no a sare2 aj mirrinke prajeme veľa šťastia v ich snaženiach 😉

inna7
21. okt 2008

Dobré ránko všetkým.... 🙂
tak včera som jej vyskúšala dať ryžovú kašičku nutrilon, mala som doma takú vzorku... síce jej celkom chutila, ale efekt lepšieho spania sa nedostavil... ☹ 🙄 tak uvidíme...dnes jej ju pôjdem kúpiť a vyskúšam popodávať ešte zopár dní....možno to chce iba čas....
Včera mala na obedik cukinku so zemiačikom a tiež jej to chutilo. 🙂 ..tak sa tešim, pretože Lukino nechcel zeleninku ani vidieť...

A čo dnes varite..??? Ja som robila včera tie kuracie prsia čo som tu predtym popisovala so syrom niva a brokolicou...som urobila viacej že reku dnes nebudem musieť varit.. 😉 no môj drahy si všetučkovšetko nabalil do práce...čiže to muselo byť strááášne dobreee 😀 😀

emita
21. okt 2008

Dobré ránko prajú aj Šimonkovci 😉 ja som tiež nikdy nevybadala žeby po kaši lepšie spal... 😒
u nás dnes bude rizoto. a Šimonko karfiol s mäskom a zemiačikom 😉 tak sa idem do toho pustiť....

mirrinka
21. okt 2008

Aj my prajeme dobré ránko 🙂 ešte som sa ani neumyla a už som tu 😀 😀
... u nás dnes budú rozvoniavať zemiakové placky 🙂

sara2
21. okt 2008

ahojte dievčatá 😀 😀 😀
U nás už rozvoniava kôprová omáčka a knedlík a mäsko.
A čítam ako píšete o tých kašičkách.Ja som kupovala všetky druhy SUNARKY.Sárke to ohromne chutilo.Dokázala zhltnúť na fľašu 250ml kaše za pol minútky.Ale tiež to nikdy nemalo efekt ten ,že mala bruško plné a že spinkala lepšie.Budí sa dodnes raz za noc.Vtedy sa budila aj dvakrát.A cez deň nám spinkala len vynimočne.Skoro vôbec.
No Oriel,ja by som sa hneď dala nahovoriť 😀 Tak Mirrinka,Oriel,šťafeta rozbehnutá,pracujeme na tom a o 9 mesiacov vytvoríme nový album s novými deťurencami,čo vy nato? 😀

mirrinka
21. okt 2008

ja súhlasím....začínam na tom pracovat od decembra 😉 lebo teraz by som riskovala twins album 😉

mirrinka
22. okt 2008

prvá 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
22. okt 2008

aj tretie miesto nieje zlé 🙂 ja som to nepochopila s tým twins album 😅 fotočka nádherná 😵

sara2
22. okt 2008

Mirrinka pekná fotka.
My sme si dnes pospali do ôsmej 😀 .To tu už dlho nebolo...a chystám sa navariť a do mesta.Užiť si posledné dni voľna s mojou bábikou a tiež pekného počasia...
Dnes varím cestoviny a k tomu nejakú omáčku.Mám vybraté kuracie prsia a niečo z toho musím vyčarovať.Hlavne niečo rýchle...
Pekný deň babenky