Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
8. nov 2008

Ahojte,dobré ránko.
Tak tortička nebude,kočky moje.Sárke stačili dva dni v škôlke a je chorá.V noci mi už zle spala,nemohla dýchať.kašle a je sopľavá...no supeeer takto som si to fakt nepredstavovala.
Ale štve ma to,že tam dávaju rodičia choré deti. 😠
Tak oslavu prekladáme na ďalší týždeň.
pa

inna7
8. nov 2008

dobre ránko....musí byť nejaký vírus vo vzduchu..všetko chorééé ☹
ja som včera už normálne chcela ist na pohotovosť...Sárka sa mi tak rozkašlala, že som už nevedela čo s ňou...horko-ťažko zaspinkala, tak som potom nešla....uvidím ako bude dnes....

sara2...aj mňa to štve..už som to písala....tak aj vám skoré uzdravenie... 🙂

inna7
8. nov 2008

keď na tej našej pohotovosti je to tak, že pokiaľ vám dieťa nemá 40tky teploty a nie je na tom fakt zle, tak sa na vás pozerajú ako na idiota...že čo ich otravujete... 😠 😠 😠
keď bol Lukino ešte maličký....neviem presne koľko mal..tak mu "starostlivá" babka dal paradajku...a malý sa začal dusiť s lupkou...bleskovou rýchlosťou sme s manželom utekali na pohotovosť..kedže už bol na tom fakt zle...a viete ako na pohotovosti službukonajúca lekárka zareagovala? nooo, dajte mi najprv jeho preukaz poistenca a pripravte si 60 korún.... 😠 no ja som myslela že ju zastrelím v tú chvíľu...
No a na detskom oddelení v nemocnici sme pochodili podobne...ale už so Sárkou...ked mala mesiac...tá doktorka sa na mna pozerala vážne ako na blbca...a pritom od pôrodnice babätko soplilo a kašlalo....

inna7
8. nov 2008

a ešte som chcela napísať že tá doktorka nás potom odbila so sterimarom domov....že ničjej nie je odsávajte a vytierajte nos.... nakoniec mi pomohla až jedna super lekárka v michalovciach....urobila malej výtery viackrát a nasadila riadnu liečbu...

emita
8. nov 2008

inna7 takže predsa si obnovila albumčeky? 🙂 pekne...

joj sara2 to je fakt blbé že ochorela... asi trebalo učiteľkám niečo povedať. anma ja by som asi tiež povedala mamičke keby som videla že dáva choré dieťa... ale my už za 2 ročky... prajem skoré uzdravenie a nech to nieje nič vážne. a vám inna tiež a Lianke blahoželáme k zahojeniu 😉

anma2
8. nov 2008

pekne ranko mamuse....
musi byt nieco vo vzduchu uz aj moja mala sopli 😒 😒 😒 😒

emita je nechapem mamky,ked maju deti chore,ze supnu doslova supnu deti do skolky,ked deti vtedy najviac potrebuju matku

Sarinke drzime palce nech sa cim skor vyzdravi....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
8. nov 2008

Díke mamuše-prevzala som to od Anma2-fakt super oslovenie 😀 .Nieje to nič hrozné...sople a sem tam zakašle,ale ma štve ,že za posledných 6 týždňov je tretikrát chorá.Ako vravíš Andrii,už tu mali byť mrazi,takto v teple sa len množia vírusy...A v utorok sa Sárka ma fotiť v škôlke...tak pôjdem s ňou k doktroke a uvidím čo mi povie.Možno len alergia.Boli sme na kontrolu u dr.Prokipčáka a povedal mi,že teraz je zas obdobie pre alergikov lebo ešte nemrzne a tie lietajúce listy a buriny...ach jáj.
Čo dávate Inna7 a Anma2 deťom do nošteka...U nás je trošku problém ja musím dávať pozor na nádchy lebo môžu Sárke ublížiť na uško.A tak jej musím dávať Pamicon ale ten je len na zriedenie a na predpis a Framikoin do nosa.
Oslava sa síce odložila ale aspoň budem mať čas cez týždeň vyskúšať tu polevu.
ahoj

mirrinka
8. nov 2008

ahojte mamuse 😀 😀 😀 dobre,že? 😀
emi,dakujeme... 😉
sari,to je mi ľúto,že to takto dopadlo,ale to vždy tak,ked sa na niečo veľmi tešíš.poznám to podla seba...zákon schválnosti 😠
my sme dnes u našich,Lianka už funguje normálne bez obväzu,ale ešte si na prštek dáva pozor,ničoho sa nim ani nedotkne,taká je opatrná 😉 zatiaľ chvalabohu tiež klopem na drevo,že žiadne sople ani kašel...no uvidíme,čo bude dalej,ked to počasie bude takto pokračovať....ani náš tatino Martin isto nepríde na bielom koni ☹ ☹ ☹

tak sa držte všetci,a rýchlo,rýchlo sa uzdravte 😉 pa

oriel
8. nov 2008

Joooooooj Sari,tak to si ma nepotesila........ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Ja tiez zatial klopem na drevo..... sopliky nemame,no obcas v noci Lilka poriadne zakasle...... co pred skolkou nikdy nekaslala..... V tom vzduchu urcite nieco je.... kamaratka je v nemocnici s mesacnym babom..... zapal pluc..... hrozne.......

sara2
8. nov 2008

Ahoj Oriel.
No s mesačným bábom to je hrozné...
V pondelok ráno pôjdem za lekárkou nech ju prezrie.Ak povolí tak pôjde do škôlky.Možno je to fakt len alergia.Máme doma inhalátor,tak jej dávam inhalovať,zvýšila som antihistaminiká tak snáď to zaberie.
Akurát maľujeme vodovými farbami,tak musím letieť 😀 .
pa

oriel
8. nov 2008

drzim palce,aby zabralo.......... 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja sa uz chystam na disku.... Lilka u babky......... pa

mirrinka
9. nov 2008

peknú nedeľu prajeme 🙂 🙂 🙂

andrii
9. nov 2008

mirrinka.... to tu celý deń nikto nie je? To čo všetci robíte?

oriel
9. nov 2008

Ahojte...... tiez pozeram,ze tu nikto nebol..... Ja som prave dovybalovala veci,dalsie chystam na rano do skolky a tak....

sara2
9. nov 2008

Oriel,ako dokážeš fungovať po neprespatej noci?Síce ty si ešte mladá kosť...ty si to môžeš dovoliť 😝 😝 😝 .
Ahojte všetky,tak snáď zajtra to rozbehneme tu.
pa

anma2
9. nov 2008

ahojte mamuše...........
sara2 davame pamycon,ktory je na recept alebo nasivin spray.
oriel ako bolo na disce??
s takym malickym babom v nemocnici to je strasne.....

mirrinka
9. nov 2008

Ahojte...tak dnes akosi poriedko,čo? 😀
my sme sa ešte len pred chvílou vrátili z návštevy,sme boli až v Uličskom Krivom,to je až pri Ukrajine,60 km od Humenného...ale bolo super. malá už zaspala, spala aj v aute,ale asi bola velmi spoločensky unavená 😀 manželík,ten chrapká tiež,lebo sa dosť "nacucal" slivovičky...ešte dobre,že sme boli s našimi na aute,aspon nás mal kto doviest domov,lebo ja som si tiež cucla trošku vínka...ale som v poho,nebojte sa 😀 😀 😀 ved píšem bez hrubiek,nie? 😀 😀 😀

anma2
9. nov 2008

mirrinka ide ti to dobre 😀 😀 😀 😀

mirrinka
10. nov 2008

ahojte...dobré ránko 🙂
júúúúj,ale ma bolí hlava 😅 keby ste videli ako to u nás vyzeralo túto noc...my s Lily v spálni a manžel v obývačke na gauči - ale to by nebolo ešte nič...lenže on z toho gauča každú sekundu padal 😀 a ja jak debil som sa furt chodila pozerat,či to prežil 😀 😀 😀 asi po siedmom páde ma to už prestalo bavit.ráno o piatej sa zobudil,prišiel do spálne a samozrejme zobudil aj nás 😠 a ja ešte so zalepenými očami som mu mala rozprávat,že čo sa stalo,prečo spal v obývačke a prečo ho tak strašne bolí hlava...no nekopnete mu jednu? 😀 chlapi...teraz už maká v práci,som zvedavá či tam od toho smadu neskolabuje 😀

anma2
10. nov 2008

pekne rankoooo
mirrinka to si mala uzasnu noc ja by som radsej taku prijala aku som mala ja 😠 😠 😠 😠 😠
babyyy dovarate este nieco dnes????

mirrinka
10. nov 2008

a ty si mala akú noc? 🙂
ja idem robit špagetové hniezda...mňam 😉

anma2
10. nov 2008

strasnu vcera ma seklo a ani sa pohnut a celu noc bolesti este ani tablety nezabrali 😖 😖 😖 😖
prosim ta posles mi recept???

mirrinka
10. nov 2008

...uvaríš špagety - normálka.do vymastenej zapekacej misy uložíš vrstvu umytého pokrájaného póru,okoreníš,osolíš,posypeš pokrájanými paradajkami,pokrájanou šunkou na pásiky a pokvapkáš kečupom.pomocou lyžice a vidličky zo špagiet urobíš koliesok - také hniezda a uložíš na pripravenú zeleninu.posypeš strúhaným syrom a necháš zapiect do zlatista...dobrú chuť 😉

anma2
10. nov 2008

dakujem za recept vyskusam 😀 😀 😀

oriel
10. nov 2008

ahojte..... joj Mirri,sranda.... nabuduce murovno ustli na zemi....... anma,nezavidim ti tu bolest.... ako tak vladzes pri detickach...... 🙂 🙂 prave som sa vratila z mesta...... v dome potravin na poschodi je detsky textil,maju tam vecicky z Anglicka,uplne nove a teraz tam maju na vsetok tovar 50% zlavy..... nakupila som malej plno veci..... napr. peknu teplakovu supr. Disney za 175sk,kabatik Next tiez za 175sk,gatky 3ks za 50sk,pyzamko Disney za 170sk,tuniky po 100sk.... fakt chodte kuknut..... ludia brali jak zadarmo..... na male deturence je tam toho kopa..... na Lilku uz nie az tolko no na tych 4/5rokov dost..... nieco som kupila aj dopredu,aj ked to nerada robim,lebo stale sa mi stane,ze to vobec neponosi a stoji to potom v skrini.......

inna7
10. nov 2008

Ahojte mamky... 🙂 🙂 🙂
my sme sa práve vrátili od lekára...tak obidvajá musia chodiť na inhalácie...nezlepšilo sa im to, ale zhoršilo...takže nové lieky...hrôza ..zasa som kopec peňazí nechala v lekárni...keby im to aspoň zabralo.. 😖

oriel..na diske som nebola ani nepamätám...už by som hádam ani tancovať nevedela...no možno po vinku... 😀 😀
hej..ten obchodík poznám...ja som tam nakupila tiež krásne vecičky pre maličku..ešte bola v brušku... 🙂 no možno sa vyberiem pozrieť zasa...
mne sa tiež nakupovanie dopredu neosvedčilo....ale niekedy sa nedá odolať.. 😅 🙂

sara2...to je dobré že máte inhalátor...skvelá vec... ja malej vytieram noštek morskou vodou a tiež detským nasivinom....

anma...mňa zopárkrát seklo tiež už predtým..a bola som aj za ortopédom lebo ja som nedokázala vstať z postele...tak ma len manžel dovliekol k lekárovi...strašná bolesť.....ale lieky mi nakoniec zabrali a po pár dňoch som už vysávala 😀 🙂
ináč ja somtiež mala strašnú noc...nespíme vôbec...15-20minútové spánky...to je o ničom...nadránom by som vraždila...a podá mi až po káve... 😖 🙄

inna7
10. nov 2008

mirrinka...ja asi ani opitá nemusím byť a robím hrubky...to bude z tej prílišnej únavy...slovina mi celkom išla... 😀

oriel
10. nov 2008

Inna,zelam drobcekom skore uzdravenie...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

oriel
10. nov 2008

Sari,vy ste ako pochodili........