• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Mirrinka,si expert.Chudák Mikuláš emoticon
Na moju Sárku neplatí nič.Môžem sa vyhrážať nemocnicou,injekciou a nezaberá.Keď sa raz zatne.... emoticon
Baby a čo nabalíte do Mikulášskych balíčkov?
Keď sme teraz v nedeľu oslavovali Sárkine narodky,tak keď došli hostia-gratulanti ešte nestihli sa ani vyzliecť a Sárka na nich vybalila:"kde mám darčeky?" emoticon emoticon emoticon
18. nov 2008 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, ani sa Sárke nečudujem - má pravdu, keď mala narodeniny,tak má dostať darček,tak sa pre istotu hneď opýtala,aby niekto nezabudol,nie? Moja Simonka keď bola malá,tak to nevybalila na chodbe,keď sa vyzúvala návšteva,ale nevydržala a telefonovala,že kedy už prídu,že chce darčeky emoticon , no deti... sú úprimné...
18. nov 2008 o 22:30  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ráno... emoticon emoticon no musím pochvaliť manžela...skôr ako odíde do práce, tak mi spraví výbornú kávičku... emoticon takže si ju pocuckávam už v správnej teplote... emoticon
presne ako píšete, u nás to isté....keď malému telefonovala krstná, tak jej povedal, že kde toľko trčí že už si chce rozbaliť darček.... emoticon
no a do mikulášskeho balíčka mu dám samozrejme nejakú hračku /pretože to by zanevrel na mikuláška/ a sladkosti....
19. nov 2008 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj tak pre nás ešte Mikuláš veľa neznamená-je jedno čo bude v balíčku hlavne nech šuští emoticon emoticon emoticon

baby takú zlú noc sme nemali ani nepamätám. do 2.30 sa prevaľoval, potom bol 2 hod. hore a potom sa zase prevaľoval. A ráno kašľal. Bojím sa že bude chorý. Ale tak snáď nie lebo v sobotu chceme ísť na stužkovú-konečne niekde vypadneme emoticon ak sa podarí... neviem ako sa budem dnes učiť keď som sa nevyspala emoticon
19. nov 2008 o 08:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,chce to doping emoticon napr.dvojnásobne silnú kávu emoticon .
No ,dufájme,že ti na malého nelezie nejaká potvora choroba.Ale v takom nečase sa nedivím.Ja dávam Sárke jesť veľa ovocia a dnes mi mužíček sľúbik kupiť odšťavovač,tak budeme odšťavovať ovocie a zeleninu a piť to.A tiež jej dávam imunoglukán na posilnenie imunity a vitamín C.Ale aj tak hlieny ma stále,počuť ,že to dýchanie je ešte furt zhoršené.je to aj tým suchým vzduchom tu doma.Už raz sme mali ked bola malinká zvlhčovač vzduchu,tak by sa to zišlo znova.Ja sa tiež ráno budím s upchatým nosom a suchým hrdlom.
O hodinu mám trenažér,tak držte palce. emoticon
pa a pekný deň.
19. nov 2008 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari,tak si to na tom trenažéri uži...uvidíš,jaká je to somarina emoticon do ktorej autoškoly chodíš? ja som chodila do NOVY...vtedy(pred piatimi rokmi) tam mali strašne staré a oničom trenažére...ale bola to aspoň sranda emoticon
19. nov 2008 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
káva u mňa veľmi nezaberá a Šimonko ovocie neľúbi-pár lyžičiek z povinnosti... a ešte si nemala jazdu?trenažér je odveci vec emoticon
19. nov 2008 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari...držime prsty...len nevytrhni ten volant... emoticon emoticon my zas mame vlhko doma....a to vetrám pomerne často...ja odšťavujem tiež, ale pijem to len ja... emoticon malému nechutí...iba s medom... emoticon
tak aj vám pekný deň....
19. nov 2008 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi daj si striedavú sprchu...aspoň mne to pomáha...a potom si dám kávičku. emoticon .. a takto môžem fungovať... emoticon .my totiž noc čo noc nespíme.. emoticon ..ja si deň bez kávy neviem vôbec predstaviť... emoticon emoticon emoticon
19. nov 2008 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,chodím tiež do Novy.Jáj sa toho desím.Niekto mi vravel,že mu po trenažéri bolo blbo.Aj sestra moja prišla z trenažéra chorá. emoticon
19. nov 2008 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...aj môj brat tam teraz chodí emoticon taký vysoký,skoro 2 metre - 18 rokov emoticon
mne po trenažéri nebolo blbo,lebo som tam bola len chvíľu - povedala som inštruktorovi,že to je riadna somarina,že to sa skôr naučím šoférovať ked si na počítači zahrám formulu 1 emoticon mali sme tam byť asi hodinu,alebo hodinu a pol, už si celkom nepamätám,ale po pol hodine som odišla - lebo fakt to bola blbosť,čo mi aj inštruktor potvrdil,lebo mi dovolil odísť emoticon
19. nov 2008 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauteeeee emoticon emoticon Ja som tiez myslela,ze trenazer bude bohvieco... no fakt onicom..... Aj ja si idem az teraz dat kavu,lebo rano sme zaspali..... vstali sme o 7.40..... tak si to viete predstavit...no na 8.00 sme uz boli v skolke..... emoticon Sari,Sarinka bola uplne pokojna,hned pribehla do satne a ukazovala,aky ma copik..... a potom isli spolu s Lilkou do triedy..... super,boli zlate...bez placu a s usmevmi na tvari...... emoticon
19. nov 2008 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute baby.... to teda, vy ste sa dnes ráno poriadne rozbehli... takto z rána tu toľko napísaného ešte asi nebolo. To bude asi tým počasím. Ja som tu jediná,čo nemá vodičák a ani sa o to nesnaží? emoticon Ja keď ma raz manžel učil šoferovať,tak keď sa pohlo auto,ak som si zakryla oči rukami. emoticon emoticon emoticon .Takže taká by zo mňa bola vodička.
19. nov 2008 o 09:55  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,čo tak dlho spíš? emoticon posledná ideš spať,posledná vstávaš... emoticon emoticon emoticon
19. nov 2008 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som chodila do Novy emoticon
19. nov 2008 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri tiež pred 5 rokmi emoticon
19. nov 2008 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii to ja som v začiatkoch stále zastavovala resp.brzdila ked išlo oproti auto... emoticon emoticon emoticon no a tých áut bolo neurekom,nie... určite by aj z teba bola dobrá šoférka... emoticon na začiatku sa každy bojí.. emoticon ..hlavne my mamičky...obzvlášť ak mám v aute aj detičky... emoticon
oriel...peknučká fotka....maličká je celý ocko...čo.. emoticon
19. nov 2008 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,ja som mala skúšky 16.októbra 2003 emoticon
baby,čo dnes bude u vás na obed? ja som akurát dorobila zemiakové placky,budeme ich mať s jogurtovým dresingom,mňam...síce nie veľmi zdravé,ale mňam emoticon emoticon emoticon
19. nov 2008 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,už to mám za sebou emoticon
Síce sa mi krúti hlava.Mirri prejazdila som hodinu a pol a nezdrhla som emoticon .
No poviem vám,že mne sa to blbosť nevidí.Aspoň som si osvojila poriadne držanie volantu,nevybočovať na kraj a do stredu cesty...a len trikrát mi to zdochlo na červenú emoticon emoticon emoticon
My máme dnes paradajkovú polievočku,bravčové na šťave s brokolicou a mrkvou a k tomu idem teraz uvariť zemiačiky.Po Sárinku ide dnes svokra lebo poobede mám od pol tretej do pol piatej teoriu autoškolu.
Oriel,TO SOM RADA,že to takto ráno bolo.Zas s ňou išiel ráno manžel.Ale teraz na obed keď došla Drahuša,tak verím,že plače. emoticon
pa
19. nov 2008 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari,tak potom super emoticon možno že to už vylepšili alebo nejako vynovili emoticon ....veď 5 rokov ja dosť dlhá doba... a teóriu máš s Dušanom Mattom? on je super emoticon taký zlatý...ešte teraz mi stále zdraví,ked ma vidí emoticon
19. nov 2008 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, ty si ma chcela naštvať? emoticon že čo tak dlho spím? ja tu chodím,ale iba prečítam emoticon , ja som hore vúäčšinou už od piatej - malý má tak nastavený budík emoticon ,potom chystám dievčatá do školy....

inna7, ďakujem za pochopenie, asi máš pravdu, iba treba nabrať odvahu a začať trénovať a jazdiť.

sara2, super, teším sa s tebou.... možno potom aj ja naberiem odvahu... drž sa...

my sme na obed mali fašírky a zemiakovú kašu... mňam, a ešte kyslá uhorka..klasika...

oriel, fakt krásna fotka... malá je zlatá...
19. nov 2008 o 15:23  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel,dnes bola pre Sárku babka.Ale keď som došla poobede z autoškoly o pol piatej,tak Sárka bola úplne bez nálady,kruhy pod očami,tak asi nespala a len zíva.Idem ju akurát dať spať.A zas plače,že do škôlky zajtra nepôjde ,keď tam bude Drahuša.Ja sa zbláznim....aký ma strach z tej učiteľky.Svokra mi vravela,že keď došla po malú,tak Drahuša kričala na deti nech hovoria tišie a že im vravela "ja už som tu nemala byť mňa z vás len bolí hlava"...... emoticon
19. nov 2008 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to by tam fakt už nemala byť emoticon vyhorená učiteľka... emoticon dúfam že taká nikdy nebudem emoticon
19. nov 2008 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som našla na bábätkách tému že od 1.1.09 sa ruší preventívne balenie naširoko a balenie do periniek. Ja si myslím že Dr.Juskanič bude aj tak dávať baliť emoticon a viete si predstaviť bez periniek v pôrodnici? to si asi budeme nosiť vlastné obečenie emoticon super, lebo tie ich ozrutánske košieľky a perinky do ktorej som malého nikdy nevedela poriadne zabaliť... emoticon ale zase ja som ho dlho dávala spinkať na bok lebo grckal a keby nebol v perinke tak asi ho tak nedám. no uvidíme čo to za fámu. šup-šup do druhého kola nech vieme čo to bude emoticon
19. nov 2008 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,ja si myslím,že široké balenie má svoj význam.A perinka tiež.Veď to telíčko je taak jemnučké.A mnoho detí je v perinke pokojnejších.Ale zasa neodsudzujem tých,ktorý to nepraktizujú.Napr.u nás to bolo tak,že naša Sárka pokiaľ nebola poriadne zviazaná v perinke a ručky pri tele,nevedela zaspať.A neuveríš,ale do 5tich mesiacov sme ju na noc museli baliť do perinky.To už bola veľká,zospodu jej nôžky trčali von,ale ten pocit,že je v perinke a ručky pri tele ju okamžite upokojilo a spala emoticon .Prelom nastal,keď sme išli na druhú operáciu do BB a to som tam nechcela ísť s perinkou s"veľkou slečnou" a tak sa odučila. emoticon
19. nov 2008 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No niekomu to vyhovuje, niekomu nie. Šimonko napr. reval keď som ho balila do perinky a aby mal ruky dnu? nehrozilo emoticon a na široké balenie mám tiež ťažké spomienky keďže sme mali koliky... emoticon

dnes ešte horšia noc ako tá minulá emoticon na stužkovú nepôjdeme emoticon o 12.00 sme mu dali Ditiaden lebo sa budil každú pol hodinu na plný nosík s hrooooznym revom. Potom už sa nezobudil až o 6.30, ale pravidelne sa prevaľoval a fňukal a ja čo som citlivá na každý pohyb v postieľke som zase toho veľa nanaspala emoticon . keď to že on si nedá ani vyťahať tie sople ani kvapky kvapnúť. ešte aj tie soplíky spod nosa utierame s revom emoticon už aby bol veľký a vedel smrkať emoticon
20. nov 2008 o 07:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A prajeme všetkým dobré ránko a pekný deň emoticon
20. nov 2008 o 07:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,dobré ránko emoticon
emi,neboj,ani sa nenazdáš a už budeš mať doma veľkého fešáka emoticon
... možno budem prvá,v tom druhom kole a dám vám vedieť ako to je s tými perinkami a balením na široko - tak za týždeň by som to už mala vedieť - teda to,že či budem prvá emoticon emoticon
ináč,Lianka v perinke tiež dlho nebola a aby mala rúčky dnu,to nehrozilo.dokonca ani pri krste - to mala 14 dní,mala ruky vonku a ked ju kňaz krstil tak sa poriadne ponaťahovala emoticon ale myslím,že balenie do perinky aspoň prvý mesiac alebo dva určite má svoje opodstatnenie,takisto ako balenie naširoko .moc sa mi to nepáčilo,furt ju takto baliť,ale čo už,ked treba,tak treba a určite je to pre deti lepšie emoticon
no,uvidíme...možno za 9 mesiacov to budem vedieť lepšie ohodnotiť emoticon
20. nov 2008 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej mirrinka!!!! čo vyzerá to tak?!!! emoticon držíme palce emoticon

no ja som tiež balila do perinky mesiac ale napr. švagriná len 1 týždeň lebo malá sa narodila v lete a mala hroooozne potničky...
20. nov 2008 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,ešte len predvčerom sme to skúsili po prvý krát,tak dúfam,že sa ujalo emoticon tak za týždeň si kúpim test a uvidíme....som hrozne nedočkavá emoticon
ja som tiež dlho do perinky nebalila,lebo malá sa narodila 1.7. - v tej najväčšej horúčave,tak cez deň mala iba body a na noc išla do perinky,ale tiež nie dlho,potom bola už len v zavinovačke emoticon
20. nov 2008 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš