Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
29. nov 2008

Ja som robila také veľké upratovanie,prezliekala periny,leštila nábytok akurát počasie nevyšlo lebo som chcela umyť okná. ☹
No,noc je najhoršia,to fakt tie hlieny stekaju.Ja som malej vyvyšila jednu stranu postieľky,ale vždy akoby naschával sa prevalila na druhú...

inna7
29. nov 2008

prave som si zaliala kavičku... 😎
Oriel dik...budem ju potrebovať... 😉 lebo sa už nevladzem ani pohnuť...a to ma v noci čaka "nočna".. 😅
Ja som aj okna poumyvala dnes....manžel povedal že konečne vidi na susedov... 😀 😀 😀 lOriel..aj maly ešte berie solmucol...atb dobral a stale pokašlieva...tak neviem... 😖 tak aj vam skore uzdravenie... 🙂

mirrinka
29. nov 2008

ahojte 🙂
baby,som rada,že sa vám môj receptík páčil 😀 😀 😀 ja nejako takto podobne pečiem skoro vždy...ešte že máme tie cukrárne po ruke 😀
jóóój,tak teraz je Lilka choručká ☹ dúfam,že sa z toho čoskoro dostane 😉

sara2
30. nov 2008

Dobré ránko.
Tak ja chodím v noci žúrovať a ráno som tu prvá 😀 😀 😀 .
Ale popíjam kafe a mám vegetík.Sárka pozerá TV ,mama nám varí obed....super deň.
čaute

Oriel,ako je Lilke?Sárka ok,ale stále kašle.Ráno jak začne po prebudení tak taku hodinku pokiaľ sa znormalizuje.
peknú nedeľu

oriel
30. nov 2008

Dobre ranko.... vecer to bolo hrozne.. nemohla sa ani nadychnut nosom..... vecer som prevarila vincentku,dala do nej par kvapiek z JUSTU 31.... dalsie dala este na radiator.... Myslim,ze pomohlo to,a aj lieky..... spala celu noc,sice chrapkala,no dychala nosikom,rano vstala,je jej ovela lepsie,sice este ma upchaty nos,no uz tam necitit tie hlieny.... dnes este len raz zakaslala,ked sa jej to tam nazbieralo..... dufam,ze to bude o.k..... v utorok ideme na kontrolu.... Sari,vy kedy..... 🙂 🙂 🙂 🙂 Ako bolo von... kde ste boli...... 🙂 🙂 🙂 🙂 Inna,ako dopadlo nocne upratovanie..... 🙂 🙂 🙂

sara2
30. nov 2008

Oriel,tak som rada,že je to aspoň o kúsoček lepšie.Z Justu máš mastičku alebo kvapky?Už som o tom dosť počula.Aj Emkina a Majkova mamka im stále toto dáva.A Lilke neodsávaš hlieniky.Ja stále pred spaním keď je teraz bambuľa chorá jej odsávam lepšie potom dýcha.
Boli sme v bowlingu na trojke.Kamarát prišiel z ameriky na dovolenku na dva týždne,tak pozýval.My ženy sme boli do polnoci a mužíček dorazil nadránom okolo štvrtej a musel vyzerať hrozne lebo všetko čo mu stálo v ceste bolo na zemi 😠 😠 😠 -takže takáto dnes na neho budem 😠
My ideme na kontrolu v stredu.Ale aj tak ju do konca týždňa nedám už asi do škôlky.Chcem nech to poriadne preliečime.Lebo keď sa jej opäť vráti zahlienenie,tak sme tam kde sme boli-čo sa týka toho uška.

emita
30. nov 2008

joj, joj prajem všetkým skoré uzdravenie...

kde je na 3-ke bowling je tam dobre?

oriel
30. nov 2008

Sari,mam kvapky,no mam aj levandulovu mast.... no teraz som citala,ze z Justu je sirup Echinacina,ze je velmi dobry na imunitu.... tak ho asi objednam,skusim este to.... ked nepomoze,tak uz fakt neviem..... 😉 Lilke hlieniky odsavam,uz si to neviem ani bez odsavacky predstavit....

sara2
30. nov 2008

My sme po obede.Sárka papať nechcela,odmieta mi jesť.A ako som si ráno chválila...tak je opäť horšie.Akoby sa jej nádcha opäť vrátila.Nemôže vôbec dýchať,len odsávam a fukame a mala aj zvyšenu teplotu.Vôbec to nechápem.Berie silné ATB už tretí deň ☹

oriel
30. nov 2008

joj Sari,my s papanim mame problem stale.... Napr. dnes okrem mlieka Lilka absolutne nic nejedla..... ☹ A pritom mlieko je na hlieny to najhorsie....

emita
30. nov 2008

jeeej mne sa podarilo spraviť Šimonkovi kalendár 😎 či ako to nazvať. šak pozrite do albumu 😉

oriel
30. nov 2008

emi,maly je zlatunky..... 🙂 🙂 🙂 🙂 je tazke to urobit.... 🙂 🙂 🙂

inna7
30. nov 2008

no u nás stále kopec roboty.... 😒 🙂 Emi aj ja mám tie kalendáriky...ale z inej stránky... pekné...aspoň viem koľko presne majú... 😀
ja som mala z justu taký sirup s obsahom železa...pre Lukáša lebo bol anemický...ale to s echinaceou asi objednám aj ja... 🙂
tak dobrú nocku...kukáte talent?? dobrý bol ten "bítboxer", nie? 🙂

emita
30. nov 2008

oriel čo je ťažké urobiť? Šimonka či kalendár? 😀 😀 😀 to že Šimonko je zlatý v tom ja prsty nemám 😀 😀 😀

baby ja vôbec neviem o čom sa bavíte že "z justu" objasníte mi to? ďakujem 😉

oriel
1. dec 2008

Dobre ranko... mi sme sa teraz zobudili..... Emi,kalendar..... /aj ked recept na chlapceka by som prijala/..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 skusim aj ja tie kalendariky..... 🙂 🙂 🙂 Ja som na talent vcera uplne zabudla..... kuknem na nete...

mirrinka
1. dec 2008

ahojte 🙂 emi,aj ja by som prijala ten recept na chlapčeka 😀 baby,včera som mala dostať mrchu a nič... 😕 ešte chvíľu počkám a ked ju nedostanem do Mikuláša,tak utekám do lekárne kúpiť test 🙂 😉

neviete kde zoženiem taký ten papier na zabalenie balíka?dá sa to kúpiť na pošte,alebo v papiernictve,alebo kde???idem posielať "Mikulášsky balík" a treba mi ho zabaliť... 😉

emita
1. dec 2008

🙂 recept na chlapčeka? treba skúsiť rovno v deň ovulácie... mirri ja to asi nevydržím... taká som zvedavá 🙂

papier kúpiš v parierníctve

oriel
1. dec 2008

Mirri,ja by som nevydrzala.... ja by som ho uz hned robila..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Emi,ked budm planovat,tak dam na tvoju radu....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sara2
1. dec 2008

ahojte 🙂
U nás je epidemia ☹ .Ja antibiotiká,mama antibiotiká...a Sárka tiež.Noc bola celkom ok,panadol zabral teplotu už nemala.Ale kašle.Ráno jej dr.vzala krv o chviľku mám volať aká je.A som si porezala palec teraz 😖
Emi malý je na spapanie.
Oriel u vás ako?

Mirri,nenaťahuj nás...už si robila test?

emita
1. dec 2008

sara2 ☹ ☹ ☹ budem na vás myslieť...
tiež si myslím že je na spapanie: celý deň z neho po kúskoch ujedám 😀 😀 😀 (ďakujem)
mirrinka už len kvôli nám by si ten test mala spraviť 🙂

mirrinka
1. dec 2008

baby,vy ste ešte nedočkavejšie ako ja...síce na tom s nervami niesom až tak ok.,ale horšie to pre mňa bude ak sa sklamem dvakrát...prvé sklamanie by bolo keby test ukázal to,čo nechcem a druhé by bola tá beštia mrchovská 😠 tak počkám ešte tento zýždeň,lebo môže byť aj to,že mi mešká kvôli tomu,že som vysadila tabletky a už to nie je také presné a pravidelné ako predtým....ale ak nepríde do piatku,tak utekám po testík...a hned napíšem 😉
a vy ste niektorá cítili už v prvých dvoch alebo troch týždňoch,že ste tehotné?lebo ja pri Lianke som sa akosi tak divne začala cítiť až v šiestom týždni....

emita
1. dec 2008

mirrinka ja som sa cítila tehotná odkedy som sa to dozvedela 🙂 prvé 2 týždne isto nie 😉

oriel
1. dec 2008

Sari,ako? Ako vysledky?... Lilka stale nemoze dychat nosom,uz nema ani tak hlieny,no nemoze sa ani nadychnut nosom.... Uz som vyskusala kadejake spreje aj kvapky do nosa a nic..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Ja som v tehotenstve nemala absolutne ziadne priznaky,a chvalabohu ani problemy..... /keby vsetky tehotenstva boli take/

sara2
1. dec 2008

Sárke je už lepšie.Vyspinkala sa poobede.A začala mať chuť do jedla.Popala teraz plny tanierik zemiačkov,paradajkovej omáčky a hovädzieho mäska(kupili sme u vás Oriel-bolo krásne čisťučké).Som jej ho pomlela a urobila z toho guličky a opiekla ako faširku.Ona to zbožňuje a je to hravé lebo je to gulička a tak to naháňa po tanieri a počíta koľko ešte má 😀 .A teraz vypila aj mliečko.Trošku pokašlieva,ale to asi bude dlhšie.Kašeľ ťažko odchádza aj po odznení choroby.Oriel u nás keď má Sárka nádchu ,tak má noštek upchatý aj 10 dní a nepomáha tiež nič.

Mirri,pri Sárke som necítila nič.A v štvrtom týždni som mala chrípku-tak som cítila akurát bolesť a obrovský strach.
Ale teraz v juni čo som otehotnela som fakt už po tyždni vedela,že som v tom,pretože ma boleli neuveriteľne silno prsia.A boli horuce...a urobila som test a hneď som vedela.Len škoda,že to blbo dopadlo ☹
Idem si zaliať kávu...
Oriel skús ešte obyčajný fyziologický roztok do nošteka.

mirrinka
1. dec 2008

sari,som nevedela,že si bola tehotná... to je škoda,že to dopadlo tak ako to dopadlo...

sara2
1. dec 2008

hej, ☹ ale konečne sa prišlo nato,prečo...Zlá zrážanlivosť krvi ☹

emita
1. dec 2008

ani ja som nevedela ☹ 😢 tak to ďalšie tehotenstvo nech bude o to požehnanejšie ti prajem

andrii
1. dec 2008

mirri, ja ťa fakt obdivujem...ja by som nevydržala.....ja som zakaždým robila test hneď na druhý deń,taká som bola zvedavá a aj keď som si bola istá,že som tehotná,tak som ho pre istotu robila zakaždým 2x.... my všetky sme nedočkavé za teba.....

ale zase na druhej strane som pri druhej dcére vedela,že to bude dievčatko a nikomu, naozaj NIKOMU som nepovedala,nie len to,že to bude dievčatko, ale ani to,že vôbec viem,čo to bude.... a to iba kvôli tomu,že to nechcel vedieť manžel a mne to nechtiac napísal Dronin do knižky.Tak som to nikomu nechcela povedať,aby sa niekto pred manželom nepreriekol.... Viete si to predstaviť? Každý deň sa ma minimálne traja ľudia pýtali,že čo to bude a ja ,že neviem 😀 , som dobrá,že?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
2. dec 2008

blahoželám, andrii. fakt krásny deň ale neviem kedy pôjdeme vonku lebo máme totálne rozbitý režim... Šimonko už nechce doobedu spať... ☹ teraz sme mali 3 mesiace taký perfektný režim že som stíhala popri ňom všetko čo som chcela a teraz? 😠

čo sa darčekov týka tak nám ostali iba svokrovci, brácho, babka a ja 😀 hlavné je že krstiatka a Šimonko sú vybavení 😉