• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Dobré ránko dievčatá :slight_smile: .
Tak a som konečne prvá.
My sme mali hroznú noc.Dokonca sme sa predchvíľkou vrátili z nemocnice.Ešte včera na obed mi začala Sárka kašľať.Potom sa to stupňovalo až som večer o ôsmej volala našej zlatulinkej a veľkorysej pani dr.Lukáčovej(fakt obetavá žienka),že čo mám robiť.Tak som jej dala spreje na predychanie,tabletku.Ale v noci horor.A ráno o pol druhej vkuse už ani neprestávala.Mala riadny záchvať :frowning2: Taká som bola vyľakaná,pretože sa nám to ešte nikdy nestalo.A tak mi ešte doktorka povedala,že dnes služi ona v noci tak keď sa zhorší mám ísť.Tak o pol šiestej sme tam boli.Dostala ďalšie spreje,ditiaden a ešte inhalovala adrenalín.Je to oveľa lepšie,ale kašle stále.A dr. mi povedala,že jej zistili veľmi slabú imunitu...tak dnes máme behačky po doktroch.Večer vám dám vedieť.
A ta moja mála koza niežeby teraz spala,pretože v noci toho moc nanaspala,ale pozerá rozprávku.A ja pijem kávu a manželík spí v kresle pri malej :wink:
krásny deň.
Oriel držte sa.
4. dec 2008 o 06:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, najprv som bola sklamaná,že tu nie som prvá,lebo som tu dnes fakt skoro, a chcela som sa opýtať,čo ty tu tak skoro ráno,ale pochopila som..... to ste museli mať v noci fakt pestré.... chúďatko Sárka... držím palce,nech to čím skôr prejde... a že sa jej nechce spať? To by si sa teda čudovala,koľko majú deti energie.... niekedy za troch chlapov.
4. dec 2008 o 07:46  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
díkes Andrii,Sárka dostala ditiaden a to ona vždy reaguje opačne na neho.Iné detičky po prebdelej noci a po ditiadene spia jak zarezané a Sárka tu tancuje po obývcačke ako balerína :slight_smile:
o chvíľu sa obliekame a ideme....tak pa
4. dec 2008 o 07:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:frowning2: strašné čo sa to tu deje :frowning2: budeme na vás myslieť :frowning2:

mirri, bola si v škôlke? a ešte vždy odolávaš a nerobila si si test? :wink:
4. dec 2008 o 08:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Oriel držím prsty...aby vám ten zákrok dopadol čo najlepšie...a malinká to dobre zvládla... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj ten odber krvičky....Lukáškovi brali zhruba pred rokom krv na všetky možné vyšetrenia...čiže dosť veľa a zvládol to úplne v pohode...dokonca ho sestrička pochválila...a minule čo mu pichali injekciu (nedávno) tak sa správal hrozne...utekal z ambulancie a tak...nakoniec mu to musela vpichnúť nasilu... :confounded:

Sari..no hrozné...tak sa vám to riadne zhoršilo....
my už v pohode...ešte semtam zakašle ale už je to ok...dávam mu immunal..kvapky...a maličká už úplne ok...tak som rada...ale spánok sa vôbec nezlepšil...10x sme hore minimálne... :rolling_eyes:

ľudia ja nemám kúpený ani jeden darček...akurát mikuláška pre malého... idete niekto na mikuláša do kasky? u nás nemá kto robiť mikuláša...ale v sobotu ideme na omšu a tam bude aj Mikuláš .. tak aspoň niečo...

Mirri no tak ako...??
4. dec 2008 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
sari,to je fakt des....... normálne ked som čítala tvoj príspevok,hned som si spomenula na kamošku,ako mi vravela o svojom malom....možno ho poznáš,chodí so Sárkou do školky - Kristán, jeho mama je moja spolužiačka a teraz ležia na detskom - malý ma obojstranný zápal plúc.mal ho skrytý,nikto ho nevidel,až kým si Nika nevydobila snímok....hrozné niečo :cry:

baby,dnes si idem kúpiť test,lebo vy ste viac nedočkavé ako ja....už mi síce mešká štvrtý deň,ale neviem,nemám nejaký pocit,žeby som bola tehotná...
4. dec 2008 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,ešte o tej škôlke som zabudla....chcela som sa ísť opýtať dnes,ale majú tam Mikuláša,tak nechcem tam takto strašiť,ale zajtra pôjdem,dúfam,že už naisto....kamoška sa pred dvoma dňami stretla s jednou učiteľkou a tá jej vravela,že čo nedá malého k nim,že by jej ho v pohode vzali,tak dúfam,že aj môjho čertíka vezmú :grinning:
4. dec 2008 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,akurát som prišla z tesca ....už mám tehu test,ale ešte čakám kedy mi bude treba čurať :wink:
4. dec 2008 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,ryyyyychlo....... som tu a cakaaaaaam...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. dec 2008 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte mi treba čúrať :grinning: ako ste dopadli u doktorky?
4. dec 2008 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda netreba....zle som to napísala...to asi z toho stresu :grinning:
4. dec 2008 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Joj,my sme uz konecne doma..... to bolo placu..... horko-tazko jej zobrali krvicku,lebo nema ziadne zilky.... No na prvykrat sa im to podarilo,potom sme isli hned na kardiologiu..... uz bola taka prestrasena,ze plakala v kuse,aj ked jej nic nerobili...... :wink: :wink: :wink: No uz sme chvalabohu doma,zajtra pokracujeme opat - dalsie predop. vysetrenia...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Joj Mirri,takze Kristianko je v nemocnici,juj chudacik...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: My sa zajtra chystame s kamaratko do Msks na Mikulasa..... myslela som,ze nepojdeme,aby nahodou neochorela /lebo to by sa oper. musela prelozit/ ,no chcem,aby sa trocha potesila..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sari,to je hrozne,co tu citam.... a co vravela Dr.,preco ten kasel? Ved uz by aj mala dobrat ATB,ci nie? :frowning2: :frowning2: :frowning2: Boze,je hrozne,co si tie deticky musia pretrpiet :frowning2: :frowning2: :frowning2: A my pri nich,vsak? Mirri,ja stale cakam...... :wink: :wink: :wink: :wink:
4. dec 2008 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ešte chvíľu čakaj... :grinning: :grinning: :grinning:
verím ti,že dnes si Lilka toho dosť vytrpela...poznám to z vlastných skúsenosti,ked sme skoro každý týždeň chodili na nefrológiu - krv,moč,krv,moč a stále dookola....my ideme tiež na Mikuláša,ale sa mi zdá,že my ideme do CVČ,alebo žeby to manžel poplietol?
4. dec 2008 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Potom sme este zasli do kamosky jej mala chodi so Sarkou a Lilkou do skolky,maju aj takeho maleho 3 mesacneho chlapceka...... juuuuuj,to bolo radosti,tolka sa ho Lilka ostiskala a obozkala..... Ked sme isli domov,tak velmi plakala,lebo ho chcela brat domov.... a zacala bitka,lebo Kika jej ho nechcela ani za svet dat.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je nadherny..... normalne zacinam uvazovat o planovani babatka..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. dec 2008 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,tak len do toho,budeš to mať aspoň z krku,lebo ja chcem len dve deti a dosť :grinning:
4. dec 2008 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
V cvc je dnes,vsak? V tom materskom centre........
potom si už budem len užívať,jak vyrastú :grinning: :grinning: :grinning:
nie,my ideme zajtra,vraj o tretej...a z manželovej roboty by tam Lily mala dostať nejaký darček...teraz fakt neviem,či to nepoplietol
4. dec 2008 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inna a este som zabudla napisat,ze niesi sama,pretoze ani ja nemam ani len jediny darcek...... ?no okrem Lilky,ta uz ma toho dost...... Ale nikomu inemu nemam nic a najhorsie na tom je,ze ani absolutne neviem,co mam kupit..... Hruuuuuuuuuza.......
4. dec 2008 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to sme už tri :grinning:
4. dec 2008 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka tak už choď na to WC!!!! :grinning: som tu riadne v napätí :grinning:
4. dec 2008 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri, aj ja čakám... mne sa už normálne chcelo cikať,keď som to čítala,nehovor,že tebe sa ešte nechce ! Pusti si vodu a pozeraj na to,ako tečie.....
4. dec 2008 o 12:41  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,už nemusíte čakať....už som si robila :cry: ani náznak druhej čiarky :cry: :frowning2:
4. dec 2008 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:cry: :cry: :cry: tak ak nedôjdu skúsiš v pondelok znovu...
4. dec 2008 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
počkám na tú mrchu jednu mrchatú kým príde.... :angry:
4. dec 2008 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,pave na to som mynule myslela,ze teraz to odkladam a odkladam..... a potom ked budem chciet otehotniet,tak sa to nemusi hned podarit...................
4. dec 2008 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm... mirrinka.... tak budú nabudúce....veď to bol iba prvý pokus...
4. dec 2008 o 13:02  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel....máš pravdu.....takto to niekedy býva...niekedy to človek nechce...odkladá a potom to nejde....radšej neodkladať
4. dec 2008 o 13:03  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja som si myslela,že to výjde na prvú šupu jak pri Lianke....ale asi je pravd,že čím sa človek viac snaží,tým viac to nejde....čo už... :wink:
4. dec 2008 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari,ako ste pochodili? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. dec 2008 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš