Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

lenka78
autor
28. aug 2007

Ahojte,dagsty,treba verit,ze to vsetko dobre dopadne.Ved uz aj syncek mal s pruhom skusenost,vsak?Z coho je pruh?Je k tomu geneticka predispozicia?Moj otec mal v detstve pruh.
dagsty,na ktorej skole ucis deticky?
juj,ved dnes je utorok!budem na Vas mysliet!
😉

dagsty
28. aug 2007

ahojte dievčatá, som z toho taká hotová, že sa mi nechce ani učiť ani nič. Ešte aj chodím teraz doobedu do roboty , takže nič , absolútne nič nestíham. No a keď pozriem na Rebeku, tak si spomeniem na operáciu a revem jak nenormálna. ☹
Rebeka bude hospitalizovaná na chirurgii. Ja nemôžem nič povedať na oddelenie, lebo mne keď sa niečo nepáčilo, tak som to išla okamžite hovoriť sestričke atd... Síce pri Nikolasovi som mala vybaveného lekára a teraz sa snažíme aby operoval aj Rebeku - dúfam, že sa to podarí 😉 Možno preto sestričky pri Nikolasovi nereptali, lebo lekár bol 20x na deň pri nás a kontroloval Nikolasa a povzbuzoval mamičku...
Z čoho je ten pruh? Ja neviem.Určite je z nejakého preťaženia alebo ja neviem z čoho. Viem, že Nikolas dvíhal ťažký kameň, keď sestra stavala dom. A zasa Rebeka je taká "žilovatá", že keď jej niekto chce niečo zobrať a ona nechce dať, tak fakt ona tak drží silno , že ani ja jej tú vec nezoberiem...
Ona je proste hrozne živá. Ja si neviem predstaviť, že po operácii bude musieť byť v kľude. Neviem si to predstaviť. Nikolas mal 7 rokov, keď som mu povedala, že musí ležať, tak ležal.
lenka78 ja pracujem na odborno učilišti internátnom pre telesne postihnutú mládež v Humennom / oproti LDCH- čku/.
Operáciu máme presne o týždeň. Ach jaj. O takom čase už bude po operácii. Zase depka. Ach jaj.

Tak sa majte krásne, ešte sa ozvem.
Anouchka , čo si počula o chirurgii??? Napíš.
Pa.pa.pa.pa.

dagsty
28. aug 2007

Sevas baby pridala som fotky do albumu, zatial síce len tri, ale to len, aby ste mali predstavu ako vyzeráme. Nikolas sa fotiť nechcel /predpuberta/, ale budem sa snažiť, čo najskôr tam ešte niečo dohodiť...
Dievčatá ak vám môžem poradiť, nenaučte svoje detičky na obľúbenú hračku. Rebeka má obľúbenú plyšovú kravičku. Je skoro pol desiatej a ona mi neustále mrnčí, že chce OŤASA - tak sa kravička volá. Prehľadala som už celý byt a nič. Ja som zvedavá kde ju už zapotrošila... 😉
Mňa začína bolieť hrdlo tak, že ma bolí až ucho. 😠 Mám na seba nervy. Toto leto sa mi akosi vôbec nedarí.
Už týždeň sa snažím po piatej nič nejesť /chudnem/ a teraz som si dala kavenky a chrumky...prečo nie???? 😕
A potom sa budem sťažovať... ☹
Lenka78 nebola si dnes náhodou v Tescu???? Ja som bola no neviem isto, či si to bola ty.Ak si to bola ty, tak sme sa stretali pri pokladniach.
Tak čauko baby, večer sa ešte ozvem /sledujete čas a pre mňa to ešte stále neznamená večer.hi.hi.hi/pa

dagsty
28. aug 2007

Tak čo dievčatá, tak skoro chodievate spať???? 😉 Ja teraz dopíjam kávičku a neviem čo mám robiť. V telke nič, na internete nič. Akurát som bola na minibazare. Poznáte to. Ja som z MMB kúpila spustu vecí, väčšinou pre NIkolasa značkové originál tričká Adidas a nike - za super ceny .
Tak nič, keď spíte , tak idem trochu doupratovať po byte a asi si pôjdem ľahnúť. Pa.
PS: Statočne som dorazila celý balíček chrumiek... hi.hi.hi.hi.hi 😲

lenka78
autor
28. aug 2007

dagsty,bola som v Tescu.Nabuduce do mna stuchni,aby som vedela,ze si to ty 😀
ja tiez pomyslam na to,ze po 17.00 nic,no ked sa cely den flakame,a ked prideme domov,tak si uvedomim,ze telo si prosi jest.a to je pohroma!!!

lenka78
autor
29. aug 2007

dobre rano Humenne,dnes isiel Chris na huby s rodicmi,tak mam pokojne stretnutie so svagrinou!!!Ale uz frcim,lebo nestihnem.Pa.Ozvem sa po obede,ked Chrisa ulozim 😉

lenka78
autor
29. aug 2007

jej,pozvali nas na svadbu!skoda,nemozeme ☹ ☹ ☹

dagsty
30. aug 2007

Sevas dievčatá, tak čo asi nemáte čas na internet??? ☹
Ja som dnes bola s rebekou na predoperačné vyšetrenia. No katastrofa - od rána od 7.30 do 13.30 hod. Už som si myslela, že nedojdeme ani domov. Všade čakať..
Už sa nám termín blíži, ja už pomaly chystám vecičky, dokupujem, čo nemáme atď.
lenka78 škoda, že nemôžete na svadbu. Ja sama by som už tak išla, že až.
😅
Tak sa zatiaľ majte, večer sa možno ešte ozvem.
Pa.pa.pa.pa.pa.pa.pa 😉

olina01
31. aug 2007

ahojte dievčata,dlho som tu nebola.Čo mate nove? 😀
Dagsty pozerala som na fotky v tvojom albume,taka si mi znama. 😀
Mrzi ma že si tak dopadla s malou,budeme vam držať všetky prsty.Uvidiš že sa z toho rychlo dostane,deti maju oveľa viac energie a aj take veci znašaju ľahšie ako dospeli.My sme už chvalabohu zdraví,vymenili sme lekarku a dufame že nam to nejaku tu chvilku vydrži. 😀 😀 😀
Tak sa zatiaľ držte,pa.

lenka78
autor
1. sep 2007

Ahojte,uz na svadbu mozem!Svagrinka sa mi ponukla! 😀 len chrustik protestuje,tak som zvedava ako to dopadne,len teraz zvazujem,ci vobec ist!Velmi by som chcela,lebo sa chcem stretnut so sesterkami,no neviem...svadba je az v Blave.ci to velmi Chrisa nevydesi.A aby sa mu zase nieco neprihodilo!To by som si vycitala do konca zivota,ze ja sa flakam na svadbe a jemu sa nieco stalo.
Aj saty mam,lebo som bola na 2 svadbach od porodu,tak mam aj mega saty na svadbu.A nemala som ani jedny na svadbe danej strany. 😀 😀 😀
Takze sa nebudem opakovat!

dagsty
2. sep 2007

Ćauko dievčatá, dlho som sa neozvala, lebo nemám čas... ☹
Zajtra idem s Rebekou na príjem do nemocnice . Držte nám v utorok palce.
Dúfam, že to zvládneme. Takže pa.pa.
Idem sa chystať do nemocnice. Dobrú nôcku
Dúfam, že sa Vám ozvem už v stredu /že nás v stredu prepustia domov/.
Pa 😉

lenka78
autor
3. sep 2007

Ahojte,ako ste dnes vyprevadili deturence?Chcelo sa im?Chris pojde tiez od zajtra do skolky,tak snad to bude ok.Davaju sa kvety na zaciatku ucitelkam? 😖 Myslim do skolky.Dnes sme boli na pasovom,odfotili ho bez problemov a v stredu idem po pas.Robia tam take mile tety,len skoda,ze tam rodicia s malymi detmi musia tak dlho cakat.Nebolo to az tak dlho,len hodinka,no s detmi je to tazke,ked sa tam nudia.

biccy
4. sep 2007

Ahojte Humencanky. 🙂 Potrebujem od vas radu.Neviete kde v Humennom alebo v okoli robia nejake PEKNE A DOBRE TORTY?Chcela by som dat upiect Zoinke nejaku peknu tortu na 1.narodeniny,ktore ma uz o mesiac.PROSIIIM PORADTE. 🙂

lenka78
autor
4. sep 2007

Vitaj,biccy,velmi pekne torty robi moja svagrina,robila napr.taku pokladovu tortu Chrisovi,ked mal 2 a dodnes si ju pamata.No robila aj tucniacikov,srdiecka ,atd.Podla toho kto co chcel.Inspiruje sa z knih,ktore si priviezla z Anglicka.Ked sa chces informovat,tak na mojasvadba jej posli do ip na lubi spravu a odvolaj sa na mna.Ja jej aj poviem.Ona Ti posle fotecky,lebo vsetko si foti.
Tento rok sme boli v casovej tiesni,tak som iba narychlo kupila tortu z Katky a chutila.Asi poznas tie ich mega zakusky.Mne najviac chutia s jogurtovyn kremom.Asi inde by som v Humennom ani nekupovala,lebo my nie sme velmi na torty.
Ked najdem tu Chrisovu tortu,tak ju dam do albumu 😉
Je len na Tebe,ci chces zabavnu tortu alebo hladas iba chutnu klasiku.Inac Lubka robi klasiky v novom sate 😀

biccy
4. sep 2007

Lenka,dakujem pekne.Uz som svagrine poslala IP. 🙂

dagsty
5. sep 2007

Sevas baby, UŽ SME DOMA... 🙂
Bolo to otras /pre mamičku/, ale držali sme sa statočne.
No na oddelení čosi otrasné - bol preplnený stav, ľudia ležali na pooperačnom aj dva - tri dni.
Ale mňa to netrápilo, mala som pri sebe svoju bambuľku a nikto ma viac nezaujímal. Počas operácie, som bola hotová. Prišiel aj manžel a čakali, tŕpli sme spolu. Rebeku nám priviezli asi po pol hodine. Chúďa, plakala asi 15 min. keď sa preberala z narkózy. Potom to bolo len a len lepšie. Ani nezvracala. Po 2 -3 hodinkách od operácie už chodila a neskôr aj behala. Teraz ju musím strážiť a upozorňovať , aby tak nelietala. Takže zvládli sme to. No naozaj neprajem to zažiť žiadnej mamičke.
Bola veľmi zlatá a obveseľovala sestričky aj pacientky na izbe. Mali sme super izbu : žiadne pooperačné stavy, iba bolesti.
PS: Doktor bol super... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
PRIDALA SOM FOTKY DO ALBUMU - AJ Z NEMOCKY... Pa.pa.pa.pa.

dagsty
6. sep 2007

Dobré ránko dievčatá...kde ste...spíte???? No ale to silne pochybujem - keďže máme malých budíčov doma /aspoň ja/. 😉
lenka78 ako Chris v škôlke? Neplakal keď si ho dávala učiteľke?
olina01 a vy ako? Ako to vyzerá s tými mandľami??? Dúfam, že dobre 😉
To máme, ale super počasíčko, čo poviete??? 🙂

lenka78
autor
6. sep 2007

Ahojte
dagsty,to je super,ze vam to tak dopadlo.Inac ako usmernujes Rebeku,aby nelietala,mne sa to este u Chrisa nepodarilo 😀
V skolke bolo ok,ucitelky su super mile,takze dufam,ze zajtra uz ostane cely den a mna caka milion vybavovaciek. 😠 Este nemam topanky do dazda,tak som nutena chodit v botaskach,tak ma to rozculuje to sportove odievanie. 😎Asi navstivim nejake vychodne mesto,lebo u nas v He nic schopne do dazda a za lietajucim dietatkom nemaju 😀 Zdravim milovnicky vysokych topanok 😎 A o detskom obleceni ani nehovorim.Chcela som Chrisovi kupit teplacky a nic!!!Nechcelo sa mi verit.Este som zasla do super predrazeneho obchodu na namesti a ako stale,mali tam iba trapne handry za dvojnasobok 😠 A o nejakych cool ciapkach ani radsej nehovorim 😖

dagsty
6. sep 2007

Ježiš až teraz som si uvedomila, že Rebeka nemá čiapku... ☹
No niečo už len nájdeme v našom krásnom mestečku. Hmmmmmmmmmmmm...
lenka78 ako Rebeku usmerňujem??? No teraz to mám dobré: len jej dvihnem tričko a pýtam sa jej , či ešte ideme do nemocnice na operáciu. Skľudní ju to tak na 10 minút a potom zase dokolečka. Dnes som jej trochu odlepila náplasť. Skoro vôbec nevidno stehy, má to tak nejako vo vnútri pupčeka 🙂.Takže tričká nad pupoček si asi doprajeme. Ha.ha.ha 😉
Ja tiež musím ísť do mesta na nákupy, lebo počasie ma super zaskočilo. Aj môj šatník, no hlavne Nikolasov šatník. Chystala som mu vecičky do školy a zistila som, že cez prázdniny mi tak vyrástol, že sú mu dobré asi tri tričká...No mala som dosť.A verte mi dievčence, že kúpiť cool vec pre chlapca vo veku 8 - 9 rokov a aby nebola taká očačkaná, je hrúúúúúúza.
Idem spať, lebo vy zrejme už spinkáte a mne sa už oči solídne zatvárajú....
Tak pa.pa.pa.pa.pa. Dobrú nôcku 😵

dagsty
7. sep 2007

Tak čo je dievčatá, nechávate ma tu akože celkom ,celkom samúúúúú?????? ☹ ☹ ☹

dagsty
8. sep 2007

Ale, ale dievčatá, nechce sa mi už každý deň pozerať, či sa niekto pridal do našej spomalenej a nepravidelnej debatky. 🙂
Tak ja čakám a každý deň /ráno, naobed aj večer/ si kliknem na MK a pozriem sa, či tu nie ste.
Kde ste??????????????????????????????
Je mi tu samej dosť smutno.... ☹
pa.pa.pa.pa.pa.pa.pa.pa.

dagsty
9. sep 2007

Dobré ránko dievčatá... 🙂
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm................. 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
Zase nič... ☹

lenka78
autor
9. sep 2007

Ahoj,dagsty,som tu len na skok.Myslim,ze je to jedno,ci chlapec ma 3 alebo 9.Aj tak nic nekupis.Pre dievcata kopy a pre chlapcov nic.Ani v tych cinakoch.Ja cely tyzden lietam po uradoch ako bumerang,takze sa tesim na dalsi takyto tyzden.Chris sup do skolky a ja po uradoch 😒 Aspon sme dnes stihli tu Kamenicu a lietadla,tak som pretrhla tu nudu.Caka nas este pamatny tyzden,tak to ubehne ako voda. 😖

dagsty
10. sep 2007

Sevas baby, tak čo sme tu iba lenka78 a ja???
Inak teraz som bola na www.markiza.sk, kliknite si na superstar a potom na karaoke. Ježiš, samoška, že som si aj zanôtila. Sama zo seba som sa toľko nasmiala, že dovi. Odporúčam ako super odreagovanie.
Ako sa inak dievčatá máte??? A detičky???
Ja sa mám dobre ,aj detičky...
Počasie parádne - človek si nevie čo si má obliecť /aspoň ja/.
Keďže som tu sama ,tak končím, lebo ma to tu samú nebaví.....
Pa.pa.pa.pa. DOBRÚ NOCKU...
PS: A zajtra nech si tu mám s kým podebatovať.
Ešte raz pa a fakt skúste karaoke... 😉 😉 😉

lenka78
autor
12. sep 2007

Ahojte,musim sa Vam vyradodovat,lebo Chris chodi s velkym usmevom do skolky a ucitelky stiska a vybozka stale.Je to totalny rozdiel,ako ked chodil do predchadzajucej.Som stastna!!!

lenka78
autor
13. sep 2007

Kuk
Nikto nic.
Ahoj,dagsty! 😎

lenka78
autor
17. sep 2007

Ahojte,uz som sa aj vratila vytancovana zo svadby v Blave a vy nic.Asi tuto temu zamknu kvoli slabej odozve.
Ako ste sa mali na oslavach mesta Humenne?Ja som ich akosi nestihla pre zaneprazdnenost.
V sobotu o 10 uz letime do Irska. 😢 Zbohom Humenne,Slovensko

lenka78
autor
17. sep 2007

Pridala som foto zo svadby,coskoro zrusim,tak sa mozete mrknut informativne 🙄

lenka78
autor
17. sep 2007

Aspon ked tu kuknete,tak napiste aspon kuk,ci tu vobec niekto aspon mrkne. 😔

biccy
17. sep 2007

Ja sa tu obcas pozriem. 🙂