• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
tak my už ideme kúpať :sunglasses: fotky nemusíš pridávať po jednej :wink: to je riadny napínak že aká bude ďalšia :grinning:
7. dec 2008 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne :wink: pridala som jedno foto...kuknite jak mi obidvaja včera o 23:30 spali... :grinning:
7. dec 2008 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,tak príjemné kupkanie.... a ešte sa tu zastav :grinning:
7. dec 2008 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok,dám tie fotky naraz,aké ste obidve nedočkavé.
Emka,malý ťa nechá písať,lebo môj Alex je vkuse na mne nalepený,všetko mi tu stíska,z neho raz vyrastie počítačový expert... :slight_smile:
7. dec 2008 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
on už je počítačový expert.....on je na elektriku,jak môj muž :grinning:
7. dec 2008 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jééééj,aj moja Lily je v tvojom albume :slight_smile:
7. dec 2008 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasné,veď sú parťáci... :slight_smile:
7. dec 2008 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. dec 2008 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ideme pomaly...Alex je mrzutý,nemôžem písať,lebo plače...majte sa pekne a prajeme dobrú nocku...papa :dizzy_face:
7. dec 2008 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pááááááááááááááááááááááá :wink:
7. dec 2008 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby ta čo ste sa pobláznili :grinning:
NESTIHAM číTAť :grinning: :grinning: :grinning: .
Júj,len dam tigra spať a som tuuuuu.
Ahoj nová mamina tamarka :slight_smile:

Andrii,čo je s tebou?Uniesol ťa Mikuláš? :slight_smile:

Oriel,držte sa.Vybozkávaj malú za nás.A zavolaj ak ti to čas a situácia dovolí.Mne tiež stíska žalúdok za vás.Chúďa malínké :frowning2:
7. dec 2008 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no už som tu :wink: ale nie-šimonko je tiež závislák na PC :grinning: doobedu keď píšem s kmotrou tak sa niekedy tak zlostí že musím vypnúť PC on by chcel tiež búchať po klávesnici. ale mali sme tu babku tak sa trošku hrali :wink: tamarka krásne fotočky :dizzy_face: sme pozerali s Emilom :wink: júj krásne detičky :dizzy_face:
mirrinka podarení sú :slight_smile: a čo si s nimi robila :grinning: odniesla do postele? :grinning:
7. dec 2008 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
malú som odniesla,manžel musel po vlastných...kto by poniesol takmer sto kilového koňa...ja teda nie... :grinning: :grinning: :grinning: emi,tvoj manžel sa volá Emil? tak to ste sa našli.... :wink: super
7. dec 2008 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hej sme sa našli :wink: preto zvažujeme meno pre dcérku Emília :wink:
7. dec 2008 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak malý mohol byť Emanuel :wink: tak sa volá môj svokor... :sweat_smile:
7. dec 2008 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.... ženy, vy ste čo pojedli,že takto píšete? ja som to ani všetko poriadne nestihla prečítať..

tamarka_na, vitaj.... pozerala som album....deťúrence zlatučké a ty ako dievčatko.... ako stredoškoláčka..kočka....

kde ste teraz všetky?
7. dec 2008 o 21:12  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tu,kde by sme boli....ja som najpodctivejšia prispievateľka :grinning: :grinning:
andrii,takže ťa nevzal Mikuláš? :grinning:
7. dec 2008 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii pozeráme talent... tak si sa našla? čo sme pojedli? asi veľa sladkostí keď bolo toho Mikuláša :grinning:

Emanuel? No čo ja viem? :unamused:
7. dec 2008 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som aj ja pridala fotku hoci nie Mikulášsku... tie reklamy sú dlhéééé :unamused:
7. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jééééj,zlatý....podobá sa na teba :wink:
7. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko, tak oriel, už to máte za sebou... Verím že bolo všetko o.k. a utorok ste doma... :wink:

aj vám sa v pondelok tak ťažko rozbieha? :unamused: dnes máme ísť do poradne a vôbec k tomu neviem zladiť jeho režim :angry: no, uvidíme. vôbec sa mi tam nechce... ale som zvedavá koľko váži :slight_smile:
8. dec 2008 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte Sara a Andrii,ďakujem za privítanie.Aj nám sa ťažko zvyká na pracovný deň po víkende,Nellka šla do škôlky,tak sme všetci vstávali už o pol 7... :confounded:
Emi,tak nám potom daj vedieť,ako ste dopadli na poradni...náš Alex má 12 kíl a dnes na ňho prišlo kakanie o pol 1 v noci!Tak som ho musela ťahať až pod sprchu,lebo toho navalil dosť veľa-dúfam,že teraz pri čítaní nikto neraňajkuje :grinning:
8. dec 2008 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emka,práve som si pozrela vaše albumy-Šimonko je nádherný a zmenila som názor-nie čistá mamina,ale čistý ujo Oto,keď bol malý.Aspoň,čo si ja pamätám z foto... :dizzy_face:
8. dec 2008 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:
oriel,už to dúfam máte za sebou.... :wink:
...ja som ešte len nedávno rozlepila oči - máme doma ocka,tak som si dlhšie pospala...zobudila ma sms od sesternice,že sa im narodil Mariánko :slight_smile:
tami,dnes sme mali isť do toho sanatória,nie? úplne mi to nejako vypadlo z hlavy....tak zajtra ráno?

keby ste videli jak dnes vyzerá Lianka - spadla a udrela si oko do riadiatora,má tam riadny monokel...ešte sa jej pusa nezahojila a už prišlo na rad oko :confounded: :sweat_smile: Martin vraví,že vyzerá jak terminátor :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2008 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tamarka, nellka chodí do sanatória? ja som myslela že do tej škôlky tam kde si ty chodila... že ujo Oto? No neviem z každého má niečo :grinning:

mirrinka a palček už je v pohode? to je asi ozaj riadne šidlo :slight_smile: ešte že to skončilo len monoklom :unamused:

sara2 a vy sa už máte lepšie?
8. dec 2008 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joooj a ty máš ďalšie nové fotočky :slight_smile: krááásne. ten Alex - sloník je milučký. ale jaký je Ondro fešák... som mu minule hovorila že keby som bola mladšia a nebol by môj bratranec tak sa doňho asi zaľúbim :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2008 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,palček už je v pohode,už sa zahojil, ani nevidno,že bol takmer odrezaný....už aj nechtík rastie :wink:
baby,dnes som už dostala návštevu - pani mrchu :frowning2: :angry:
...mne sa páči tá fotka,kde je Alex v kočíku a pije :grinning: nemá chybu...
8. dec 2008 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj, tam je veľký frajerisko :grinning: Mirrinka tak nádych a šup do "druhého kola". prajem aby to tentokrát vyšlo :wink:
8. dec 2008 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.... mirrinka....Mikuláš ma nevzal,bolo Kristínka bola v kostole anjel a pomáhala Mikulášovi rozdávať darčeky,tak mi to asi vybavila :grinning: . Tvoja malá je teda riadne šidlo...dúfam,že má dobrú poistku.....

tak a sme v tom už aj my....doteraz sa nám choroba vyhýbala a dnes ráno som bola u lekárky. Matúš mal ráno teplotu,ale nekašle,nesoplí, dýchanie čisté, iba trošku hrdlo....teraz spí,tak uvidíme,čo z toho bude... ani zuby to nie sú ani ušká. :cry:
8. dec 2008 o 11:34  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Joj,Miri,to mi je ľúto,takže test nakoniec neklamal ako sme dúfali...neboj,podarí sa nabudúce :fearful:
Ja som na to sanatórium úplne zabudla,ani ma nenapadlo,ale dobre,aspoň si si pospala :slight_smile: pôjdeme zajtra.Nellka chodí do riadnej škôlky,ale vraj ju budú rušiť,tak aj ja plánujem dať Nellku do sanatória a neskôr aj Alexa,inú škôlku nablízku nemáme...
Predchvíľou som dala Alexa spať,že aspoň trošku kľudu...už je hore :frowning2: po výdatnom polhodinovom spánku...

Ondro je fešák,ale tá puberta :rolling_eyes:

Matúškovi prajeme skoré uzdravenie... :slight_smile:
8. dec 2008 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš