• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
oriel,dám si,dám :grinning: :grinning: :grinning: idem nastaviť budík........ :grinning: júj,nejako ma treští hlava :angry:
11. dec 2008 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sevas dievčatá, prišla som iba na chvíľu, lebo si idem ľahnúť...katastrofálne ma bolí hlava :frowning2: :frowning2: a chrbtica.

zajtra sa ozvem... :wink: :wink:

pa pa pa a dobrú nôcku
:pensive: :pensive: :pensive:
11. dec 2008 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,aspoň nie som sama,koho bolí hlava :grinning:
11. dec 2008 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
To ešte všetky spíte? :grinning: Nečakala som,že tu dnes budem o takomto čase prvá :wink:
Nellka je v škôlke,skoro tam zostal aj Alex,ale aby sme si všetci mysleli,že je veľký chlap,tlačil sa rovno do väčšej triedy k 5 ročným deťom :grinning:
Predchvíľou som prišla na jeden trik...dala som mu dole plienku,ale dala som ho sadnúť na záchod-len som mu tam položila to sedátko...tak tam sedí už 5 minút,lebo nevie zísť dole :grinning: :grinning: :grinning: tak uvidím,čo z toho bude :wink:
12. dec 2008 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vypiškal sa!!! :grinning: :slight_smile: :wink:
12. dec 2008 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tamarka..... gratulujemee//////// :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: My sme este len pred chvilkou vstali...Llka bola vcera hore do 12tej..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Tiez som necakala,ze tu nikto este nebol.....
12. dec 2008 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wow.....super....šak on je veľký chlap,čo z neho robíš decko? šak žmurká na mňa jakeby mal osemnásť minimálne :grinning: :grinning: :grinning:

Lianka vraj bola v škôlke veľmi dobrá,ani neplakala,len asi 10 sekúnd,ked som odchádzala,aj papala chlebík s detičkami,aj sa vypišala do nočníčka :slight_smile: :slight_smile: tak sa teším :wink: v pondelok už vraj môže ostaž na celé doobedie...učiteľka vravela,že ešte nemali také decko,aby sa tak rýchlo aklimatizovalo :wink: a škoda,že je zajtra sobota..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kde ste všetky? :confused:
12. dec 2008 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,super...... Drazim palce,aby to tak zostalo..... lebo vacsinou pride ta ,,kriza,, ked uz deticky tam zostanu spinkat a su bez mamky cely den.... :wink: :wink: :wink: No tvoja Lianka je asi poriadne odvazna,takze to zvladne mozno uplne super..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. dec 2008 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme....som zvedavá aj ja na to spanie,kedže ona doma cez den nespí....až potom sa asi fakt začne tá kríza :unamused: :sweat_smile:
12. dec 2008 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Idem robit pizzu.... /http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1111/ vraj je dobra................ tak uvidime...................... Drzte prsty aby sa dala jest.................... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. dec 2008 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Dagsty som rada,že si sa ozvala.Boli sme včera večer v Tescu.Neviem či si to bola ty alebo sestra.Keďže ste dvojičky a úúúúúplne rovnaké tak som to fakt nevedela.Zavítaj častejšie sem k nám.

Baby,aj mňa bolí hlava jak šľak.Prišli sme teraz od kámošky a ja sa chystám piecť suché vianočné pečivko.A včera som pozerala aj recepty na MMB a hľadala som konkrétne niečo z cvikly,vraj je pre deti ohromná na imunitu.A našla som tam kopec len na pohľad vynikajúcich receptov.Tak skusim a uvidíme.
Baby,ktorá z vás mi príde popratať :grinning: mne sa tak strašne nechce...
12. dec 2008 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,tak čo....pizza sa podarila? :wink: ja som dnes robila cestoviny a do nich som nadžabala tvaroh,syr v črievku a smotanu....také ľahké a jednoduché,ale mňam :grinning: lianka zbožňuje cestoviny,takže....
12. dec 2008 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj,mirri..... hruzA..... jedno cesto som uz vyhodila,neviem,niejako mi nevykyslo.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: A teraz sa uz pecie dalsie ,,akoze,, podarene,no dajak sa mi nepozdavalo.... :unamused: :unamused: :unamused: Prvykrat robim doma cesto na pizzu /a asi aj poslednykrat/ vacsinou kupujem hotove korpusy,no chcela som skusit...... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: aj Lilka ma rada cestoviny,no lepsie povedane,ze je len cestoviny a mlieko............
12. dec 2008 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nooooooooo,na prvykrat to nebolo az take zle............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: V pohode sa da jest a je aj celkom dobra............... :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte....ja od rána pečiem medovníčky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .. ale pri malej mi to išlo pomalšie....nespala ani tú polhodinku ako zvyčajne...no ešteže mám pomocníka.... :sunglasses: Lukáško vykrajoval...a celkom mu to išlo... :slight_smile:
hmm Oriel... tá pizza vyzerá dobre....vyskúšam asi zajtra...
12. dec 2008 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja pečiem od rána.Korpusy na torty a idem teraz jednu zdobiť.
Zajtra máme oslavu.Švagriná má 30.Tak ako darček pre ňu torta.A v nedeľu pre kamaratkinu dcérku.Oslavuje 1 rok.A popri Sárke tiež tak za pochodu.
Oriel,si mohla odfotiť pizzu. :grinning:
Andrii,ako malý?Teplotky už nemá?
12. dec 2008 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari.... uz je po nej............. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja nemam problem s tym,ked sa nieco nepodari.... u nas sa to zje tak ci tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sari,ty si ale sikulka.... A ze hladas robotu..... ..----.mozes piect torticky a zakusky na objednavku.... Hm?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: andrii,fakt si tu vobec nebola... Dufam,ze malinky je o.k...........
12. dec 2008 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A praca v niejakej cukrarni by ta nebavila???????? Ked tak rada pecies........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Joooj,Oriel to by ma asi nebavilo.A druhá vec,keby som ochutnávala si vieš predstaviť ako by som za nejaký krátky čas vyzerala-ako King Kong :grinning:
12. dec 2008 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari ako ide pečenie??a zdobenie? :sweat_smile:
ja som už zopár medovníčkov ozdobila, tie budú na okrasu...možno na stromček... a ďalšie zajtra...už len s polevou...na papkanie.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .. pridala som foto....
12. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,pernicky su veeeelmi peknucke..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a Sarinka s Lukaskom ani nehovorim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Su zlatucki.... asi sa maju velmi radi,vsak???? :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No,a ja konečne som dorobila tortu.Inna7,ten recept na falošný marcipán je bombový.Idem sfotiť a tiež pridám foto.
Je to pre švagrinká na 30tku,ale torta mi skôr pripadá taká detská.Ešte som mala ozdoby od Sárkinej oslavy,tak som ich tam šupla. :slight_smile:
idem kuknuť perničky
12. dec 2008 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inna,jedna báseň.nááádhera.Fakt nádherné su tie perničky.
O deťoch ani nehovorím.Sárinka ako Mikulášik-na spapanie :grinning:
12. dec 2008 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari, ty s Innou keby ste sa pustili do pecenia,tak by ste zvladli napiect dobrotky pre cele Humenne :grinning: :grinning: sari,idem kuknut torticku.... Uz sa aj ja chystam vyskusat.... Myslite,ze zvladnem ten falosny marcipan ?
12. dec 2008 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel,buď si istá,že zvládneš.Je to fakt jednoduché a naoko krásne.

Mirrinka,tak čo spíme....kde si?
12. dec 2008 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: chýbam vám,čo? ja dnes ešte dopíjam ten fernet zo včerajška :grinning: sme u našich,malá mi až teraz zaspala,tak som nemohla skôr prísť a skontrolovať vás,či sa náhodou neulievate :grinning: ale pohoda,dnes majú jedničku za aktivitu sara,oriel a inna :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tamarka preto si bola včera prvá lebo ja som bola v škole a dnes som domaaaa :grinning: :wink: Joj aké krásne fotočky ste nahádzali :dizzy_face: Mirri som rada že sa vám v škôlke darí!
13. dec 2008 o 07:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,čo nemôžeš spať?
Mňa Sárka ráno ťahala z postele od siedmej,ale sa jej to nepodarilo :grinning: Mužíček zas v robote a mi opäť samé.Ale o jednej ideme na oslavu tej 30tky.A večer idem piecť "vianočné sucháriky" :slight_smile:
Idem variť "omačkovu polievku"-Sárka vymyslela takýto názov paradajkovej polievke.A druhé nevarím,šak sa najeme na oslave :grinning: A konečne som sa dočkala mrazu.Všetko krásne pomrznuté aj teraz o deviatej.Konečne.Nech vymrazí všetky bacily,aby boli deťurence už zdravé.
Čo dnes robíte?
13. dec 2008 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2 sranduješ? že nemôžem spať :grinning: ta ja by som spala aj doteraz ale Šimonko je taký "nesolidárny" sobota a on vstane o 6.30 čo cez týždeň vstáva až 7.00-7.15 :angry: nám ide ocko na ryby tak tiež budeme sami a neviem čo budeme robiť... klasika... variť, hrať sa, a čakať na koníkovi :grinning:
13. dec 2008 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko.... Sari,torticka je krasna...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Idem si dat kavu a som tuuuuuuuu :wink: :wink: :wink: :wink:
13. dec 2008 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok