• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
oriel,dám si,dám emoticon emoticon emoticon idem nastaviť budík........ emoticon júj,nejako ma treští hlava emoticon
11. dec 2008 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sevas dievčatá, prišla som iba na chvíľu, lebo si idem ľahnúť...katastrofálne ma bolí hlava emoticon emoticon a chrbtica.

zajtra sa ozvem... emoticon emoticon

pa pa pa a dobrú nôcku
emoticon emoticon emoticon
11. dec 2008 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,aspoň nie som sama,koho bolí hlava emoticon
11. dec 2008 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
To ešte všetky spíte? emoticon Nečakala som,že tu dnes budem o takomto čase prvá emoticon
Nellka je v škôlke,skoro tam zostal aj Alex,ale aby sme si všetci mysleli,že je veľký chlap,tlačil sa rovno do väčšej triedy k 5 ročným deťom emoticon
Predchvíľou som prišla na jeden trik...dala som mu dole plienku,ale dala som ho sadnúť na záchod-len som mu tam položila to sedátko...tak tam sedí už 5 minút,lebo nevie zísť dole emoticon emoticon emoticon tak uvidím,čo z toho bude emoticon
12. dec 2008 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vypiškal sa!!! emoticon emoticon emoticon
12. dec 2008 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tamarka..... gratulujemee//////// emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon My sme este len pred chvilkou vstali...Llka bola vcera hore do 12tej..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Tiez som necakala,ze tu nikto este nebol.....
12. dec 2008 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wow.....super....šak on je veľký chlap,čo z neho robíš decko? šak žmurká na mňa jakeby mal osemnásť minimálne emoticon emoticon emoticon

Lianka vraj bola v škôlke veľmi dobrá,ani neplakala,len asi 10 sekúnd,ked som odchádzala,aj papala chlebík s detičkami,aj sa vypišala do nočníčka emoticon emoticon tak sa teším emoticon v pondelok už vraj môže ostaž na celé doobedie...učiteľka vravela,že ešte nemali také decko,aby sa tak rýchlo aklimatizovalo emoticon a škoda,že je zajtra sobota..... emoticon emoticon

kde ste všetky? emoticon
12. dec 2008 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,super...... Drazim palce,aby to tak zostalo..... lebo vacsinou pride ta ,,kriza,, ked uz deticky tam zostanu spinkat a su bez mamky cely den.... emoticon emoticon emoticon No tvoja Lianka je asi poriadne odvazna,takze to zvladne mozno uplne super..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
12. dec 2008 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme....som zvedavá aj ja na to spanie,kedže ona doma cez den nespí....až potom sa asi fakt začne tá kríza emoticon emoticon
12. dec 2008 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Idem robit pizzu.... /http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1111/ vraj je dobra................ tak uvidime...................... Drzte prsty aby sa dala jest.................... emoticon emoticon emoticon emoticon
12. dec 2008 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon

Dagsty som rada,že si sa ozvala.Boli sme včera večer v Tescu.Neviem či si to bola ty alebo sestra.Keďže ste dvojičky a úúúúúplne rovnaké tak som to fakt nevedela.Zavítaj častejšie sem k nám.

Baby,aj mňa bolí hlava jak šľak.Prišli sme teraz od kámošky a ja sa chystám piecť suché vianočné pečivko.A včera som pozerala aj recepty na MMB a hľadala som konkrétne niečo z cvikly,vraj je pre deti ohromná na imunitu.A našla som tam kopec len na pohľad vynikajúcich receptov.Tak skusim a uvidíme.
Baby,ktorá z vás mi príde popratať emoticon mne sa tak strašne nechce...
12. dec 2008 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,tak čo....pizza sa podarila? emoticon ja som dnes robila cestoviny a do nich som nadžabala tvaroh,syr v črievku a smotanu....také ľahké a jednoduché,ale mňam emoticon lianka zbožňuje cestoviny,takže....
12. dec 2008 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj,mirri..... hruzA..... jedno cesto som uz vyhodila,neviem,niejako mi nevykyslo.... emoticon emoticon emoticon A teraz sa uz pecie dalsie ,,akoze,, podarene,no dajak sa mi nepozdavalo.... emoticon emoticon emoticon Prvykrat robim doma cesto na pizzu /a asi aj poslednykrat/ vacsinou kupujem hotove korpusy,no chcela som skusit...... emoticon emoticon emoticon emoticon aj Lilka ma rada cestoviny,no lepsie povedane,ze je len cestoviny a mlieko............
12. dec 2008 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nooooooooo,na prvykrat to nebolo az take zle............ emoticon emoticon emoticon emoticon V pohode sa da jest a je aj celkom dobra............... emoticon emoticon emoticon
12. dec 2008 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte....ja od rána pečiem medovníčky. emoticon emoticon emoticon .. ale pri malej mi to išlo pomalšie....nespala ani tú polhodinku ako zvyčajne...no ešteže mám pomocníka.... emoticon Lukáško vykrajoval...a celkom mu to išlo... emoticon
hmm Oriel... tá pizza vyzerá dobre....vyskúšam asi zajtra...
12. dec 2008 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja pečiem od rána.Korpusy na torty a idem teraz jednu zdobiť.
Zajtra máme oslavu.Švagriná má 30.Tak ako darček pre ňu torta.A v nedeľu pre kamaratkinu dcérku.Oslavuje 1 rok.A popri Sárke tiež tak za pochodu.
Oriel,si mohla odfotiť pizzu. emoticon
Andrii,ako malý?Teplotky už nemá?
12. dec 2008 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari.... uz je po nej............. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Ja nemam problem s tym,ked sa nieco nepodari.... u nas sa to zje tak ci tak emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Sari,ty si ale sikulka.... A ze hladas robotu..... ..----.mozes piect torticky a zakusky na objednavku.... Hm?????? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon andrii,fakt si tu vobec nebola... Dufam,ze malinky je o.k...........
12. dec 2008 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A praca v niejakej cukrarni by ta nebavila???????? Ked tak rada pecies........... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
12. dec 2008 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Joooj,Oriel to by ma asi nebavilo.A druhá vec,keby som ochutnávala si vieš predstaviť ako by som za nejaký krátky čas vyzerala-ako King Kong emoticon
12. dec 2008 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari ako ide pečenie??a zdobenie? emoticon
ja som už zopár medovníčkov ozdobila, tie budú na okrasu...možno na stromček... a ďalšie zajtra...už len s polevou...na papkanie.. emoticon emoticon emoticon .. pridala som foto....
12. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,pernicky su veeeelmi peknucke..... emoticon emoticon emoticon a Sarinka s Lukaskom ani nehovorim emoticon emoticon emoticon emoticon Su zlatucki.... asi sa maju velmi radi,vsak???? emoticon emoticon emoticon
12. dec 2008 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No,a ja konečne som dorobila tortu.Inna7,ten recept na falošný marcipán je bombový.Idem sfotiť a tiež pridám foto.
Je to pre švagrinká na 30tku,ale torta mi skôr pripadá taká detská.Ešte som mala ozdoby od Sárkinej oslavy,tak som ich tam šupla. emoticon
idem kuknuť perničky
12. dec 2008 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inna,jedna báseň.nááádhera.Fakt nádherné su tie perničky.
O deťoch ani nehovorím.Sárinka ako Mikulášik-na spapanie emoticon
12. dec 2008 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari, ty s Innou keby ste sa pustili do pecenia,tak by ste zvladli napiect dobrotky pre cele Humenne emoticon emoticon sari,idem kuknut torticku.... Uz sa aj ja chystam vyskusat.... Myslite,ze zvladnem ten falosny marcipan ?
12. dec 2008 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel,buď si istá,že zvládneš.Je to fakt jednoduché a naoko krásne.

Mirrinka,tak čo spíme....kde si?
12. dec 2008 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon chýbam vám,čo? ja dnes ešte dopíjam ten fernet zo včerajška emoticon sme u našich,malá mi až teraz zaspala,tak som nemohla skôr prísť a skontrolovať vás,či sa náhodou neulievate emoticon ale pohoda,dnes majú jedničku za aktivitu sara,oriel a inna emoticon emoticon emoticon
12. dec 2008 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tamarka preto si bola včera prvá lebo ja som bola v škole a dnes som domaaaa emoticon emoticon Joj aké krásne fotočky ste nahádzali emoticon Mirri som rada že sa vám v škôlke darí!
13. dec 2008 o 07:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,čo nemôžeš spať?
Mňa Sárka ráno ťahala z postele od siedmej,ale sa jej to nepodarilo emoticon Mužíček zas v robote a mi opäť samé.Ale o jednej ideme na oslavu tej 30tky.A večer idem piecť "vianočné sucháriky" emoticon
Idem variť "omačkovu polievku"-Sárka vymyslela takýto názov paradajkovej polievke.A druhé nevarím,šak sa najeme na oslave emoticon A konečne som sa dočkala mrazu.Všetko krásne pomrznuté aj teraz o deviatej.Konečne.Nech vymrazí všetky bacily,aby boli deťurence už zdravé.
Čo dnes robíte?
13. dec 2008 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2 sranduješ? že nemôžem spať emoticon ta ja by som spala aj doteraz ale Šimonko je taký "nesolidárny" sobota a on vstane o 6.30 čo cez týždeň vstáva až 7.00-7.15 emoticon nám ide ocko na ryby tak tiež budeme sami a neviem čo budeme robiť... klasika... variť, hrať sa, a čakať na koníkovi emoticon
13. dec 2008 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko.... Sari,torticka je krasna...... emoticon emoticon emoticon emoticon Idem si dat kavu a som tuuuuuuuu emoticon emoticon emoticon emoticon
13. dec 2008 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš